Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

sej ne, da me kej briga..ampak..

 

 

mislim, da tudi tisti, ki se tu gor oglašate pa nimate BMW-je fejst trpite..

 

začaran krog..jaz trpim, ker imam BMW, pa bi imel še KTM..

jaz ga nimam več

in ne trpim celo vesel sem, da ga nimam več

kot sem že napisal

ko sem ga imel sem bil najbolj vesel lastnik BolMalWozi

kljub porabi olja in rahlo previsoki porabi benza za to famozno lahko vozilo

potem so se začele težave. in sem zasovražil to znamko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi si ga pa kupil, ampak samo za to, da bi si ga lahko tako predelal heheh :naughty:

 

AC%20R1200GS.jpg

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi si ga pa kupil, ampak samo za to, da bi si ga lahko tako predelal heheh :naughty:

 

AC%20R1200GS.jpg

 

 

.... taprav cirkusant ....   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff mater, koliko strani sem zamudil v parih mesecih. Sem se kar na čital teh postov.

Se vidi, da je zunaj dokaj hladno in še niste zapustili varnega toplega zavetja za računalniškim ekranom, saj tema traja ..... traja in traja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff mater, koliko strani sem zamudil v parih mesecih. Sem se kar na čital teh postov.

Se vidi, da je zunaj dokaj hladno in še niste zapustili varnega toplega zavetja za računalniškim ekranom, saj tema traja ..... traja in traja.

In ni in ni konc zlomljenih kardanov :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ga nimam več

in ne trpim celo vesel sem, da ga nimam več

kot sem že napisal

ko sem ga imel sem bil najbolj vesel lastnik BolMalWozi

kljub porabi olja in rahlo previsoki porabi benza za to famozno lahko vozilo

potem so se začele težave. in sem zasovražil to znamko

 

:smoke: In krivec za BoljMaloVožnje, je po tvojem "švaba"?

Dej - smanji doživljaj! :grim

 

V firmi, sva s sodelavcem ISTI dan dobila vsak svoj "company car". Isti model, ista barva, ista oprema. Oba takole na leto obrneva vsaj po 60jurjev kilometrov. Moj avtek je v treh letih videl le "obvezne servise" na vsakih 30 jurjev. Sodelavec ga ma na servisu "non - stop". Mu je crknl - ni - da ni. Olja mu žre - da ga skoz doliva.

 

In očitno je, da ma za en qrac avto.! :grim

 

Pa je on sam en velik bukselj. Nima pojma. Ma le vozniško!

 

In ker en "pacient" nima pojma in ker ne ve kako in kaj, ja seveda :grim  pol je znamka kriva, če je vse zjebano.

 

Zdej "ata" razmišlja, da bi mu HUMERJA kupu. :OK:    Tega NE bo mogu fentat! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj moraš vedet če voziš avto ali motor? kaj morš bit usposobljen serviser?

ne razumem, kaj ima to veze če vozilo srvisiraš redno s tem, da pije olje, pa da crkne? a to je zdaj odvsin od tega kok maš pojma ?

o čem? kje je kaka prestava pa gas pa bremza? al morš še kaj vedet? :O

 

aj, sem baba, jaz delam točno tko, nimam pojma o tem kaj je pod pokrovom motorja pri avtu, še manj vem pri motorju kje je kaj... ampak crkuje pa ne eno ne drugo .... zato so servisi a ne

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ghibli verjetno ni bil posebej usposobljen za vožnjo BMWja, je mogoče vozil tako kot druge znamke, ki ne potrebujejo posebnega usposabljanja.

 

In je bil zaradi tega več na servisu kot na cesti.

 

Usposabljanje za tank traja kar nekaj časa.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: In krivec za BoljMaloVožnje, je po tvojem "švaba"?

