Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

... no, zdej me pa res ena stvar zanima .....   :eek:

 

..... dejta vsak po svoje povedat, kaj kdo misli s tem "BolMaloWoziš" ..... kolk je to kilometrov ?????   :?

 

.... predvsem me zanima dejansko, tud mal v konkretne številke, Ghibli, kolk kilometrov je zate velik, in kolk je to mal ?????

 

.... mogoče zaradi lažjega razumevanja debate ....  

 

........... da se bo potem mogoče lahko vsak vsaj v svoji glavi lahko popredalčkal, kam paše .....   :naughty:

 

 

 

 

ps.

ampak ne napisat podatek samo od ene al pa dveh sezon, k si mogoče odrinu na kakšno dolgo potovanje ....

.... bolj me zanima večletno povprečje ....  

 

za mene je včasih veliko tudi 100km če se peljem po dobrem motozboru domov

z glavo, ki sem jo komaj stlačil v čelado ;-.)

 

konkretno pa

imel sem tudi +46000km sezono pa tudi takšno z  -12000km.

ne boš verjel najkrajša ni bila z Bosanskim MotornimWozilom ;-)

moja povprečna sezona je cca 20-25000 odvisno od časa(financ) in seveda destinacij

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prilagam vam ravnilo, da si jih boste lažje izmerili :)

ruler.jpg

Ravnilo je premejhno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da primerjate hruška in jabolka. Ghibli verjetno kritizira svoj bivši BMW z razlogom. Samo nisem pa nikjer zasledil da je napisal, da je ta BMW bil star že cca. 10 let in uvožen iz Nemčije.

Tako nekako po spominu, kar sem prebral na forumih pred časom. Če sem se zmotil se opravičujem Ghibli-ju.

Skratka, zame je relevantna kritika, če se primerja in kritizira novejše motorje, kateri bi morali biti BP. Če se pa tukaj kregate kar počez, je pa druga stvar. Lahko bi tudi jaz kritiziral Yamaho, ker si sam lastim eno staro 17 let in je bilo potrebno že tudi kaj zamenati ali obnoviti.

BMW je vsekakor odličen motor in ne cenijo ga po svetu brez razloga. Koliko je vreden svoje cene, je drugo vprašanje. Vreden je toliko kolikor so ljudje pripravljeni plačati zanj. In če ne bi bil motor predrag in ne bi bilo kupcev zanj, bi verjetno znižali ceno. Ponudbo prilagodili povpraševanju.

Za tole kllobasanje pa so predvsem krivi ljudje, ki sploh niso motoristi, ampak so kupili BMW zgolj zaradi tega ker imajo denar. Tak motor po večini stoji v garaži in je čet nekaj let ko lastnik ugotovi, da to ni to, dober nakup.

Zanimivo pa je, da pri lastnikih BMW avtomobilov ni te debate, ni tega nabijanja ( predrag, zanič, pretežak itd.. .). Jah, motor je luksuz, BMW pa še posebej!

 

Lep pozdrav

Popravljeno . Popravil Saladin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saladin .... mi je kr všeč,kar si napisal .... :OK:

 

 

... sicer si pa eno zagotovo zadel ...  :eek: 

 

....." Če se pa tukaj kregate kar počez, je pa druga stvar."     :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori, tut pr tistm k maš u spalnci rabiš accu..in morš bit previdna, ne smeš takoj na full :D...najprej segrej mašinco, kr drgač je BRRRRR... :P

če ni brrr, ga fuknem stran  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ni brrr, ga fuknem stran  :kva1:

to pa zato, ker ni bil na servisu, pa ker nis baterije menjala (zihr je BMW)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste ljubitelji BMW-jev že vozili kaj drugega in antiljubitelji BMW-jev, ste sploh vozili BMW ? Da bom vedel, če samo nakladate ali so to vaše izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti tudi probal heroin, da veš da to ni ok?  :grrr

 

Kdorkoli ga je poskusil, ti bo povedal ravno obratno. Sej si dal lepo primerjavo, ampak mislim, da niti na BMWju nisi v takih nebesih, kot na horsu :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste ljubitelji BMW-jev že vozili kaj drugega in antiljubitelji BMW-jev, ste sploh vozili BMW ? Da bom vedel, če samo nakladate ali so to vaše izkušnje.

NE! BMW ÜBER ALLES!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Motosvet forum izgleda vedno bolj usran. Izgleda da ga pokonci drži samo še debata o BMW-jih, Kačjih ridah in Viki burgerjih... Žalostno!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bulldog je itak zakon. Js sm ful vesela, da je ostal pri hiši. 

Če ne bi bla jst tko telečja in nesposobna, da bi rabila ABS in ŽNJ za se peljat, bi še ropotala po cestah kar z njim. Če BMW ne vžge, pravjo, da ma dušo. Če bogi Buldi ne vžge, pravjo da je jajc. Ne, moj kužek pa že ni jajc. Naročila sem mu nove svečke in bo spet zadovoljno ropotal.

