Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

pred eno uro, hajamoto pravi:

BMW kot velik oglaševalec se MS na veliko izogiba prav zaradi zelo slabe promocije, predvsem modijev. Gazda jim pa štango drži. Preveč denarja ziher. 🤔🥴😂😂😂

da bi tu gledali promocijski video gsa, ki ob boku tekmuje z gajserom na stezi?

tega tudi ms ne zdrži

to je bolj za fb, tam je polno bmwlover skupin na vazelinu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posipam se s pepelom, ampak men je ta črn všeč, res všeč.

Zdej pa ne vem kaj je vzrok temu.

Mogoče je kriva šunka k sm jo jedu za zajtrk, al pa to da padam na "črne" :P

 

@epitema je namenjena zabavi, pa prilagodi svoje umotvore temu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

da bi tu gledali promocijski video gsa, ki ob boku tekmuje z gajserom na stezi?

tega tudi ms ne zdrži

to je bolj za fb, tam je polno bmwlover skupin na vazelinu

Bolj butastega izgovora nisi najdu.......BMW ni samo gs.😱😂🤣

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, hajamoto pravi:

Bolj butastega izgovora nisi najdu.......BMW ni samo gs.😱😂🤣

 

 

samo gs je, ostalo so kitajci ali kopije japoncev

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

samo gs je, ostalo so kitajci ali kopije japoncev

.

... ni samo gs :eek:

... pravzaprav je samo GSA :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, pik1 pravi:

.

... ni samo gs :eek:

... pravzaprav je samo GSA :kva2:

Itak, gsa ma daljšega kot gs 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jaz si ga bom kupil sam zaradi štajerca, ker če on pravi da ni ok, mora bit top stroj🤣

Sem si lastil Versys...boga mati kdo to vozi...🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz si ga bom kupil sam zaradi štajerca, ker če on pravi da ni ok, mora bit top stroj🤣

Sem si lastil Versys...boga mati kdo to vozi...🤣

no, to pa ni ovca, ampak tele :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

no, to pa ni ovca, ampak tele :)

A ta kategorija je tudi, al si jo ustvaril samo za mene😅

Pri tebi se vidi da ja farmacija ne dela a zato ima rešitev tekstilna industrija🤣

FB_IMG_1698299307990.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

Če bodo težave odpravljali v sklopu garancije in redo (in to baje BMW dobro dela) dejansko ne vidim nekih hudih problemov. Še luči se bomo navadili slej ko prej.

🤣

ja, smo videli na r, rr in xr ter tudi na GSjih z odmičnimi, klakalicami....zarini glavo v pesek pa ne omenjaj, dokler te nekdo ne pocuka za rokav....takrat pač odpraviš napako ( če da stranka zraven, še toliko bolje)in če je v garanciji, sicer pa stranka  "hlače dol"....   vpoklic.....kaj je že to?? aha, tist drag špas.....eh, saj ni potrebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Gricko pravi:

🤣

ja, smo videli na r, rr in xr ter tudi na GSjih z odmičnimi, klakalicami....zarini glavo v pesek pa ne omenjaj, dokler te nekdo ne pocuka za rokav....takrat pač odpraviš napako ( če da stranka zraven, še toliko bolje)in če je v garanciji, sicer pa stranka  "hlače dol"....   vpoklic.....kaj je že to?? aha, tist drag špas.....eh, saj ni potrebe

ja, skrajni čas, da menjaš znamko, al pa odnos do serviserja :P

Ej, res ne bi vedel, kako pri njih poteka, sam sem na ktm in kawah, bmw ni še nardil mopeda za moj uč. Ampak lastniki trdijo, da je bmw suho zlato, ter odnos do strank tudi...mal se hecam, sam tak radi zapišejo. 

Da se BMW kaj bolj kvari kot ostali evropejci...eh, neb reku, verjetno smo tam tam. Ampak to je zgolj špekulacija :D, pa tut najin čvek bolj sodi v BMW splošno.

