Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Prodam BMFa prevoženih 5.000 km, opravljenih vseh 5 servisov na pooblaščenem servisu, dobro ohranjen, priložim kanto olja za dolivanje

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa jeeeeeee , je, je , jeeeeeeeee!  :bum:

Ej vidva ,tukaj imamo resno tehnično temo zato nabijajta tam v Zakaj ne bi mel Kawe.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pane!!! :P

Vprašanje je bilo, ali bi imel bmflna ?

 

Ja pa jeeeeeee , je, je , jeeeeeeeee!  :bum:

Vprašanje je bilo, ali je bmfl grd k železničar?

 

Ej vidva ,tukaj imamo resno tehnično temo zato nabijajta tam v Zakaj ne bi mel Kawe.... :lol1:

torej ... odgovori so temeljili, na zelo zahtevna vprašanja, ki so imela podlago na poglobljeni analizi .... kapiši :krneki:

 

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, pa sm ta glavn! :yea1:

 

Zobe mam po njej.

Vprašanje je bilo če bi se počutil bolje oz.kako se počutiš ob prodaji jajc od V-maxa in pridobitvi ultimativne mašine od BMW....trenutni občutki?

 

ne pane!!! :P

Vprašanje je bilo,ali si res rekel da je BMW slab in Kawasaki dober motor?

 

Ja pa jeeeeeee , je, je , jeeeeeeeee!  :bum:

Vprašanje je bilo ali resno mislite ,da je BMW tanajtabulšejši motor ,ki se vozi po obličju zemlje,prosim odgovori kratko in jedrnato!

 

Kasneje smo se pogovarjali tudi z priznanim poznavalcem motorjev znamke BMW in ga povprašali,kaj misli ,na čem slonijo in temeljijo odgovori zadovoljnih uporabnikov BMW motociklov......no odgovor je presenetil tudi nas......

 

Maus,on 20Feb 2013-08.25,said:

torej ... odgovori so temeljili, na zelo zahtevna vprašanja, ki so imela podlago na poglobljeni analizi .... kapiši :krneki:

 

No to je bil resnični intervju z resničnimi ljudmi na resničnem mestu ob resničnem času :P

Lp novinar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneko, pa ti si res mudronja. 

Le zakaj te ne zaposlijo v kakšni motoristični tovarni za svetovalca, ker toliko veš, pa še vse kar ima BMW je zate itak brez veze.

 

No, sej razumem, ker motor že imaš ? Neki od Suzukija al kaj?

no sej pol je pa to jasno zakaj tako mencaš tukile. ...... vsaj čvekaj lahko, če nič drugega ....   :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneko, pa ti si res mudronja. 

Le zakaj te ne zaposlijo v kakšni motoristični tovarni za svetovalca, ker toliko veš, pa še vse kar ima BMW je zate itak brez veze.

 

No, sej razumem, ker motor že imaš ? Neki od Suzukija al kaj?

no sej pol je pa to jasno zakaj tako mencaš tukile. ...... vsaj čvekaj lahko, če nič drugega ....   :grim

Eh Suzuki je predobr za njega,ne rjavi,ne poka okvir in ne rabiš WD40 da dela ona ma Verysis-a :grim če ga ne našprica z WD40 čez zimo,lahko ko se začne sezona sam pokliče Strojane ,da ga odpeljejo za staro železo :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje je bilo, ali bi imel bmflna ?

 

Vprašanje je bilo, ali je bmfl grd k železničar?

 

torej ... odgovori so temeljili, na zelo zahtevna vprašanja, ki so imela podlago na poglobljeni analizi .... kapiši :krneki:

 

:lol:

sedi 5

Vprašanje je bilo če bi se počutil bolje oz.kako se počutiš ob prodaji jajc od V-maxa in pridobitvi ultimativne mašine od BMW....trenutni občutki?

 

Vprašanje je bilo,ali si res rekel da je BMW slab in Kawasaki dober motor?

