Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Nisi napisal tehnična podpora z ali bez orodja in s katerim :bike:  moram priti; 50 ccm,800ccm ali 1200 ccm,da nebo kaj narobe!

 

Ps; ne organizirat drugi vikend v Marcu sem v Ženevi, moram videt novo Toyoto Yaris - hibrid. :grim

post-27744-0-41403400-1393099347_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tm mi nč ne moreš, če pa prideš k meni na deci črnega in potem zavijeva do kleti, še na deci črnega, bova ob verbalni komunikaciji kajkmalu pozabila šteti decije, katere bova pretvorila v litre in najin pogovor se bo odvijal na višji sferi absolutno neverbalno. Povezava bo tako globoka, da bo ob dolivanju rdečega v kozarec prodirala sama modrost skozi ušesa.

.... pridem zraven ....

.... na eno "vinsko višjo sfero" ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bila MB registracija? Ker to je sicer njihova posebnost, ne posebnost voznikov dolocene znamke.

vidim, da si se večkrat za Yamahami vozil oz...

f113bb327dde249be9664ad045c751dc_zps1ff1

L

:D

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer -snema

Gift-montažer

Duce-zadolžen za rudečo preprogo ko pridm :grim

Dami-vino

motolover -redar

Krucymucy-propaganda

Bremzer-tehnična podpora

pikolo-gledalec

I30-varnost

Pik 1-hrana

..

..

..

To bodo zadolžitve na pikniku,sprejemamo še predloge.........potrebujemo še kešpičke,striptizete in kakšnega geya za antibmflarje....... :kva1:

Ja,pa menda ja ne boste začeli brez maxiskuteristov :blush: ,sigurno se bo kaj tudi zame našlo :smoke:  :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mavti seveda pašeš zraven sam vseh se ne da razporedit na dolžnost,jaz pa ti pa še kakšen bomo morali pa pit pa jest :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer -snema

Gift-montažer

Duce-zadolžen za rudečo preprogo ko pridm :grim

Dami-vino

motolover -redar

Krucymucy-propaganda

Bremzer-tehnična podpora

pikolo-gledalec

I30-varnost

Pik 1-hrana

..

..

..

To bodo zadolžitve na pikniku,sprejemamo še predloge.........potrebujemo še kešpičke,striptizete in kakšnega geya za antibmflarje....... :kva1:

a spet bom lačen al kwaj? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pridem zraven ....

.... na eno "vinsko višjo sfero" ....

ti si itak stalno v višji sferi....vsaj po centimetrih :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je od Snecerja avto :D

 

P,S. drugače pa razmišljam ,da bi naredili kakšen piknik ko se malo otopli,ampak samo sodelujoči v tej temi,mogoče se naša stališča zbližajo po parih :drunk:

 

vtipkaš v google BMW gs picknick in tretji link defektni kardan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne vidš da mu vino teče vun iz camelbaga :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno smo s Pikom in Damijem ob pirčku razpravljali o motorjih ,oba sta po določeni količini začela hvalit en druzga.

Iz njunega brenčanja sem razbral ,da so BMW in KAwasaki top shit motorji.Kaj več ne vem ker sem se ukvarjal z ženskami :P :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW motorcycle piston "seizure"

 

A seized piston is when the piston gets so large in the cylinder that some of the sides scuff off onto the cylinder walls. It has gone past the collapsed stage of heat mentioned above. The piston(s) on a BMW don't stop moving. Nothing breaks or bends. The cylinder walls are badly scored and now the rings won't seal. The piston will also be collapsed and slap badly, even when hot. The only solution is to bore it out and replace the piston. One of the most common reasons for /2 BMW motorcycle piston seizure is poor design.

 

piston1.jpg

 

Typical seized piston. The white line running under the wrist pin is a crack and on both sides. This photo by Ben, thanks. 

 

piston2.jpg

 

Another typical piston seizure. See it seized just above the top ring? I suspect the design is poor. Photo by Jim Shaw, thanks.

