Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

A ste Kawasakijevci neka kasta ki se med sabo  :l_01: ..............če se kdo najde je izjava zgolj naključje  :lol:

Mogoce jim pa lahko malo pomagamo,kakor nasi sosedje recejo za turiste,treba ih jeb.. ,da se umnozavaju. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta zadnji del tvoje izjave je kokr de ena varovalka, da tebe ne bi kdo :l_01:?

Moram vas opozorit,ker če mi kdo pride od zadaj bo hitro potreboval zobarja,bolje preventiva kot kurativa  :kva1:

 

Znan sem po brijam,šišam,zube vadim :P  :lol:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš tako močne vetrove :kva2: da bi nam zobe spipalo :P:kva2:

probaj pa boš videl  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da se me vabi v eno drugo temo, vendar tam ne morem sodelovati, ker je la za tiste, ki ga ne bi imeli :) oz. bi lahko nekak prišel poleg in napisal, da treh ne bi imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da se me vabi v eno drugo temo, vendar tam ne morem sodelovati, ker je la za tiste, ki ga ne bi imeli :) oz. bi lahko nekak prišel poleg in napisal, da treh ne bi imel.

 

 

Zakaj ne bi imeli (oz. bi imeli) Kawasaki Versys motocikla ?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste Kawasakijevci neka kasta ki se med sabo  :l_01: ..............če se kdo najde je izjava zgolj naključje  :lol:

Jz sm to slišu, :l_01: , za tiste, ki radi dvigujejo uteži in jedo steroide... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da sem okrog 14. 10 videl Snecerja v akciji ... Nekdo ga je opozoril da je v bližini bmw...

post-40252-0-05919500-1414607848_thumb.jpg

Takoj je odšel iskat prostor za pripravo napada.. Ko je prispel v trdnjavo... je potreboval okrepčilo

post-40252-0-31269800-1414607888_thumb.jpg

Nato je skozi "nišno" okno preveril od kje preti nevarnost

post-40252-0-06659200-1414607976_thumb.jpg

Takoj je aktiviral topništvo

post-40252-0-56775100-1414607928_thumb.jpg

post-40252-0-59909800-1414607953_thumb.jpg

 

Ter naciljal "babo z povešenimi joški"

post-40252-0-18799300-1414608016_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Matej207
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej... kot reče snecer.. čisti prikoličarski turizem... ded je bil iz švedske... Emšo pa podoben borcem v drugi svetovni vojni :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Matej, upam da nisi šel na kofe v tole trdnjavo - cena le tega je namreč v rangu BMW servisa :kva1: .....vem, ker sem bil tam v izvidnici letos, da se je potem lahko švedski ata brezskrbno s svojim bemflom pripeljal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da sem okrog 14. 10 videl Snecerja v akciji ... Nekdo ga je opozoril da je v bližini bmw...

attachicon.gifWP_20141013_028.jpg

Takoj je odšel iskat prostor za pripravo napada.. Ko je prispel v trdnjavo... je potreboval okrepčilo

attachicon.gifWP_20141013_050.jpg

Nato je skozi "nišno" okno preveril od kje preti nevarnost

attachicon.gifWP_20141013_066.jpg

Takoj je aktiviral topništvo

attachicon.gifWP_20141013_034.jpg

attachicon.gifWP_20141013_036.jpg

 

Ter naciljal "babo z povešenimi joški"

attachicon.gifWP_20141012_108.jpg

Pa po sliki vidim da imaš že emšo tistih stričkov z bmfo  :P le kdo te je zavedel ,da si ne kupiš sebi primernega motorja in se mučiš s temi študentskimi  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm to slišu, :l_01: , za tiste, ki radi dvigujejo uteži in jedo steroide... :winkiss:

Hipotetično sklepam,da po tem kar voziš si eden izmed tistih, ki takim nastavlja prdo,za to vrjetno tolk veš ,ti vračam poljubček dragi  :winkiss:  pa danes ne pozabi lubrikanta,drugače bo spet na suho ..... :lol1:

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D skalaprava a veš kako pravijo? Oz je skoraj res.... Materialna oz prevozne dobrine niso vedno pokazatelj zdravega finančnega stanja... :P če se kateri bmwjaš najde v tem je zgolj naključje :D

Kmet2 tale študentski motor me zaenkrat ohranja na stezi, oz. Ni namenjen brušenju ograj :P

Je čisto dovolj zmogljiva kobilica ki zmore peljat kamor hočeš, pa zato ne potrebujem luksuznega bmwja, da grem na kavo..

Itaq pa ne pijem te nesnage... Fuj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa po sliki vidim da imaš že emšo tistih stričkov z bmfo  :P le kdo te je zavedel ,da si ne kupiš sebi primernega motorja in se mučiš s temi študentskimi  :lol:

Po moje mi še kar manjka do obdobja, ko moraš kupiti bemflo.

Nisem se pustil nategnit in sem sam izbral najboljše na trgu.

Kje pa lahko kupim bone za kosilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D skalaprava a veš kako pravijo? Oz je skoraj res.... Materialna oz prevozne dobrine niso vedno pokazatelj zdravega finančnega stanja... :P če se kateri bmwjaš najde v tem je zgolj naključje :D

Kmet2 tale študentski motor me zaenkrat ohranja na stezi, oz. Ni namenjen brušenju ograj :P

Je čisto dovolj zmogljiva kobilica ki zmore peljat kamor hočeš, pa zato ne potrebujem luksuznega bmwja, da grem na kavo..

Itaq pa ne pijem te nesnage... Fuj :P

BMW imam povprečen,KTM pa narejen za mene in hrvate,saj ko pobrusim oni sam pobarvajo  :grim

 

P.S. drugače pa ne pijem kave ,tolk v vednost tebi in Snecerju,tapravim popotnikom  :P ki znate v enem dnevu naredit tudi 54 km  :kmet:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje mi še kar manjka do obdobja, ko moraš kupiti bemflo.

Nisem se pustil nategnit in sem sam izbral najboljše na trgu.

Kje pa lahko kupim bone za kosilo?

So te že večkrat nategnili,sam ne čutiš,si že navajen  :grim

Bone za kosilo  :kva1: jaz še za kruh pa sol nimam kaj šele za bone.........jah te bmfli  :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!