Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ma v končni fazi...................................... glavno da ga imam in bom ga imel do konca - BMW-ja namreč

30 let đapanezerjev je bilo zadosti - no ja- pa ene 2-3 lete čehov(čz, Jawa)

 

logično.

kdo bo pa kupil to kanto :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... eni majo pa še zmeri po nekaj BMW-jev doma v garaži, pa še vedno tuki...   :P

 

v garaži od Avtovala na servisu

zato imajo časa cel je beni dan nabijat oh in sploh mitove i legende o koretah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema je totalno brezveze!!! :BUA:

 

a zakaj je brezveze?   zato, k itak bi ga vsi mel, sam priznat ne upajo :grim  :yes:

 

a se lahko omejiš na sebe pliiiiz

za mene je to porehuda žalitev .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti ne morem napisati zakaj nebi imel BMW, zato ker ga imam. Lahko pa napišem zakaj ga imam, zato, ker si zaenkrat boljšega motorja ne morem privoščiti, pa ne zaradi finančne krize, ampak zato, ker boljšega še niso naredili.

 

 

najboljši vic danes

 

zmagal si :hooray:

 

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se lahko omejiš na sebe pliiiiz

za mene je to porehuda žalitev .)

 

 

stari, a nis reku da se ti ne da več? :?

 

sicer pa, če sem te kokrkoli užalil, se ti iskreno in iz dna srca opravičujem. Naj te moja ugotovitev ne prizadane preveč.... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: Ko sem včeraj ......................... zapuščal .................. prijatelja ...................... :OK: Romana :OK: , na servisu ........................ sem se dokončno ....................... ODLOČIL! :grim

 

Dost je blo tega!

 

Ne grem se več!

 

U 3 3,14zde božje..................... :kva2: .

 

Definitivno, ampak čisto zares se ........................... NE BOM LOČIL OD MOJEGA "POLIZDELKA"! :notworthy:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari, a nis reku da se ti ne da več? :?

 

sicer pa, če sem te kokrkoli užalil, se ti iskreno in iz dna srca opravičujem. Naj te moja ugotovitev ne prizadane preveč.... :004

 

ker voziš Motor opravičilo sprejmem :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: Ko sem včeraj ......................... zapuščal .................. prijatelja ...................... :OK: Romana :OK: , na servisu ........................ sem se dokončno ....................... ODLOČIL! :grim

 

Dost je blo tega!

 

Ne grem se več!

 

U 3 3,14zde božje..................... :kva2: .

 

Definitivno, ampak čisto zares se ........................... NE BOM LOČIL OD MOJEGA "POLIZDELKA"! :notworthy:  :P

 

a ti si svojo koreto imenoval Roman?

 

da se ne boš ločil VEMO!

a moram ponavljat?

Kdo bo kupil to BolMalWozi?

Žal ne pomaga tudi če si mu dal bolj domače ime namesto Franz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: Ko sem včeraj ......................... zapuščal .................. prijatelja ...................... :OK: Romana :OK: , na servisu ........................ sem se dokončno ....................... ODLOČIL! :grim

 

Dost je blo tega!

 

Ne grem se več!

 

U 3 3,14zde božje..................... :kva2: .

 

Definitivno, ampak čisto zares se ........................... NE BOM LOČIL OD MOJEGA "POLIZDELKA"! :notworthy:  :P

Pa DONGOTA sabo v kufer, če slučajno . . .  ga lohk še zmer na gumo prklopiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: Ko sem včeraj ......................... zapuščal .................. prijatelja ...................... :OK: Romana :OK: , na servisu ........................ sem se dokončno ....................... ODLOČIL! :grim

 

Dost je blo tega!

 

Ne grem se več!

 

U 3 3,14zde božje..................... :kva2: .

 

Definitivno, ampak čisto zares se ........................... NE BOM LOČIL OD MOJEGA "POLIZDELKA"! :notworthy:  :P

 

Jebela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ti gužvo tm delaš d ne pridm na vrsto!?!?!? Preklet jajc!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, celo zimo ste mel cajt! :headbang:

 

Js mam pa res paniko, pa ne morm zravn. Tut štrudl ne pali  :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ti gužvo tm delaš d ne pridm na vrsto!?!?!? Preklet jajc!!!!!

 

:glare: Pa kaj se nečkaš? :smoke:   Veš da ma "božji namestnik" vedno prednost ................... pred navadnimi smrtniki. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bodo rižotarje lovil, ko bomo mi v vrstah stal :yea1:

 

Da potolažm "rižotarje" :smoke: , tist k je pr Romanu na servisu ....................... bo zlo težko mojga "dongota" ujel, kaj šele kako "naspidirano" NINĐO". :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, celo zimo ste mel cajt! :headbang:

 

Js mam pa res paniko, pa ne morm zravn. Tut štrudl ne pali  :unsure:

 

Probi z borovničkami! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: Pa kaj se nečkaš? :smoke:   Veš da ma "božji namestnik" vedno prednost ................... pred navadnimi smrtniki. :whistle:

 

Ja ja, ladies first pa to :P

 

Probi z borovničkami! :whistle:

 

Se mi je zdel, da bo treba ja. Al pa kšn sixpack!

 

še vedno me niste prepričali, da BolMalWozi ni kup smeti....

 

Sej te tut nočmo, a ne vidš d je že tko gužva u servisu :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam ko cele dele menjavajo gre mogoče res hitro :)

 

 

:010  :010  :010   Tle sem te čaku ...................... evo.............. :P ................ si prletu na "nagazmo mino". :rolleyes:

 

Pa ti ................ res ................. pojma nimaš! .)

 

Po 7ih letih je stikalo zadnje zavore "zaštekalo"...................... pa je "majstr Roman" lepo vse podru, in zrihtu in nazaj skup dal.

 

 

:hmm: Ke bi to blo na rižarju, bi ostal samo sprednji reflektor in zadnji nosilec tablice ........................ :hmm: .................... vse ostalo pa bi blo za zamenjat z novimi deli.............. :lol1:  :lol1: :lol1:  :lol1:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno me niste prepričali, da BolMalWozi ni kup smeti....

Mene je pa prepričalo,  da je Kawasaki  jajc in kup smeti. Imel dva, pa ne neka stara  jajca ampak kupil novega in super za mahanike ne pa zame, ker bi se rad vozil. Rekord 3 pregorete žarnice v enem dnevu da ne govorim o kakšnih delih, ki sem jih zgubil po poti, puščanju bencina itd......  podobno sranje pa je bila tudi Yamaha  drugih znamk pa nisem vozil ali imel tko da jih ne morem komentirati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne bi imel BMW... k se sploh ne da lepo z njim vozit... sam neki škriplje pa cvili....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!