Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

:smoke: Me je pred leti en "Haso" v Sarajevu .............. presenetil z globoko mislijo, ki praktično pove veliko, ali celo VSE; :grim

 

Po parih pirih in čevapih je namreč prijavil:

 

:whistle:   IMA SE - MOŽE SE ........................... NEMA SE - GLUMI SE!  :slap:

 

:hmm: Kaj in kako ................. kdo ................ in s čem GLUMI ................. se pa itak vidi. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šta reče i ostade živ.......

Evo še ostali se "križajo" na to izjavo........

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTkZ_CJkdtQ6lLqRsr072cfucWcar-i7dlloaSD8QmSlr6ZrCxF

 

 

Facepalm_9a08b9_59080.jpg

 

spomni me na to naslednjič, ko ti bom spet šraufal konzervo "riževega narastka" sredi ceste.....nimam srca da bi te tam pustil brez igračk......

Si že našel čelado da te pridem iskat da te zapeljem en krog? Mogoče bi te pa lahko Suzuki zapeljal en krog, kaj pa vem? Valjda si boste vi "japanerji" solidarnostno pomagali med seboj,kajne? Zaradi prijateljevkateri vozijo yamahe in ostale motorje sem začel nositi orodje s sabo na fure.....

 

te raje spomnem ko boš spet oz SPEEEET menjaval semeringe, ko boš brisal olje na kardanu, ko boš dolival na cesti, ko boš delal update računalnika, ko boš hebo mamu proizvajalcem dodatne opreme za BolMalWozi...

 

če bom čakal na okvaro riževega vafla bo predolga.

kolk sva ga že šravfala na cesti? na rižev narastek mislim ne na žučota :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš dnar, maš BMW-ja, če ga pa nimaš maš pa neki druzga... tko je!

Zdej pa si v rit vtaknite razne izjave, da rabiš denar za servise pa dodatno opremo... Ja, rabiš ga tudi za to! In to OGROMNO!

 

Kurc. Ne more imet vsak vsega...

 

Priznajte, da vas boli, ko se BMW-jaši pripeljemo na kofe... Saj čutmo poglede, ki nas režejo.... Jebi ga. Vsaj jaz dam zmeraj za kofet. 

Nekako to pritiče statusu über gelende und auch strasse propeler machine einmal auch mit machinegeweer ausgestattet!

 

 

Kje si ti to logiko našel? Če maš denar, maš BMW-ja...

Ok, lahk maš tud Ducatija ampak je cena na koncu nižja, ker te vzdževanje (po tvoji logiki) toliko stane. 

 

Skratka. Mi k mamo....

 

 

Če maš, se ne sprašuješ. Niti o preplačilu, niti o polizdelkih... kje je šele oprema itd...

Pač imaš, daš in se ne sekiraš (ker pač imaš).

 

WORD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WORD.

Za kwa je treba vse stokrat kopirat na konc pa napisat WORD???????? Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova GSka, ki ima fake vodno hlajenje ima kar 246kg "fahrberajt", kar je bilo zapisano v testu.

 

Na spletni strani zavajajo, da ima le 238kg.

 

Pri olju, če sem videl prav napisano, piše 40,4 litra  :OK:

 

Izpuh je na drugi strani zaradi nevarnosti opeklin. Zavorna pot je slabša kot pri "tiger 1" itd.

 

Dokaj šokantni podatki.

 

A zgleda, da se bo kiks še kar prodajal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova GSka, ki ima fake vodno hlajenje ima kar 246kg "fahrberajt", kar je bilo zapisano v testu.

 

Na spletni strani zavajajo, da ima le 238kg.

 

Pri olju, če sem videl prav napisano, piše 40,4 litra  :OK:

 

Izpuh je na drugi strani zaradi nevarnosti opeklin. Zavorna pot je slabša kot pri "tiger 1" itd.

 

Dokaj šokantni podatki.

 

A zgleda, da se bo kiks še kar prodajal.

če se prodaja tvoj kiks,vrjem ,da se bo ta veliko bolj,ker je veliko manjši(kiks mislim) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navajanje mojega voznega parka ne bo odpravilo kiksov na bemfli, bo pa potolažilo kakšnega bmw fahrerja.

