Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ice, in kaj si hotu povedat?  :kva1:  sam sem res blond k nič ne razumem .... sej se grem poštrihat za vsak slučaj :sleep2:

 

:smoke: Ne delaj si utvar ................... ne glede na BARVO. ne bo nobenih bistvenih sprememb :whistle:  .......................... v razumevanju, mislim. :lol1:  :lol1:  :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: Ne delaj si utvar ................... ne glede na BARVO. ne bo nobenih bistvenih sprememb :whistle:  .......................... v razumevanju, mislim. :lol1:  :lol1:  :grrr

eh, ti ne razumeš žensk spljoh .... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, ti ne razumeš žensk spljoh .... :P

 

 

 

... jest tud ne .... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, ti ne razumeš žensk spljoh .... :P

 

:kva1: Sej...............a bi jih mogu? :grrr

:smoke: Zakaj že?

 

:yawn: To, kar pišeš, mi moja ................... :whistle: razlaga že ................ olala cajta :slap: , ampak ........................... :P nima veze.

 

Ko dojameš, da si ti z Venere, mi desci smo pa z Marsa........................... boš zastopla......................zakaj nč ne zastopiš/zastopimo! :010  :010  .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest tud ne .... :eek:

ja kdo pa jih? :D

da ne bom off topic:

ženske so ko bmw, stalno je neki narobe, sam radi jih mamo do konca :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kdo pa jih? :D

da ne bom off topic:

ženske so ko bmw, stalno je neki narobe, sam radi jih mamo do konca :P

Sm vedu ,da maš potihoma rad BMW :P sej ne bom nubenmu povedu .)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kdo pa jih? :D

da ne bom off topic:

ženske so ko bmw, stalno je neki narobe, sam radi jih mamo do konca :P

 

 

..... ja, u bistvu so ženske res mal podobne bimerčku ....   :grim

 

... če jih lepo sprot servisiraš, znajo kar dolg delat brez problemov .....   :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... ja, u bistvu so ženske res mal podobne bimerčku ....   :grim

 

... če jih lepo sprot servisiraš, znajo kar dolg delat brez problemov .....   :kva2:

stari, sam servisi so pa dragi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari, sam servisi so pa dragi....

 

 

..... ja sej če skoz tam visim, dobim včasih tud kšn popust ....   :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari, sam servisi so pa dragi....

 

Maš načeloma prav ..................... :hmm:

 

Sam .................. :whistle: ............. če ne sevisiraš.....................pol pa ...................... "zbogom ljubavi" .................. pa morš spet ....................... jovo na novo ...................... :slap:  :whistle: .............pa tut ni glih zastonj! :wallbash:

 

Tako da, ........................ :wacko: ................... :hmm: ni glih neke bistvene razlike ................ bi reku! B)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

.... čaki, sam a ni tuki tud višina sodelujočih mal limitirana ?????  :eek:

 

...... al se da za dobr dnar tud XXXL tank naročit ....  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ven poglej pa boš videl, kaj je danes pravilno izbrano prevozno sredstvo :)

Ti jz povem....C3 z zlizanimi letnimi pnevmatikami :blush: ampak če si dober šofer je isto kot v tanku :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je bilo danes aktualno

 

 

pa tole tudi

 

 

če maš pa taprave gumice........................... :OK: in seveda ta prav moped...................... :OK:

 

 

pa tzleda takole........................... :notworthy:  :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW R-1200gs 2013 - Perfection of an Icon in Action

http://www.youtube.com/watch?v=MKM0zmnEoHk

 

Uradna verzija zadeve:

Odkrili so napako na mestu kjer so prednje vilice spojene z zgornjim mostičkom. Namesto privijačeni, kot do sedaj, so pokrovčki samo prilepljeni v cevi vilic (da je ja čim ceneje). In v enem primeru na motorju, ki je tekel v laboratoriju, je pri cca 60.000 km ta zveza popustila. Na testnih vožnjah baje problemov s tem niso zaznali. Zaradi tega so potegnili zavoro in na brzino razvili posebno orodje, ki se ga privijači na zgornji del cevi vilic, kjer so vstavljeni ti pokrovčki in le to vtisne štiri stožčaste luknje v zunanji obod in s tem dodatno fiksira čepe proti odvitju. Vsi dealerji po svetu, ki že imajo nove GS-e v izložbah bodo/so dobili to orodje, da opravijo to modifikacijo in potem bodo motorji normalno vozni. Hkrati so zaznali problem tudi s previsokim tlakom olja v menjalniku in tudi to naj bi se rešilo v sklopu te akcije.

 

Perfektno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pr Kawasakiju bi rekl,da niso nič krivi,Bmw to odpravi zraven pa dobiš še bonus....Maldivi en teden,za nevšečnosti :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perfektno.

 

 

.... če bo prevladala pamet, bodo valjda umaknil letnik 2013 iz prodaje !!!!!!!   :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pr Kawasakiju bi rekl,da niso nič krivi,Bmw to odpravi zraven pa dobiš še bonus....Maldivi en teden,za nevšečnosti :grim

 

Ne vem kaj bi pri drugih rekli, mene bi vsekakor ta zadeva zelo motila, če bi odštel 18 jurjev za motor z nekaj dodatne opreme (šibedah, klima) :) pa bi mi kmalu po nakupu začelo odpadat.

 

To je takšna cena in znamka, da ne pričakuješ banalnih defektov, ko pride na cesto.

 

Nimajo kaj šparat, ker kupec bmwja ne vpraša koliko stane, ampak odšteje.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... če bo prevladala pamet, bodo valjda umaknil letnik 2013 iz prodaje !!!!!!!   :kva2:

 

Ni nujno. Lahko, da so to namerne stvari, da se kupca vpokliče in da se čimprej navadi na servis in serviserja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!