Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

:hooray: :hooray: :hooray:

 

:lol1:

 

 

lp,

lastnik namišjlene butične znamke

 

 

 

 

 

 

ps.

očitno si zgrešil temo ....  za resno ocenjevanje kvalitete vsebine objav ..... 

eh, specificno forumsko deformiran. se bom probal popraviti.

 

BMW je bil vedno znan kot en tak hudomušen debeluškast humorist. :smoke::yea1:

Vprašte ga, zakaj ima v profilu tudi honde!

Heute Ohne Nennenswerte Defekte Angekommen = HONDA.

 

simpl k´pasulj. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to koliko se vozite me ne preseneča.....ko vaše kawlne prodajate tik pred razpadom za bagatelo preko avtoneta , se naši bmw-ji šele ulaufajo... ;)

bmw se ne more ulaufat, k vedno nove kose not stavite...predlagam, da ko prodajate napišete: nov moped :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kerče za enkrat dela.

Zakaj?

 

Ja tko prašam, ni podtikanje al pa kaj. Naš je tudi 10 let delal BP, zdej ma pa mal težavic, ampak mislim, da so enostavno odpravljive. Pa sm te prašala, če si imel kakšne težave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hm.... po tem, kaj sem vidu po kom imajo navdih kwakasakiji...

... bi skor raje imel BMW

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hm.... po tem, kaj sem vidu po kom imajo navdih kwakasakiji...

... bi skor raje imel BMW

 

no zdj pa nared primerjavo: poglej Snečijeve videe (kosi kardanov, puščanje olja...) in poglej žabo kako bube hvata. Preračunaj škodo in še 1x premisli :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zakaj neb mel BMWja? samo zaradi tega, da lahko kot neopredeljen bralec v tej temi crkujem od smeha :lol1:

 

da nam preveč off.... priznam, všeč mi je GS :wub:   imel ga bom, enkrat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res me ni pustil?

fura do Pančeva?

adio sklopka...

adio luči...(še vedno nepojasnjeno btw)

a zdaj boš spet vlekel varovalko ven na Panki al kaj? :grrr

 

 

Zaključek.

Spoštujem take prave BMW riderje, ki jim težave kot so računalnik, kardani, pišanje olja.... predstavljajo nekaj vsakodnevnega

popolnoma normalnega. Jaz žal nisem te sorte...pa saj me poznaš.

Moram pa rečt, da mi JE žal, da se ljubezen med mano in BolMalWozi ni obnesla, ker tako kot sem tega Boskota preganjal čez ovinke...

Orgazmično :OK:

 

Če se ne motim, si se vrnil nazaj na motorju in ne na prikolici, ali pač ? Sem mogoče kaj zamudil? Kar hrabro povej, naj te ne bo sram.....

Na bemfi ti rikne sklopka, pa luči, pa se privlečeš 1000 km nazaj v Ljubljano, na "japanerju" ti rikne varovalka (pardon ...."varovalkica"....saj je tako majhna da moram uporabiti pomanjšalnico), pa "super-duper" oh in sploh opevana Honda ki ima cilindre prevlečene z vesoljsko tehnologijo,ventili narejeni iz deviške kožice E.T.-ja,tehnološko najnaprednejša ,najboljša mašina pa  obstane kot crknjen konj in ne trzne.....rešitev je bila v "bmw fahrerju", drugače bi jo lepo na tamčku ponosno kot kakšnega bojevnika iz boja pripeljal domov....cccc....

Mimogrede, tudi stikalo za luči je zanimivo na teh "japanerjih", kajne?

 

 

Kako volim da palim ove "japanere", više nego leba da jedem...... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res me ni pustil?

fura do Pančeva?

adio sklopka...

adio luči...(še vedno nepojasnjeno btw)

a zdaj boš spet vlekel varovalko ven na Panki al kaj? :grrr

 

TDM 850 fura 10000km in težave na furi.

1. zadnji ležaj. strošek popravila 40€, težava odpravljena v 3-4 urah v totalni vukojebini.

2. zmanjkalo benza. posebnih stroškov ni bilo. težava odpravljena v cca 1 uri.

3. stikalo za dolge-kratke luči ni delovalo. posebnih stroškov ni bilo. težava odpravljena v cca 1 uri.

 

BMW 1150GS fura 1000km in težave na furi

1. sklopka drsi... strošek popravila +400€ in 20kg živcev zaradi debila od mehanika. napaka odpravljena v cca 45dneh.

