Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

post-14270-0-97065800-1357298646.jpg

U kisnu temo, ampak tale lepo paše k BMW

To je res, ampak bmw fahrerju ni bejba kaj dost pomembna ;)

283974a31d6c85e8bf88cd4066e733ff_zps9ce05b01.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak vam povem:

Bolje Met Kawasaki :P

post-18923-0-81138500-1357308151_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj potrebujeta drva? Saj imata ogrevane ročke, za gretje nog pa cilindre. :smoke:

a na golaž si pa pozabil! :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto na fotki nad bejbo je vozno?

Vozno,to je posebni model F800R v omejeni seriji :yes: cene ti ne povem,ker ne vem če maš šibko srce zna bit probljem :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi imel neomejene finance, bi imel oba -BMW in Harleya. Oba stara dvoventilca, zračno hlajena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato ker je lepši in dražji od BMW ja?

Predvsem ker je dražji,lep je pa prov tok ko bmfl :P:D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je lepši, ker mu cilindri ne štrlijo :)

Ravno tako mu štrlijo :lol: ,samo ne vstram ampak v V - navzgor ! ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem ker je dražji,lep je pa prov tok ko bmfl :P:D

... ni tolk lep, ne !!!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sovražm Harleya :P

Saj bom BMWja zadržal, da me bo lahko več ljudi sovražilo.

Rabim še enega za lagano kruzat po cesti in HD bo ravno pravi, ker se mi ne da več pozdravljati drugih. Pravijo, da ti s Harleyem tega ni treba početi, ker te tako ali tako nihče ne j..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ni tolk lep, ne !!!!! :kva2:

Pa dobr a jim ne moreš pustit mal zadovoljstva ^_^
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravijo, da ti s Harleyem tega ni treba početi, ker te tako ali tako nihče ne j..

nehaj misliti z boksarsko glavo .... s harlijem boš moral mahat k norc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno tako mu štrlijo :lol: ,samo ne vstram ampak v V - navzgor ! ! :grim

harli ma prečno montirano V mašino ...to kar si ti povedal da ima pokončne je pa guzi , ki ima vzdolžno montirano V mašino ... ja sej vem za nekatere nedojemljivo poimenovanje položajev montaže ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

harli ma prečno montirano V mašino ...to kar si ti povedal da ima pokončne je pa guzi , ki ima vzdolžno montirano V mašino ... ja sej vem za nekatere nedojemljivo poimenovanje položajev montaže ...

Sicer ti ne odgovarjam ampak na tole neumnost ti vseno odgovorim ! ! Ker ne razmišljaš z pokončno glavo verjetno jo imaš še od silvestrovanja povprek. Lepo in pravilno sem napisal, da ima pokončno (prečno) V mašino. Guzzi ima vzdolžno montirano pokončno V mašino ! Upam da se ti posveti tvoj dojem do MOTOROZNANSTVA ,kar ti znaš sem jaz že pšozabil !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da smo se zadnjih 14dni preganjali po pesku sva s kolegom prišla do zanimivega zaključka o razliki med lastnikom BMW-jevega in KTM ovega advenčerja. Ko oba prideta pred sipino

eden pravi.......juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kupčki........................gasaaaaaaaaaaaaaaaaaa in odskaklja čez zaplate peska

drugi pa izdavi.........''sranje'', ko ugotovi koliko dela ga čaka da bo kravo izkopal iz peska in poiskal najbližji asfaltiran obvoz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da smo se zadnjih 14dni preganjali po pesku sva s kolegom prišla do zanimivega zaključka o razliki med lastnikom BMW-jevega in KTM ovega advenčerja. Ko oba prideta pred sipino

eden pravi.......juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kupčki........................gasaaaaaaaaaaaaaaaaaa in odskaklja čez zaplate peska

drugi pa izdavi.........''sranje'', ko ugotovi koliko dela ga čaka da bo kravo izkopal iz peska in poiskal najbližji asfaltiran obvoz

Sej ma BMW druga orožja za peščena brezpotja (HP2, F800 GS, G450, G650 Sertao... )

Glede GS-a 1200 maš pa kar prav...Preverjeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ma BMW druga orožja za peščena brezpotja (HP2, F800 GS, G450, G650 Sertao... )

Glede GS-a 1200 maš pa kar prav...Preverjeno!

Ne vem zakaj BMW potem zavaja potrošnike in super motor poimenuje Adventure, če ni to to, kljub temu, da človek ne ve več, kaj bi lahko na njega še obesil ;)

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!