Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

zakaj pa ima BMW tako vijolične-mavrične cevi od auspuha - gledam tega za 8jurjev?

Saj je že Snecer uvodoma navedel, da so to "caffee racer-ji" - kako se ne bi na mestu pregrevali, ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ima BMW tako vijolične-mavrične cevi od auspuha - gledam tega za 8jurjev?

Kakšne pa naj bodo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa tole všeč in kolikor se spomnim sem imel na vsakem motorju take. Razen na kawasakiju. Tam so ble rjaste ker nisem šprical z WD-40.

 

ktmizpuh.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi vem da je, drugega mislim.

 

Prvi veš da je GT in veš da je drugi GTL :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridni so teli serviserji :OK: ko ti ves čas servisirajo motor ti kar naprej vrtijo kolo naprej, da imamo vsaj nekaj kilometrov :kva2: pri petih letih "caffee racinga"  :lol1: post-35938-0-83199200-1366053049_thumb.jpg

 

 

 ps: Snecer, pokaži ti svoje kilometre na tvojem "kaffee mlinčku" :hooray:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pregrevanje.

 

:kva1: .................... :eek: ................... :wallbash:  :wallbash:  :wallbash: .................... :headbang:  :headbang:  :headbang: ..................... :whistle: .................... Izjava leta! :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridni so teli serviserji :OK: ko ti ves čas servisirajo motor ti kar naprej vrtijo kolo naprej, da imamo vsaj nekaj kilometrov :kva2: pri petih letih "caffee racinga"  :lol1: attachicon.gifIMG_0344.JPG

 

 

 ps: Snecer, pokaži ti svoje kilometre na tvojem "kaffee mlinčku" :hooray:

 

Ne pijem kave  :grrr

 

Si pa dosegel psihološko mejo 100.000km, ki je za potrošnika meja med odpadnim materialom in vozilom.

 

Zanimivo, a ne.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo kafetarja.

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7158845

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7082521

 

al pa za 8

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7182477

 

oba lastnika še prvih gum nista ponucala.

 

Klumpa je na voljo kolko hočeš, trg je prenasičen, da ne govorim o še nižjih cenah v tujini.

 

Danes ni problem kupiti motorja, če maš srečo, lahko že za 2 jurja dobiš povsem solidno mašino še za mnogo let.

 

p.s.

da ne govorim o mali GSki, kjer za 7 dobiš "novo"

Ti GS-i so imeli v tujini najbrž nekaj 10.000 km VEČ zato so bili tudi cenejši, pri nas ko pokličeš na oglas te skoraj vprašajo koliko km hočeš da motor ali avto ima, ker itaq zaradi tega kaznivega dejanja v tej gnili državi še noben ni najebal

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pijem kave  :grrr

 

Si pa dosegel psihološko mejo 100.000km, ki je za potrošnika meja med odpadnim materialom in vozilom.

 

Zanimivo, a ne.

 

 

danes, ko so mi gumo menjal sem imel že 100.333 hiter vrtijo ti serviserji in Širnik mi je dal celo za kavo :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ja, verjetn res dobiš kej že za "sedmičko" .... 

 

.... sam se pa bojim, da dobiš kej tazga, kot je imel Ghibli, pol pa ni čudn, da ima slabe izkušnje z mopedom ....   :P

 

 

ghibli je kupil BMW ker je verjel ehte bemflarjem, reklamam...

prevoženih manj kot 40000km, servisna zgodovina...

preplačal glede na takratne cene v sloveniji

nakupoval še eno goro opreme. kufre....

 

po drugi konkretnejši furi ugotovil, da je kupil kup smeti ;-)

 

a moram spet ponavljati zgodbo o tdm-i, ki je štela spoštljivih 11 let ko je naju peljala na naordkapp

o prevoženih kilometrih na števcu???

 

skratka. če nekoga imam za prijatelja mu iskreno odsvetujem nakup hudo precenjenega motorja

ki je povrh vsega nezanesljiv, potraten glede porabe benza, olja, drag za servise...

 

bmw me bo mogoče še kdaj prepričal... sam to se lahko zgodi tut pri apriliji, ki me je enako razočarala

ni bila pa tako pregrešno draga glede naštetega ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ghibli je kupil BMW ker je verjel ehte bemflarjem, reklamam...

prevoženih manj kot 40000km, servisna zgodovina...

preplačal glede na takratne cene v sloveniji

nakupoval še eno goro opreme. kufre....

 

po drugi konkretnejši furi ugotovil, da je kupil kup smeti ;-)

 

a moram spet ponavljati zgodbo o tdm-i, ki je štela spoštljivih 11 let ko je naju peljala na naordkapp

o prevoženih kilometrih na števcu???

 

skratka. če nekoga imam za prijatelja mu iskreno odsvetujem nakup hudo precenjenega motorja

ki je povrh vsega nezanesljiv, potraten glede porabe benza, olja, drag za servise...

 

bmw me bo mogoče še kdaj prepričal... sam to se lahko zgodi tut pri apriliji, ki me je enako razočarala

ni bila pa tako pregrešno draga glede naštetega ;-)

 

:smoke: Glej - verjameš lahko svoji stari mami - če je še živa. :blush:

 

Ko sem v eni drugi temi razpredal, kako sem sam kupil mojega "rabljenega" Bavarca ..................... je pol folka tle gor živčnega fasal ...................... ampak - vsak po svoje.