1300 GS je shujšal (pohvalno), ceno še nabou (nepohvalno), kupci bodo pa itak noreli v trgovine, ker dober Duče ali KTM s 160+ konji je za njih že mal "nevaren" :P

Vsekakor se ne bojim, da se ne bo prodajal. Podobno kot Iphone šit, pa to :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Gricko pravi:

🤣

ja, smo videli na r, rr in xr ter tudi na GSjih z odmičnimi, klakalicami....zarini glavo v pesek pa ne omenjaj, dokler te nekdo ne pocuka za rokav....takrat pač odpraviš napako ( če da stranka zraven, še toliko bolje)in če je v garanciji, sicer pa stranka  "hlače dol"....   vpoklic.....kaj je že to?? aha, tist drag špas.....eh, saj ni potrebe

Slabše servisne podpore kot na KTM nisem doživel še pri nobeni znamki, pa sem si lastil vse paradne endure...

Bil pa 10 let samo pri BMW...brez pripomb zaenkrat...

No zdaj mi ga serjejo nekaj z vpoklicem , ampak na avtomobilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, DAMI34 said:

ovine, ker dober Duče ali KTM s 160+ konji je za njih že mal "nevaren" :P

Za razliko od vecine motomodrovalcev si vsako leto izposodim kaksen moped da ne nabijam potem na pamet,no letos sem vozil Multistrado in Desertx,multi ima lahko 160+oslov pa ji se zmeri manjka par let da ujame gs kar se funkcije in voznje tice ,sploh za to ceno,desertx je pa en zelo simpaticen in vozen moped tudi ce se vozis samo po asvaltu in nisi ofroudar kot po tanovem polovica motomodrovalcev,tako da tisti ki veste vse o bmw in geesih in njihovih felerjih pejte vsaj probat da boste priblizno vedl o cem pisete. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, luxsa pravi:

Za razliko od vecine motomodrovalcev si vsako leto izposodim kaksen moped da ne nabijam potem na pamet,no letos sem vozil Multistrado in Desertx,multi ima lahko 160+oslov pa ji se zmeri manjka par let da ujame gs kar se funkcije in voznje tice ,sploh za to ceno,desertx je pa en zelo simpaticen in vozen moped tudi ce se vozis samo po asvaltu in nisi ofroudar kot po tanovem polovica motomodrovalcev,tako da tisti ki veste vse o bmw in geesih in njihovih felerjih pejte vsaj probat da boste priblizno vedl o cem pisete. 

hehe...to ni moja izjava, ampak izposojevalcev motorjev in podobnih, ki se s tem resno ubadajo. Jaz sem tut vozil H2 in H2SX pa to nima čist nobene zveze s 1300GS. Kolk katermu modelu manjka do najbulšga motorja na svejti, je pa bolj osebna preferenca.

Drgač pa ja GS najmanj suho zlato. Sploh 1300 bo, grd al pa negrd.:D 

Veš, ne glej nakupa po sebi , ampak po tem kak se kupuje GS po celi EU. Dejstvo, ki sem ga izpostavil je da je user friendly in ravno pravi za široke množice. In da, marsikdo se boji 160 konjev ali več.

398442983_728286562667479_5287818596912211836_n.jpg

 

398438216_728286686000800_4919252876691649001_n.jpg

398539695_728286589334143_5378173756513727473_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo se naj bi bal 160hp ali več🤔

Trend je, da si vsi želijo čim več hp, čeprav so na cesti povsem nepotrebni in jih večina niti ne zna in ne more izkoristiti, pustimo pisto, tam se to gleda drugače...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, luxsa said:

pa ji se zmeri manjka par let da ujame gs kar se funkcije in voznje tice

Ti si že mal ustrojen/prilagojen BMWjevi ergonomiji. Ko se naložim na gs mi je vse tuje in bolano neergonomsko. Čez kako uro je že mal smisla, verjetno bi čez dve sezoni vse padlo na svoje mesto. En zagrižen dukatist bi bil na GSu čist zgubljen...   