 

BMW pa... bolj k je grd, bolš se pele. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

papež jasno mi je da si se usedel na Brmljfrw in je to bilo to seveda.

poznam še par takih primerov, ki so tega izbrali za en in edini.

 

sam za koji qrac te potem toliko moti moja kritika do BosanskegaMotornega Wozila ki sem ga

imel v lasti odvozil eno kaotično sezono in se odločil da NIKOLI VEČ.

Pa pazi razlog: želim se voziti in ne servisirati.

Peezda kaj sem zahteven.

a ni naziv teme "zakaj ne bi imeli BMW motorja"???

a moraš prav pokazati pravo stran 99% vseh lastnikov in biti žaljiv do nas ostalih.....

"In večini kolikor toliko normalnih pripadnikom človeške rase, je več ali manj jasno, da..."

 

Ostali navadni smrtniki smo pač amebe, ki ne razumemo enga qrca še manj pa vemo kaj je to dobar moped!

No sej tema je itak postala eno samo nakladanje,sploh tistih,ki nikoli niso imeli bmfla,smo pa tukaj takšni,ki smo poleg bmfla probali oho motorjev,no jaz sem na koncu prišel do zaključka,da je to zaenkrat najboljši motor ki ima proti drugim,super zavore,vzmetenje in tralalalal...ne bi našteval.....to je odgovor na vprašanje člana če smo bmflarji probali še kaj drugega.

Odgovor Saladinu,da imamo motorje samo v garaži ker smo doumeli ,da smo se nategnili.....ja letos ga sploh ne bom registriral(GSA) in bo počival v garaži,pa ne zato ker sem se nategnil,ta motor ostaja pri meni dokler bom živ za mene je super stroj,temveč zaradi tega ker imam na voljo več motorjev.......letno naredim od 10 do 20kkm Saladin,sam tok glede garaž in drugih nebuloz...

No ta ot Ghibli je pa svetovna,a ti mene poznaš ,da me lahko šteješ ,da sem žaljiv,pa nadut pa....itd..in ali oz koliko motosvetovih članov poznaš,ki vozijo bmfla da spadajo v tvoje okvirje......in kot vidim si ti žaljiv,saj z tem si me užalil,ker namreč sem veselega duha ,ko se kje ustavim z veseljem kakšno rečem,pa tudi če si na avtomatiku,prav tako pozdravim na cesti vse kar je na 2 kolesi ko se vozim...itd...od kje ti pravica,da nas žališ nas lastnike bmflov,vrjetno si mogel nekje prebrat in čredni nagon je tu.....zato v prvi vrsti nehaj bit žaljiv ti in ne obkladej druge če si sam takšen.

Tema se je izrodila prav zaradi takšnih ki nikoli niso imeli bmw,če pa si ga imel in si bil z njim razočaran je pa to prava tema da napišeš svoje izkušnje ki so dobrodošle in vrjetno tudi zanimive.

Pa prosim res ,da razne žalitve pustite za vaše domače ki jih poznate,tema je postala prava zajebancija za krajšanje zimsle abstinence pa naj takšna tud ostane,da se mal nasmejimo kakšno duhovito stisnemo,pustimo resnost ob kraju,saj ji v tej temi že kar nekaj časa ni prostora za njo pa lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem zadnje bo držalo Kmet ja.... :)

 

....zaenkrat najboljši motor ki ima proti drugim,super zavore,vzmetenje in tralalalal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja kmet .... tamle ko piušeš o nadutosti se mi pa zdi da mal težav s tem pa le imaš!! Ampak nima veze če si faca si faca!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej tema je itak postala eno samo nakladanje,sploh tistih,ki nikoli niso imeli bmfla,smo pa tukaj takšni,ki smo poleg bmfla probali oho motorjev,no jaz sem na koncu prišel do zaključka,da je to zaenkrat najboljši motor ki ima proti drugim,super zavore,vzmetenje in tralalalal...ne bi našteval.....to je odgovor na vprašanje člana če smo bmflarji probali še kaj drugega.

 

V eni drugi temi od novi gski na "zlato" vodo lahko prebereš že o prvem serijskem defektu. No, si že prebral :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da primerjate hruška in jabolka. Ghibli verjetno kritizira svoj bivši BMW z razlogom. Samo nisem pa nikjer zasledil da je napisal, da je ta BMW bil star že cca. 10 let in uvožen iz Nemčije.

Tako nekako po spominu, kar sem prebral na forumih pred časom. Če sem se zmotil se opravičujem Ghibli-ju.

Skratka, zame je relevantna kritika, če se primerja in kritizira novejše motorje, kateri bi morali biti BP. Če se pa tukaj kregate kar počez, je pa druga stvar. Lahko bi tudi jaz kritiziral Yamaho, ker si sam lastim eno staro 17 let in je bilo potrebno že tudi kaj zamenati ali obnoviti.