 

Vprašanje je bilo ali resno mislite ,da je BMW tanajtabulšejši motor ,ki se vozi po obličju zemlje,prosim odgovori kratko in jedrnato!

 

Kasneje smo se pogovarjali tudi z priznanim poznavalcem motorjev znamke BMW in ga povprašali,kaj misli ,na čem slonijo in temeljijo odgovori zadovoljnih uporabnikov BMW motociklov......no odgovor je presenetil tudi nas......

 

Maus,on 20Feb 2013-08.25,said:

torej ... odgovori so temeljili, na zelo zahtevna vprašanja, ki so imela podlago na poglobljeni analizi .... kapiši :krneki:

 

No to je bil resnični intervju z resničnimi ljudmi na resničnem mestu ob resničnem času :P

Lp novinar

sedi in naslednjič se bolje pripravi. šus  dobiš :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedi 5

sedi in naslednjič se bolje pripravi. šus  dobiš :P

 

..... pa mami v šolo ... !!!!  :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Suzuki je predobr za njega,ne rjavi,ne poka okvir in ne rabiš WD40 da dela ona ma Verysis-a :grim če ga ne našprica z WD40 čez zimo,lahko ko se začne sezona sam pokliče Strojane ,da ga odpeljejo za staro železo :kva1:

 

No, no kmet2 :)  wd40 je raketna tehnologija. Se pa strinjam, da je škoda WDja, da bi z njim po bmwju šprical.

Strojani pa ne morejo odpeljati starega železa, ker gre za jeklo  :grrr

 

Saj vem, to so materiali, ki jih pri bemflu nimajo, zato pa pokajo kardani in ostali kitajski zvarki.

 

WD-40 is the trademark name of a penetrating oil and water-displacing spray. It was developed in 1953 by Norm Larsen, founder of the Rocket Chemical Company, in San DiegoCalifornia. WD-40, abbreviated from the phrase "Water Displacement, 40th formula,"[1] was originally designed to repel water and prevent corrosion,[2] and later was found to have numerous household uses.
 
The penetrating lubricant WD-40 found its first use as a corrosion-resistant coating for the outer skin of the Atlas missile.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no kmet2 :)  wd40 je raketna tehnologija. Se pa strinjam, da je škoda WDja, da bi z njim po bmwju šprical.

Strojani pa ne morejo odpeljati starega železa, ker gre za jeklo  :grrr

 

Saj vem, to so materiali, ki jih pri bemflu nimajo, zato pa pokajo kardani in ostali kitajski zvarki.

To kar je zdaj WD 40 je daleč od tega kar je včasih bil,ti kar veselo špricaj,jaz po bmflu tega ne rabim in mi v 7 letih kar vozim bmfe še noben kardan ni počil in ničesar zarjavelo,sam tok vsevednež :P

Kar se pa tiče raketne tehnologije je WD narejen za raketno tehnologijo,kar pa tvoj kitajski zvarek še zdaleč ni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa ti veš, da WD40 danes ni več to, kar je bil, če pa je formula še vedno "neznana" :)

 

Samo ti špricaj z wd40, nič ne bo narobe, to je le konkurenca ljubosumna in blati, da zadeva "žre" gumice in podobne zgodbe.

 

Jaz sem te opozoril kmet2, tak da ne bo potem tu joka, ko bodo spet padali meteoriti. Jaz sem pripravljen in zaščiten  :K

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa ti veš, da WD40 danes ni več to, kar je bil, če pa je formula še vedno "neznana" :)

 

Samo ti špricaj z wd40, nič ne bo narobe, to je le konkurenca ljubosumna in blati, da zadeva "žre" gumice in podobne zgodbe.

 

Jaz sem te opozoril kmet2, tak da ne bo potem tu joka, ko bodo spet padali meteoriti. Jaz sem pripravljen in zaščiten  :K

Ti si res car :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Suzuki je predobr za njega,ne rjavi,ne poka okvir in ne rabiš WD40 da dela ona ma Verysis-a :grim če ga ne našprica z WD40 čez zimo,lahko ko se začne sezona sam pokliče Strojane ,da ga odpeljejo za staro železo :kva1:

 

Kmet, a veš,  da imaš prav. :)

Verysis? A ni motorizem tam okoli 100 konjev in več?