Dej - smanji doživljaj! :grim

 

V firmi, sva s sodelavcem ISTI dan dobila vsak svoj "company car". Isti model, ista barva, ista oprema. Oba takole na leto obrneva vsaj po 60jurjev kilometrov. Moj avtek je v treh letih videl le "obvezne servise" na vsakih 30 jurjev. Sodelavec ga ma na servisu "non - stop". Mu je crknl - ni - da ni. Olja mu žre - da ga skoz doliva.

 

In očitno je, da ma za en qrac avto.! :grim

 

Pa je on sam en velik bukselj. Nima pojma. Ma le vozniško!

 

In ker en "pacient" nima pojma in ker ne ve kako in kaj, ja seveda :grim  pol je znamka kriva, če je vse zjebano.

 

Zdej "ata" razmišlja, da bi mu HUMERJA kupu. :OK:    Tega NE bo mogu fentat! :OK:

 

Nisem sicer 100% prepričan kaj si želel povedati ampak

očitno ima Snecer končno prav ;-)

Verjetno bi moral pred nakupom tako finog motora najprej na usposabljanje.

 

To ni en kosooki jajc, ki ga lahko vozi vsak "nevednež". To rabiš višjo šolo

in redna usposabljanja pred začetkom vsake sezone.

 

No zdaj pa zehebancijo na stran.

papež za tvoj info

z kosookimi rževimi vaflji sem prevozil km tolk, da jih marsikateri nabijač na ms

niti izgovoriti ni zmožen...kje šele napisati.

Imam zelo dobrega prijatelja zagriženega Beemveista, ki vsako tudi najmanjšo

peezdarijo na mojih kosookih riževih vafljih ocenjuje kot katastrofo. Zato mu seveda ne zamerim ker

ne pozna rižojedcev.

Tako tudi tebi ne morem zameriti nepoznavanje moje situacije in ogromnega razočaranja nad to

znamko.

Moram pa pripomniti. Vozne lastnosti tega mopeda so 1A.

Sam...kaj ti bodo če jih BolMalWoziš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj moraš vedet če voziš avto ali motor? kaj morš bit usposobljen serviser?

ne razumem, kaj ima to veze če vozilo srvisiraš redno s tem, da pije olje, pa da crkne? a to je zdaj odvsin od tega kok maš pojma ?

o čem? kje je kaka prestava pa gas pa bremza? al morš še kaj vedet? :O

 

aj, sem baba, jaz delam točno tko, nimam pojma o tem kaj je pod pokrovom motorja pri avtu, še manj vem pri motorju kje je kaj... ampak crkuje pa ne eno ne drugo .... zato so servisi a ne

 

Res je.

Za Fičkote, Jugece, Stojadine, Tristaće a bogami i za BMW moraš biti expert poznavanja mehanike in elektronike.

Če si želiš lastiti določen model pa v šolo. V časih Fičkotov...je bilo dovolj pogledati kod komšije kaj šraufa

za BolMalWozi pa rabiš univerzo.

Seveda po logiki zagriženih lastnikov omenjenih vozil :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem sicer 100% prepričan kaj si želel povedati ampak

očitno ima Snecer končno prav ;-)

Verjetno bi moral pred nakupom tako finog motora najprej na usposabljanje.

 

To ni en kosooki jajc, ki ga lahko vozi vsak "nevednež". To rabiš višjo šolo

in redna usposabljanja pred začetkom vsake sezone.

 

No zdaj pa zehebancijo na stran.

papež za tvoj info

z kosookimi rževimi vaflji sem prevozil km tolk, da jih marsikateri nabijač na ms

niti izgovoriti ni zmožen...kje šele napisati.

Imam zelo dobrega prijatelja zagriženega Beemveista, ki vsako tudi najmanjšo

peezdarijo na mojih kosookih riževih vafljih ocenjuje kot katastrofo. Zato mu seveda ne zamerim ker

ne pozna rižojedcev.

Tako tudi tebi ne morem zameriti nepoznavanje moje situacije in ogromnega razočaranja nad to

znamko.

Moram pa pripomniti. Vozne lastnosti tega mopeda so 1A.

