Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ne vem če so reveži, tako so navajeni živeti stoletja in "nič" jim ne fali. Pri nas revež nima jesti.

Ti pa hitro prodaj bemflo, pa nekaj manjšega kupi, razliko pa dol pošlji, kot nekoč.

Neokusno je imeti bemflo v današnji krizi in se prepucavati, tudi če je na kredit

 

Če smo že pri okusnosti - je tole višek neokusnosti in retardiranosti.

 

Pa naj bo virtualna ali pa realna.

 

Psihični problemi avtorja takih trditev so resnično veliki, da o okusnosti sploh ne debatiramo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, vsa čast, da se še ukvarjaš s temi bumbarji. Ali pa te njihove primitivne reakcije zabavajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečali smo se...

 

bscap0004.jpg

mr.perfect .. a to prehitevate brez smerokaza al vam je žarnica crknila na dupr moto..... 

.

.

.

.

.

. aja treba dodat super ... 

pa tisto na desni si zameglil servis za japance?

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, vsa čast, da se še ukvarjaš s temi bumbarji. Ali pa te njihove primitivne reakcije zabavajo?

Mene bolj motijo "bumbarji",ki se javljajo v vseh političnih temah in pri znamkah motorjev o katerih nimajo blage veze in je nikoli nebodo imeli !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj motijo "bumbarji",ki se javljajo v vseh političnih temah in pri znamkah motorjev o katerih nimajo blage veze in je nikoli nebodo imeli !

nekam nizko si padel... ali si samo nivo spustil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mr.perfect .. a to prehitevate brez smerokaza al vam je žarnica crknila na dupr moto..... 

.

.

.

.

.

. aja treba dodat super ... 

pa tisto na desni si zameglil servis za japance?

 

Thumper, pa ja nisi pozabil da smerokazi utripajo? :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mr.perfect .. a to prehitevate brez smerokaza al vam je žarnica crknila na dupr moto..... 

.

.

.

.

.

. aja treba dodat super ... 

pa tisto na desni si zameglil servis za japance?

 

 

Thumper, pa ja nisi pozabil da smerokazi utripajo? :P

ne nisem ... slika jeverjetno  vzeta iz posnetka kamere torej bi lahko vzel tisto , na kateri se vidi indikator smerokaza ... če pa je fotoaparat je pa luzr k ne more tega ujet  (poglej mojo fotko od suwath-a na fb pa boš videl kako to nrdi šalabajzer) ...

če je pa slikano iz roke pa ogroža sebe in druge udeležence v prometu sploh pri tako zahtevnem manevru kot je prehitevanje brez smerokaza... 

:P   :P  :P        :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekam nizko si padel... ali si samo nivo spustil..

Toliko nizko nebom nikoli padel, da bi bil kdaj pod tabo ! Upam,da si me razumel in se nebom spuščal na tvoj nivo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nisem ... slika jeverjetno  vzeta iz posnetka kamere torej bi lahko vzel tisto , na kateri se vidi indikator smerokaza ... če pa je fotoaparat je pa luzr k ne more tega ujet  (poglej mojo fotko od suwath-a na fb pa boš videl kako to nrdi šalabajzer) ...

če je pa slikano iz roke pa ogroža sebe in druge udeležence v prometu sploh pri tako zahtevnem manevru kot je prehitevanje brez smerokaza... 

:P   :P  :P        :jezik:

Iz roke ni, ker se vidita obe na balanci  :jezik:  :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema pa je skrenula s puta.... :slap: Eni so se res dolg trudl, da so pokazal svoj jaz....Rišpekt! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem je šlo v qurac :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj motijo "bumbarji",ki se javljajo v vseh političnih temah in pri znamkah motorjev o katerih nimajo blage veze in je nikoli nebodo imeli !

Oooo, vsevednež, ki me ima na ignore se je oglasil.

:yea1::l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko nizko nebom nikoli padel, da bi bil kdaj pod tabo ! Upam,da si me razumel in se nebom spuščal na tvoj nivo !

Dej še enkrat napiš! Mi prhaja, ko te berem. :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

What CR discovered from its research is that quality varies "significantly" among brands -- and the best brand, BMW, is about six times more reliable than the worst, Yamaha :grim 

 

 

res je :grim

post-23321-0-60427700-1399200631_thumb.jpg

post-23321-0-20958600-1399200642_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem je šlo v qurac :lol1:

Pik bi reku:

vse je šlo u qurac :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še v report, da bo jasno...

 

http://www.youtube.com/watch?v=lKqlVydNMpY

 

:smoke:

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi kar limajte te dokaze.

Pr' nas to n'č ne vela.

Pr' nas je vse dr'gač'.

 

Pr' nas mamo Brumčija pa Dučeja, kar bistveno spremeni zgodbo.

( še dve naravni nesreči več) :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj niti slučajno niste opazili, kar lepo povedo, da imajo več okvar motorji, ki imajo bistveno več opreme in da so kljub navedenemu, lastniki ameriškega železja in bavarskih kant najbolj zadovoljni s svojim šrotom. Prodajne statistike tudi nekaj povejo.

 

Če bi se Suzuki peljal tako kot se bavarc, bi mu tudi odpustil kak deciliter požrtega olja in še kakšno neumnost. Še toliko lažje, če bi ob vsem tem imel Suzukijevo ceno.

 

Sicer me še noben moped ni pustil na cesti in na vsakem do sedaj je bilo kar nekaj napak a se je dalo živeti z njimi. Če so to dokaj pogosti motorji, potem za njimi stoji skupnost uporabnikov, ki premore ogromno informacij o hibah, odpravljanju le teh, vzdrževanju in ostalem.

 

Naslov teme je sicer dober za zajebancijo a je ta tukaj že zdavnaj izginila (čast izjemam). Kdor noče imeti BMW-ja, naj ga nima. Do sedaj še nisem videl, da bi koga prisilili v nakup. Sam pa si obzorij nikoli ne bi zaprl z mislijo, da npr. ne bi imel kawasakija. Kdo ve kaj vse bodo rižotkarji v prihodnje ušpičili in morda se mi ravno tisto zalušta.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma bmwja imaš zato, ker si ga lahko kupiš in ker ga lahko vzdržuješ.

pač če maš, maš... če pa ne, pa ne (maš pa japonca...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma bmwja imaš zato, ker si ga lahko kupiš in ker ga lahko vzdržuješ.

pač če maš, maš... če pa ne, pa ne (maš pa japonca.. .)

 

Lahko kupiš tudi rabljenega za bistveno manj denarja. In majhen servis na R1200GS-u (+ nastavitev ventilov) me je stal toliko, kot je bil prej servis za V-Stroma 1000. Oboje pri nepooblaščenih mehanikih, seveda.

 

Če imaš res denar si pa lahko kupiš novega in potem vzdrževanje res ni tako drago (glede na samo ceno motorja). Imajo pa BMW servisi res neprijetno urno postavko in fiksirane čase za določena opravila, četudi mehanik dva ali tri motorje sproti pedena.

 

Na drugo stran pa si lahko, če imaš denar, kupiš tudi kakšno MV Agusto, Multistrado Pikes Peak, Hondo Valkyrio ali kaj drugega fino dragega. Za razliko od BMWjev, katerih je na cestah res veliko, boš vsaj izstopal kot nekaj posebnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa HD road kinga.

nek se vidi:)

no nekaj je jasno:

nikoli ne bom imel kawasakija in flourestenčnega brezrokavnika ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!