Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ti Mussolini se pa ne oglašej :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KmečkoTrosilniMotor je še zmer bolš k BrezvezniMotorniWagon

KmetoTresna Makina :lol: :lol:

 

Samo kaj ko očitno tudi na posluh slabo vpliva! Glej kakšne tvezi :angry:  . Če ne bi imel Maus polne bukve, bi ga dal vpisat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne vpisujejo sam da majo mir pred mano :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NINĐAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  :ninja: to se sliši v redu :P

Tko kot po cigansko

MINĐAAAAAAAAAA!  tole se sliši tudi vredu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bil spet sigurno en pameten voznik bmfa z rednim vzdrževanjem in posluhom za tehniko :OK:

 

P.S. sneci a je kakšen bmf v Sloveniji ki se mu je to zgodil :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzerju sem pokazal, da se moti, ko je trdil, da gre samo alu ohišje, "štanga" pa da ostane...

 

Ko ftrga, ftrga.

 

p.s.

V Slo. težko kaj takega vidiš, garaže so privatne in zaprte :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti bi v avto ali motor nalil olje ki bi ga semering spustil al bi se kar vozil dokler ne ribne? :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzerju sem pokazal, da se moti, ko je trdil, da gre samo alu ohišje, "štanga" pa da ostane...

 

Ko ftrga, ftrga.

 

p.s.

V Slo. težko kaj takega vidiš, garaže so privatne in zaprte :)

Sneči men NERABIŠ to kazat, ker imam; tunel, kardan in kotni prenos z LEVE strani (ne desne) še nikoli nisem zasladil,da bi se že komu zlomil,če je z leve,sicer pa imam ŽE v rezervi ! glej slike kaj vse Bemflerji mamo !

Lppost-27744-0-79268600-1391024113_thumb.jpgpost-27744-0-77124700-1391024127_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

613815071.jpg

 

to me je "razburilo"

Ni panike, to je svetlobna leta stran od motorja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneči men NERABIŠ to kazat, ker imam; tunel, kardan in kotni prenos z LEVE strani (ne desne) še nikoli nisem zasladil,da bi se že komu zlomil,če je z leve,sicer pa imam ŽE v rezervi ! glej slike kaj vse Bemflerji mamo !

Lpattachicon.gifDif.+kar.+špeh 001.jpgattachicon.gifDif.+kar.+špeh 002.jpg

 

Brezmer, ti živiš v garaži, to je drugo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem te najbolje razumel?

 

Kam bi naj olje vlival?

Ti po ketni ! :grim Bemflerji (ne vsi) pa v kotni prenos še sploh,če semerimg spušča ! ! :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezmer, ti živiš v garaži, to je drugo.

Zaenkrat še ne,če bi že moral potem tule !post-27744-0-00839700-1391025064_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer ti je bremzer odgovoril,če se pač nekaj pokvari probaš zadevo rešit a ne ,ne pa čakat da se tako sama popravi do te mere kakor je vidno v tvojih prispevkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer ti je bremzer odgovoril,če se pač nekaj pokvari probaš zadevo rešit a ne ,ne pa čakat da se tako sama popravi do te mere kakor je vidno v tvojih prispevkih.

Me čudi,da se ni v špeh spotaknu ! !

Dobr da sem salame+ klobase že vakumiral in spravil v hladilnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneči men NERABIŠ to kazat, ker imam; tunel, kardan in kotni prenos z LEVE strani (ne desne) še nikoli nisem zasladil,da bi se že komu zlomil,če je z leve,sicer pa imam ŽE v rezervi ! glej slike kaj vse Bemflerji mamo !

Lpattachicon.gifDif.+kar.+špeh 001.jpgattachicon.gifDif.+kar.+špeh 002.jpg

pr takih slikah, bi se še najmanj sekiral zaradi zlomljenega kardana. Bolj bi pazil na pravilno vlago :D (letošnja sezona je za sušenje kardanov mal preveč vlažna pa topla)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr takih slikah, bi se še najmanj sekiral zaradi zlomljenega kardana. Bolj bi pazil na pravilno vlago :D (letošnja sezona je za sušenje kardanov mal preveč vlažna pa topla)

bl bi pasal, če bi se sušilo v praznem želodčku :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr takih slikah, bi se še najmanj sekiral zaradi zlomljenega kardana. Bolj bi pazil na pravilno vlago :D (letošnja sezona je za sušenje kardanov mal preveč vlažna pa topla)

 

vlaga ne pomaga BMW-ju, ker lager (tudi nekardanerju) vseeno pikne....

 

BMW F800 GS Wheel Bearing Catastrophic Failure

 

Folks, I have been put on this earth to warn you that if you own a BMW F800 GS, you need to have your wheel bearings checked.

 I shut her down, leaned it on the side stand, and prepared myself mentally for the coming to grips with the concept of WTF. I never could have guessed the horror I would then see. The rear brake rotor was covered in smeared silver metal, it almost looked like metallic grease. But this was no grease. It was molten metal from a disintegrated wheel bearing that had cooled and welded my rear wheel in an unmovable state. The ABS sensor was melted from the obvious heat that was transferred through the rear brake caliper. The forged caliper mount, discolored brown from the heat. As I write this, my bike is sitting on a trailer, waiting to be taken to my local mechanic to have the damage assessed...

 

Liquified wheel bearing. That silver stuff is metal.

FU_BMW9.jpg

 

ABS Sensor completely melted

FU_BMW5.jpg

 

So Much Heat Transferred Through Rear Brake Caliper

FU_BMW7.jpg

 

Note the Discoloration of the Forged Caliper Mount, and the Metal on the Rotor

FU_BMW4.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!