Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

V lepo urejeni garaži bi kako posodo spodaj moral imet vsak motor, saj vedno lahko kaj dol pricurlja neglede na znamko ali tip motorja.

Se strinjam...ampak BMW bi moral imeti pod sabo Banjo in ne loncek, ker pri njem nikdar ne ves od kot bo priteklo :D

c69053b63a35968a865e2983296d83ce_zpsa901

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ima montirano dodatno mazanje verige in diska :)

Verjetno kakšen lastnik, ki je prišel iz japonca in ni navajen kardana.

Hja disk zagotovo deluje kot podmazan he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam garažo,ki ima temperaturo in vlago prav takšno kot zunaj,če ga vsake toliko prižgeš,pobožaš in potem pokriješ nazaj in za mesec zgineš se rado na motorju nabere kondenz,zato Corser sedi 5 :OK:

Za razne mačje sekrete in brihtne pripombe pa se obrnite na Honde in Kawasakije....mogoče vam tam lohk pomagajo kako vašemu mačkonu pomagate do sranja :lol:

Koliko pa imaš stopinj v garaži?  Hygroskopična sol pri nizkih temperaturah sploh ne deluje  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa imaš stopinj v garaži?  Hygroskopična sol pri nizkih temperaturah sploh ne deluje  

Toliko kot zunaj! Vem.....a ta motor ne vidi soli,še po suhem se komaj zapeljem,pa še takrat me je strah da se bo kej zlomlu al pa odpadl :P

Zarad snecerja pa Gifta hodm na terapije,da se bom lohkl enkrat spet brezskrbno z njim peljal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njahhhh, zdej mi je šele kapnl.......................... :smoke: ................ zakaj je na poljanskem nasipu taka ..................gužva............... :whistle:

 

Če je pr nas 1000 BMW strojev ......................... je vsaj 5000 :whistle:  pacientov, ki imajo velikanske psihološke travme zaradi tega. :whistle:

 

Ma....................... bom ...................... za ..................."narodov blagor" in boljše mantalno zdravje sodržavljanov....................... mojga kar ..........................prodal......................... :unsure:

 

pa kaka japonska jajca nabavil. :wallbash:  :lol:  B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad snecerja pa Gifta hodm na terapije

 

Glede na to, da vemo, kako se ponavadi konča aventura z supermotorjem, te oba razumeva ;)

 

BMW_R1200GS_Adventure_Crash_Raptorsandro

 

btw. je pa faj met kakšnega gs-a zraven na furi, ker potem ne rabiš špreja za ketno s sabo vozit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

images.jpg

tudi v naravi se najde vlečna služba, če je treba

Kaj GS tud slone šlepa... :eek: ...ma to je pa res stroj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet sem se spomnil onega dobrega razloga (no, vsaj meni je dober, marsikomu najbrž ne bo), zakaj ne bi imel BMW-ja.

 

ker ga ima on:

bremzer.jpg

 

 

jebiga, kurilna sezona je na vrhuncu... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet sem se spomnil onega dobrega razloga (no, vsaj meni je dober, marsikomu najbrž ne bo), zakaj ne bi imel BMW-ja.

 

ker ga ima on:

bremzer.jpg

 

 

jebiga, kurilna sezona je na vrhuncu... :)

Ha, ha, Elo, priznam, dober razlog! :lol:

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam...ampak BMW bi moral imeti pod sabo Banjo in ne loncek, ker pri njem nikdar ne ves od kot bo priteklo :D

c69053b63a35968a865e2983296d83ce_zpsa901

uno korito iz ihanske farme ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi pri BMW-ju ležaj v zadnjem kolesu in kardan poštimali, bi bil pa res enkraten motocikel!

Saj ni problem po SLO. Če greš pa za nekaj časovnih pasov v levo ali v desno, zna pa biti cel kažin!

 

Pa še nekaj je; Za neko navadno enduro, ki dobiš ležaj v vsaki železnini za 5 EUR tudi ni problem. Za tole "vel'ko luknjo" je pa "globa" da te kap... Pa še dobiš ga ne za vsakim vogalom.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi pri BMW-ju ležaj v zadnjem kolesu in kardan poštimali, bi bil pa res enkraten motocikel!

Saj ni problem po SLO. Če greš pa za nekaj časovnih pasov v levo ali v desno, zna pa biti cel kažin!

 

Pa še nekaj je; Za neko navadno enduro, ki dobiš ležaj v vsaki železnini za 5 EUR tudi ni problem. Za tole "vel'ko luknjo" je pa "globa" da te kap... Pa še dobiš ga ne za vsakim vogalom.

