Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Nč ne odšteje,jz sm ga dobu zastonj,so mi rekl sam odpel te plužne,pa še dva servisa gratis..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nujno. Lahko, da so to namerne stvari, da se kupca vpokliče in da se čimprej navadi na servis in serviserja.

Ni kaj 2013 je nesrečna številka, poglej vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti jz povem....C3 z zlizanimi letnimi pnevmatikami :blush: ampak če si dober šofer je isto kot v tanku :grim

Tacga mam pa jaz C3 in zlizane letne gume so tud gor. Važn da ni BMW :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pr Kawasakiju bi rekl,da niso nič krivi,Bmw to odpravi zraven pa dobiš še bonus....Maldivi en teden,za nevšečnosti :grim

neb vedu, kaj pri kawi porečejo, ker se jim to ne dogaja...mi se žal samo dolgočasno vozimo....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neb vedu, kaj pri kawi porečejo, ker se jim to ne dogaja...mi se žal samo dolgočasno vozimo....

Eh mi bmflarji smo adventuristi,če nč ne odpade al se pa zlomi je dolgčas,ponavad kar sami zanalašč kakšen kardanček poštimamo.....sam ,da se dogaja :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na, glih iz trgovine pa je že vse rjasto.

 

 

LP Snecer

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... hahahahaha .... 

 

... zdej bi bil rad pa še diplomat ????  :eek:   .... "nisem ljubitelj bmw-znamke. motor je pa cisto ok.:whistle:

 

..... kaj se zdej ven vadiš ?????  :devil:

 

.... ti bi jebao, samo da ne udje, je li ????  :lol1:

 

... tud ti si zgleda en navadn bemflar ....  :010

 

 

 

 

lp,

bemflar Pik  :yea1:

 

 

 

ps.

... sam še to mi zaupi, a si si ga meru s korenino vred, da je tale metr prekratek ????  :lol1:

diplomat? a bi ti mal :bum: ? mene primerjat s takimi! :angry:  :( 

 

nic se ne vadim. zaradi dolocenih pripetljajev z zastopniki in prodajalci namisljene buticne znamke BMW po nakupu motorcikla se mi je firma BMW priskutila. kot firma.

K1300GT kot motorcikel pa ima zame najboljse trenutno preferirane vozne lastnosti. nic vec nic manj. dvomim pa da bom v prihodnosti se kdaj nosil denar taksnim voluharjem.

 

mariborcani in judenburzani so malce omilili gnev nad dunajskimi, graskimi in stainzerskimi nadutezi.

 

 

 

korenino? a to ma tut?! :blink:

 

 

@ pajki: ni panike, bluzenje po defaultu. standard na forumu. ali subtilni poizkus humorja. kakor kdo razume. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zenske so ko bmw, stalno je neki narobe, sam radi jih mamo do konca :P

prjatu! :afro1:

 

a ti tut bmw? :D tkole naskrivaj :grim

 

Nimajo kaj šparat, ker kupec bmwja ne vpraša koliko stane, ampak odšteje.

evo, se en dokaz, da nisem bemflar. sem se predolgo "cajnkal" z voluharji preden so mi ga uspeli prodati. :whistle:

 

na napakah se ucimo. baje. :wacko:

 

...mi se žal samo dolgočasno vozimo....

bo treba nekaj drugega, evropejskega nabavit. "de nau dougcas." :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prjatu! :afro1:

 

a ti tut bmw? :D tkole naskrivaj :grim

 

 

bo treba nekaj drugega, evropejskega nabavit. "de nau dougcas." :P

ne rabm nabaut (sem pa skoraj, ker se mi k1300s ful dopade), mam kup bmw frendov, pa mi pol ni dolgčas. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino kar sem nucal WD-40 na mopedu je blo, ko sem z japoncev ketnsprej šmir čistil s feltne, nosilca tablice, nihajke, bloka motorja, auspuha ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes uporabiš PDL sprej, ki ne pušča nobenih sledi, sicer pa si lepo opisal praktično uporabo wd40.

 

Lahko pa se zgleduješ po kmet2, ki si je privoščil scotoiler in ima avtomatsko mazanje verige, da ne trpi kičma.

 

Ženi tega sicer ni privoščil, če sem prav videl :) ma pač rad, da se sklanja, razumem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

diplomat? a bi ti mal :bum: ? mene primerjat s takimi! :angry:  :(

 

nic se ne vadim. zaradi dolocenih pripetljajev z zastopniki in prodajalci namisljene buticne znamke BMW po nakupu motorcikla se mi je firma BMW priskutila. kot firma.

K1300GT kot motorcikel pa ima zame najboljse trenutno preferirane vozne lastnosti. nic vec nic manj. dvomim pa da bom v prihodnosti se kdaj nosil denar taksnim voluharjem.

 

mariborcani in judenburzani so malce omilili gnev nad dunajskimi, graskimi in stainzerskimi nadutezi.

