Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Lagal je ja.

Najbrž tudi v Kobaridu še ni bil.

se strinjam... sumim, da je politik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... Sem jo vozil in tudi super tenereja (tastarega), pa ne bi zdaj tu pisal o super zavorah na teh motorjih ;)

gift! Verjamem da si fejst fant, samo ne mi mešati paradajze in krompir.

Kolikor sta stari (Africa in Super'ca) še dobro da nista imeli dromelnov. - Sej veš, kaj je to, a ne.

Dečko, ko smo se vozili po "drugih planetih", mi z starimi Africami, eni pa z novimi.... saj veš s kom, sem se jaz vedno pripeljal domov z nasmehom na obrazu, uni tadrugi, pa pogosto z razstavljenimi kosi v gajbi!

Pa ne mi zdej reč't, da to ni res... Pa so jih (določeni) vseeno hvalili........... Ker so jih morali (zaradi sponzorskih obveznosti.

Jaz sem pa svojega očistil in se z njim veselo vozil od gostilne do gostilne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam... sumim, da je politik :)

Tudi ti si neke vrste politik s tvojimi slikami ! !

1.) tista plastika pri (Simensovi) BP ne BMW-ejevi črpalki se zlomi samo pri nestrokovni demontaži benzinske cevi (hobi mehanik)! !

2.) Magnet v tem "Valeo" zaganjaču odpusti samo zaradi nestrokovnega popravila zaganjača in to zato ker ga vsak(hobi mehanik) pričvrsti v primež in takrat odstopi prilepljen magnet ostale z naknadnim matranjem zaganjača dokraja sesuje !

cena tega statorja,ki je enak kot na Peugeotu,Renaultu in Citroenu je "samo" borih 38€ + ščetki 15€ Vse na zalogi tudi cel obnovljen zaganjač!

3.) mislim da je rotor alternatorja (nisem siguren) če je to samo obroč (kolektor ) se zamenja brez problema cena kolektorja 3,75€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gift! Verjamem da si fejst fant, samo ne mi mešati paradajze in krompir.

Kolikor sta stari (Africa in Super'ca) še dobro da nista imeli dromelnov. - Sej veš, kaj je to, a ne.

Dečko, ko smo se vozili po "drugih planetih", mi z starimi Africami, eni pa z novimi.... saj veš s kom, sem se jaz vedno pripeljal domov z nasmehom na obrazu, uni tadrugi, pa pogosto z razstavljenimi kosi v gajbi!

Pa ne mi zdej reč't, da to ni res... Pa so jih (določeni) vseeno hvalili........... Ker so jih morali (zaradi sponzorskih obveznosti.

Jaz sem pa svojega očistil in se z njim veselo vozil od gostilne do gostilne...

Jaz nic ne mesam... pred 25 leti bi si jaz tudi Africo kupil, danes pa je oldimer predrag ;)...da sta pa vredu motorja, pa vem.

O tem, kaj se je pa iz tvojih potovanj nazaj v gajbah pripeljalo, pa je tukaj ze 171 strani napisanega, tako, da se strinjam s tabo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mislih sicer nimam BMW-ja, ampak najbrž je kdo tudi feltno sesul...

Tako kot na tej hondi recimo. Pa jaz na kawasakiju med Kobaridom in Bovcem.

P1010107.jpg

iiiiiiii kake lepe rdeče obrobe :P :lol:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi bos nalimal na gsko trakce? Jst sem jih na hornetko lepil celo popoldne, pa se so ble krivo nalimane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj vem zakaj si trakce montirate.

Da se prej vidi, če je platišče zvito :)

Sej počasi nas boste skužili :P

A mi bos nalimal na gsko trakce? Jst sem jih na hornetko lepil celo popoldne, pa se so ble krivo nalimane.

Ni problema,lohk še okrog cilindrov :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ti si neke vrste politik s tvojimi slikami ! !

1.) tista plastika pri (Simensovi) BP ne BMW-ejevi črpalki se zlomi samo pri nestrokovni demontaži benzinske cevi (hobi mehanik)! !

2.) Magnet v tem "Valeo" zaganjaču odpusti samo zaradi nestrokovnega popravila zaganjača in to zato ker ga vsak(hobi mehanik) pričvrsti v primež in takrat odstopi prilepljen magnet ostale z naknadnim matranjem zaganjača dokraja sesuje !

cena tega statorja,ki je enak kot na Peugeotu,Renaultu in Citroenu je "samo" borih 38€ + ščetki 15€ Vse na zalogi tudi cel obnovljen zaganjač!

3.) mislim da je rotor alternatorja (nisem siguren) če je to samo obroč (kolektor ) se zamenja brez problema cena kolektorja 3,75€

to se sliši poceni ..torej je problem v zeloooo previsokih urnih postavkah bmw-jwvih serviserjev ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se sliši poceni ..torej je problem v zeloooo previsokih urnih postavkah bmw-jwvih serviserjev ...

To kar si zdej povedu je čista resnica :yes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa mislim, da imajo kar vsi servisi previsoke urne postavke.

npr. opel servis 70€/h ... http://www.avtomobil...7&view=previous

Al pa tule je snecer jamral da je servis za renaulta drag ... http://www.avtomobil...php?f=6&t=75612

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zgolj velik pristaš znamke, sicer najkvalitetnejše iz dežele riža in surovih rib.

Če se boš norčeval iz znamke in surovih rib ...lahko dobiš kakšno etiketo :grim ....sicer riž jedo ni pa to dežela riža mucy :kva2:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišljeno je bilo bolj kot sushi riž z ribo ... Sicer pa je drugi del prejšnjega posta resno mislim. Meni so dobri motorčki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišljeno je bilo bolj kot sushi riž z ribo ... Sicer pa je drugi del prejšnjega posta resno mislim. Meni so dobri motorčki.

Dobro pol nisi gotof ...naš si :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!