Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Hm... vsak vozi kar mu paše in žep dopušča  :smoke:  zakaj že bi se obremenjevali s tem kar imajo drugi? ter jim pametovali....

Bi ga imel..zakaj ne, sploh tak biser.. S1000RR   :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiram:

a moraš prav pokazati pravo stran 99% lastnikov tega vozila in biti žaljiv do ostalih?

 

To me je zmotlo........ :glare: se pravi smo žaljivi do drugih ker vozimo BMW :BUA: ....bučke..... :)

 

 

Po tvojih besedah se mal šteješ in mal ne med teh 99%.

Jaz osebno upam da ne pašeš med njih :unsure:

 

sem pa odgovarjal papežu v tem postu in ne tebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa j' dej? A bo čikn fajt al ne? :smoke:

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

papez, lej res sem blond, nimam pojma o čem govoriš sam vem da je moj tut disel turbo, pa nimam nobenih problemov,niti ga ne grejem, pa pol k se ustavim ne čakam da se revčku turbina mau ustav, ker menda je to ful nevarn da gre u pm.... pač, govorim o rednih servisih, kjer ti povejo če kaj narobe delaš, zato so... navodila so pa fajn, za pogruntat ker knof je treba stisnt da te u rit greje...

 

btw, avti in motorji so za vozit, no pr men so to samo prevozno sredstvo, vse ostalo božanje, jemanje aku ven pa nošenje domov u spalnico, pa še kej, to pa lahko uni delajo k jim je dolgcajt :) jaz mam u spalnc rajš kej druzga :blush:

 

Ti kr tko napej.  Sam da si zadovoljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

papež jasno mi je da si se usedel na Brmljfrw in je to bilo to seveda.

poznam še par takih primerov, ki so tega izbrali za en in edini.

 

sam za koji qrac te potem toliko moti moja kritika do BosanskegaMotornega Wozila ki sem ga

imel v lasti odvozil eno kaotično sezono in se odločil da NIKOLI VEČ.

Pa pazi razlog: želim se voziti in ne servisirati.

Peezda kaj sem zahteven.

a ni naziv teme "zakaj ne bi imeli BMW motorja"???

a moraš prav pokazati pravo stran 99% lastnikov tega vozila in biti žaljiv do ostalih?

"In večini kolikor toliko normalnih pripadnikom človeške rase, je več ali manj jasno, da..."

 

Ostali navadni smrtniki smo pač amebe, ki ne razumemo enga qrca še manj pa vemo kaj je to dobar moped!

Lej - prjatu ............. sploh ti ne more biti jasno .................. zakaj in kako sem pristal na RT-ju.

Tvoja kritika me je zbodla, ker, posplošuješ. Moj RT je bil tudi rabljena roba, pa še celo Italijanski. "Polovna roba" bi rekel Bosanc.

V 3 letih kolikor ga imam, pa nimam z njim NOBENIH težav, nikjer me še ni pustil, NIČ še ni crknilo. Ni počil kardan, ne žre 1l olja na 100km, skratka NIČ.

Razlog vidim predvsem v tem, da sem poskrbel, da je bilo poservisirano takoj po nakupu vse kar je bilo potrebno, da ga uporabljam tako, kot mu je namenjeno in predvsem tako, kot meni ustreza.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej - prjatu ............. sploh ti ne more biti jasno .................. zakaj in kako sem pristal na RT-ju.

Tvoja kritika me je zbodla, ker, posplošuješ. Moj RT je bil tudi rabljena roba, pa še celo Italijanski. "Polovna roba" bi rekel Bosanc.

V 3 letih kolikor ga imam, pa nimam z njim NOBENIH težav, nikjer me še ni pustil, NIČ še ni crknilo. Ni počil kardan, ne žre 1l olja na 100km, skratka NIČ.

Razlog vidim predvsem v tem, da sem poskrbel, da je bilo poservisirano takoj po nakupu vse kar je bilo potrebno, da ga uporabljam tako, kot mu je namenjeno in predvsem tako, kot meni ustreza.

 

hvalabogu da je tako kot praviš.

jaz sem z mojim Boskotom imel preveč težav in kot sem že rekel

nikoli več .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....   :eek:

 

......   :yawn:  :yawn:  :yawn:

 a se dolgočasiš med enourniminimi servisnimi intervali na koreti :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 a se dolgočasiš med enourniminimi servisnimi intervali na koreti :kva2: :kva2:

 

 

... ja ...  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si tudi na servisu? :kva2:

 

No kam naj grem na servis bmflarji? Avto select Nova Gorica, A-Cosmos Ljubljana ali Avtoval Grosuplje?

