Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

So me obvestili, da zaradi preobsežnosti dela, BMW servis obratuje tudi na VELIKONOČNI ponedeljek 1. APRILA

Pole pa najboljš,da greš ke,servis bo prazen saj bmflarji takrat počivamo po močni evropski hrani. Mogoče ti celo lahko Varaderco tako preuredijo da bo namest plužn postalo vsaj malo motorju podobno.....teža,ciklistika,poraba......no sam dvomim tud BMW mehaniki niso čarovniki :lol1:  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So me obvestili, da zaradi preobsežnosti dela, BMW servis obratuje tudi na VELIKONOČNI ponedeljek 1. APRILA

 

Na kuponu piše popust -50% za storitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč te ne rabi skrbet,mi je pa angleški humor ogaben :SS zato ne gledam odaj ki poneumljajo.. :grrr ..celo tako,da iz klobas in pira prešaltaš na riž :eek: morš pa res met težave z logiko in razumevanjem,to vem tud jaz :grim ........sajonara :P  :lol:

 

tipičen bemflar

 

prebral si sam tisto kar ti paše

nekaj kot pri uni ameriški raziskavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tipičen bemflar

 

prebral si sam tisto kar ti paše

nekaj kot pri uni ameriški raziskavi

Zgleda da je tud teb ostal mal te tipičnosti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za in proti BMW-ju. Če ga vozim in ni problemov sem za, če pa ga serje, sem pa proti. :OK:  Na eni ovinkasti "gorski" cesti (kjer s športivami "dirkajo) je voznik GS-a pometel  z vsemi športivami, tako po hitrosti, eleganci kot brušenju cilindrov po asfaltu. Zdaj pa ne vem ali je problem v vozniku ali v poreklu vozila. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri medosni razdalji GSa in enormni teži je opisani pojav nadnaraven.

 

Ti je pa oproščeno v teh dnevih, ko se bo marsikaj nadnaravnega dogajalo (seveda če verjameš).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da v tej temi prevladuje SOVRAŽNI GOVOR DO DRUGAČNIH, BO TREBA PRIJAVIT

Ma ni sovraznega govora, pomembno je edino iz kaksne perspektive gledas na zadevo...ali od blizu ali od dalec in tema se hitro obrne kot ta slika ;)

iluzija_kdo_je_prijazen_ali_osoren.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemfljarji imate težave z logiko, razumevanjem... to vem!

Seveda imamo težave z logiko in razumevanjem.....jaz konkretno ne vidim logike zakaj imeti "japanerja" in ga konstantno "šraufati", plačevati za dele kot da so narejeni iz deviške kožice svetega petra, jih čakati v sezoni po par tednov  namesto da bi se vozili kot ljudje....verjetno se temu reče "biti motorist z dušo", kaj pa vem.....:)

Recimo da tudi težko razumem zakaj si ne kupiš bmw-ja in uživaš na polno, namesto da se ukvarjaš s tem kdo ti bo ceneje popravil motor?

Res smo čudni, a ne?.... :kva1:

 

Naslednji teden pridem po tebe s čelado da te zapeljem en krog, da ne pozabiš kako to zgleda....vem da ni estetsko niti humano videti dva moška na motorju, ampak za prijatelja sem tudi to pripravljen storiti (bom pač vzel čelado s temnim vizirjem in upal, da me ne bo kdo prepoznal...bom se pač izgovoril, da sem peljal neko "možačo" in ne moškega.... :evilgrin: )

PS.: bi prišel s Hondo, pa je na jajcih crknil ležaj balance in to pri 22.000 kilometrih.....se kar bojim vprašati koliko stane in kakšen je dobavni rok. Bo pač BMW spet "oddelal" svoje.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za in proti BMW-ju. Če ga vozim in ni problemov sem za, če pa ga serje, sem pa proti. :OK:  Na eni ovinkasti "gorski" cesti (kjer s športivami "dirkajo) je voznik GS-a pometel  z vsemi športivami, tako po hitrosti, eleganci kot brušenju cilindrov po asfaltu. Zdaj pa ne vem ali je problem v vozniku ali v poreklu vozila. :yea2:

In kaj je tukaj  kaj čudnega.....to se ne dogaja samo "športivam", temveč tudi ostalim......če ne bi bili "joški " tako nisko postavljeni, bi bili v nevarnosti za brušenje špegli.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So me obvestili, da zaradi preobsežnosti dela, BMW servis obratuje tudi na VELIKONOČNI ponedeljek 1. APRILA

Normalno da obratuje tudi na praznik.....kako bojo pa drugače naredili vse tiste redne servise na vse BMW-jih ?  BMW motorji se vozijo celo sezono, ne pa parkirajo ob odhodu prve lastovke na jug....so pač vsestranski in jim zima ne more do živega...... :P  

Sicer pa kaj bi govoril, naj dejanja govorijo sama zase......

http://www.aroundtheworld.si/blog/Alaska#/image/large/5369

 

