Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

kaj češ, Sneci ma fetiš na grde stvari :grim , vozi Versysa in Multiplo :smoke:

In model z multiplo pljuva ko vidi švabski propeler... Ta je pa res dobra....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In model z multiplo pljuva ko vidi švabski propeler... Ta je pa res dobra....

Zihr piše kakšen članek in jo more imet po službeni dolžnosti :-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima, je naprodaj :) (prevoženih le 28800km)

Jest bi jo na tvojem mestu rajši obdržu in prodal takrat, ko bo treba odškodnino in sodne stroške plačat. Glede na to, da javno objavljaš fotke z registracijami in obrazi ljudi, ki ti niso dali dovoljanja za javno objavo, je samo vprašanje časa kdaj boš naletel na nekoga, ki mu to ne bo ravno všeč in ma odvetnika na speed dial.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, na zasebni cesti sem ga ujel (na domačem hofu), vdor v zasebnost, ko se javno tako kaže :)

 

Kapo dol, če mu ti vidiš faco.

 

Nobenih težav ni s tem, da se ne bi smela objaviti fotka, na kateri se vidi registracija. Saj to je namen registracije, da je vozilo prepoznavno VSEM.

 

Ne bom podpiral tvoje lenobe in neznanja, da bi ponovno nalimal od Musarčke mnenje, da s tem ni prav nobenih težav.

 

Sicer pa fotka ne prikazuje nobene zadrege ali neprijetnosti (uriniranja, vandalizem=opala, tu bi pa posnetek zelo koristil).

 

Jaz vidim le veselega uporabnika, ki fotka sebe, motor ali okolico. Fotko pa bo verjetno še javno objavil...

 

Ko si na javnem mestu, si pač v javnosti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so gor tudi deca, pa avtomobili na hofu, program pa zasenči vse, kar ima faco ali farbo tablice.

 

No, še dobro, da ste se oglasili, ko je krucy mojo fotko (copyrights) montiral v hoferjev al lidlov oglas :)

 

To je bilo ogorčenje na forumu, se spominjam... to bo

 

Zame posrečen štos, ta tema pa je počasi prerasla okusnost, primitivni bmwjaši bi radi debatirali o meni, psihi, avtomobilu, najbrž familiji in še čem.

 

Lahko pa zaključim tu pisanje, ker vidim, da je zelo moteče za nekatere, ni nobenega problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si bral mnenje IP glede objave slik z ulic, trgov, parkov... Lahko si prebereš še mnenje za street view, objavo posnetkov na youtubu in zadnjo razsodbo eu sodišča glede pravice do pozabe. Zasebost je v eu precej dobro regulirana. Tale tvoja slika pa je že poseg v zasebnost. Slikal si točno določenega posameznika z namenom objave na javnem forumu. Kaj ta posameznik počne in kaj bo delal s svojo sliko je njegova stvar. Dejstvo pa je, da tebi ni dal dovoljenja za objavo na javnem forumu katere namen je blatenje znamke motocikla, ki ga vozi. Razumeš razliko?

Gor manjka, da si slikal točno določenega posameznika, ki se ga lahko s pomočjo obraza in registracije vozila identificira :)

Popravljeno . Popravil rkasteli
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je mnenje o vozilih in registrskih tablicah...

 

Pa če bi prebral razsodbe, pri vseh je govora o obdelavi osebnih podatkov in zbiranju...

 

Nisem ga slikal, kamera ga je posnela med mojo vožnjo in kamere nisem vklopil, da bi snemala njega, pač ga je zajela.

 

In posnetek je moj, povsem naključno je ujel na javnem mestu turista.

 

Glede googla. Vse skupaj je smešno. Slikajo ti hof, avto parkiran pred njim ter zakrito tablico... ne se hecat, še vedno se vidi za kakšen avto gre :) vidi se hiša itd. Pač samo ena razpoznavnost-identifikacija manj.

 

Je pa google omogočil, da lahko zaprosiš za dodatno prekrivanje.

 

Zanimivo. V nasprotnem bi vse zakrili in bi vsak moral dati prošnjo, da se njegova nepremičnina pokaže.

 

Street view je iz tega vidika neumnost, NIČ ne bi smeli objaviti brez dovoljenja, a kot vidimo le ni tako.

 

Stvar je simpl. Po javni cesti lahko vsak hodi in gleda.

 

Google je omogočil samo to, da ni treba hoditi po točno določeni ulici, da bi videl kaj je tam.