BMW je vsekakor odličen motor in ne cenijo ga po svetu brez razloga. Koliko je vreden svoje cene, je drugo vprašanje. Vreden je toliko kolikor so ljudje pripravljeni plačati zanj. In če ne bi bil motor predrag in ne bi bilo kupcev zanj, bi verjetno znižali ceno. Ponudbo prilagodili povpraševanju.

Za tole kllobasanje pa so predvsem krivi ljudje, ki sploh niso motoristi, ampak so kupili BMW zgolj zaradi tega ker imajo denar. Tak motor po večini stoji v garaži in je čet nekaj let ko lastnik ugotovi, da to ni to, dober nakup.

Zanimivo pa je, da pri lastnikih BMW avtomobilov ni te debate, ni tega nabijanja ( predrag, zanič, pretežak itd.. .). Jah, motor je luksuz, BMW pa še posebej!

 

Lep pozdrav

 

Res je.

BMW je bil 10 oz mal manj kot 10 let rabljen in iz Nemčije. Imel je po knjižici realne km itn itn pa je crknil za 470€ + 60€( na npr 1000km furi.

Do konca sveta in nazaj cca 10000km sem šel na Riževem vaflju in sem imel natančno za 40€ težav.

Zato sem tolk hebeno razočaran nad tem oh in sploh mopedom.

Da o mehaniku za BMW niti ne zgubljam besed in živcev... takoj ko se ga spomnem mi pritisk skače v nebesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja kmet .... tamle ko piušeš o nadutosti se mi pa zdi da mal težav s tem pa le imaš!! Ampak nima veze če si faca si faca!!

Ker se večkrat podružimo in se vedno znova tudi odzoveš vabilu,že ne moremo biti tako slabi :glare: lahko pa poveš primer moje nadutosti,res me zanima.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej tema je itak postala eno samo nakladanje,sploh tistih,ki nikoli niso imeli bmfla,smo pa tukaj takšni,ki smo poleg bmfla probali oho motorjev,no jaz sem na koncu prišel do zaključka,da je to zaenkrat najboljši motor ki ima proti drugim,super zavore,vzmetenje in tralalalal...ne bi našteval.....to je odgovor na vprašanje člana če smo bmflarji probali še kaj drugega.

Odgovor Saladinu,da imamo motorje samo v garaži ker smo doumeli ,da smo se nategnili.....ja letos ga sploh ne bom registriral(GSA) in bo počival v garaži,pa ne zato ker sem se nategnil,ta motor ostaja pri meni dokler bom živ za mene je super stroj,temveč zaradi tega ker imam na voljo več motorjev.......letno naredim od 10 do 20kkm Saladin,sam tok glede garaž in drugih nebuloz...

No ta ot Ghibli je pa svetovna,a ti mene poznaš ,da me lahko šteješ ,da sem žaljiv,pa nadut pa....itd..in ali oz koliko motosvetovih članov poznaš,ki vozijo bmfla da spadajo v tvoje okvirje......in kot vidim si ti žaljiv,saj z tem si me užalil,ker namreč sem veselega duha ,ko se kje ustavim z veseljem kakšno rečem,pa tudi če si na avtomatiku,prav tako pozdravim na cesti vse kar je na 2 kolesi ko se vozim...itd...od kje ti pravica,da nas žališ nas lastnike bmflov,vrjetno si mogel nekje prebrat in čredni nagon je tu.....zato v prvi vrsti nehaj bit žaljiv ti in ne obkladej druge če si sam takšen.

Tema se je izrodila prav zaradi takšnih ki nikoli niso imeli bmw,če pa si ga imel in si bil z njim razočaran je pa to prava tema da napišeš svoje izkušnje ki so dobrodošle in vrjetno tudi zanimive.

Pa prosim res ,da razne žalitve pustite za vaše domače ki jih poznate,tema je postala prava zajebancija za krajšanje zimsle abstinence pa naj takšna tud ostane,da se mal nasmejimo kakšno duhovito stisnemo,pustimo resnost ob kraju,saj ji v tej temi že kar nekaj časa ni prostora za njo pa lp

 

Kje si ti prebral da tebi citiram?

Ne ne poznam te. Vsaj kot "kmet2" ne poznam nikoga iz moje družbe...

A bi te moral?

Ma daj pojasni v čem je poanta tega odgovora na moj post.

 

Natančno mi povej kako in kje sem užalil vas lastnike BolMalWozi koret?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiram:

a moraš prav pokazati pravo stran 99% lastnikov tega vozila in biti žaljiv do ostalih?

 

To me je zmotlo........ :glare: se pravi smo žaljivi do drugih ker vozimo BMW :BUA: ....bučke..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

une iz ikeje so zakon, baterije mislim

banny? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!