Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

No, to vse pove o značaju bmflarjev. Evo, tud zato ga ne maram, da ne b' bil tak ko oni! Še človek u nesreč nečejo pomagat!

Če bi mel nesrečo bi ti pomagal,z veseljem, :yes: lenobe pa ne bom podpiral :evilgrin:

 

P.S. pa poglej avatar,boš vidu kakšen bi lohk bil če bi bil bmflar.... ;)  :P ...in pol poglej še svojga :lol:

bmflarji smo veseli srčni ljudje ,ne krvoločni agresorji,pa sej ni čudn,da si takšen,to je posledica japončkov,tud oni so podlo napadali in se nizko spuščali(Pearl Harbor) ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Prvo morajo najprej sebi pomagat pa se orgarnizirat pa bmwje v pogon spravit :whistle:   šele potem bodo šli do sosedov in sosed mora kaj v steklenički ven prinest pa ponudit :beer2:  :drunk:  :kava:  saj veš da zastonj nobeden več ne dela ,  oni . ki so pa izkoriščevalci je treba pa čimprej obiti naokoli :chase:  :P  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Prvo morajo najprej sebi pomagat pa se orgarnizirat pa bmwje v pogon spravit :whistle:   šele potem bodo šli do sosedov in sosed mora kaj v steklenički ven prinest pa ponudit :beer2:  :drunk:  :kava:  saj veš da zastonj nobeden več ne dela ,  oni . ki so pa izkoriščevalci je treba pa čimprej obiti naokoli :chase:  :P  :D

No ti si to mal diplomatsko zavil v celofan,drugače pa ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmflarji smo veseli srčni ljudje ,ne krvoločni agresorji,...

 

:kva1: Pa tok sem se u solariju matral, ti pa tko o meni. :blush:

Moje drobno srčece takih grdih bmflarskih namigov ne prenese. Skregan! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da si pripravljen in da znaš pomagati bmwjašu pri defektu :)

Sneči,a ti nam ne bi pomagal :blush: no sej kej dost ne moreš,ker orodje ki ga imaš za Kawlna ne paše ,je pregrobo,bmfl ma natančno sofisticirano orodje,nekaj podobnega kot,da greš raketoplan popravljat,sam ne z WD40 :grrr ,da ne bo pomote,to je sprej,ki ga potrebujejo motorji ki jim poka in rjavi okvir :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: Pa tok sem se u solariju matral, ti pa tko o meni. :blush:

Moje drobno srčece takih grdih bmflarskih namigov ne prenese. Skregan! :glare:

Neee nooo,sej ti bom dal bmfla za en krog :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem že dal nasvet.

 

http://www.r1200gs.info/misc/toolkit.html

 

Še bolje pa je, če imaš telefon poleg s številkami od banke, hitri kredit in številkami za vlečno službo :)

 

p.s.

bolje wd40, kot pa počena kitajska litina, kjer ni nobene formule...

Jaz imam to orodje že preden si se ti spomnil bučk ,ki jih tu trosiš,kaj šele nasvetov ,ki me včasih res nasmejijo :OK:

Drugače pa Sneči ko kupiš bmfla ti pripada mobilna garancija,ne bom ti razlagal podrobnosti,ampak na grobo....nekaj ti rikne,pod sedežem imaš št. eno za slo in eno za ostali svet,pokličeš,pridejo in rešijo zadevo,z tem ,da dobiš poplačane vse stroške,ki so ti z okvaro nastale(prenočišče,hrana,zamuda v službo itd...)no Kawlni so še svetlobna leta daleč od take ponudbe :grim

No sm slišal,da če pokličeš Kawl servisno službo,ti za vsako napako svetujejo......pošpricajte z WD40 :lol: če motorja z tem ne usposobite,premontirajte kolesa na WD40 ,vžgite vžigalnik,ki je dodatna oprema vsakega Kawlna(da ga lahko zažgeš na licu mesta in nimaš stroškov z prevozom na odpad)in pritisnite na sprožilec :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi zdaj kawla poleg mešal, vendar ima serijsko 4 letno garancijo...

 

Pri BMWju razumem, da garancija obsega še marsikaj izven sfere motorja, saj meni bi se tudi pipalo, če rikne bokser za 20 jurjev (da ma nekaj opreme, brez tempomata)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,226931.0.html

 

Spet lep primer, ko se lotiš neasfalta s tankom.

 

d2-20120819-150241-l.jpg

Počelo je. Kombinacija strmine s rahlim kamenjem, (pre)kratkih nogu, (pre)teškog motora i ruku očvrslih od cjelodnevog klikanja miša ima samo jedan rezultat: ni makac dalje! U lošijem slučaju još se motor nasloni na cilindar.

 

d2-20120819-150314-l.jpg

d2-20120819-150524-l.jpg

 

No, po drugi strani pa tank ni imel težav...

d2-20120819-150216-l.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi zdaj kawla poleg mešal, vendar ima serijsko 4 letno garancijo...

 

Pri BMWju razumem, da garancija obsega še marsikaj izven sfere motorja, saj meni bi se tudi pipalo, če rikne bokser za 20 jurjev (da ma nekaj opreme, brez tempomata)

Zgleda da bom mogu Kawla kupt,pa zaboj WD40 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,226931.0.html

 

Spet lep primer, ko se lotiš neasfalta s tankom.