V klovnovo deželo najraje nebi šel, ideja z servisom v Münchenu mi pa tudi ni preveč všeč.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja ...  :smoke:

 

Pa se usedi na motor in se pripelji v Istro na kavo.

 

Aja sorry...nimaš motorja :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si tudi na servisu? :kva2:

 

No kam naj grem na servis bmflarji? Avto select Nova Gorica, A-Cosmos Ljubljana ali Avtoval Grosuplje?

V klovnovo deželo najraje nebi šel, ideja z servisom v Münchenu mi pa tudi ni preveč všeč.

K Snecerju, pozna vse napake :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si tudi na servisu? :kva2:

 

No kam naj grem na servis bmflarji? Avto select Nova Gorica, A-Cosmos Ljubljana ali Avtoval Grosuplje?

V klovnovo deželo najraje nebi šel, ideja z servisom v Münchenu mi pa tudi ni preveč všeč.

 

 

... ja v Avtovalu so imel zadnč dobr golaž pa klobase ....   :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se usedi na motor in se pripelji v Istro na kavo.

 

Aja sorry...nimaš motorja :devil:

 

 

 

.... ja, to je mal deleč .... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja v Avtovalu so imel zadnč dobr golaž pa klobase ....   :kva2:

A si šel na dan odprtih vrat? Če bi blo kej lepše vreme, bi se tud jst z mopijem pripeljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si šel na dan odprtih vrat? Če bi blo kej lepše vreme, bi se tud jst z mopijem pripeljal.

 

 

.... vreme je bil zadnjič kt nalašč za en dobr  golaž ...   :010 

.... tapožrešni so si pa še klobaso lahko vzel .... :kva2:

 

 

aja, sej res ..... namen je bil pa baje predstavitev tanovga bimerčka ....  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se večkrat podružimo in se vedno znova tudi odzoveš vabilu,že ne moremo biti tako slabi :glare: lahko pa poveš primer moje nadutosti,res me zanima.... :hmm:

V zmešani družbi mi je čist super in nikjer nisem napisal da je kdo slab. Imamo pa vsak svoje hibe kar nas dela različne in tvoje in norčeve hibe vaju delajo zelo antidolgočasne!!

 

Ampak primeri ... stari dej rec da se hecaš!!  :surrender:

 

Če se bomo preveč ukvarjal s tem boš na konc mogu še na kako terapijo!!  :lol1:  :lol1: 

 

Sam ti že vnaprej izražamo podporo ... KMET ...  RADI TE MAMO!!  :010 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... mislm, da jih zelo mal še ostane pol tle gor ....   :whistle:   

si predstavlas mir in tisino?

 

nebesa! O:-)

 

.. ampak jest mislim, da vsi, ki se tlele gor oglašate in imate BMW-je... fejst trpite...

  :hmm: ZAKAJ ne bi imeli BMW motocikla... pa ga imate vseeno....

.. zdej ne vem.. a ste sadomazoti... al se jih pa losat ne morte.....

sadomazo. in noben ga noce. trpim. zadovolljen? :photo:

 

Se vidi, da je zunaj dokaj hladno in še niste zapustili varnega toplega zavetja za računalniškim ekranom, saj tema traja ..... traja in traja.

und läuf.......... und läuft.......... und läuft........... und läuft.......... und läuft .......... und läuft .......... und läuft ............ und läuft ............ und läuft ........... DURACELL forever!

 

Zdej "ata" razmišlja, da bi mu HUMERJA kupu. :OK:    Tega NE bo mogu fentat! :OK:

zal. prerane sanje. HMMWV se DA zjebat.

 

in kaj moraš vedet če voziš avto ali motor? kaj morš bit usposobljen serviser?

ne razumem, kaj ima to veze če vozilo srvisiraš redno s tem, da pije olje, pa da crkne? a to je zdaj odvsin od tega kok maš pojma ?

o čem? kje je kaka prestava pa gas pa bremza? al morš še kaj vedet? :O

 

aj, sem baba, jaz delam točno tko, nimam pojma o tem kaj je pod pokrovom motorja pri avtu, še manj vem pri motorju kje je kaj... ampak crkuje pa ne eno ne drugo .... zato so servisi a ne

glej spodaj

 

:smoke: A, pa blond si mogoče tudi? :grim

 

Kaj je treba vedeti?

 

Naprimer, da je vsaka stvar narejena za neko uporabo?

Da se določeni elementi dimenzionirajo in izdelajo skladno z predvidenimi obremenitvami?

 

V zgornjem primeru, ki sem ga dal za primerjavo. Gre za 1,9 Dizl mašine. Za to vrsto "agregatov" je znano - tudi blondinkam - da jih ni priporočljivo, dokler ne dosežejo delovne temperature "obremenjevati na polno".