Sam...kaj ti bodo če jih BolMalWoziš :grim

 

 

... no, zdej me pa res ena stvar zanima .....   :eek:

 

..... dejta vsak po svoje povedat, kaj kdo misli s tem "BolMaloWoziš" ..... kolk je to kilometrov ?????   :?

 

.... predvsem me zanima dejansko, tud mal v konkretne številke, Ghibli, kolk kilometrov je zate velik, in kolk je to mal ?????

 

.... mogoče zaradi lažjega razumevanja debate ....  

 

........... da se bo potem mogoče lahko vsak vsaj v svoji glavi lahko popredalčkal, kam paše .....   :naughty:

 

 

 

 

ps.

ampak ne napisat podatek samo od ene al pa dveh sezon, k si mogoče odrinu na kakšno dolgo potovanje ....

.... bolj me zanima večletno povprečje ....  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je.

Za Fičkote, Jugece, Stojadine, Tristaće a bogami i za BMW moraš biti expert poznavanja mehanike in elektronike.

Če si želiš lastiti določen model pa v šolo. V časih Fičkotov...je bilo dovolj pogledati kod komšije kaj šraufa

za BolMalWozi pa rabiš univerzo.

Seveda po logiki zagriženih lastnikov omenjenih vozil :yes:

:blush: pr spačku je bil en kabel pa neki železnga... če je crknu, si sam kabel nataknu, pa je spet delu :P

ok, ni bmw, sory za offtopic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ghibli.

 

Prejšn tedn smo mel "spring start" u garaži. Smo kurblal GSA, R1200R in Bulldoga. 

 

Ugan kter ni užgal????????????  :evilgrin:  :evilgrin:  :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ghibli.

 

Prejšn tedn smo mel "spring start" u garaži. Smo kurblal GSA, R1200R in Bulldoga. 

 

Ugan kter ni užgal????????????  :evilgrin:  :evilgrin:  :evilgrin:

Pa verjetno si vsi akumulatorji enak stari :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj moraš vedet če voziš avto ali motor? kaj morš bit usposobljen serviser?

ne razumem, kaj ima to veze če vozilo srvisiraš redno s tem, da pije olje, pa da crkne? a to je zdaj odvsin od tega kok maš pojma ?

o čem? kje je kaka prestava pa gas pa bremza? al morš še kaj vedet? :O

 

aj, sem baba, jaz delam točno tko, nimam pojma o tem kaj je pod pokrovom motorja pri avtu, še manj vem pri motorju kje je kaj... ampak crkuje pa ne eno ne drugo .... zato so servisi a ne

 

 

:smoke: A, pa blond si mogoče tudi? :grim

 

Kaj je treba vedeti?

 

Naprimer, da je vsaka stvar narejena za neko uporabo?

Da se določeni elementi dimenzionirajo in izdelajo skladno z predvidenimi obremenitvami?

 

V zgornjem primeru, ki sem ga dal za primerjavo. Gre za 1,9 Dizl mašine. Za to vrsto "agregatov" je znano - tudi blondinkam - da jih ni priporočljivo, dokler ne dosežejo delovne temperature "obremenjevati na polno".

Konkretno, sem bil "strpen" in sem prvih nekaj jurjev delal z mašino ( a veš utekanje in taka sranja ) bol na lahko. Sodelavec takoj u iber.

Boli njega organ. Zadnjih par mesecev - kot veš je bila zime - ključ, kontakt, in gassss.

 

No, in bistvo, kar sem želel povdariti je, da NI VEDNO VSE ODVISNO OD  "ZNAČKE", temveč, da je veliko tega odvisno od uporabnika.

 

Gor se popajo slike in filmi, kako vse stran leti in se lomi. :kva1:

 

Ta isti model, ki je uspel z nekim načinom uporabe "zjebat in razjebat" BMW motor, sem garant, da bi/bo zjebal ..................... ČIST VSE, KAR BO DOBIL .................. med noge!

 

:worship: In, ja - maš čist prov ................... NE RABIŠ VEDET ................ čist NIČ, ....................... ker so servisi ...................... , sam če tošl to prenese.