 

d2-20120819-150241-l.jpg

Počelo je. Kombinacija strmine s rahlim kamenjem, (pre)kratkih nogu, (pre)teškog motora i ruku očvrslih od cjelodnevog klikanja miša ima samo jedan rezultat: ni makac dalje! U lošijem slučaju još se motor nasloni na cilindar.

 

d2-20120819-150314-l.jpg

d2-20120819-150524-l.jpg

 

No, po drugi strani pa tank ni imel težav...

d2-20120819-150216-l.jpg

Če že kopiraš od fly-a kopiraj vse......isti si ko Kangler :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem dal link, samo boljše da ne bereš vsega.

 

Boš našel komentar, kako je enemu razpadla GSka.

Sigurno so jo na Japonskem sestavili in pozabili dodat WD40 :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem že dal nasvet.

 

http://www.r1200gs.info/misc/toolkit.html

 

Še bolje pa je, če imaš telefon poleg s številkami od banke, hitri kredit in številkami za vlečno službo :)

 

p.s.

bolje wd40, kot pa počena kitajska litina, kjer ni nobene formule...

 

Ej, sneči, ful hvala!

 

Tole je dejansko do konca uporaben link! D best, pa mamo novo čeklisto! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam to orodje že preden si se ti spomnil bučk ,ki jih tu trosiš,kaj šele nasvetov ,ki me včasih res nasmejijo :OK:

Drugače pa Sneči ko kupiš bmfla ti pripada mobilna garancija,ne bom ti razlagal podrobnosti,ampak na grobo....nekaj ti rikne,pod sedežem imaš št. eno za slo in eno za ostali svet,pokličeš,pridejo in rešijo zadevo,z tem ,da dobiš poplačane vse stroške,ki so ti z okvaro nastale(prenočišče,hrana,zamuda v službo itd...)no Kawlni so še svetlobna leta daleč od take ponudbe :grim

No sm slišal,da če pokličeš Kawl servisno službo,ti za vsako napako svetujejo......pošpricajte z WD40 :lol: če motorja z tem ne usposobite,premontirajte kolesa na WD40 ,vžgite vžigalnik,ki je dodatna oprema vsakega Kawlna(da ga lahko zažgeš na licu mesta in nimaš stroškov z prevozom na odpad)in pritisnite na sprožilec :P

Ja, probaj jih v Iranu ali Mongoliji ali Sibiriji poklicat! Boš videl kako se boste smejali vsi skupaj.

Ali pa v Bolgariji !

V Sloveniji pa itak grem peš totih par kilometrov domov!

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, probaj jih v Iranu ali Mongoliji ali Sibiriji poklicat! Boš videl kako se boste smejali vsi skupaj.

Ali pa v Bolgariji !

V Sloveniji pa itak grem peš totih par kilometrov domov!

Ni rečeno,da bi imeli vsi tako slabo izkušnjo kot ti!.....na napakah se učimo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni rečeno,da bi imeli vsi tako slabo izkušnjo kot ti!.....na napakah se učimo.....

 

Tisti izlet Hrvatov si pogledal v miru?

To je ja ena odisejada GSA modela, na vsakem bregu telovadba :)

 

2mzbn7o.jpg

jsox9d.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pogledal v miru in fasal virus,mamu mu...... :blush:

Drugače pa Sneči net je poln nebuloz tudi z drugimi motorji,sam tebe pač rajcajo bmfli :grim takih in drugačnih defektov ,padcev in raznih strokovnjakov na različnih znamkah je milijone,sam ne si mislit,da ti bom limal Kawasakije kako jih pobirajo po terenu,pa počene okvirje še novih Versysu,ki jih popravljajo z WD40,ker mene motorji pač ne rajcajo,zato imam žensko.....z motorjem se pa vozim in to brezskrbno in do zdej še z nobenim defektom na bmflu.....če pa bo ti pa urgentno javim,da vse poslikaš in zabeležiš,takrat me boš mel pa v šahu :P  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav rad bi videl počen okvir na Versysu, ker za to prvič slišim :)

Vem le, da je pri prvih serijah er6 do leta 2008 obstajala možnost, da je pri vpetju motorja na okvir počil var.

Pri Versačiju pa tega več ni, ker ga delajo od 2008 dalje in je vpetje že drugačno. Vsekakor pa je tak defekt lahko popraviti, saj je štel jekleni. Pri aluminiju pa stvar ni tako preprosta.

 

------------

 

Žal je pač ta tema namenjena bmwjem, za druge znamke so drugi topici in lahko tam lepiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav rad bi videl počen okvir na Versysu, ker za to prvič slišim :lol1:

Vem le, da je pri prvih serijah er6 do leta 2008 obstajala možnost, da je pri vpetju motorja na okvir počil var.

Pri Versačiju pa tega več ni, ker ga delajo od 2008 dalje in je vpetje že drugačno. Vsekakor pa je tak defekt lahko popraviti, saj je štel jekleni. Pri aluminiju pa stvar ni tako preprosta.

 

------------

 

Žal je pač ta tema namenjena bmwjem, za druge znamke so drugi topici in lahko tam lepiš.

 

Hahaha, Sneči, pa ne  morem verjet, spet si padu na finto od Kmeta,   :lol1: .

Samo mal te je oplazu s tisto kuro od Versysa, pa si takoj nasedu, jao jao. :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!