Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Mogoče bi pa v parlamentu rabl kakšen BMW da jih mal poveže skupej,ni slaba ideja Gift :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PreVirant GS model :)

 

 

.... ne, tam so večinoma transformerji ....  :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ne, tam so večinoma transformerji ....  :eek:

Mah ja .. se ti zdi de se kej spreminjajo??

Men se bolj zdi da so kot uni šizofreni golum u Gospodar prstanov k se še sam s sabo ne more zment!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... očitno se je pa kvaliteta BMW motociklov v zadnjem času občutno izboljšala ...  :eek:

 

.... že dalj časa ni videt več nobenga pametnega argumenta, zakaj ga ne bi imel ....   :D  

 

BMW ....  :hooray:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... očitno se je pa kvaliteta BMW motociklov v zadnjem času občutno izboljšala ...  :eek:

 

.... že dalj časa ni videt več nobenga pametnega argumenta, zakaj ga ne bi imel ....   :D  

A vsi stari te ne prepričajo? Saj niso izginili! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vsi stari te ne prepričajo? Saj niso izginili! :smoke:

 

 

.... pogrešam nove .... :P    

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom ga mel eno sezono(sem ga balzamiral v garaži)vozil bom KTM in to samo zato,da se potem z veseljem vrnem na BMW,ker sem se enostavno razvadu,rabm neki za šraufat,pa skoz tankat,pa..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom ga mel eno sezono(sem ga balzamiral v garaži)vozil bom KTM in to samo zato,da se potem z veseljem vrnem na BMW,ker sem se enostavno razvadu,rabm neki za šraufat,pa skoz tankat,pa..... :P

 

.... stari, k boš imel skoz črno za nohti, pa polomljene prste od šraufanja, se ti bo kej kmal začel kolcat po bimerčku ....  :grim

Popravljeno . Popravil pik1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... stari, kmal se ti bo kolcal po bimerčku ....  :grim

Zato ga pa nikol ne bom prodal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ga pa nikol ne bom prodal .)

 

 

.... sicer imaš pa prov....  :eek:

... to je tko, kt naložba v zlato ....  :whistle:

 

... če kdaj tud za jest ne boš imel več, ga boš pač prodal, in preživel kt car .... :010

... sej bimerčka lahko itak zmer dobr prodaš ....   :kva2:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom ga mel eno sezono(sem ga balzamiral v garaži)vozil bom KTM in to samo zato,da se potem z veseljem vrnem na BMW,ker sem se enostavno razvadu,rabm neki za šraufat,pa skoz tankat,pa..... :P

...dej, dej, stari...

 

... to je isto, k da bi eno mel doma v vitrini, pa vozu goste domov in jo kazal.....  in eno uno, razšketlano pa za žgat, k jo ni škoda.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dej, dej, stari...

 

... to je isto, k da bi eno mel doma v vitrini, pa vozu goste domov in jo kazal.....  in eno uno, razšketlano pa za žgat, k jo ni škoda.....

 

 

.... hahahahaha .... 

... tko imajo pa eskimi ....

 

... eno v vitrini za goste, eno razštelano pa zase ...   :lol1:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dej, dej, stari...

 

... to je isto, k da bi eno mel doma v vitrini, pa vozu goste domov in jo kazal.....  in eno uno, razšketlano pa za žgat, k jo ni škoda.....

Prav maš,uno iz vitrine vzameš vun in jo lepo razdevičiš si nežen se z njo pogovarjaš.... :P uno  raštelano pa žgeš pred vitrino ,jo lomš,tepežkaš in opolzko govoriš in čez čas tud una v vitrini....... :whistle:

Ampak lej ti maš Zuzukija in ne razumeš,pr Zuzukiju si lohk sam mal zmatran,pa delček sekunde kasnej reagiraš pa je že smrtno nevarno,sej veš :lol1:

Pr bmflu lohk zaspiš pa te sam varno prpelje domov :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem slišal, da bodo BMWje "delali" po novem v Mariboru, tako da se ne rabite bati za dele.

pozen si slišal,deli za BMW se že kar nekaj časa delajo v MB in baje da jih bodo zaradi kvalitete začel ugrajevat tudi v Kawasakije... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozen si slišal,deli za BMW se že kar nekaj časa delajo v MB in baje da jih bodo zaradi kvalitete začel ugrajevat tudi v Kawasakije... :D

Kwa bom šele potem VAŽN!!!Prec bom dal BMW značko na mojo kwako!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa bom šele potem VAŽN!!!Prec bom dal BMW značko na mojo kwako!!! :P

 

 

.... poglej še mal tehnične podrobnosti svojga mopeda ....  :eek: 

.... mogoče bi ti pol ratal tud kardan namontirat ...  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kardan je prej hiba kot prednost.

 

 

.... a zato, ker mora vsak "taprav" motorist uporabljat ketn sprey ????  :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tudi tankat je potrebno al to naredi pri bmwju uslužbenec na črpalki, ki pričakuje visoko napitnino od bmw fahrerja?, sicer pa ne delat scene iz mazanja, če nekje na 1000-1500km namažeš, ko ni dežja vmes, ni nič narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se je dobro sklonit pri zadnjem kolesu in poleg spreja še malo pogledati in ne takoj odbezljati na kavo.

 

http://www.motorcycleinfo.co.uk/index.cfm?fa=contentGeneric.nkyqiukevryeuzut&pageId=360814

 

r1200k1200flangecracks.jpg

r1200gsflangecrack.jpg

 

 

stari, če bi hotu vsakič tolk podrobn pregled vseh delov mopeda narest, bi me po koncu pregleda že minila volja do tišanja ....   :slap: 

 

ps.

... čeprav ti pa kakšno stvar dam pa vseeno prav .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!