Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Vprašanje kaj povzroči pok te kitajske litine, po moje neprijetni tresljaji kardana  :K

Če bi bil ta kos aluminija, ki je zdaj oblike kot mizarski rezkar preprosto OKROGEL se to NEbi dogajalo, tukaj se vidi šparanje z materijalom i grami, kar je pri zavorah žal lahko SMRTNO nevarno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Faaak,pa jaz mam smrtno nevarn motor :blush: Sneči a mislš če bi vse dele na njemu ,ki pokajo mal pošprical z uno tvojo vesoljsko tehnologijo,blo boljš,ker mal sem v dvomih,na vašem specialnem Versysis forumu sem zasledil,da enmu modelu tud to ni pomagal pa mu je vseen grušt poču :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... poglej še mal tehnične podrobnosti svojga mopeda ....  :eek:

.... mogoče bi ti pol ratal tud kardan namontirat ...  :lol1:

nope, kardana se po prebranih 382 straneh strogo izogibam :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ti nobeden ni pokazal, kako se stvari streže.

Od ketne zna počit grušt.rajš i ne kaži :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še noben okvir ni počil, ker je seveda narejen iz diamanta :) (diamond steel).

Počil je lahko le nosilec iz običajnega jekla, Krupp firma, če si slišal...

 

To ni aluminij, ki bi pokal tako kot na bmwjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa ketne!

ja vem, a maš prekratko? :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje BMW da ketne na GS-ko, ker bi servisi trpeli ;)

 

BMW ima tudi ketno, najboljši modeli npr. 1000rr, mala gska...

 

Na stara jajca pa ne moreš dati ketne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW ima tudi ketno, najboljši modeli npr. 1000rr, mala gska...

 

Na stara jajca pa ne moreš dati ketne.

Tavlka gska je prebrutalna za ketno,a ne vidš kok poka kardan,če bi dal gor ketno bi pri vsakem malo bolj grobem štartu počla,strgala.....

Enostavno prehuda mašina je to za poznane materijale......morda enkrat nekoč iz vesolja.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi teže ima kardan kot tovornjaki in podobna vlečna vozila, ne zaradi skromnih perfomans.

Ja no Sneči ,sej prvotno je bil narejen za prevoz tovora v največjih lukah sveta :P  :lol:

 

Drugače je pa GS res skromen,moj je težek 256kg mokre teže,ima 119hp in 1200ccm pa pije skromnih 5litrčkov kombinirane vožnje B) Če gledam tvojo vesoljsko tehnologijo napram mojemu po tvoje staremu jajcu,je tvoj lažji za 50kg,skromnejši za 600cca prav tako veliko skromnejši v hp pa papca glih toliko bencina al pa še mal več,pa da ne bi sneči zgubljal besed o ciklistiki,udobju,napredni tehnologiji...itd... :lol1: ja res se je za vprašat o teh skromnih perfomansih :)

Sneči sej me večkrat nasmejiš,ampak sem ti tud večkrat povedal argumente ki teb glih ne grejo z roko v roki.......ti bi mogu bit poslanc,po moje bi ljudem lohk baker za zlato prodal :P  :lol: .....no men že ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no Sneči ,sej prvotno je bil narejen za prevoz tovora v največjih lukah sveta :P  :lol:

 

Drugače je pa GS res skromen,moj je težek 256kg mokre teže,ima 119hp in 1200ccm pa pije skromnih 5litrčkov kombinirane vožnje B) Če gledam tvojo vesoljsko tehnologijo napram mojemu po tvoje staremu jajcu,je tvoj lažji za 50kg,skromnejši za 600cca prav tako veliko skromnejši v hp pa papca glih toliko bencina al pa še mal več,pa da ne bi sneči zgubljal besed o ciklistiki,udobju,napredni tehnologiji...itd... :lol1: ja res se je za vprašat o teh skromnih perfomansih :)

Sneči sej me večkrat nasmejiš,ampak sem ti tud večkrat povedal argumente ki teb glih ne grejo z roko v roki.......ti bi mogu bit poslanc,po moje bi ljudem lohk baker za zlato prodal :P  :lol: .....no men že ne .)

 

1170ccm ni 1200ccm, ne pretiravati :)

Moj ne papca več kot 4,5l tako da, spet ne pretiravaj.

 

Samo krivo vero širiš, o napredni tehnologiji pa tudi ne bi izgubljali besed, razen če je to manjko vode in velika poraba olja ter vse možne vrste onesnaževanja. Res ima tudi pol manj HPjev, vendar gre praktično enako in ne pol manj :)

 

Podobno je bilo v Rusiji, ko so se tanki zaradi prevelike teže in ozkih gosenic vklopavali v rasputici, pol lažji t34 pa se je sprehajal in jih šolal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW ima tudi ketno, najboljši modeli npr. 1000rr, mala gska...

 

Na stara jajca pa ne moreš dati ketne.

Jaz sem na mojem GS 1150 mel KETNO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1170ccm ni 1200ccm, ne pretiravati :)

Moj ne papca več kot 4,5l tako da, spet ne pretiravaj.

 

Samo krivo vero širiš, o napredni tehnologiji pa tudi ne bi izgubljali besed, razen če je to manjko vode in velika poraba olja ter vse možne vrste onesnaževanja. Res ima tudi pol manj HPjev, vendar gre praktično enako in ne pol manj :)

 

Podobno je bilo v Rusiji, ko so se tanki zaradi prevelike teže in ozkih gosenic vklopavali v rasputici, pol lažji t34 pa se je sprehajal in jih šolal.

Če te prav razumem,bi se jaz z GSA vkopal na terenu,ti bi me pa z svojim brencljom šolal in sprehajal :lol1: to risanko bi pa prov rad vidu :P

Evo ,sej si vse povedu sam,tvoj popapca samo 0.5L manj,je pa pol lažji in pol švohnejši ;) lepo,da si si sam razložu :P

Glede ekologije je pa takole moj badi :D GSA je EURO3 in kolikor vem tudi tvoj kitajc...se pravi,kje že vidiš večje onesnaževanje :)

No takole,zdej pejt pa mal na net pa mal pobrskej za kakšnim zlomljenim kardanom,pa se spet slišmo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi avtor teme dovoli vse komentarje natisnit in izdat v knjig???

 

Obljubljam, da bom navedel prav vse avtorje... 

 

Pole pa vsi v konzorcij iskat kam so jo umestili ... :D Dobiček od prodaje namenim za servise BMW-jev :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet2@ pozabil si povedati, koliko olja popije tank skupaj z bencinom :) najbrž kot kakšna štilerca.

 

Ni pa tajvanec pol lažja, ampak ravno za eno bejbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snecer, moj idol si. :notworthy:

 

na novo definiras pojem "da-best-uiber-spljoh-tanajtanarhujsesji motor ever". ze lahko delas konkurenco bremzerju?

grem takoj po enga versycka. upam, da jih se kje imajo.

 

po tvojem pisanju se bo moj polizdelek glihkar razcetveril. zato ne bi imel bmw. (da ne smetim samo po temi).

 

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi razumel poante, primerjavo delajo užaljeni bmwjaši in so pač padli na versačija, o katerem pa nikjer ne pišem v superlativih :)

 

Najboljši pa je samo K 1200 in noben drug, tudi K 1300 ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet2@ pozabil si povedati, koliko olja popije tank skupaj z bencinom :) najbrž kot kakšna štilerca.

 

Ni pa tajvanec pol lažja, ampak ravno za eno bejbo.

7-8dcl na 10kkm,za tank kar v redu a ne :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!