 

:kva1: In če ali ko postaneš lastnik kakega novega avtota ali motorina, kaj dobiš poleg pleha in ključev?

 

:smoke: Mislim da je zajeten kup papirja, ki se mu reče "UPUTSTVA ZA UPOTREBU". :grim

 

Ampak, kdo to bere? Kaj si nor?

 

IN SERVISERJI SO VAM HVALEŽNI! :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem sicer 100% prepričan kaj si želel povedati ampak

očitno ima Snecer končno prav ;-)

Verjetno bi moral pred nakupom tako finog motora najprej na usposabljanje.

 

To ni en kosooki jajc, ki ga lahko vozi vsak "nevednež". To rabiš višjo šolo

in redna usposabljanja pred začetkom vsake sezone.

 

No zdaj pa zehebancijo na stran.

papež za tvoj info

z kosookimi rževimi vaflji sem prevozil km tolk, da jih marsikateri nabijač na ms

niti izgovoriti ni zmožen...kje šele napisati.

Imam zelo dobrega prijatelja zagriženega Beemveista, ki vsako tudi najmanjšo

peezdarijo na mojih kosookih riževih vafljih ocenjuje kot katastrofo. Zato mu seveda ne zamerim ker

ne pozna rižojedcev.

Tako tudi tebi ne morem zameriti nepoznavanje moje situacije in ogromnega razočaranja nad to

znamko.

Moram pa pripomniti. Vozne lastnosti tega mopeda so 1A.

Sam...kaj ti bodo če jih BolMalWoziš :grim

 

 

:kva1: Ja, saj se mi je zdelo ........................ ko ni nobenega konkretega argumenta ........................ pridejo na vrsto " VOZNE LASTNOSTI", pa ciklistika, pa predtek in kot glave ............................ :grrr .

 

Verjamem, da so to zeloooooooooooooo pomembne zadeve za "Rossija & coo". Tam se pozna vsak mm ali vsaka malenkost. Oni izkoriščajo stroje na meji možnega. :OK:  :notworthy:

 

Predno sem se odločil, da se BomMaloVozil, sem "testno" peljal vse. Od Onde, Mahe, Uzukija, Uzzija in kar je podobnega in kar me je zanimalo. Ker imam določene specifične zahteve do motorja in me mejne zmogljivosti ne "ganejo" prav preveč, z mojo ritjo NISEM zaznal bog ve kako velikih odstopanj v VOZNIH LASTNOSTIH.

 

In večini kolikor toliko normalnih pripadnikom človeške rase, je več ali manj jasno, da z trial mopedom ne boš tiščal po AC 200km/h, kakor tudi z GV ne boš še na motokros stezo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

papez, lej res sem blond, nimam pojma o čem govoriš sam vem da je moj tut disel turbo, pa nimam nobenih problemov,niti ga ne grejem, pa pol k se ustavim ne čakam da se revčku turbina mau ustav, ker menda je to ful nevarn da gre u pm.... pač, govorim o rednih servisih, kjer ti povejo če kaj narobe delaš, zato so... navodila so pa fajn, za pogruntat ker knof je treba stisnt da te u rit greje...

 

btw, avti in motorji so za vozit, no pr men so to samo prevozno sredstvo, vse ostalo božanje, jemanje aku ven pa nošenje domov u spalnico, pa še kej, to pa lahko uni delajo k jim je dolgcajt :) jaz mam u spalnc rajš kej druzga :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

papez, lej res sem blond, nimam pojma o čem govoriš sam vem da je moj tut disel turbo, pa nimam nobenih problemov,niti ga ne grejem, pa pol k se ustavim ne čakam da se revčku turbina mau ustav, ker menda je to ful nevarn da gre u pm.... pač, govorim o rednih servisih, kjer ti povejo če kaj narobe delaš, zato so... navodila so pa fajn, za pogruntat ker knof je treba stisnt da te u rit greje...