 

17 minutes ago, Kmet2 said:

Kdo se naj bi bal 160hp ali več🤔

Trend je, da si vsi želijo čim več hp, čeprav so na cesti povsem nepotrebni in jih večina niti ne zna in ne more izkoristiti, pustimo pisto, tam se to gleda drugače...

 

Ni mi jasno zakaj bi se bal moči, saj mam na desni roki zelo natančno štelungoi. Zdi se mi težje pljunit istini u oči kaj oseba zares potrebuje.  Znanec je mel vse kar se da kupit, na koncu se je našel na Ducatijih, in za civil rabo vozi multistrado. Zna dat gas, tud na pisti mu je šlo čist OK. Pravi de se po dolomitih najraj vozi u rain mode, pa odpira do konca... 

 

disclamber. že 10 dni smrkam in hropem, ne morm pridet k sebi nit ne zbolim, da bi me ruknlo v postlo in bi to jebo  odležal. Zunaj je mal sonca, parkiran motor me kr mal trese in sm tečn ku driska...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm vesel za vse k vejo kaj je najbulši moped na svejti. poznam dva: en trdi da GS, drug pa da je to Versač 650 :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se kar nekaj casa vozu na 175kojnu pa sem cist lepo prezivu,ce razpravlas o neki stvari je mogoce dobro prej probat da ves o cem govoris.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, luxsa pravi:

Sem se kar nekaj casa vozu na 175kojnu pa sem cist lepo prezivu,ce razpravlas o neki stvari je mogoce dobro prej probat da ves o cem govoris.

si ne upam, kdo bo pa tok kojnu krotil :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

Ti si že mal ustrojen/prilagojen BMWjevi ergonomiji. Ko se naložim na gs mi je vse tuje in bolano neergonomsko. Čez kako uro je že mal smisla, verjetno bi čez dve sezoni vse padlo na svoje mesto. En zagrižen dukatist bi bil na GSu čist zgubljen...   

 

Ni mi jasno zakaj bi se bal moči, saj mam na desni roki zelo natančno štelungoi. Zdi se mi težje pljunit istini u oči kaj oseba zares potrebuje.  Znanec je mel vse kar se da kupit, na koncu se je našel na Ducatijih, in za civil rabo vozi multistrado. Zna dat gas, tud na pisti mu je šlo čist OK. Pravi de se po dolomitih najraj vozi u rain mode, pa odpira do konca... 

 

disclamber. že 10 dni smrkam in hropem, ne morm pridet k sebi nit ne zbolim, da bi me ruknlo v postlo in bi to jebo  odležal. Zunaj je mal sonca, parkiran motor me kr mal trese in sm tečn ku driska...

Ne odgovarjaš ti pravemu, jaz tudi to isto sprašujem😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

si ne upam, kdo bo pa tok kojnu krotil :P

Komot,drzis balanco,kontra nagibas,pa gume mors mal spustit.😁

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, luxsa pravi:

Komot,drzis balanco,kontra nagibas,pa gume mors mal spustit.😁

mi boš pokazal ob priliki :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, luxsa pravi:

Za razliko od vecine motomodrovalcev si vsako leto izposodim kaksen moped da ne nabijam potem na pamet,no letos sem vozil Multistrado in Desertx,multi ima lahko 160+oslov pa ji se zmeri manjka par let da ujame gs kar se funkcije in voznje tice ,sploh za to ceno,desertx je pa en zelo simpaticen in vozen moped tudi ce se vozis samo po asvaltu in nisi ofroudar kot po tanovem polovica motomodrovalcev,tako da tisti ki veste vse o bmw in geesih in njihovih felerjih pejte vsaj probat da boste priblizno vedl o cem pisete. 

