Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Tole je pa tolk smešn da sm se kr pozabu smejat!

znašel si se v temi, kjer ti ni nič razumljivo, tolaž se s tem, da nisi edini :grim  :kva2:

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker bi izgledal kot duce749...

-> pravi bajker! dolga brada, ruta, visoka belanca, birbauhek,...

 

post-26337-0-42922400-1401709959_thumb.jpg

 

pa zal nisem taki.  :blush:

Popravljeno . Popravil BenX
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Video je že izpet ampak tekst... :kva2:

 

Popravljeno . Popravil Fritz
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker bi izgledal kot duce749...

-> pravi bajker! dolga brada, ruta, visoka belanca, birbauhek,...

 

 

pa zal nisem taki.  :blush:

ja vem, ti si tak :sleep2:

post-23321-0-36821600-1401783383_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem, ti si tak :sleep2:

kaj ta "gas" je po slovensko "prdniti v glavo" ? komot pa še pelat se mi pol ni treba ...

sedel sem pa zadaj na obeh - yamahi fz1 in bmfi r1150 pa kva je že rs , ls al nekej tazga (res od spredaj ena najgrših mask) ..

sam pa moram priznat da grem še zmer rajš peš kot pa na fz1 ... bmfo morm pa pohvalt sm skor zaspal zadaj tistih 300m do kofeta...ups pira :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ta "gas" je po slovensko "prdniti v glavo" ? komot pa še pelat se mi pol ni treba ...

sedel sem pa zadaj na obeh - yamahi fz1 in bmfi r1150 pa kva je že rs , ls al nekej tazga (res od spredaj ena najgrših mask) ..

sam pa moram priznat da grem še zmer rajš peš kot pa na fz1 ... bmfo morm pa pohvalt sm skor zaspal zadaj tistih 300m do kofeta...ups pira :P

 

Upam, da so deklice vozile :grim , ker obstaja samo ena reč grša od BMW-ja in to sta dva moška na BMW-ju :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povem še svojo izkušnjo z BMW. 

V začetku leta sem naročil BMW RT (nov model). Sem ga opremnil na polno. Vse lepo in prav. Konec aprila pride motor. Trgovec mi sporoči, da je motor prišel. Ampak manjka pa zadnji kovček, pa dodatne LED luči. In sedaj je minil že 1 mesec, pa o mojem kovču ni ne duha in sluha.

Trgovec tukaj ni nič kriv, ker je vse naročil in ni pozabil.

Ampak ingorantski odnos tovarne do nas kupcev. Kako lahko dobavijo motor, kufra pa ne. 

 

To je sigurno moj zadnji BMW, ker jim enostavno tega ne oprostim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povem še svojo izkušnjo z BMW. 

V začetku leta sem naročil BMW RT (nov model). Sem ga opremnil na polno. Vse lepo in prav. Konec aprila pride motor. Trgovec mi sporoči, da je motor prišel. Ampak manjka pa zadnji kovček, pa dodatne LED luči. In sedaj je minil že 1 mesec, pa o mojem kovču ni ne duha in sluha.

Trgovec tukaj ni nič kriv, ker je vse naročil in ni pozabil.

Ampak ingorantski odnos tovarne do nas kupcev. Kako lahko dobavijo motor, kufra pa ne. 

 

To je sigurno moj zadnji BMW, ker jim enostavno tega ne oprostim. 

 

Na kufre sm slišu, da jih kar neki še čaka. Lahko, da majo kake probleme z dobavo. Tiste zadnje vem, da jim jih Shad dela, ne vem pa če celo serijo in za vse motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so novi modeli in pač treba se je sprijaznit da ne morejo takoj napolnit trga z vsem kar imajo na repertoarju. Ker pa smo zelo majhen trg pride to še bolj do izraza ker so na vrsti prvo veliki odjemalci ZDA,EU(D,F itd...) iste probleme imajo ktm dilerji ker se matična tovarna obnaša do njih kot da so kužni.............

Prej vozil in kupoval 10 let samo bmfe pa so veliko bolj okretni pri dobavi kot jodlarji te res šepajo!

 

P.S. mogoče tema postane celo nemen temu za kar je bila odprta,"mnenja lastnikov" zdaj ko se je Sneči umaknu :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistu ko jebe še tak dober moped, če je pa prodajalec oziroma proizvajalec nategun. Neb ga Mel!!!!

