Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

HMMMMM NO JA.................

pred boxerjem sem imel K1200RS. Saj je biil super stroj, a zame, starega prdca ni bil. Preveč športna vožnja, preveč moči, sem se počutil kot da bi sinu "spizdil" motor. 

Za mene in še enkrat, za mene je boxer super stroj, nekompliciran, nič brutalen, lepo vodljiv...................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HMMMMM NO JA.................

pred boxerjem sem imel K1200RS. Saj je biil super stroj, a zame, starega prdca ni bil. Preveč športna vožnja, preveč moči, sem se počutil kot da bi sinu "spizdil" motor. 

Za mene in še enkrat, za mene je boxer super stroj, nekompliciran, nič brutalen, lepo vodljiv...................

Se popolnoma strinjam, tudi jaz nisem več rosno mlad, ampak  LT  :inlove: je tudi K, pa ma vse, pa še kaj ... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj, K LT so super stroj, bi ga imel, samo en problem je..............................je malce predrag, za mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj, K LT so super stroj, bi ga imel, samo en problem je..............................je malce predrag, za mene.

Jp za ta denar si kupiš skoraj 3 Kawasakije :grim pa sej je isto,saj bodo trije zdržali ko ena benđola in nč več. :smoke:  :P ....daš enkrat mal več,al pa vsake 3 leta po mal :P  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo kawake nočem imet. raje imam rt-ja.  25 let rižote mi je zadosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp za ta denar si kupiš skoraj 3 Kawasakije :grim pa sej je isto,saj bodo trije zdržali ko ena benđola in nč več. :smoke:  :P ....daš enkrat mal več,al pa vsake 3 leta po mal :P  :D

 

 

....  :lol1:  :lol1:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tu grupa za pomoč BMWlastnikom od odvisnosti? :D  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tu grupa za pomoč BMWlastnikom od odvisnosti? :D  :lol1:

Ne gospod ,zmotili ste se,no zdej pa hitr nazaj,da ne bo zdravnik jezen ;) .......hudiča res ne vem kako se te kwakarji rešjo iz zaklenjene sobe :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a zakaj ne bi imel BMWja...

 

... ja pa hudiča no... a moram stokrat povedat zakaj ne!!!!!

 

 

ja ZATO K NE!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj si že enkrat teli odvisniki ne naredijo teme "Zakaj imam bmfla"?

Najprej te namamijo, da podajaš argumentirane vzroke za odločitev v skladu s temo, potem te pa skoraj požrejo, ko zagovarjajo svojo ikono. Čist mim!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gospod ,zmotili ste se,no zdej pa hitr nazaj,da ne bo zdravnik jezen ;) .......hudiča res ne vem kako se te kwakarji rešjo iz zaklenjene sobe :P  :lol:

se opravičujem gospod, vendar je zeleni oddelek odprt, pa mi ni jasno kak sm zalutal na zaklenenga :(...zdj pa vn ne znam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem gospod, vendar je zeleni oddelek odprt, pa mi ni jasno kak sm zalutal na zaklenenga :(...zdj pa vn ne znam.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje moras biti v tej sobi tiho, ce nimas nicproti BMW, zato nimam nic za povedat

Eh Matic pa se zmisli kej,tok ko drugi :P  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem gospod, vendar je zeleni oddelek odprt, pa mi ni jasno kak sm zalutal na zaklenenga :(...zdj pa vn ne znam.

garmin? mogoce tomtom. kdo bi vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

garmin? mogoce tomtom. kdo bi vedel.

nč ne pomaga...sm itak padu u tako globoko depresijo, pa sm sam par strani nazaj prebral :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

222 strani pa še se niste odločili zakaj ga ne bi imeli. Jaz ga samo iz ENEGA razloga NE bi imel. Ne podpiram fašizma :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

222 strani pa še se niste odločili zakaj ga ne bi imeli. Jaz ga samo iz ENEGA razloga NE bi imel. Ne podpiram fašizma :P

 

 

... svoboda narodu ...   :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrt fašizmu,svoboda GS-u :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi ga imel, ker je drag, ne bi ga imel, ker je težak, ne bi ga imel, ker je preveč "lep", ne bi ga imel, ker ga ima že vsak, ne bi ga imel, ker ga že sanja vsak. Hehehe, hec mora bit, je rekel mož, ko je vrgel ženo čez balkon. Imel, imel, pa še kako bi ga imel. Samo financ minister je zakladnico preselil na neki otok. Se kar precej navozim z eno takšno "kravo" in jo lahko samo pohvalim. Nemci so Nemci, ekonomija je pa ekonomija (zakaj kakšna stvar ni kot bi morala biti oziroma denar je sveta vladar).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!