Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Zaradi te hibe je oprijem prijetnejši in ne plastičen kot na Kawasakijih :grim zate pa itak vemo,da nisi diht pa ti tega noben ne meče naprej :P kerga ti ta mesec dihtunga prebije :lol:da boš nehala tečnart :kva1:  :kva1:

 

Guma ne sme puščat, to je jasno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ta filmček razumem drugače - BMW je tako zanič, da se še posoda in pribor nočeta pelat z njim.

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj ima ta ........."velekomad" (!?)......... veze z bmw? (ne, nisem gledal celega in tudi do konca ne. me je prej zvilo.)

 

ocitno sem blond ratal (ja ok, neki vec sivih je, samo tok pa spet ne) :010

 

Pred nakupom bmwja zagotovo ni dobro poslušati nasvetov fanatičnih bmw lastnikov :) bolje povprašati objektivno o resnih problemih in pomislekih.

najbolje, da vsi samo nasega pitomega strokovnjaka poslusajo. :music1:

 

A zdej boš pa še hibe izdaju?!?! Pa sej nisi diht! :slap:

kdo od nas pa je? :mellow: :ninja::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns sem Triumpha 1200 vozil, zato neb meu BMW. Pa Triumpha tut ne, ostajam kar na KWAKI!!!! 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa bi mel BMW-ja !!!

 

In prav F 700 GS-a

 

Kmetica, jst sem tvoj prvi kupec :D

 

Razlog ...

 

Da bi mi že nehali prbijat ... :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa bi mel BMW-ja !!!

 

In prav F 700 GS-a

 

Kmetica, jst sem tvoj prvi kupec :D

 

Razlog ...

 

Da bi mi že nehali prbijat ... :D

Zdej z leotom ti je spljoh všeč a :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej z leotom ti je spljoh všeč a :P

 

Jst se za tabo sploh ne bom vozil več .... Ali pač :D  :kva2:   :notworthy:   :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

 

 

Da bi mi že nehali prbijat ... :D

 

Šele pol ti bomo začel!!!!!!

ZA VSE NAZAJ IN NAPREJ!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, enmu se ne da,drug ma drisko,pa še kar nabijata :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... eni majo pa še zmeri po nekaj BMW-jev doma v garaži, pa še vedno tuki...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma v končni fazi...................................... glavno da ga imam in bom ga imel do konca - BMW-ja namreč

30 let đapanezerjev je bilo zadosti - no ja- pa ene 2-3 lete čehov(čz, Jawa)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema je totalno brezveze!!! :BUA:

 

a zakaj je brezveze?   zato, k itak bi ga vsi mel, sam priznat ne upajo :grim  :yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... eni majo pa še zmeri po nekaj BMW-jev doma v garaži, pa še vedno tuki...   :P

bolje v garaži kot v grabnu....... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem v Žurnalu prebral ,da je zavarovanje za BMW vozila dražje,ker obstaja večje tveganje poškodovanja :glare: napram Oplu,KIA ...itd.. katerim zavarovalnice ponujajo popuste.... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem v Žurnalu prebral ,da je zavarovanje za BMW vozila dražje,ker obstaja večje tveganje poškodovanja :glare: napram Oplu,KIA ...itd.. katerim zavarovalnice ponujajo popuste.... :yes:

 

a zato men še doplačajo za Citroena, sam da ga registriram? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zato men še doplačajo za Citroena, sam da ga registriram? :lol1:

Ja da nas bmfle zbijaš po cesti in nam dviguješ riziko pri zavarovanju,baraba :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti ne morem napisati zakaj nebi imel BMW, zato ker ga imam. Lahko pa napišem zakaj ga imam, zato, ker si zaenkrat boljšega motorja ne morem privoščiti, pa ne zaradi finančne krize, ampak zato, ker boljšega še niso naredili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem v Žurnalu prebral ,da je zavarovanje za BMW vozila dražje,ker obstaja večje tveganje poškodovanja :glare: napram Oplu,KIA ...itd.. katerim zavarovalnice ponujajo popuste.... :yes:

 

http://www.zurnal24.si/vozniki-bmw-za-zavarovanje-placajo-vec-clanek-189815

 

 

Gre za petodstotno doplačilo za znamko vozila tako na obveznem zavarovanju (AO in AO+) kot pri kasko zavarovanju. In to velja zgolj za znamko BMW. Kje so pa na primer Audi, Mercedes in druge prestižne znamke, kot je Ferrari, pri katerih so lahko prav tako 'rizični', kot je lahko tudi vsak avto?"

 

 

Rizična znamka zaradi defektov? :) je preveč okvar, ki vodijo tudi v nesreče?

Jaz ti ne morem napisati zakaj nebi imel BMW, zato ker ga imam. Lahko pa napišem zakaj ga imam, zato, ker si zaenkrat boljšega motorja ne morem privoščiti, pa ne zaradi finančne krize, ampak zato, ker boljšega še niso naredili.

 

Torej voziš K1200 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti ne morem napisati zakaj nebi imel BMW, zato ker ga imam. Lahko pa napišem zakaj ga imam, zato, ker si zaenkrat boljšega motorja ne morem privoščiti, pa ne zaradi finančne krize, ampak zato, ker boljšega še niso naredili.

Glede na to, da niti za svoj spol ne veš, te tvoje izjave ni jemati ravno verodostojno. :grim

 

Ja, ja, vem, kar napiš!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!