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

P.S. mogoče tema postane celo nemen temu za kar je bila odprta,"mnenja lastnikov" zdaj ko se je Sneči umaknu :P :lol:

He will be back!

post-33199-0-04036100-1401859824.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da so deklice vozile :grim , ker obstaja samo ena reč grša od BMW-ja in to sta dva moška na BMW-ju :wacko:

zase se brigej... :P   

a to da se pa dva deca peleta na yami je pa zate višek lepote al kaj? :lol:

drgač pa to da sm se zadej peljal je bilo v sili...zračnica je počla na štirki pa ni blo nobenga avta sem se pač pokoril pokori zadnjega zica...

aja sava made in vietnam je bla...nikol več!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povem še svojo izkušnjo z BMW. 

V začetku leta sem naročil BMW RT (nov model). Sem ga opremnil na polno. Vse lepo in prav. Konec aprila pride motor. Trgovec mi sporoči, da je motor prišel. Ampak manjka pa zadnji kovček, pa dodatne LED luči. In sedaj je minil že 1 mesec, pa o mojem kovču ni ne duha in sluha.

Trgovec tukaj ni nič kriv, ker je vse naročil in ni pozabil.

Ampak ingorantski odnos tovarne do nas kupcev. Kako lahko dobavijo motor, kufra pa ne. 

 

To je sigurno moj zadnji BMW, ker jim enostavno tega ne oprostim. 

Sam se ne bi preveč sekiral, pri BMW so znani, da se dobro oddolžijo za napake. Boš pač imel kovček kak mesec prepozno in kak servis ali kaj drugega brezplačno.

Sicer ne vem, kje je tu ignorantski odnos tovarne? Za odnose s kupci so zadolženi končni prodajalci in distribucijska mreža in oni poskrbijo za customer service.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se ne bi preveč sekiral, pri BMW so znani, da se dobro oddolžijo za napake. Boš pač imel kovček kak mesec prepozno in kak servis ali kaj drugega brezplačno.

Sicer ne vem, kje je tu ignorantski odnos tovarne? Za odnose s kupci so zadolženi končni prodajalci in distribucijska mreža in oni poskrbijo za customer service.

Ja kaj naj pa trgovec naredi, če mu tovarna 4 mesece po naročilu ne pošlje kovčka? Torej je tovarna kriva. Pa če so vedeli, da kovčkov nimajo (in jih ne bodo imeli v roku 4 mesecev), bi rekli, da pač ni dobavljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej realno, BMWji se prodajajo kot sveže žemljice.

 

In če pač enemu malemu S.P.-ju v IberDojčlandu ne rata izdelat dovolj kufrov (mogoče jih delajo v PRC, kot BMW rokavice) moramo naivni kupci velecenjene vesoljske tehnologije izdelave varjenih alu-kovčkov designa štrbunk-sekreta pač počakat :notworthy: .

 

Smo se pač odločili vložiti svoje EEE v Evropsko in ne Rižotarsko gospodarstvo...plačujmo davek na neurnost še za to!

 

 

Sem  v petek kontaktiral z zastopnikom  za BMW SLO (g. Samo Trpin) v vezi dobave kovčkov, pa sem dobil približno enak odgovor glede dobave. Po domače smo temu včasih rekli, da "JEBE LUD ZBUNJENOG!!!" 

 

LP, andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj naj pa trgovec naredi, če mu tovarna 4 mesece po naročilu ne pošlje kovčka? Torej je tovarna kriva. Pa če so vedeli, da kovčkov nimajo (in jih ne bodo imeli v roku 4 mesecev), bi rekli, da pač ni dobavljiv.

Si pomislil,da ima tovarna poddobavitelje, ki niso dobavili? Najbrž nisi toliko naiven, da misliš, da vse naredijo sami iz nule.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pomislil,da ima tovarna poddobavitelje, ki niso dobavili? Najbrž nisi toliko naiven, da misliš, da vse naredijo sami iz nule.

Lejte, prodajam zelo ugodno zlate cegle. Pod ceno 50%. Akcija super duper. Naši cegli so najbolši. Za v koncertne dvorane, za v hribe in po polju. Naši cegli so preverjene šwabiše kvalitete!

Na naši spletni strani si oglejte ponudbo. Izberite si kombinacijo, model in opremo (srebrna ali iz belega zlata košarica in še veliko ostalega).