"Kidz, dont traj dis with japoneze.....it wont work....not even close"

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pole pa najboljš,da greš ke,servis bo prazen saj bmflarji takrat počivamo po močni evropski hrani. Mogoče ti celo lahko Varaderco tako preuredijo da bo namest plužn postalo vsaj malo motorju podobno.....teža,ciklistika,poraba......no sam dvomim tud BMW mehaniki niso čarovniki :lol1:  

Niso čarovniki, nikakor.....varadera katera ima izboljšano porabo, ciklistiko, zmanšano težo že obstaja, samo da se ji reče R1200GS in da jo delajo pri BMW-ju..... :P   ...vse ostalo je "otroški vrtec"... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za in proti BMW-ju. Če ga vozim in ni problemov sem za, če pa ga serje, sem pa proti. :OK:  Na eni ovinkasti "gorski" cesti (kjer s športivami "dirkajo) je voznik GS-a pometel  z vsemi športivami, tako po hitrosti, eleganci kot brušenju cilindrov po asfaltu. Zdaj pa ne vem ali je problem v vozniku ali v poreklu vozila. :yea2:

Sploh ne rabi bit to ovinkasta gorska cesta,jaz jim to naredim na Ridah,Rakitni..pa še kje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda imamo težave z logiko in razumevanjem.....jaz konkretno ne vidim logike zakaj imeti "japanerja" in ga konstantno "šraufati", plačevati za dele kot da so narejeni iz deviške kožice svetega petra, jih čakati v sezoni po par tednov  namesto da bi se vozili kot ljudje....verjetno se temu reče "biti motorist z dušo", kaj pa vem..... :)

Recimo da tudi težko razumem zakaj si ne kupiš bmw-ja in uživaš na polno, namesto da se ukvarjaš s tem kdo ti bo ceneje popravil motor?

Res smo čudni, a ne?.... :kva1:

 

Naslednji teden pridem po tebe s čelado da te zapeljem en krog, da ne pozabiš kako to zgleda....vem da ni estetsko niti humano videti dva moška na motorju, ampak za prijatelja sem tudi to pripravljen storiti (bom pač vzel čelado s temnim vizirjem in upal, da me ne bo kdo prepoznal...bom se pač izgovoril, da sem peljal neko "možačo" in ne moškega.... :evilgrin: )

PS.: bi prišel s Hondo, pa je na jajcih crknil ležaj balance in to pri 22.000 kilometrih.....se kar bojim vprašati koliko stane in kakšen je dobavni rok. Bo pač BMW spet "oddelal" svoje.....

 

kaj si nor, da bodo vse fedre pocrkale na bogem benflnu! :hooray:  pol bodo pa spet govorili, da samo šravfamo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro Kmet, kaj ti ne mores spat brez te teme heheheh

:lol1: isti sem postal kot ti :P ...ne morem .)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sezona se bliža... ne vem če nena ti začneš že tako zgodaj šraufat, da boš nekak le zvozil 2013  :)

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sezona se bliža... ne vem če nena ti začneš že tako zgodaj šraufat, da boš nekak le zvozil 2013  :)

Rana ura zlata ura pravijo ,ker pa je bmwjašev čedalje več jim gre letos še narava nasproti ,da bo vse pošlihtano do toplih dni :whistle: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sezona se bliža... ne vem če nena ti začneš že tako zgodaj šraufat, da boš nekak le zvozil 2013  :)

https://lh5.googleusercontent.com/-GvsyPK8SMF4/UUypdgImv1I/AAAAAAAADws/DTEr7tOgmkw/s640/DSC03944.JPG

Sej vidš se trudm nekak usposobit zadevo,bmfl je pa prpravljen...brez šraufanja in zgodnjega vstajanja .)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://lh5.googleusercontent.com/-GvsyPK8SMF4/UUypdgImv1I/AAAAAAAADws/DTEr7tOgmkw/s640/DSC03944.JPG

Sej vidš se trudm nekak usposobit zadevo,bmfl je pa prpravljen...brez šraufanja in zgodnjega vstajanja .)

Močno dvomim ,da bo tale  motorin  od sedaj naprej videl kakšno konkretno blatno cesto za kamor je bil nared O:-) ,je pa lepo pogledat takle vzdrževan stroj :whistle:  peljati se pa še bolje :010 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rana ura zlata ura pravijo ,ker pa je bmwjašev čedalje več jim gre letos še narava nasproti ,da bo vse pošlihtano do toplih dni :whistle:

 

 

 

.... ko rano rani, rano dan zajebe .....  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ko rano rani, rano dan zajebe .....  :kva2:

To je pa drugi del resnice :grim  tako da previdno jutri zjutraj :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa drugi del resnice :grim  tako da previdno jutri zjutraj :D

 

 

 

.... ja jutr imam že zarad prestavitve ure več možnosti, da bom vse skupi prespal ..... in tako bolj malo zaje...   :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!