2. luči ne delujejo. posebnih stroškov res ni bilo. težava odpravljena šele v Lj...še danes mi ni jasno zakaj in kako.

3. sklopka po cca 2 tednih od menjave SPET drsi. Strošek 60 mamomujebemdebilnomehaničarsko evrov ;-)

4. Moped po 7 dneh oddan v prodajo TEŽAV NI VEČ :yea1::010

 

Zaključek.

Spoštujem take prave BMW riderje, ki jim težave kot so računalnik, kardani, pišanje olja.... predstavljajo nekaj vsakodnevnega

popolnoma normalnega. Jaz žal nisem te sorte...pa saj me poznaš.

Moram pa rečt, da mi JE žal, da se ljubezen med mano in BolMalWozi ni obnesla, ker tako kot sem tega Boskota preganjal čez ovinke...

Orgazmično :OK:

 

 

Odkar nimaš več BMW-ja si nekako bolj doma stacioniran....dokler je bila makina pri hiši te ni bilo za ujeti v Sloveniji, sedaj pa nikakor da "mrdneš" iz tele vukojebine.....pa saj bom šel s tabo, ni bojazni, le orodje moram malo pojačati...Yamaha je še bolj problematična, pa saj veš.....

 

......danes konzumirane samo pol viagre....za podjebavanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmw se ne more ulaufat, k vedno nove kose not stavite...predlagam, da ko prodajate napišete: nov moped :P

Sigurno si ti tisti prijazni prodajalec na ACosmos -u z rdečimi lički in navihanimi zalisci ......ma takoj se vidi da si pravi poznavalec.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari se mu pa nabirajo...

tega še cigani ne poberejo za staro železo ker je ena čudna mešanca

dokaz v profilu

pssssssst, da te cigani ne slišijo......upam da ne prebirajo tale forum, drugače grem takoj v garažo spat....."Šta cigo zna šta je 200 kila. Digne pa nosi..." :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pssssssst, da te cigani ne slišijo......upam da ne prebirajo tale forum, drugače grem takoj v garažo spat....."Šta cigo zna šta je 200 kila. Digne pa nosi..." :OK:

 

Večina brazilcev se vozi z bmwji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina brazilcev se vozi z bmwji :)

Jebi ga, majo okus....ostali so jim pa fouš, ko gledajo "kislo grozdje".....ti je kaj znano?  ;)

Popravljeno . Popravil bmw
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno si ti tisti prijazni prodajalec na ACosmos -u z rdečimi lički in navihanimi zalisci ......ma takoj se vidi da si pravi poznavalec.....

Zdj si me pa najdu :P

No naj ti bo, popust dobiš na naslednjem servisu (pa kakšen rabljen kos bmfla ti lahko pocen zrihtam) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj si me pa najdu :P

No naj ti bo, popust dobiš na naslednjem servisu (pa kakšen rabljen kos bmfla ti lahko pocen zrihtam) :D

zmenjeno...... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj si me pa najdu :P

No naj ti bo, popust dobiš na naslednjem servisu (pa kakšen rabljen kos bmfla ti lahko pocen zrihtam) :D

Evo vedu sm,da mi smrdiš na bmflarja :P  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vedu sm,da mi smrdiš na bmflarja :P  :D

na serviserja bmw (un ta rdeč z zalizci)

DAMI34 :? .. a res :cry: ... :krneki:

optička varka, brez panike :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tko prašam, ni podtikanje al pa kaj. Naš je tudi 10 let delal BP, zdej ma pa mal težavic, ampak mislim, da so enostavno odpravljive. Pa sm te prašala, če si imel kakšne težave.

 

V enem letu nopbenih težav. Prijatelj, ki je imel tudi Bulldoga je imel tipično napako zaganjač al kaj je že una peezdarija. Plačal 500€ ker ni imel potrpljenja počakati da mu ga bosanec iz Trebinja popravi za 50€... Jaz pa za 1x nimam težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, si se vrnil nazaj na motorju in ne na prikolici, ali pač ? Sem mogoče kaj zamudil? Kar hrabro povej, naj te ne bo sram.....