Tudi jaz vsako leto sprobam kak nov model bajka, tudi tako, da s sinom menjava testni in domač motor, da se dobi pravi občutek kaj kdo od proizvajalcev ponuja....... in imamo doma GS in MS oba Rally verzija,  GS sicer še 1200, vozil sem pa tudi že GS 1250....tako, da to sta 14 in 15 motor pri hiši........ daj razsvetli me prosim kaj že manjka MS V4 da ujame GS v par letih,  🤣 🤣   se strinjam, da dizajnersko, če uporabim lep izraz  "nesorazmeren" ne more biti nikoli toliko kot bavarc, samo to je stvar okusa posameznika, ali mogoče klonkast menjalnik, ja to se strinjam, to pri MS ne bo nikoli 😜....ali kardan, ki gre na vpoklice in menjavo, pa vpoklici z vrtanjem lukenj v ohišje kardana (super poceni šalabajzerska rešitev, kao skrb za dobro delovanje prenosa, v resnici pa boj marketinška poteza, ker se na ripnah vseeno pojavi rja in blokira dihanje kardana, posledice pa so drage, ker so na servisu tudi težave z uveljavljanjem take reklamacije, pa to ne pišem na pamet), radarski tempomat, ki ga je GS kot naj bajk v tem razredu šele sedaj dobil z novim modelom, par let za konkurenco, hudo povprečno vzmetenje, mogoče lepi zvari in vijaki, dizajn, niti pod razno se to ne da primerjat s taljanom, ali V4, ki mu boxer s svojo pretpotopno zasnovo, pa mu lahko naredijo X  upadatov zame ne seže do kolen, dolgčas od pospeševanja in dinamike z menjalnikom TV-30 (beri TV-Tomo Vinković) v primerjavi z V4 in vrhunskim menjalnikom, ter QS, je bistveno slabši......vem je napisano bogokletno, vendar je pa resnica.....vsi bajki v tem razredu so v osnovi tako različni izhajajoč iz različnih zasnov agregatov, da imajo tudi posledično zelo različne karakteristike, za različne želje in "potrebe" bajkerjev, kar je prav, vsak ima svoje poglede, želje in možnosti......in najboljši je tisti, ki ti najbolj paše, če se odločiš zanj in si ga lahko privoščiš...skoraj, kot pri ženskah 😉 ......nisem zaljubljen v nobeno znamko, čeprav ga vozim nisem po srcu Dukatist in zaslepljen s to znamko, mi je Honda nekako najbolj pri srcu, je pa bilo pri hiši toliko različnih znamk bajkov, da objektivno vem  kaj pišem, vseeno pa je to moj osebni občutek, mnenje in glede na to...... trenutno tudi vozim to kar vozim  :)  ker mi trenutno najbolj paše in zadovoljuje moje potrebe, ter užitke in cenim tudi to kar vozijo drugi! Se strinjam, da je GS super bajk, ima pa svoje pluse in minuse, kot ostali bajki,  je pa trenutno v tem razredu, zelo huda konkurenca, ki je v določenih segmentih in karakteristikah celo boljša od njega in bo tudi od prihajajočega, s tem se bodo morali zaljubljenci vanj sprijazniti, sicer bo to za koga težko, vendar realnost je taka kot je, konkurenca je odlična,.....tako kot sem se moral jaz, ko je Honda, kot največji proizvajalec bajkov na svetu, izgubila kompas in pozabila nas Evropejce  :( 

SREČNO VSEM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cist prevec si napisal da bi prebral,na kratko,sel dvakrat probat ker sem resno razmisljal da bi jo kupil pa sem obakrat ugotovil da mi ne pase ,kakor koli jo obrnes se trese kot pes na kuzli,nervozen moped,fedri kljub elektroniki tako tako,greje v pirhe pa se kaj bi se naslo,skratka za 28ceglov bi morala delat ko elektromotor, drugace pa dizajn lep, bistveno lepsi od gs,novi gs mi tudi ni vsec tako da grem naslednjo jesen verjetno XR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!