Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

jebenti, pol je pa res fz1 jajc.

 

p.s. jst Gsa ne vzamem niti pred fz1 :P

To sem tud jst reku dokler se nisem sel peljat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:Dami si vidu Duceta ,kaj te je pod pas.............

Duče,sej je res mal manjši kot mi ,sam je pa na KTM takoj gor splezu in suvereno vozu.........tako da prosim malo zmanjšaj kriterije  :P

 

GSa pa tud jaz ne maram več........enostavno predobr motor za nas slovenceljne :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kmet: 2, vrjamem, da boš znal ocenit, kdaj bo Dami zrel za vstop v zaključeno družbo, vidim, da je čez prvo stopničko že splezal, ko si mu zaupal KTM, zdaj pa odvisno od njega samega, koliko je sposoben možakar dojemanja in pravilne razsodnosti :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo razsoden postane ko spijeva ta peti pir...........takrat je GS pravi stroj :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to da primerjajo neprimerljivo ,sport touring in enduro že veliko pove o preprostosti podstrešja avtorja :grim

 

99% procentov lastnikov gsk ni videlo off roada, če pa so ga videli, so pobirali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja pri offroadu je normalno da se pobira motor. Vcasih vsake 10 minut. 

 

Pa za offroad se kupi temu primeren motor, ne pa GS-a 1200.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

99% procentov lastnikov gsk ni videlo off roada, če pa so ga videli, so pobirali

malo mešate cross in hard enduro z touring enduro, če se hočeš gonit po hosti in cesti si kup cross z lučmi- KTM pa kubov največ 450, za makadam ceste in bolj ohranjene poti še nekako, v tem primeru pokažeš, koliko si razgledan, kot če greš na smučišče v teniskah in s sankami, kr neki nabijate v tri dni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpolnjevat moraš določene predispozicije, da prideš v našo od vseh zaželjeno družbo :blush:

crazy-laugh-o.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem tud jst reku dokler se nisem sel peljat.

sej zato se jz nočem, ker ne maram tvegat kake okužbe :P

:kmet: 2, vrjamem, da boš znal ocenit, kdaj bo Dami zrel za vstop v zaključeno družbo, vidim, da je čez prvo stopničko že splezal, ko si mu zaupal KTM, zdaj pa odvisno od njega samega, koliko je sposoben možakar dojemanja in pravilne razsodnosti :smoke:

težka bo, zadnje času mu gre sam še na slabše :D

Zelo razsoden postane ko spijeva ta peti pir...........takrat je GS pravi stroj :lol:

narobe, takrat ti slišiš, da je GS dober stroj mwahahahaaaa

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi da razsoden je , ma pa težave pri dojemanju brez stimulacije :grim

se pravi, če prav razumem, da bom vkapiral, da je bmw dober stroj rabim stimulacijo. Iz tega sledi, da mi ga mora ena povleči, da mi bo BMW všeč :P

 

 

Zakaj za vraga bi potem hotu BMW?

 

Zdj mi ga babe stalno hočejo vleči ,k mam kawasakiiiiiiiiiiiiii :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi, če prav razumem, da bom vkapiral, da je bmw dober stroj rabim stimulacijo.

ti to že veš, edino verbalne komunikacijske sposobnosti so v negativi, dokler ni stimulansa, takrat zavore popustijo, In vino veritas, vendar po dolgem uživanju le teh, se zopet pojavi neverbalna :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti to že veš, edino verbalne komunikacijske sposobnosti so v negativi, dokler ni stimulansa, takrat zavore popustijo, In vino veritas, vendar po dolgem uživanju le teh, se zopet pojavi neverbalna :blush:

dj prevedi zgornji umotvor  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar verbalne in neverbalne komunikacije in vpliv vina :grim , vidim pa da se že dolgo niste napili in neverbalno komunicirali z ostalimi, kako naj vam tukaj pomagam :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar verbalne in neverbalne komunikacije in vpliv vina :grim , vidim pa da se že dolgo niste napili in neverbalno komunicirali z ostalimi, kako naj vam tukaj pomagam :smoke:

tm mi nč ne moreš, če pa prideš k meni na deci črnega in potem zavijeva do kleti, še na deci črnega, bova ob verbalni komunikaciji kajkmalu pozabila šteti decije, katere bova pretvorila v litre in najin pogovor se bo odvijal na višji sferi absolutno neverbalno. Povezava bo tako globoka, da bo ob dolivanju rdečega v kozarec prodirala sama modrost skozi ušesa.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ni bila MB. Narodnost nima na to nobenega vpliva, povsod po svetu so neobzirni ljudje. Ta je pač ljubitelj Yamah in Rossija.

če poznaš Rossijeve spletke, potem lažje razumeš, zakaj je pristaš le tega parkiran tako kot je :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je od Snecerja avto :D

 

P,S. drugače pa razmišljam ,da bi naredili kakšen piknik ko se malo otopli,ampak samo sodelujoči v tej temi,mogoče se naša stališča zbližajo po parih :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je od Snecerja avto :D

 

P,S. drugače pa razmišljam ,da bi naredili kakšen piknik ko se malo otopli,ampak samo sodelujoči v tej temi,mogoče se naša stališča zbližajo po parih :drunk:

js vino prnesem, da bomo bolj sklepčni...pa bulerje da bom u bmfle brcu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer -snema

Gift-montažer

Duce-zadolžen za rudečo preprogo ko pridm :grim

Dami-vino

motolover -redar

Krucymucy-propaganda

Bremzer-tehnična podpora

pikolo-gledalec

I30-varnost

Pik 1-hrana

..

..

..

To bodo zadolžitve na pikniku,sprejemamo še predloge.........potrebujemo še kešpičke,striptizete in kakšnega geya za antibmflarje....... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!