Konkretno, sem bil "strpen" in sem prvih nekaj jurjev delal z mašino ( a veš utekanje in taka sranja ) bol na lahko. Sodelavec takoj u iber.

Boli njega organ. Zadnjih par mesecev - kot veš je bila zime - ključ, kontakt, in gassss.

 

No, in bistvo, kar sem želel povdariti je, da NI VEDNO VSE ODVISNO OD  "ZNAČKE", temveč, da je veliko tega odvisno od uporabnika.

 

Gor se popajo slike in filmi, kako vse stran leti in se lomi. :kva1:

 

Ta isti model, ki je uspel z nekim načinom uporabe "zjebat in razjebat" BMW motor, sem garant, da bi/bo zjebal ..................... ČIST VSE, KAR BO DOBIL .................. med noge!

 

:worship: In, ja - maš čist prov ................... NE RABIŠ VEDET ................ čist NIČ, ....................... ker so servisi ...................... , sam če tošl to prenese.

 

:kva1: In če ali ko postaneš lastnik kakega novega avtota ali motorina, kaj dobiš poleg pleha in ključev?

 

:smoke: Mislim da je zajeten kup papirja, ki se mu reče "UPUTSTVA ZA UPOTREBU". :grim

 

Ampak, kdo to bere? Kaj si nor?

 

IN SERVISERJI SO VAM HVALEŽNI! :smoke:

 

 

 

Prilagam vam ravnilo, da si jih boste lažje izmerili :)

ruler.jpg

na konc ravnila mi se ostane nekaj cm tica. kaj storiti? kako korektno izmeriti? sem v dilemi. prosim za pomoc. :cry::?

 

Ste ljubitelji BMW-jev že vozili kaj drugega in antiljubitelji BMW-jev, ste sploh vozili BMW ? Da bom vedel, če samo nakladate ali so to vaše izkušnje.

ca. 300k km z lastnimi ne-bmw-ji, in ca.100k km z raznimi sposojenimi in testnimi ne-bmw in bmw-ji. vseeno je polizdelek v lasti trenutno zame najboljsi komprimis.

nisem ljubitelj bmw-znamke. motor je pa cisto ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si predstavlas mir in tisino?

 

nebesa! O:-)

 

sadomazo. in noben ga noce. trpim. zadovolljen? :photo:

 

und läuf.......... und läuft.......... und läuft........... und läuft.......... und läuft .......... und läuft .......... und läuft ............ und läuft ............ und läuft ........... DURACELL forever!

 

zal. prerane sanje. HMMWV se DA zjebat.

 

glej spodaj

 

 

 

 

Prilagam vam ravnilo, da si jih boste lažje izmerili :)

ruler.jpg

na konc ravnila mi se ostane nekaj cm tica. kaj storiti? kako korektno izmeriti? sem v dilemi. prosim za pomoc. :cry::?

 

ca. 300k km z lastnimi ne-bmw-ji, in ca.100k km z raznimi sposojenimi in testnimi ne-bmw in bmw-ji. vseeno je polizdelek v lasti trenutno zame najboljsi komprimis.

nisem ljubitelj bmw-znamke. motor je pa cisto ok.

 

 

 

.... hahahahaha .... 

 

... zdej bi bil rad pa še diplomat ????  :eek:   .... "nisem ljubitelj bmw-znamke. motor je pa cisto ok.:whistle:

 

..... kaj se zdej ven vadiš ?????  :devil:

 

.... ti bi jebao, samo da ne udje, je li ????  :lol1:

 

... tud ti si zgleda en navadn bemflar ....  :010 

 

 

 

 

lp,

bemflar Pik  :yea1:

 

 

 

ps.

... sam še to mi zaupi, a si si ga meru s korenino vred, da je tale metr prekratek ????  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, in kaj si hotu povedat?  :kva1:  sam sem res blond k nič ne razumem .... sej se grem poštrihat za vsak slučaj :sleep2:

 

 

da lahko tri naenkrat napiči :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne poveš pa da te ni nikoli pustil na cesti ampak te je vedno pripeljal domov....za razliko od "riževih narastkov",kajne? Ironija je , da ti je takrat zadevo popravil BMW fahrer (to je jaz :grim  ), ko so serviserji odpovedali.....

jebi ga , nimaš sreče....po večkot enem letu vržem učna ta forum in glih na tebe naletim....cccc....pridem jutri na kavo....

hvalabogu da je tako kot praviš.

jaz sem z mojim Boskotom imel preveč težav in kot sem že rekel

nikoli več .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!