Ja in............? :whistle:

 

Če slona lohka ....................šlepa................... :hmm:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

 

pa daš tist lager u kufer in je skoz pr rok....................... :lol1:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet sem se spomnil onega dobrega razloga (no, vsaj meni je dober, marsikomu najbrž ne bo), zakaj ne bi imel BMW-ja.

 

ker ga ima on:

bremzer.jpg

 

 

jebiga, kurilna sezona je na vrhuncu... :)

A ti si to alergičen samo na Bremzerja al kar na vse lastnike bmflov :P .....tok ,da vem,al te pozdravim ko te vidim naslednjič al ti gumo spustim,da boš mel vsaj razlog zakaj nas ne maraš :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi pri BMW-ju ležaj v zadnjem kolesu in kardan poštimali, bi bil pa res enkraten motocikel!

Saj ni problem po SLO. Če greš pa za nekaj časovnih pasov v levo ali v desno, zna pa biti cel kažin!

 

Pa še nekaj je; Za neko navadno enduro, ki dobiš ležaj v vsaki železnini za 5 EUR tudi ni problem. Za tole "vel'ko luknjo" je pa "globa" da te kap... Pa še dobiš ga ne za vsakim vogalom.

Sej če bi pr Hondi poštimal regler pa še kej,bi bil tud kar v redu motor.... :grim .....veš bmfl je sofisticirana mašina in ga ne sestavljajo v železnini kot Honde.......moram dat Hondašem nasvet,da lohk rezervne dele dobijo tudi v Merkatorju,odelek železna galanterija :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti nisi nikjer omenjen... :)

če prav pomislim, bi te morali BMW-jaši izključit, včasih že kar preveč izstopaš iz te sekte... :)

 

ampak v istem žaklju z bremzerjem si pa res ne želim biti...

uh, že samo ob pomisli na to me zmrazi in mi grdo vse tri dlake na telesu pokonci...

 

verjemi, imam veliko kolegov in prijateljev z BMW-ji.

 

ampak spet, bremzer...

 

huh... huh huh huh...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti nisi nikjer omenjen... :)

če prav pomislim, bi te morali BMW-jaši izključit, včasih že kar preveč izstopaš iz te sekte... :)

 

ampak v istem žaklju z bremzerjem si pa res ne želim biti...

uh, že samo ob pomisli na to me zmrazi in mi grdo vse tri dlake na telesu pokonci...

 

verjemi, imam veliko kolegov in prijateljev z BMW-ji.

 

ampak spet, bremzer...

 

huh... huh huh huh...

 

....  prznej, da so ti prjatli carji ....

:kva2:   

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....  prznej, da so ti prjatli carji ....

:kva2:   

zakaj so carji goli .. vse za servis zmečejo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj so carji goli .. vse za servis zmečejo :lol:

In zakaj vse zmečejo za servis.....da so lohk carji :kva1: .......mah jz bom tud prešaltal na Kawasaki,ne rabš delat servisov,ko crkne fukneš stran pa novga kupš,pa še gnara ostane :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj vse zmečejo za servis.....da so lohk carji :kva1: .......mah jz bom tud prešaltal na Kawasaki,ne rabš delat servisov,ko crkne fukneš stran pa novga kupš,pa še gnara ostane :lol:

ja valda :lol: ... tok se pa še nism nasmeju ... da kwak crkne ... jooooj .. smeha pouno :D

 

če bi gledu mad maxa ... tm ni bmflou, tapravi bajkerji dajo nekaj nase in na imiđ :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj vse zmečejo za servis.....da so lohk carji :kva1: .......mah jz bom tud prešaltal na Kawasaki,ne rabš delat servisov,ko crkne fukneš stran pa novga kupš,pa še gnara ostane :lol:

.... stari, pa ja ne boš šel zdej na študentski moped sam zato, k je pocen ????????  :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... stari, pa ja ne boš šel zdej na študentski moped sam zato, k je pocen ????????  :eek:

Ne bit žaljiv ,za v trgovino pa nazaj bo že :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si to alergičen samo na Bremzerja al kar na vse lastnike bmflov :P .....tok ,da vem,al te pozdravim ko te vidim naslednjič al ti gumo spustim,da boš mel vsaj razlog zakaj nas ne maraš :lol:

 

A BMWjaši pozdravljajo oz. odzdravljajo? (vem, da nazdravljajo, če še kaj ostane po servisu)  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A BMWjaši pozdravljajo oz. odzdravljajo? (vem, da nazdravljajo, če še kaj ostane po servisu)  :OK:

Tud povabmo te na fešto,če se spomniš....... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!