 

btw, avti in motorji so za vozit, no pr men so to samo prevozno sredstvo, vse ostalo božanje, jemanje aku ven pa nošenje domov u spalnico, pa še kej, to pa lahko uni delajo k jim je dolgcajt :) jaz mam u spalnc rajš kej druzga :blush:

sori, tut pr tistm k maš u spalnci rabiš accu..in morš bit previdna, ne smeš takoj na full :D...najprej segrej mašinco, kr drgač je BRRRRR... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori, tut pr tistm k maš u spalnci rabiš accu..in morš bit previdna, ne smeš takoj na full :D...najprej segrej mašinco, kr drgač je BRRRRR... :P

 

 

.... čak mal, k ji bo dec zaribu, pol se bomo pa sprašval zakaj ????   :kva2:

 

 

ps.

....  pa sej so servisi ....   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa verjetno si vsi akumulatorji enak stari :eek:

 

Ja, BMWjeva sta stara 6 oziroma 5 let, Bulldogov pa 5 dni.  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: In, ja - maš čist prov ................... NE RABIŠ VEDET ................ čist NIČ, ....................... ker so servisi ...................... , sam če tošl to prenese.

 

Moj ni prenesel BosanskegaMotornegaWozila

sem prereven za ga financirati ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: Ja, saj se mi je zdelo ........................ ko ni nobenega konkretega argumenta ........................ pridejo na vrsto " VOZNE LASTNOSTI", pa ciklistika, pa predtek in kot glave ............................ :grrr .

 

Verjamem, da so to zeloooooooooooooo pomembne zadeve za "Rossija & coo". Tam se pozna vsak mm ali vsaka malenkost. Oni izkoriščajo stroje na meji možnega. :OK:  :notworthy:

 

Predno sem se odločil, da se BomMaloVozil, sem "testno" peljal vse. Od Onde, Mahe, Uzukija, Uzzija in kar je podobnega in kar me je zanimalo. Ker imam določene specifične zahteve do motorja in me mejne zmogljivosti ne "ganejo" prav preveč, z mojo ritjo NISEM zaznal bog ve kako velikih odstopanj v VOZNIH LASTNOSTIH.

 

In večini kolikor toliko normalnih pripadnikom človeške rase, je več ali manj jasno, da z trial mopedom ne boš tiščal po AC 200km/h, kakor tudi z GV ne boš še na motokros stezo.

 

papež jasno mi je da si se usedel na Brmljfrw in je to bilo to seveda.

poznam še par takih primerov, ki so tega izbrali za en in edini.

 

sam za koji qrac te potem toliko moti moja kritika do BosanskegaMotornega Wozila ki sem ga

imel v lasti odvozil eno kaotično sezono in se odločil da NIKOLI VEČ.

Pa pazi razlog: želim se voziti in ne servisirati.

Peezda kaj sem zahteven.

a ni naziv teme "zakaj ne bi imeli BMW motorja"???

a moraš prav pokazati pravo stran 99% lastnikov tega vozila in biti žaljiv do ostalih?

"In večini kolikor toliko normalnih pripadnikom človeške rase, je več ali manj jasno, da..."

 

Ostali navadni smrtniki smo pač amebe, ki ne razumemo enga qrca še manj pa vemo kaj je to dobar moped!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ghibli.

 

Prejšn tedn smo mel "spring start" u garaži. Smo kurblal GSA, R1200R in Bulldoga. 

 

Ugan kter ni užgal????????????  :evilgrin:  :evilgrin:  :evilgrin:

 

Dopadejo mi se taka vprašanja.

Odgovor je BULLDOG.

Imam prav?

 

No pa še jaz tebi eno tako vprašanje.

Lanjsko sezono sta dva moja znanca delala velika popravila na mopedih.

En na Bosancu en na Riževem vaflju.

Oba sta zagonila približno enako (pregrešno veliko) denarja na svoje ljubice.

En je odvozil sezono brez hujših težav.

Ugani kateri? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!