Verysis: to je takoj za tem, ko se nehaš igrati z avtomobilčki in Lego kockami. Sej ne morem verjet, da takle soli pamet tukile, jao jao.

 

Da pa ne omenjam WD-40, ki je  pa itak zakon. haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno za kakšno zvrst motorizma gre.

Če rad hodiš na servise, je izbira znana, maš tud 210 strani materiala. Potem res nujno rabiš 100ps+, da imajo mehaniki kaj dela :)

 

O ilegalnih zadevah pa se nima smisla pogovarjat.

 

p.s.

Ali sem pa kaj spregledal in so za bmwje tudi ločene ceste, kamor drugi ne smemo in ne moremo...  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno za kakšno zvrst motorizma gre.

Če rad hodiš na servise, je izbira znana, maš tud 210 strani materiala. Potem res nujno rabiš 100ps+, da imajo mehaniki kaj dela :)

 

O ilegalnih zadevah pa se nima smisla pogovarjat.

 

p.s.

Ali sem pa kaj spregledal in so za bmwje tudi ločene ceste, kamor drugi ne smemo in ne moremo...  :BUA:

 

da si nauš kej naredu. WD-40 rabim v domači uporabi, ne za motor, si pa res čudn, če misliš, da BMW-jaši rabimo WD-40 za motor, hahahaha.

Za Verysis pa ga verjetno rabiš, samo ne moreš z njim delati, ker ti motor zarjavi in razpade, če ga z njim špricaš.

No, BMW pa gre na servis na 10.000 km in nič drugače, se zamenja olje in basta.

Na avtu pa gre na 30-35000 km, pa tudi ni noben hud strošek.

 

Sicer pa, kaj ti bom jaz govoril, če ne štekaš nič. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno za kakšno zvrst motorizma gre.

Če rad hodiš na servise, je izbira znana, maš tud 210 strani materiala. Potem res nujno rabiš 100ps+, da imajo mehaniki kaj dela :)

 

O ilegalnih zadevah pa se nima smisla pogovarjat.

 

p.s.

Ali sem pa kaj spregledal in so za bmwje tudi ločene ceste, kamor drugi ne smemo in ne moremo...  :BUA:

No sej se ne bi vtikal v debato ki jo imata z Maticem,sem mu itak že govoril,da se ti ne da nič dopovedat kljub argumentom....

sam me pa res zanima katere so te ločene ceste kamor drugi ne smejo in ne morejo :eek: a nam poveš al so to spet tvoje bučke iz lučke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej se ne bi vtikal v debato ki jo imata z Maticem,sem mu itak že govoril,da se ti ne da nič dopovedat kljub argumentom....

sam me pa res zanima katere so te ločene ceste kamor drugi ne smejo in ne morejo :eek: a nam poveš al so to spet tvoje bučke iz lučke :P

 

 

.... mogoče je pa s tem mislu avtocesto Maribor - Celje in nazaj ..... 

... pa mogoče še mal po centru Maribora ....

... pa je .... lepa dnevna furca ....  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... mogoče je pa s tem mislu avtocesto Maribor - Celje in nazaj ..... 

... pa mogoče še mal po centru Maribora ....

... pa je .... lepa dnevna furca ....  :kva2:

eeeeeeeeeeee ne bo šlo, tista je za NINĐE rezervirana :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v zadnjem času dražja od bmwjevega servisa :)

No kaj boš povedal al ne boš katere ceste so to.. :hmm: ...al sem spet pravilno domneval ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne narobe si razumel, ker sem postavil vprašanje :)

Da kje so te jake ceste.

Pol dej pa vprašaj na koncu povedi in takih cest ni razen težkega terena kamor z tvojo šminko res ne gre :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!