Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Saj bo  :kava: čakam, da se "gori" streznijo.

 

ne nasedaj ... takoj ti obesjo ketno z BMW napisom ... vem .. sm občutu to bolečino :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če bi pr Hondi poštimal regler pa še kej,bi bil tud kar v redu motor.... :grim .....veš bmfl je sofisticirana mašina in ga ne sestavljajo v železnini kot Honde.......moram dat Hondašem nasvet,da lohk rezervne dele dobijo tudi v Merkatorju,odelek železna galanterija :P

Veš kmet saj Honde so jajca, sam toliko napak materijala ki se za voznika lahko smrtno končajo pa honda NIMA, kr mal si nazaj poglej  počene prirobnice diska, lomljenje kardanov . . . ta tvoja SOFISTICIRANA MAŠINA ne bi smela imeti za ta denar nobene napake, pa upam da ti ne boš imel teh smrtno nevarnih napak na svojem BMfu :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kmet saj Honde so jajca, sam toliko napak materijala ki se za voznika lahko smrtno končajo pa honda NIMA, kr mal si nazaj poglej  počene prirobnice diska, lomljenje kardanov . . . ta tvoja SOFISTICIRANA MAŠINA ne bi smela imeti za ta denar nobene napake, pa upam da ti ne boš imel teh smrtno nevarnih napak na svojem BMfu :friend1:

Sej štekaš a ne ,da se v tej temi hecamo in nabijamo :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej štekaš a ne ,da se v tej temi hecamo in nabijamo :blush:

.... nč se ne hecam .......

BMW je najboljši .... !!!!!

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... nč se ne hecam .......

BMW je najboljši .... !!!!!

:ninja:

Dobr no,sej nisem reku,da se resnice ne sme povedat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... nč se ne hecam .......

BMW je najboljši .... !!!!!

:ninja:

nabijaš  :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Kwakarji so takšni,da lažje prenesejo laž kot resnico :P ...zato pa.......tud jz bi mel Kwaka :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej bmflsaki

 

ker Tomos je pač Tomos in je pč razred zase, ker mislm da ns je velka večina zrasla ob tej mladostniški ikoni, pa tud osnove mehankarije nas je nauču, da lohk zdej eni skoz šraufajo bmflne pa kwake

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest sem že zdavnej reku... pa spet rečem:

 

ZATO, KER NE!!!!...

 

pa pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest sem že zdavnej reku... pa spet rečem:

 

ZATO, KER NE!!!!...

 

pa pika.

Ti si morš najdet kej za po tleh metat.. ^_^ ...mogoče Suzuki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje smo ostali ... ka lih kar kupujem BMW-ja 1200 ...

Povež se z Snecerjem in Giftom,da ti data usmeritve :P  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje smo ostali ... ka lih kar kupujem BMW-ja 1200 ...

 

Nisi v pravi temi, teme z nasveti kako kupiti bmwja so v drugih delih foruma.

 

Po moje pride v poštev samo K1300  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če bi kwako pa bmflna skup združu bi bil pa Tomos, ane. :grim :lol1:

 

 

Tomosaki.

lahko bi se vi teme držal-ane ...pa nehal legende žalit s takimi podlimi in neumestnimi primerjavami...

 

prej bmflsaki

 

ker Tomos je pač Tomos in je pč razred zase, ker mislm da ns je velka večina zrasla ob tej mladostniški ikoni, pa tud osnove mehankarije nas je nauču, da lohk zdej eni skoz šraufajo bmflne pa kwake

eh... eni bomo umrl na tomosu ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... nč se ne hecam .......

BMW je najboljši .... !!!!!

:ninja:

Zna bit de bi lah blo to res ....................... ampak sam dolker kej ne poč he he!!  Poli gre pa titula naprej ................lah je pa tud najboljš počen stroj .......... sam de je najboljš, de EGO ne trpi preveč!!

Zanimiv de men na žurki niso obesl tiste ketne kt Mausu!!? Sej vem ....... Maus je bol priročen, pr men ne dosežejo he he!! Sklonu se pa nebi .... hvala A,A!!  :grrr

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna bit de bi lah blo to res ....................... ampak sam dolker kej ne poč he he!!  Poli gre pa titula naprej ................lah je pa tud najboljš počen stroj .......... sam de je najboljš, de EGO ne trpi preveč!!

Zanimiv de men na žurki niso obesl tiste ketne kt Mausu!!? Sej vem ....... Maus je bol priročen, pr men ne dosežejo he he!! Sklonu se pa nebi .... hvala A,A!!  :grrr

Vemo,da ga hočeš met,pa te nismo želel matrat,da s lohk ponoč spal..... :grim Mausu je pa prevelik,še znak je na njemu nekam ogromen zgledu :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vemo,da ga hočeš met,pa te nismo želel matrat,da s lohk ponoč spal..... :grim Mausu je pa prevelik,še znak je na njemu nekam ogromen zgledu :P  :lol:

.... Maus ima mal večji srce za KWAKCO, pa smo mu zato dal tud mal večji znak od bimerja na prsa .....   :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neč grem v temo zakaj ne bi mel kwaka po napotke. Se beremo ...

Joj :O ne ,tam te bodo nalagal,vsi majo kratke nogice :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj :O ne ,tam te bodo nalagal,vsi majo kratke nogice :lol:

mamo pa zato tiče do tal, in ne rabmo podaljškov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamo pa zato tiče do tal, in ne rabmo podaljškov :P

 

 

Seveda ..................... vedno ........................ ko ...........................na tleh sedite.............. :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!