Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

To kar je zdaj WD 40 je daleč od tega kar je včasih bil,ti kar veselo špricaj,jaz po bmflu tega ne rabim :P

Kmet2 zakaj si ti zmeraj izjema?

eb01331ca6ed0393be9fe92cd17ee55f_zps9b02

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj po eni strani je razumljivo, da se tako branijo novitet (na vodo so komaj letos začeli), kaj šele vrhunske-raketne tehnologije, ki je ponesla človeka v vesolje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer niso glih na vodo presaltali, ampak na BMW hladilno tekocino. Na vodo laufajo ostali motorji ;)

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v zadnjem času dražja od bmwjevega servisa :)

 

:eek:

.... ne zastopim ???? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi kaj v MB, tu dobiš album, en rabiš fotoaparata poleg. Le fotke so malo dražje...

 

..... aaaaaaaa ....

sorči ....

... tuki pa tud jest sočustvujem z vami .... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;) 

To raje maticu povej, da lahko tam da tistih 175ps samo na pašo  :grrr

 

Kje pa je kakšna taka cesta kmet2, ki si jo ti nazadnje z bmwjem prevozil?

29.12.2012 Zadar po Jadranki,30.12.2012 Piran in 1.1.2013 Celje otvoritev motoristične sezone 2013 in nisem jih prevozil nazadnje,upam ,da nazadnje še dolgo ne bom :yes: ...no od takrat pa je samo belo govno na cesti ali pa delam za vikende ,ko imam edino čas za motorje.

No a poveš še ti kdaj si nazadnje ;) z svojo Kawo prevozil kakšno cesto?

 

P.S. pa zgoraj naštete relacije so dovoljene tudi za Kawasakije in zmorejo :P no odvisno od zapestja :lol:

 

P.S.če si pa mislil takšne kamor tvoja Kawa ne more(težek teren) po takih cestah oz. pistah pa se ne vozim,se pravi tam kjer se vozim jaz greš z lahkoto tudi ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer niso glih na vodo presaltali, ampak na BMW hladilno tekocino. Na vodo laufajo ostali motorji ;)

Res bi rad videl motor(dvokolesnik) ki laufa na vodo :eek: ......da nisi ti mal snečijevega humorja pobral :lol:

 

Kmet2 zakaj si ti zmeraj izjema?

eb01331ca6ed0393be9fe92cd17ee55f_zps9b02

;)

Ker izjeme potrjujejo pravilo :P  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29.12.2012 Zadar po Jadranki,30.12.2012 Piran in 1.1.2013 Celje otvoritev motoristične sezone 2013 in nisem jih prevozil nazadnje,upam ,da nazadnje še dolgo ne bom :yes: ...no od takrat pa je samo belo govno na cesti ali pa delam za vikende ,ko imam edino čas za motorje.

No a poveš še ti kdaj si nazadnje ;) z svojo Kawo prevozil kakšno cesto?

 

P.S. pa zgoraj naštete relacije so dovoljene tudi za Kawasakije in zmorejo :P no odvisno od zapestja :lol:

 

P.S.če si pa mislil takšne kamor tvoja Kawa ne more(težek teren) po takih cestah oz. pistah pa se ne vozim,se pravi tam kjer se vozim jaz greš z lahkoto tudi ti :D

 

Pomeni, da imaš ti Strasse model, ne GelandeStrasse :)

Jaz sem se pa nazadnje peljal novembra, potem pa zaradi strahu pred soljo ne več. Dobro, da imam wd40.

 

Mene so bolj zanimale ceste, lokacije, kamor se vozijo bmwjaši, ki so si kupili GelandeStrasseAdventure, če je kje to v bližini na naši celini.

Sicer po eni strani jih razumem, če pogledam našo "samo jamo", a vseeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomeni, da imaš ti Strasse model, ne GelandeStrasse :)

Jaz sem se pa nazadnje peljal novembra, potem pa zaradi strahu pred soljo ne več. Dobro, da imam wd40.

 

Mene so bolj zanimale ceste, lokacije, kamor se vozijo bmwjaši, ki so si kupili GelandeStrasseAdventure, če je kje to v bližini na naši celini.

Sicer po eni strani jih razumem, če pogledam našo "samo jamo", a vseeno :)

Moj model je tak ,da men paše na rit :yes:

Pa sej če uporabljaš to vesoljsko raketno tehnologijo,bi se lohk peljal tud po morju......sej po eni strani vas razumem...ni za reskirat ;)

Jaz se vozim povsod kjer mi paše in je lepo.....tud na OMW v Postojno :P seveda je pa to druga celina in narod ,če gledaš iz totega tvojega konca :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od včeraj nobene objave? Je bmflarjem izgovorov zmanjkalo?

Ah, veš da te ne bom pustil "praznega" in "nepotešenega"  :grrr .

