Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Sam men se zdijo BMWji čist u redu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam men se zdijo BMWji čist u redu :D

:kva1:  sej men tud sam ne da se mi več s Snecerjem pa Giftom pregovarjat  ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:  sej men tud sam ne da se mi več s Snecerjem pa Giftom pregovarjat  ^_^

pussy :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pussy :P

Ah ne po novem se temu reče PAMETEN  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav, če pri bmw kej odpade je kurac od motorja, če pr ducatiju, so pa čustwa in odpadanje s stilom, razlika je očitna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav, če pri bmw kej odpade je kurac od motorja, če pr ducatiju, so pa čustwa in odpadanje s stilom, razlika je očitna :D

Res je :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje razmišljanje: Kmet 2 je čist taprav motorist, on ima motor v mislih tudi ko se ne vozi-ali mi bo sploh vžgal, ali mi bo odpadel kardan, ali mi bodo odpadali ležji, misli na olje, koliko mu ga izteklo, ko bo motor stal...itd. Ne pa mi, ki vozmo rižarje, greš u garažo zalaufaš, nardiš en krog, prideš dam ugasneš , vmes pa nanga čist pozabiš, k itak z njim nav nč narobe.Edino na 100.000km peleš na servis pa je to to....

Kdo je zdej taprav motorist!? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:  sej men tud sam ne da se mi več s Snecerjem pa Giftom pregovarjat  ^_^

 

 

Ni zdravila za njiju!  :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje razmišljanje: Kmet 2 je čist taprav motorist, on ima motor v mislih tudi ko se ne vozi-ali mi bo sploh vžgal, ali mi bo odpadel kardan, ali mi bodo odpadali ležji, misli na olje, koliko mu ga izteklo, ko bo motor stal...itd. Ne pa mi, ki vozmo rižarje, greš u garažo zalaufaš, nardiš en krog, prideš dam ugasneš , vmes pa nanga čist pozabiš, k itak z njim nav nč narobe.Edino na 100.000km peleš na servis pa je to to....

Kdo je zdej taprav motorist!? ;)

Ko bo tvoj veršači imel 100.000km bom jaz častil gajbo piva!!! :kva2:  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo tvoj veršači imel 100.000km bom jaz častil gajbo piva!!! :kva2:  :kva2:

Pa jaz tud :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje razmišljanje: Kmet 2 je čist taprav motorist, on ima motor v mislih tudi ko se ne vozi-ali mi bo sploh vžgal, ali mi bo odpadel kardan, ali mi bodo odpadali ležji, misli na olje, koliko mu ga izteklo, ko bo motor stal...itd. Ne pa mi, ki vozmo rižarje, greš u garažo zalaufaš, nardiš en krog, prideš dam ugasneš , vmes pa nanga čist pozabiš, k itak z njim nav nč narobe.Edino na 100.000km peleš na servis pa je to to....

Kdo je zdej taprav motorist!? ;)

Ti, ti si pravi motorist  :notworthy:  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ga že u garaž vrtim na "bormašino". Jutr popovdne mislim da bo že. Kar naštimita. Jz pijem Laško.  :winkiss:

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, ti si pravi motorist  :notworthy:  :P

No jaz sem mislil tebe. Ti se veliko voziš, se veliko družiš z ostalimi motoristi. :OK:  Jaz sem bolj ljubitelj motorjev, ker so mi všeč kar vsi po vrsti. vozim se pa (zaenkrat) bolj malo... :cry:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem mislil tebe. Ti se veliko voziš, se veliko družiš z ostalimi motoristi. :OK:  Jaz sem bolj ljubitelj motorjev, ker so mi všeč kar vsi po vrsti. vozim se pa (zaenkrat) bolj malo... :cry:

Preveč misliš ,pejt se rajš vozit  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč misliš ,pejt se rajš vozit  :P

Ne morem k se še vrti na "bormašini" pol pa nav 100k, pa nav piva...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem k se še vrti na "bormašini" pol pa nav 100k, pa nav piva...

Bo bo pa nism ti jaz gorenc,tud če jih ne bo 100kkm dobiš gajbo ,ti pa poskrb za za domačo salami  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men je zmer domače salame in pir pr bajt, tak, da kir se bo pelu skoz naš konc, vabljen, dam za pir in narežemo lahko, nismo gorenci :kva2: , telefon mam pa v profilu, viden vsem članom, tak da ni blema, tudi tebi skalar36, tud če neu 100k na števcu :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men je zmer domače salame in pir pr bajt, tak, da kir se bo pelu skoz naš konc, vabljen, dam za pir in narežemo lahko, nismo gorenci :kva2: , telefon mam pa v profilu, viden vsem članom, tak da ni blema, tudi tebi skalar36, tud če neu 100k na števcu :kva2:  

Pridm :OK: enkrat....ko bom prišel dvakrat  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jaz tud :grim

sem že mislil, da se bodo začeli   pikniki, samo bova midva sama pila, ker bo itaq skuril pormašino!  :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men je zmer domače salame in pir pr bajt, tak, da kir se bo pelu skoz naš konc, vabljen, dam za pir in narežemo lahko, nismo gorenci :kva2: , telefon mam pa v profilu, viden vsem članom, tak da ni blema, tudi tebi skalar36, tud če neu 100k na števcu :kva2:  

Kmet pa Pik, mislim, da smo dobili idejo za smer prve fure :P

 

p.s. Builder, ne morš verjamit, zate velja enako, če boš v mojih koncih :D pa tudi duck tape imam, če bo slučajno potrebno kardan zalepit..

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Dami dobili smo smer,zdej morš pa samo še motor zamenjat,ker da te pa vsak nemc šišne pa tud ne vem no ..... :kva1:

http://web-tribune.com/zanimljivosti/pogledajte-ovo-mislio-je-da-je-sa-300-kmc-najbrzi-na-drumu-a-onda-je-pored-njega-prosao-audi-rs6-video#

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmwjaši, želim vam, da leto 2015 preživite brez zlomljenih kardanov :yea1:

Ko bo pocu ti ga posljem po posti za spomin,si ga lahko v spajzo ali pa v wc obesis. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!