Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ko je tolko GSov na cestah, so slo. ceste še bolj nevarne.

Al pa štajercev, teh se je še posebej za bat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem videl na cesti v glavnem samo BMW-je. Ene 25 GS-ov, 2 R-a, 6 RT-jev, 2 GT-ja 1600. Nekje vmes je padel še dami s svojim kawasakijem, pa en je bil z Z750 k je visel z motorja k špaget.

 

Kaj ste ostali na servisih s svojimi superduper mopedi?

Ta glaun frajer sm bil...vse bejbe so me gledale :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta glaun frajer sm bil...vse bejbe so me gledale :P

 Tko kot mene gledajo. Še en luzer, ki si niti rabljenega Bavarca ne more privoščit. :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem videl na cesti v glavnem samo BMW-je. Ene 25 GS-ov, 2 R-a, 6 RT-jev, 2 GT-ja 1600. Nekje vmes je padel še dami s svojim kawasakijem, pa en je bil z Z750 k je visel z motorja k špaget.

 

Kaj ste ostali na servisih s svojimi superduper mopedi?

 

to ni bila cesta

to je bil parking pred avtovalom :SS

na cesti smo bili MI z Motorji :OK:

 

in btw ce se je to res zgodil na cesti

a je res taka beda bila da si jih korete lahko preštel

ker meni rižkotov ni ratal

Popravljeno . Popravil ghibli
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-35938-0-56468900-1365964809_thumb.jpg

Danes sem videl na cesti v glavnem samo BMW-je. Ene 25 GS-ov, 2 R-a, 6 RT-jev, 2 GT-ja 1600. Nekje vmes je padel še dami s svojim kawasakijem, pa en je bil z Z750 k je visel z motorja k špaget.

 

Kaj ste ostali na servisih s svojimi superduper mopedi?

Ne, mi smo na Jadranki in ne drkamo tu gor :grim  imam pa še eno sliko za Snecerja.... to pa malo pozneje :smoke:

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, mi smo na Jadranki in ne drkamo tu gor :grim  imam pa še eno sliko za Snecerja.... to pa malo pozneje :smoke:

A na Jadranki :eek: , svetovno,vi ste pravi :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, mi smo na Jadranki in ne drkamo tu gor :grim  imam pa še eno sliko za Snecerja.... to pa malo pozneje :smoke:

Kaj je un moped na drugi sliki? LT?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam ne zaradi mopeda. :P

Hvala bogu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je tolko GSov na cestah, so slo. ceste še bolj nevarne.

 

:kva1:  Sneci, včeraj si zamudil ........................ :wallbash: ............. življensko priliko.................. :P

 

Od OMV-ja v Pastujni, pa do Pule in nazaj preko Reke do OMV-ja u Pastujni, je za nami na cestah ležalo ene .............. par kardanov, nekaj zobnikov, par diskov, ene dva kufra, dve tank torbi, pa še par drobiža malenkosti.

 

Če bi šel z avtekom in prikolico za nami .................. B) , ..................... bi ....................... ajga ................ še obogatel, mogoč, .............. na konc! :hmm:  :lol1:  :lol1: :lol1:  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:  Sneci, včeraj si zamudil ........................ :wallbash: ............. življensko priliko.................. :P

 

Od OMV-ja v Pastujni, pa do Pule in nazaj preko Reke do OMV-ja u Pastujni, je za nami na cestah ležalo ene .............. par kardanov, nekaj zobnikov, par diskov, ene dva kufra, dve tank torbi, pa še par drobiža malenkosti.

 

Če bi šel z avtekom in prikolico za nami .................. B) , ..................... bi ....................... ajga ................ še obogatel, mogoč, .............. na konc! :hmm:  :lol1:  :lol1: :lol1:  

Pa še povej mu ,da je Japonček zajoku,je solzice potočil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMWjaši ste težko berljivi, naj nekdo normalno opiše pravljico in priloži fotografije, gori se je en že javil.

 

 

:grrr  Tistih nekaj fotk imaš dovolj. Vse ostalo pa ..... si pač zamudil! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem bil v soboto na otvoritvi sezone v TC-ju, me je prešinila naslednja misel: ko je bilo v obdobju 2003 - 2009 povsod veliko  fazerc in z-jev so bili to motorini za rajo, za tiste ki nimajo domišljije kaj kupiti ... in potem v soboto gledam okoli sebe in kaj vidim: vsak drugi pa še kakšen vmes ima belo modro vetrnico na rezervoarju, največ pa je seveda GS-ov. Sedaj pa ne vem, ali je raja prišla do €€€, ali je izpuhtela vsa domišljija ob nakupu ali pa je res marketing služba pri bavarcih tako močna in prepričljiva, da na koncu ljudje oziroma kupci zaradi plašnic ne vidijo ne levo ne desno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je problem v tem, da je trg postal prenasičen, GSko lahko dobiš že za male ali zmerne pare, dejansko nevoženo, večina jih ima kafe kilometre.

 

BMW že dolgo ni več statusni simbol, za 7 jurjev že dobiš kafe voženo GSko.

 

Vsega je danes preveč, ponudba prevelika, prodajajo se zadeve pod ceno.

 

Al pa opraviš nakup novega, ker ti dajo taki leasing ali kredit, da se ti smeji, na koncu pristaneš na KTMu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je problem v tem, da je trg postal prenasičen, GSko lahko dobiš že za male ali zmerne pare, dejansko nevoženo, večina jih ima kafe kilometre.

 

BMW že dolgo ni več statusni simbol, za 7 jurjev že dobiš kafe voženo GSko.

 

Vsega je danes preveč, ponudba prevelika, prodajajo se zadeve pod ceno.

 

Al pa opraviš nakup novega, ker ti dajo taki leasing ali kredit, da se ti smeji, na koncu pristaneš na KTMu :)

 

 

 

.... ja, verjetn res dobiš kej že za "sedmičko" .... 

 

.... sam se pa bojim, da dobiš kej tazga, kot je imel Ghibli, pol pa ni čudn, da ima slabe izkušnje z mopedom ....   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo kafetarja.

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7158845

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7082521

 

al pa za 8

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7182477

 

oba lastnika še prvih gum nista ponucala.

 

Klumpa je na voljo kolko hočeš, trg je prenasičen, da ne govorim o še nižjih cenah v tujini.

 

Danes ni problem kupiti motorja, če maš srečo, lahko že za 2 jurja dobiš povsem solidno mašino še za mnogo let.

 

p.s.

da ne govorim o mali GSki, kjer za 7 dobiš "novo"

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ima BMW tako vijolične-mavrične cevi od auspuha - gledam tega za 8jurjev?

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!