 

 

 

korenino? a to ma tut?! :blink:

 

 

@ pajki: ni panike, bluzenje po defaultu. standard na forumu. ali subtilni poizkus humorja. kakor kdo razume. .)

 

 

 

 

:hooray: :hooray: :hooray:

 

:lol1:

 

 

lp,

lastnik namišjlene butične znamke

 

 

 

 

 

 

ps.

očitno si zgrešil temo ....  za resno ocenjevanje kvalitete vsebine objav ..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neb vedu, kaj pri kawi porečejo, ker se jim to ne dogaja...mi se žal samo dolgočasno vozimo....

glede na to koliko se vozite me ne preseneča.....ko vaše kawlne prodajate tik pred razpadom za bagatelo preko avtoneta , se naši bmw-ji šele ulaufajo... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to koliko se vozite me ne preseneča.....ko vaše kawlne prodajate tik pred razpadom za bagatelo preko avtoneta , se naši bmw-ji šele ulaufajo... ;)

BMW je bil vedno znan kot en tak hudomušen debeluškast humorist. :smoke::yea1:

Vprašte ga, zakaj ima v profilu tudi honde!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW je bil vedno znan kot en tak hudomušen debeluškast humorist. :smoke::yea1:

Vprašte ga, zakaj ima v profilu tudi honde!

Zakaj le,če mu crkne bmfl,da se ma skom za vozit :grim sam BMW je mojster in ni straha da bi na cest ostal,enkrat ko mu je počil kardan je namontiral ketno gor in se varno pripeljal domov :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW je bil vedno znan kot en tak hudomušen debeluškast humorist. :smoke::yea1:

Vprašte ga, zakaj ima v profilu tudi honde!

odgovor je sila preprost....ker rad šraufam in mi je nerodno ko sem v družbi ostalih "japanerjev" in poslušam kaj so vse zamenjali in kaj še bodo menjali....odkar imam hondo se seveda tekoče lahko vklopim v pogovore in poznam že vse evropske prodajalce rezervnih delov. Edino deli so pa dragi za popizdit za te "japoneze", tako da je druženje z "japonarji" postalo sila drago.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri švabu pa ne popravljaš, raje kar novega vzameš, ne?

Itak ,kaj češ popravljat če te ceneje pride nov :grim sploh zdej ko so cene padle :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne poveš pa da te ni nikoli pustil na cesti ampak te je vedno pripeljal domov....za razliko od "riževih narastkov",kajne? Ironija je , da ti je takrat zadevo popravil BMW fahrer (to je jaz :grim  ), ko so serviserji odpovedali.....

jebi ga , nimaš sreče....po večkot enem letu vržem učna ta forum in glih na tebe naletim....cccc....pridem jutri na kavo....

 

res me ni pustil?

fura do Pančeva?

adio sklopka...

adio luči...(še vedno nepojasnjeno btw)

a zdaj boš spet vlekel varovalko ven na Panki al kaj? :grrr

 

TDM 850 fura 10000km in težave na furi.

1. zadnji ležaj. strošek popravila 40€, težava odpravljena v 3-4 urah v totalni vukojebini.

2. zmanjkalo benza. posebnih stroškov ni bilo. težava odpravljena v cca 1 uri.

3. stikalo za dolge-kratke luči ni delovalo. posebnih stroškov ni bilo. težava odpravljena v cca 1 uri.

 

BMW 1150GS fura 1000km in težave na furi

1. sklopka drsi... strošek popravila +400€ in 20kg živcev zaradi debila od mehanika. napaka odpravljena v cca 45dneh.

2. luči ne delujejo. posebnih stroškov res ni bilo. težava odpravljena šele v Lj...še danes mi ni jasno zakaj in kako.

3. sklopka po cca 2 tednih od menjave SPET drsi. Strošek 60 mamomujebemdebilnomehaničarsko evrov ;-)

4. Moped po 7 dneh oddan v prodajo TEŽAV NI VEČ :yea1::010

 

Zaključek.

Spoštujem take prave BMW riderje, ki jim težave kot so računalnik, kardani, pišanje olja.... predstavljajo nekaj vsakodnevnega

popolnoma normalnega. Jaz žal nisem te sorte...pa saj me poznaš.

Moram pa rečt, da mi JE žal, da se ljubezen med mano in BolMalWozi ni obnesla, ker tako kot sem tega Boskota preganjal čez ovinke...

Orgazmično :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj le,če mu crkne bmfl,da se ma skom za vozit :grim sam BMW je mojster in ni straha da bi na cest ostal,enkrat ko mu je počil kardan je namontiral ketno gor in se varno pripeljal domov :P  :lol:

 

ni bila ketna...

žensko najlonko je dal gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri švabu pa ne popravljaš, raje kar novega vzameš, ne?

 

stari se mu pa nabirajo...

tega še cigani ne poberejo za staro železo ker je ena čudna mešanca

dokaz v profilu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!