Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ja, vožnja od servisa do servisa je draga zadeva.

Eh .če maš denar za tak stroj,pol maš denar tud za servise :P ......če pa slučajno nimaš,pa kupiš en pocen WD40 in poservisiraš :D ...... :oops: sm se zmotu,sm mislu,da govorimo o Kawasakijih :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, posebi ce umes zavijes mimo splita, marocca,dolomitov, pol slovenije....sej odtehta. :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi ga imel, ker je drag, ne bi ga imel, ker je težak, ne bi ga imel, ker je preveč "lep", ne bi ga imel, ker ga ima že vsak, ne bi ga imel, ker ga že sanja vsak. Hehehe, hec mora bit, je rekel mož, ko je vrgel ženo čez balkon. Imel, imel, pa še kako bi ga imel. Samo financ minister je zakladnico preselil na neki otok. Se kar precej navozim z eno takšno "kravo" in jo lahko samo pohvalim. Nemci so Nemci, ekonomija je pa ekonomija (zakaj kakšna stvar ni kot bi morala biti oziroma denar je sveta vladar).

 

 

.... nima ga že vsak ....   :kva2:

.. sanja ga pa že skor vsak ....   :whistle:   

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne  vozim  bmwja   ampak  se  mi  pa  dopade.  v reviji  moto  .si   je  en  bmw  r  1100gs  z  200.000  km  .mene  ta  kvaliteta  preprica  samo  ni  dnara.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, posebi ce umes zavijes mimo splita, marocca,dolomitov, pol slovenije....sej odtehta. :grim

Itak sploh ni problema, ker je BMWjašev toliko. Ko ti odpade kardan se v Maroku za 10min usedeš ob cestico in bo mimo prišel drug BMWjaš z rezervnim kardanom v nahrbtniku. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne  vozim  bmwja   ampak  se  mi  pa  dopade.  v reviji  moto  .si   je  en  bmw  r  1100gs  z  200.000  km  .mene  ta  kvaliteta  preprica  samo  ni  dnara.

 

 

.... ta ga pa ni prov dost vozu .....  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh .če maš denar za tak stroj,pol maš denar tud za servise :P ......če pa slučajno nimaš,pa kupiš en pocen WD40 in poservisiraš :D ...... :oops: sm se zmotu,sm mislu,da govorimo o Kawasakijih :whistle:

 

- če imaš denar ne voziš BMW-ja Kmet,

 

- če pa nimaš denarja, pa hočeš dajat vtis, da ga imaš, pa voziš BMW ;)

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak sploh ni problema, ker je BMWjašev toliko. Ko ti odpade kardan se v Maroku za 10min usedeš ob cestico in bo mimo prišel drug BMWjaš z rezervnim kardanom v nahrbtniku. :D

Jp jz mam vedno dva sabo..... :grim enga mal ojačanga za po težkem terenu in enga iz plute za po vodi :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- če imaš denar ne voziš BMW-ja Kmet,

 

- če pa nimaš denarja, pa hočeš dajat vtis, da ga imaš, pa voziš BMW ;)

Aha tako je to :( kaj pa če maš 3BMW in enga KTM a pol si pa že čist bankrotiral :hmm: morm hitr pogledat na račun,da mi ne pridejo rubit :P

 

P.S. hvala gift,to so pravi prijatelji,te opozorijo,da si revež pa spljoh ne veš,neč letim kupit še enga Kawasakija,da se izognem stečaju :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha tako je to :( kaj pa če maš 3BMW in enga KTM a pol si pa že čist bankrotiral :hmm: morm hitr pogledat na račun,da mi ne pridejo rubit :P

 

P.S. hvala gift,to so pravi prijatelji,te opozorijo,da si revež pa spljoh ne veš,neč letim kupit še enga Kawasakija,da se izognem stečaju :lol:

 

 

..... Kmet, nehi zdej že s temi nakupi.....   :eek:

 

... jest ti verjamem da maš dnar ....  :worship:

 

...... razen tega me pa že tud mal za mojo hrbteničko skrbi, če boš vsak teden kej kupvou ....   :whistle:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... Kmet, nehi zdej že s temi nakupi.....   :eek:

 

... jest ti verjamem da maš dnar ....  :worship:

 

...... razen tega me pa že tud mal za mojo hrbteničko skrbi, če boš vsak teden kej kupvou ....   :whistle:   

Ne stari,Kawasakija morm met,tok bodo res mislili ,da mam dnar,kaj nisi prebral kaj je reku Gift,pa veš ,da z Giftom pa snečijem ni šale... :P

Tok da ti hitr v fitnes pa mal natreniraj,da ne bom spet Kawo sam tlaču v kombi :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. hvala gift,to so pravi prijatelji,te opozorijo,da si revež pa spljoh ne veš,neč letim kupit še enga Kawasakija,da se izognem stečaju :lol:

 

Da mi boš  :kava:  plačal, toliko le še prihrani :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mi boš  :kava:  plačal, toliko le še prihrani :D

sem dal že nastran ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem dal že nastran ;)

 

 

.... pa za mene tud ....   :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem dal že nastran ;)

 

priden...če pa rabiš kaj, pa samo pokliči ;)

 

IMG_3502.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pa za mene tud ....   :kva2:

Za tebe mam na strani kaj bolšega :grim

 

priden...če pa rabiš kaj, pa samo pokliči ;)

 

IMG_3502.jpg

A je to od Bikerja77? Sej je kar v redu,mal WD-ja pa bo spet vozen :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a to rata od BMW-ja.. ko mal na pesek zapele... pa sej ga ni tolk po tleh....  :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a to rata od BMW-ja.. ko mal na pesek zapele... pa sej ga ni tolk po tleh....  :huh:

Pokaž rajš slikco kaj rata od Zuzukija,pa nikjer ni blo peska :P  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priden...če pa rabiš kaj, pa samo pokliči ;)

 

IMG_3502.jpg

 

Meni tu deluje, kot da je padel na mestu, da se mu je štender zlomil. Ker sprednje kolo je še kar parkirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priden...če pa rabiš kaj, pa samo pokliči ;)

 

IMG_3502.jpg

 

 

 

..... ubogi bimerček ....  :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam KARDAN JE PA ŠE VEDNO CEL???? WTF???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam KARDAN JE PA ŠE VEDNO CEL???? WTF???

to pa zato, da ga vzameš v roko in razbiješ, če je slučajno še kaj celega ostalo :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slepi ste. Ne vidite, da je to model 2013 special edition. Varijanta pony se ga da lepo zložit in naložit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, BMW deluje kot Nokia... connecting people

 

tako

 

Sierra%20196-M.jpg

 

ali drugače...

 

cromag_%27s%202003%20campout%20017.jpg

 

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!