 

piston3.jpg

 

A rare find. The exhaust valve head broke off and beat a hole into the crown. This would result in a ruined lower end too

 

hole.jpg

 

A typical "holed" BMW motorcycle piston. Photo provided by Ed Timm, thanks

 

Sometimes a hot spot will develop on the piston top, or crown. It can melt it to the point of failing. The metal never really gets to a molten stage. When it gets to a crystalline stage the pressure of combustion is so strong that it blows out and down. It fails before it can melt. The particles look like sand and blast the entire inside of the lower end. Some of them go through the oil pump and into the slingers and fill them up even faster. Some particles always get into the rod bearings and within 10,000 miles, or less, they fail too. This means a full lower end rebuild. A holed piston often shows no sign of seizing. The heat was localized at the crown. I saw one piston from an engine that was working well. It had almost holed. The metal was concave at the crown. It cooled off just in time to not blow out. I had no way to know how long ago it had happened.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno smo s Pikom in Damijem ob pirčku razpravljali o motorjih ,oba sta po določeni količini začela hvalit en druzga.

Iz njunega brenčanja sem razbral ,da so BMW in KAwasaki top shit motorji.Kaj več ne vem ker sem se ukvarjal z ženskami :P :lol:

aha...si se ukvarjal ja z žensko, Yamaha se kliče...pa nekam božal si jo...izdajauc BMWjev :D

 

1779788_624840544252168_1114997399_n.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne vidš ,da so ženske okrog mene :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj so pa na ketni? :kva1:

temu se reče:

prava vzgoja

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo razsoden postane ko spijeva ta peti pir...........takrat je GS pravi stroj :lol:

 

 

ti to že veš, edino verbalne komunikacijske sposobnosti so v negativi, dokler ni stimulansa, takrat zavore popustijo, In vino veritas, vendar po dolgem uživanju le teh, se zopet pojavi neverbalna :blush:

 

 

stvar verbalne in neverbalne komunikacije in vpliv vina :grim , vidim pa da se že dolgo niste napili in neverbalno komunicirali z ostalimi, kako naj vam tukaj pomagam :smoke:

ti ne ločiš med pivom in vinom ?!

 

Današnja za ljubitelje Yamah.

IMG_2709_zps875b1bef.jpg

to je samo en bmf lover ki ima že dolga leta neizpolnjivo željo , da bo rosi vozil bmflo v WSBK...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, DAMI34, I30, igorkr, gift, thumper..., da na naštevam dalje, saj sami veste kdo, v glavnem, da se boste lažje odločili izbrati pravi model za vsakega od vas, ker vem, da se zgubljate v različnosti ponudbe Bmw motorjev, saj do sedaj take izbire niste bili deležni, ker ste živeli v zmoti, hočem olajšat izbiro in vam prilagam povezavo-link, da si po vaših merah kupite to, kar si še do sedaj niste in je skrajni čas, da se zopet začnete smejati in uživati v življenju :grim

 

http://www.bmw-motorrad.com/com/de/equipment/seathight_conf/seats_config.html

 

 

Pa brez zahval, rade volje pomagam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, DAMI34, I30, igorkr, gift, thumper..., da na naštevam dalje, saj sami veste kdo, v glavnem, da se boste lažje odločili izbrati pravi model za vsakega od vas, ker vem, da se zgubljate v različnosti ponudbe Bmw motorjev, saj do sedaj take izbire niste bili deležni, ker ste živeli v zmoti, hočem olajšat izbiro in vam prilagam povezavo-link, da si po vaših merah kupite to, kar si še do sedaj niste in je skrajni čas, da se zopet začnete smejati in uživati v življenju :grim

 

http://www.bmw-motorrad.com/com/de/equipment/seathight_conf/seats_config.html

 

 

Pa brez zahval, rade volje pomagam :OK:

Kokr jest vidm, ne smeš bit večji od 200cm, če hočeš imeti BMW...al se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jest vidm, ne smeš bit večji od 200cm, če hočeš imeti BMW...al se motim?

upam, da te to ne odvrne od nakupa, bi bila tvoja največja napaka, to je samo pomoč, mi je pa všeč, da se zanimaš za nakup :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!