 

Al bom dal še tablo na hof, prepovedano gledanje.

 

Ampak že če bo tablo videl, je gledal...

 

Bo treba dat na začetek ulice = "v tej ulici je prepovedano gledanje"

 

Zgleda, da temo jemlješ preresno, tvoj problem, pač nizek (poljubno dodaj)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons pa nimaš dobrga dneva vidim, si mal jokat začel, no še dobre pol ure in ga bo konec :grim  :kva2:

 

Bil je dober dan, ampak izgleda da se je zadeva izpela.

 

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vse tako črno/belo kot si predstavljaš. Vrjameš al pa ne moj komentar je bil dobronameren. Delam v ITju in mesečno pripravim za organe pregona in inšpekcije nekaj paketov podatkov za izsleditev, dokazno gradivo in sodni pregon. Zato mogoče o teh zadevah vem mal več in čudil bi se zakaj vse se dobi nalog sodišča. Zaradi mene objavljaj po želji samo lahko pa enkrat res naletiš na nekoga, ki mu to ne ko všeč in ima denar, da te sprehaja okoli.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer prvi ki je bil neukusen v tej temi si bil ti in ti si bil prvi ki si se začel spuščat na osebni nivo,po vsej vrjetnosti te daje mjčken demenca.........tvoje izjave da motor spremeni lastnika v (poljubno dodaj),o raznih neumestnih pripombah o neumnosti bmwjašev in še in še.........zdaj ko si začel kasirat nazaj nesramnost ki jo seješ pa jokcaš in stokaš ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer ne daj se tem bmflarjem :D  

Mi te podpiramo!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si bral mnenje IP glede objave slik z ulic, trgov, parkov... Lahko si prebereš še mnenje za street view, objavo posnetkov na youtubu in zadnjo razsodbo eu sodišča glede pravice do pozabe. Zasebost je v eu precej dobro regulirana. Tale tvoja slika pa je že poseg v zasebnost. Slikal si točno določenega posameznika z namenom objave na javnem forumu. Kaj ta posameznik počne in kaj bo delal s svojo sliko je njegova stvar. Dejstvo pa je, da tebi ni dal dovoljenja za objavo na javnem forumu katere namen je blatenje znamke motocikla, ki ga vozi. Razumeš razliko?

Gor manjka, da si slikal točno določenega posameznika, ki se ga lahko s pomočjo obraza in registracije vozila identificira :)

Sneči je slikal pokrajino, sliko je pokvaril Bmflovec, kapišiš razliko? :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se pa zase brigej drugače bojo buške :P :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se pa zase brigej drugače bojo buške :P :lol:

a boš za mano tekel? :D pa kamne metal?

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo buške bojo,kok, pa kar men prepust sm se dolgo s tem ukvarjal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo buške bojo,kok, pa kar men prepust sm se dolgo s tem ukvarjal :lol:

aha, pol te bo pa Sneči slikau, pa dali te bomo v temo Bmflovec pretepa Kawarja in ..............v glavnem, ne hod pol k meni jokat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma stemi Kawasakijevci tud ne prideš na konc :grrrno prov ,skregan al pa pametnejši odneha,odloč se sam :lol:

 

P.S. buške boš vsen dobu,ker po 4 pollitrskuh skenderbegih jih dobi skoraj vsak :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prou :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma stemi Kawasakijevci tud ne prideš na konc :grrrno prov ,skregan al pa pametnejši odneha,odloč se sam :lol:

 

P.S. buške boš vsen dobu,ker po 4 pollitrskuh skenderbegih jih dobi skoraj vsak :D

 

prou :P

 

Get a room you 2! :drunk:-->  :bum: --> :fight1:-->  :friend2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leže 3 crnogorca u hladovini pod hrastom pored ceste, kada po cesti naiđe motorista, prvi kaže: vid Bembura, prođe 5 minuta kada kaže drugi: nije Bembura, nego je Bmw, prođe još pet minuta i reče treči: odo ja, vas dvojica se samo svađate :grim  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leže 3 crnogorca u hladovini pod hrastom pored ceste, kada po cesti naiđe motorista, prvi kaže: vid Bembura, prođe 5 minuta kada kaže drugi: nije Bembura, nego je Bmw, prođe još pet minuta i reče treči: odo ja, vas dvojica se samo svađate :grim  

Tole je pa tolk smešn da sm se kr pozabu smejat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!