 

Če pa pogledaš krmilo kiksa gs 2013, je ta bližje vesoljski tehnologiji :) komand več kot pri Apollu al pa Gemini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se prodaja tvoj kiks,vrjem ,da se bo ta veliko bolj,ker je veliko manjši(kiks mislim) ;)

Oh Kocevar, tebi se zima res ze precej pozna ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer....Ce bi ga poganjala ketna, bi,se verjel reklami ;)

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh Kocevar, tebi se zima res ze precej pozna ;)

Ampak veš da res :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmw1200gs.jpg

 

To reklamo sem zasledil, je razvidno na kateri celini ti kaj odpade, če se odločiš za pot okoli sveta  :grim

 

:smoke:  Ma ti res nimaš pojma in .................. ne razumeš ............... spljoh ................ :grrr ............... logike marketinga in ................ prodaje. :wallbash:

 

Pa jasno je ................... da če ti ena matica stran pade tu, druga tam, in na tretjem koncu sveta še kak del ............... :whistle: ........... kardan ................. na primer al pa disk.............. :whistle:

 

Se bo BMW fahrer ................. hvaležno in z lepimi spomini vračal v te kraje in ........................ skupaj z domačini .................... obujal .................... lepe ................. spomine  :boobies:  :boobies: .

 

Ne pa tko kot rižotarji ...................... sam gassssssssssss, pa piči čez .................. ride...............al pa čez Vršič ..................... :whistle: .

 

:wallbash: Tut za kavo se ne ustavijo ..................... :slap: ................... razen če na BMW fahrerje ne nabašejo ............ :whistle: .............. in pol na TURIZEM    CVETI? :wallbash:

 

Jap................... ne štekaš ti tega marketinga spljoh res ne. :headbang:  :headbang:

Popravljeno . Popravil papez47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Afriki se ti pregreje, v j. Ameriki razpade kardan na tistih cestah, v S. Ameriki ti zavrnejo homologacijo  :grim , Evropa in Azija=čista loterija, V Avstraliji pa zavrejo že pri vstopu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Afriki se ti pregreje, v j. Ameriki razpade kardan na tistih cestah, v S. Ameriki ti zavrnejo homologacijo  :grim , Evropa in Azija=čista loterija, V Avstraliji pa zavrejo že pri vstopu.

 

 

 

:lol1: :lol1: :lol1:

 

:hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men si polepšal jutro,hvala Sayo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecko ....................evo ................ samo za tebe. :notworthy:  :notworthy:

 

Po 250 straneh sem "strica" JORGA v BMW razvojnem centru lepo, lepo :whistle: prosil za tvojo avdienco. :rolleyes:

 

Jorg je skesano priznal .......... :hmm: ............ da jim manjkajo razvojni potenciali.................. in da zaradi tega delajo le "pol izdelke". :hmm:

 

Kot spljoh prvi "rižar" boš imel to čast, da boš lahko v 14 dneh dobro plačanega bivanja v Bavarski prestolnici :010  :010 , lahko JORGU predlagal - na podlagi tvojih dolgoletnih izkušenj - seveda - .)

kako naj reveži Bavarci svoj polizdelek vsaj približno spravijo na nivo "rižarjev". :yea2:  :yea2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagaj Jorgu, da obišče kakšno moto tovarno, kjer izdelujejo motocikle, pa kakšnega dizajnerja ob malici poprosi za grobo skico pa bo takoj boljše :)

 

Imaš pa povsem napačne predstave, da sem ljubitelj rižarjev. Daleč od tega, vendar na trgu pač kaj drugega primerljivega ni bilo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš pa povsem napačne predstave, da sem ljubitelj rižarjev. Daleč od tega, vendar na trgu pač kaj drugega primerljivega ni bilo. 

 

To bemflarji preberejo tako:

 

želim si bemweja nimam denarja da bi si ga kupil zato sem obsojen na rižkov narastek :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja rad bi ga meu, JA!!!

 

sam ko nimam dnarja :(

 

 

 

 

 

p.s. (prostovljne prispevke nakažite prosim na TRR čimprej, da si ne bom kaj storil, ker počas padam u depresijo )

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34... trenutno zbiramo denar za A je to... tandem.

Zdrži še malo pa prideš na vrsto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34... trenutno zbiramo denar za A je to... tandem.

Zdrži še malo pa prideš na vrsto. 

 

Če bo to zbiranje po slovensko, bo več šlo ven kot not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo to zbiranje po slovensko, bo več šlo ven kot not.

če bo tole zbiranje po naše bodo vsi meli Bmfla, sam jz ne :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!