Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Mislim da bi moral biti vitel obvezna serijska oprema bmflna.

To že mamo :grim v hlačah :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To že mamo :grim v hlačah :kva2:

Sam ,če nimaš ene ,da ga dobr potegne ni nč z nemu. :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer. Pomembna je višina glav.

 

In cilindri so pri goličih god damn nižje kot pri GS, ki je itak podrtija. In nehi, prosm te, s temi fotkami, ker si me totalno zakompleksu in bom mogla še enga BMWja kupt, da si zacelim rane. Nikakor ne morm dojet kaj je na njih narobe?!? :surrender:  :surrender:

 

Še enga boš kupila, da bosta vsaj dva taka modela v Sloveniji in si boš sama lahko izmenjavala izkušnje :)

 

Glede cilindrof, čakaj da kmet2 izmeri na ženinem, če mu bo dovolila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To že mamo :grim v hlačah :kva2:

Sam tist tvoj vitel baje še do WC školjke al pa pisuarja ne doseže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tist tvoj vitel baje še do WC školjke al pa pisuarja ne doseže.

Seveda da ne,ker ko ščijem v pisuar na wc-ju stojim zunaj,da se mi ne umaže,al pa da ga ne pohodim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://youtu.be/GZo1WZLcVvo

 

ko se tank zagozdi

 

I love these big adventure trailies the same as the next man, but my god they are impractical in the real world. Ewan and Charley illustrated that beautifully by getting their back wheels stuck in pretty much every continent. Well handled, every turn you took there just seemed to make the situation worse!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne bom imel Bmfla? Ker jih vozjo šalabajzerji z bidonom in Corbin sedeži, ki niti obrniti ne znajo!

Za take je res vsak klanc avantura zase.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne bom imel Bmfla? Ker jih vozjo šalabajzerji z bidonom in Corbin sedeži, ki niti obrniti ne znajo!

Za take je res vsak klanc avantura zase.

 

Bo gift povedal v kaki klanec sva v Sarajevu šla in z lahkoto obrnila :) takega asfaltnega brega še nisem videl.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še štiri mesece nakladanja,pol pa kwakarji začnejo sezono in bo malo mir v temi zakaj ne bi imeli...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...smo jo začeli pred 36 dnevi... In -šmentana reč, tudi kakšen GS se je našel tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne bom imel Bmfla? Ker jih vozjo šalabajzerji z bidonom in Corbin sedeži, ki niti obrniti ne znajo!

Za take je res vsak klanc avantura zase.

Dej,dej z tem tvojim tankom še na ravni cesti komaj obrneš,ma ajnšlaga ko tovornjak :P pa mal naprej pa mal nazaj :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri onem bizgecu s Corbin sedežem, ki je skoraj naredil doktorat pri obračanju... Taki pa skoraj ne bi smel imeti GS-a... Jaz sem K100RT prišel z Banjšic v Tolmin po nekih kolovozih in travnikih, pa je šlo... Pred 20 leti.  Samo, če bi prej vedel, kakšna pot je, pa niti v GS ne bi upal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri onem bizgecu s Corbin sedežem, ki je skoraj naredil doktorat pri obračanju... Taki pa skoraj ne bi smel imeti GS-a...

No saj če bi jaz imel kaj v čislih bmfle, bi jaz to enako povedal. Tko ko jih nimam, sem pa tih :xx:

 

No čak mal, sej lohka rečem, da tak moped je glih za take :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo gift povedal v kaki klanec sva v Sarajevu šla in z lahkoto obrnila :) takega asfaltnega brega še nisem videl.

 

Kaj breg...tako bosansko brdo, da bi še koze pastirčka gor vlekle :D

giraffe-home-l.jpg

 

 

 

če dobro pogledaš profil gum,vidiš da ma GS enduro gume :)

 

A ja....kakšne bi pa moral imet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj breg...tako bosansko brdo, da bi še koze pastirčka gor vlekle  :D

 

A ja....kakšne bi pa moral imet?

Če nista vidla traktorja, ki je imel žlajfe na plugu, mi o hribih ne nakladajta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neb ga mel, zato!!! k sm dubil informacije (sova, udba..) da bo na novem koledarju za 2014 tut GS. pfuj...no vsaj ena milost, bo pa to Erotični koledar Damjana Murkota, k se vesi po mopedu  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste že zasledili, da daje letos BMW na tržišče en nov model, pa sm zdej pozabu točno ime modela.....STROJELOM 1200...al neki tazga.  :kva2:

 

.... Ahahahahahahaha ....  :kva2:

..... kok dobr ....  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nista vidla traktorja, ki je imel žlajfe na plugu, mi o hribih ne nakladajta!

 

Midva se izogibava modelom na kardanski pogon ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste že zasledili, da daje letos BMW na tržišče en nov model, pa sm zdej pozabu točno ime modela.....STROJELOM 1200...al neki tazga. :kva2:

To sem pa tudi jaz nekje pobral... So baje delali neke teste z yamaho in kawasakijem, pa so japanezerji opustili vse skupaj, ker bi morali potem razpusti servisno mrežo po svetu... Kao nočejo delati neuniničljivih zadev... Kam gre ta svet... :-)

Popravljeno . Popravil Robson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!