Bodite več od soseda, pokažite svoj uspeh in prodornost. Nikoli več vas ne bodo spregledali.

Ne kupujte na kredit. Mi vam zagotovimo financiranje s katerim bomo vaš posel še oplemenitili. Za vedno boste zvesti našim zlatim ceglom.

Oglasite se pri naših zastopnikih in v nekaj mesecih po vašem vplačilu vam bomo dostavili izbrane cegle.

 

A da ste že plačal, pa bi moralo bit? Aja, to pa ne gre. Kitajci nam še niso naredl. Ja kaj pa mislite, n'č se ne razburjajte gaspud! A da boste japonski cegu kupl? Phe plebejc, kar pejte, takih mi ne maramo.

 

Ej bmflarji, a vazelin dobite pred plačilom al mal kasnej? :lol:

 

Mislm, kakšne mate!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se spet strgu s ketne :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte, prodajam zelo ugodno zlate cegle. Pod ceno 50%. Akcija super duper. Naši cegli so najbolši. Za v koncertne dvorane, za v hribe in po polju. Naši cegli so preverjene šwabiše kvalitete!

Na naši spletni strani si oglejte ponudbo. Izberite si kombinacijo, model in opremo (srebrna ali iz belega zlata košarica in še veliko ostalega).

Bodite več od soseda, pokažite svoj uspeh in prodornost. Nikoli več vas ne bodo spregledali.

Ne kupujte na kredit. Mi vam zagotovimo financiranje s katerim bomo vaš posel še oplemenitili. Za vedno boste zvesti našim zlatim ceglom.

Oglasite se pri naših zastopnikih in v nekaj mesecih po vašem vplačilu vam bomo dostavili izbrane cegle.

 

A da ste že plačal, pa bi moralo bit? Aja, to pa ne gre. Kitajci nam še niso naredl. Ja kaj pa mislite, n'č se ne razburjajte gaspud! A da boste japonski cegu kupl? Phe plebejc, kar pejte, takih mi ne maramo.

 

Ej bmflarji, a vazelin dobite pred plačilom al mal kasnej? :lol:

 

Mislm, kakšne mate!

ti bi govoru o zlatem ceglu, doma maš pa siporex :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bi govoru o zlatem ceglu, doma maš pa siporex :kva2:

Moj siporex vsaj ni delan na kitajskem! :P Eden ta mau je pa pristne SLO proizvodnje, da mal na naci čustva popiham. Pa še un ta korejski siporexi mi boli delajo vsi po vrst kot šwabsk.

Al pa če tako rečeva. Bolje hiška iz siporexa kot brez hiške iz cegla! Ker pride volk pa piha, pa piha, pa na konc duceja pomalca, čeprav se mu mal gabijo makaroni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej realno, BMWji se prodajajo kot sveže žemljice.

 

In če pač enemu malemu S.P.-ju v IberDojčlandu ne rata izdelat dovolj kufrov (mogoče jih delajo v PRC, kot BMW rokavice) moramo naivni kupci velecenjene vesoljske tehnologije izdelave varjenih alu-kovčkov designa štrbunk-sekreta pač počakat :notworthy: .

 

Smo se pač odločili vložiti svoje EEE v Evropsko in ne Rižotarsko gospodarstvo...plačujmo davek na neurnost še za to!

 

 

Sem  v petek kontaktiral z zastopnikom  za BMW SLO (g. Samo Trpin) v vezi dobave kovčkov, pa sem dobil približno enak odgovor glede dobave. Po domače smo temu včasih rekli, da "JEBE LUD ZBUNJENOG!!!" 

 

LP, andrej

 

Jaz se v takšnih primerih vsedem za komp in frustracijo kontrolirano spustim v mail BMW centrali v nemčiji, po možnosti kakšnemu quality assurance ali customer relations managerju in mu obrazložim, kako njihov slogan 'Pri nas je kupec na prvem mestu' (viden pri BMW AC Cosmos v Ljubljani) zgleda v praksi in da to pač ni to. Če dobim kilav ali noben odgovor pa napišem še, da svoje razočaranje ne bom držal zase temveč jim bom naredil ustrezno reklamo kjerkoli bom lahko, čeprav bistveno raje pišem o svojem zadovoljstvu z izdelki ali prodajalci.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!