Na bemfi ti rikne sklopka, pa luči, pa se privlečeš 1000 km nazaj v Ljubljano, na "japanerju" ti rikne varovalka (pardon ...."varovalkica"....saj je tako majhna da moram uporabiti pomanjšalnico), pa "super-duper" oh in sploh opevana Honda ki ima cilindre prevlečene z vesoljsko tehnologijo,ventili narejeni iz deviške kožice E.T.-ja,tehnološko najnaprednejša ,najboljša mašina pa  obstane kot crknjen konj in ne trzne.....rešitev je bila v "bmw fahrerju", drugače bi jo lepo na tamčku ponosno kot kakšnega bojevnika iz boja pripeljal domov....cccc....

Mimogrede, tudi stikalo za luči je zanimivo na teh "japanerjih", kajne?

 

 

Kako volim da palim ove "japanere", više nego leba da jedem...... :grim

 

Mi je znano dejstvo da vas voznike oh in sploh dabest BolMalWozi koret matematika orang hebe pa sem se odločil da vam v cifrah(zneskih) napišem razlago.

Sam koliko vidim niti to ne pomaga.

Pa ajmo ispočetka.

 

BMW 1150GS fura 1000km in težave na furi...............1000km skupaj. torej tam in nazaj)

1. sklopka drsi... strošek popravila +400€ in 20kg živcev zaradi debila od mehanika. napaka odpravljena v cca 45dneh..........pozoren bodi na zneske

2. luči ne delujejo. posebnih stroškov res ni bilo. težava odpravljena šele v Lj...še danes mi ni jasno zakaj in kako..............nekaj podobnega kot na PanEuropean

3. sklopka po cca 2 tednih od menjave SPET drsi. Strošek 60 mamomujebemdebilnomehaničarsko evrov ;-)..................tolk kilavega mehanika pri japončku nimam

4. Moped po 7 dneh oddan v prodajo TEŽAV NI VEČ :yea1::010..............................še nobenega japončka nisem tako na hitro nanogiral iz svojega življenja

5. Podobno sem naredil z Aprilio, ki jo edino še štejem med večje korete kot je BMW. Edina razlika da sem na italijanski jajc zmetal preeeeecej manj denarja.

 

 

TDM 850 fura 10000km in težave na furi.(torej do konca sveta in nazaj)

1. zadnji ležaj. strošek popravila 40€, težava odpravljena v 3-4 urah v totalni vukojebini........sredi finske vukojebine popravljen v 3-4 urah...se spomneš BMW sklopka pa Ljubljana

2. zmanjkalo benza. posebnih stroškov ni bilo. težava odpravljena v cca 1 uri.................moja napaka tako kot npr prazen akumulator

3. stikalo za dolge-kratke luči ni delovalo. posebnih stroškov ni bilo. težava odpravljena v cca 1 uri..................TDM je na tej furi imela častljivih 11 let in +100000km prevoženih. stanje stikala za dolge luči tudi letom primerno. Ujela me je morska megla. Na skrajnjem severu evrope nekaj popolnoma normalnega in zelooo slanega. Stikalo sem popravil naslednji dan s kontakt sprejem in brez pomoči oddelka za računalniško podporo Yamahe. Torej tudi brez updateja SW v računalniku motorja ker ni podpiral BT, GPS,... :kva2:

Ni težko izračunati kaj in zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pssssssst, da te cigani ne slišijo......upam da ne prebirajo tale forum, drugače grem takoj v garažo spat....."Šta cigo zna šta je 200 kila. Digne pa nosi..." :OK:

 

Daj nalepko Yamaha gor. Bo videt kot da KONČNO imaš motor v garaži pa ga ne bodo pobrali. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vedu sm,da mi smrdiš na bmflarja :P  :D

 

 

spet ste bemflarji začeli z žalitvami...

kako lahko rečeš človeku, ki ga ne poznaš da je bemflar???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet ste bemflarji začeli z žalitvami...

kako lahko rečeš človeku, ki ga ne poznaš da je bemflar???

 

 

 

 

..... to je pa res ......   :eek:

 

... le kako lahko ????? 

.. če ga ne poznaš ??????

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj nuben ne žali bmflarje (vsaj dokler mi kavo plačujejo, so moji t'najbolj prjatli) ... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj nuben ne žali bmflarje (vsaj dokler mi kavo plačujejo, so moji t'najbolj prjatli) ... :P

 

so skopuharji ker šparajo za servis :P

pa ok a moram to skoz ponavljati al kaj?  :? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!