 

Aja, zakaj pa IMAM BMW, ti pa sedajle povem, pa še ostalim:

- vsa nakladanja prej so bila nekako smiselna na tem brez veznem drekanju. Resnica pa je ta: glede na to, da sem imel vedno HONDE (sem prej opisal katere vse sem imel, bilo jih je pa med drugim 5 in CBR 1000RR je bila tudi vmes), je pričakovati, da bom Honde imel še naprej.

 

Pa sem imel prometno hujšo nesrečo z ženo pred dvemi leti (z avtomobilom) in je bila žena poškodovana na hrbtenici.Na srečo hodi, ima pa še vedno težave z njo.

Glede na to, da je tudi ona imela HONDO CBF600, vedi, da so mi bili japonci vedno blizu.

 

Sedaj pa bistvo bistroumnež: vsi japonci so dokaj trdi in moja žena s tako hrbtenica pač ne more na japonca, kot na pručko sedet zadaj  :kva2: .

Zato sem izbral BMW K1300S, ki ji je takoj pasal na rit, da ni bilo pretrdo, saj vključim ESA sistem in je to vrhunska zadeva, ki je sedaj ne bom opisoval.

Meni pa z močjo motorja ni problem tudi na Grobnik skočit in je prav v redu, tudi če ga žgemo recimo po magistralki je skoraj tako kot na CBR 1000RR, pa če verjameš ali ne, s to razliko, da je motor zelooooooo vodljiv.

 

No, to je pa točen vzrok. Mi je pa tudi všeč ratal, ker mi prej ni bil. Ni mi žal, da ga imam, je pa res, da vsi , ki BMW nimate, je jasno zakaj, ali vam je grd ali pa denarja nimate.

Verjemi, da sem imel toliko motorjev, da vem kaj je res cool.

 

P.S.

se pa lahko sedaj skozlaš tukile  :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matic, falil si temo! Tale je namenjena jokanju ljudi, ki BMWja nimajo, in se iz meni neznanega razloga blazno obremenjujejo in ukvarjajo s tem dejstvom :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matic, falil si temo! Tale je namenjena jokanju ljudi, ki BMWja nimajo, in se iz meni neznanega razloga blazno obremenjujejo in ukvarjajo s tem dejstvom :D

Sorči kavbojc, sem napisal zato, da se bo spomnil, kaj ima v garaži in, da bo vidu, da ta tema ni za njega.

Da se ne bo preveč obremenjeval ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čedalje bolj všeč sta mi ta Kavbojc in Matic. :OK: .....čak ,da se vas Sneči pa giftek lotita :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le čakte, bom jst najdu kakega Indijanca, k je z bmfla na japonca prešaltu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le čakte, bom jst najdu kakega Indijanca, k je z bmfla na japonca prešaltu :P

A sej se najdejo :blush: jz sm šu prvo na Avstrijca,da ni prevelik šok :kva2: .....po moje do Japonca sploh ne bom pršu,ker grem v rikverc(geografsko gledano....Bavarc,Avstrijc) če bo šlo tok naprej bom na koncu pristal na Balkancu ZASTAVA :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sej se najdejo :blush: jz sm šu prvo na Avstrijca,da ni prevelik šok :kva2: .....po moje do Japonca sploh ne bom pršu,ker grem v rikverc(geografsko gledano....Bavarc,Avstrijc) če bo šlo tok naprej bom na koncu pristal na Balkancu ZASTAVA :cry:

ne se sekirat, baje Zastava kupuje licenco od BMwja, tak da boš vozu isto sranje, sam še roštilj bo gor namontiran (baje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se sekirat, baje Zastava kupuje licenco od BMwja, tak da boš vozu isto sranje, sam še roštilj bo gor namontiran (baje)

a čvapa z bmfl roštilja boš jedu :hmm: hladilnik bo tud imel,serijsko(baje) sej veš kajmak pa to :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam če bo kakšen bmf s frezo mim bajte sneg odmetat prletu, pa kar n'č. Klinc pa taka kmetijska mehanizacija, še za to niso! :closedeyes:

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam če bo kakšen bmf s frezo mim bajte sneg odmetat prletu, pa kar n'č. Klinc pa taka kmetijska mehanizacija, še za to niso! :closedeyes:

Pa kaj še,a misliš ,da ti bomo lenobo podpiral,kup si ga pa odmetavej z njim :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čevapčiči, topli sedviči,....

hladilna torba,...

odmetavanje snega,....

+ vsi ostali užitki sem pa res cepec :slap:  ,da ga še nimam bo treba ukrepat. :P  :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj še,a misliš ,da ti bomo lenobo podpiral,kup si ga pa odmetavej z njim :glare:

No, to vse pove o značaju bmflarjev. Evo, tud zato ga ne maram, da ne b' bil tak ko oni! Še človek u nesreč nečejo pomagat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!