 

Glede cene nimaš prav. Sam sem dal za mojega "primerno ceno" in v Nemčiji ali drugje ne bi za isto stvar dal prav nič manj! :smoke:

 

Ne navajaj bedarij - če nisi v njih prepričan! :smoke:

 

Potraten .......... Ne me basat. :kva1:  Sobotna fura po Istri. Mojih 100kg + 70kg + vsi trije kufri in krama .................. 430km in popitih 18 litrov benza .................. kar je 4,2l/100.

 

Pije olje ......... :kva1: . Mogoče, če ZVIJEZDA olje za fritezo uporabljaš!  Od zadnjega servisa lani, ko je bilo zamenjano olje v celoti z original BMW mi ni popil niti 2 dcl, za prevoženih 5000km.

 

Dragi servisi ............ relativno! Zelo!

 

Ta velik servis na 60000 je bil 450€. Ne pri fušarju.

 

1 komplet gum, ki pa so tako ali tako potrošni material pri vseh mopedih je 300€.

 

Registracija - zavarovanje - DROBIŽ.

 

Je pa res, da se frajerja delat in ven se matat - če za burek nimaš - nima smisla.

 

Če nimam za en komplet gum letno - ne glede na kilometre, če moram za registracijo kredit vzet, če mi mora babica dat za bencin in grem v Portorož samo na zrak, za kavo pa mi zmanjka -

 

JA POL JE BOLŠ SPLOH NE MET MOPEDA, KAJ ŠELE BMW-ja. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ghibli je kupil BMW ker je verjel ehte bemflarjem, reklamam...

prevoženih manj kot 40000km, servisna zgodovina...

preplačal glede na takratne cene v sloveniji

nakupoval še eno goro opreme. kufre....

 

po drugi konkretnejši furi ugotovil, da je kupil kup smeti ;-)

 

a moram spet ponavljati zgodbo o tdm-i, ki je štela spoštljivih 11 let ko je naju peljala na naordkapp

o prevoženih kilometrih na števcu???

 

skratka. če nekoga imam za prijatelja mu iskreno odsvetujem nakup hudo precenjenega motorja

ki je povrh vsega nezanesljiv, potraten glede porabe benza, olja, drag za servise...

 

bmw me bo mogoče še kdaj prepričal... sam to se lahko zgodi tut pri apriliji, ki me je enako razočarala

ni bila pa tako pregrešno draga glede naštetega ;-

Lepo si povedal zakaj ga ne bi mel,pošteno,tudi zaradi tega ker si ga imel in lahko poveš iz svojih izkušenj,ne kot nekateri nabijači tuki,ki tud zraven bmfla niso stal!

Sam ne mi pa nabijat o porabi napram TDM,Papež ti je že povedal okrog tega in bil sem zraven ^_^ Jaz malo bolj šarf vozim pa naredim tako z dinamično vožnjo z 35L 700km pa si računaj -_- o olju pa ,na 10kkm 6dcl oljha B) kar se men zdi povsem sprejemljivo tudi glede porabe če gledamo 1200kubikov in 118konjev kot jih ima moj + 260kg,tako da TDM ja ,za ta denar kot ga kupiš dobiš veliko motorja,BMW precenjen,ja se tudi strinjam,nezanesljiv ne,v 7 letih kar jih vozim nobene okvare!!! Seveda če pa kupuješ motorje od raznih italijanskih farerjev lahko pa pričakuješ marsikaj,al pa enostavno ne znaš kupit motorja oz. nimaš sreče :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: Glej - verjameš lahko svoji stari mami - če je še živa. :blush:

 

Ko sem v eni drugi temi razpredal, kako sem sam kupil mojega "rabljenega" Bavarca ..................... je pol folka tle gor živčnega fasal ...................... ampak - vsak po svoje.

 

Glede cene nimaš prav. Sam sem dal za mojega "primerno ceno" in v Nemčiji ali drugje ne bi za isto stvar dal prav nič manj! :smoke:

 

Ne navajaj bedarij - če nisi v njih prepričan! :smoke:

 

Potraten .......... Ne me basat. :kva1:  Sobotna fura po Istri. Mojih 100kg + 70kg + vsi trije kufri in krama .................. 430km in popitih 18 litrov benza .................. kar je 4,2l/100.

 

Pije olje ......... :kva1: . Mogoče, če ZVIJEZDA olje za fritezo uporabljaš!  Od zadnjega servisa lani, ko je bilo zamenjano olje v celoti z original BMW mi ni popil niti 2 dcl, za prevoženih 5000km.

 

Dragi servisi ............ relativno! Zelo!

 

Ta velik servis na 60000 je bil 450€. Ne pri fušarju.

 

1 komplet gum, ki pa so tako ali tako potrošni material pri vseh mopedih je 300€.

 

Registracija - zavarovanje - DROBIŽ.

 

Je pa res, da se frajerja delat in ven se matat - če za burek nimaš - nima smisla.

 

Če nimam za en komplet gum letno - ne glede na kilometre, če moram za registracijo kredit vzet, če mi mora babica dat za bencin in grem v Portorož samo na zrak, za kavo pa mi zmanjka -

 

JA POL JE BOLŠ SPLOH NE MET MOPEDA, KAJ ŠELE BMW-ja. :smoke:

 

in potem je svizec zavil čokolado

 

4,2 :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

 

papež a si ti stand up komik al kaj?

 

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

 

Btw ne podcenjevat oseb, ki jih ne poznaš osebno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si povedal zakaj ga ne bi mel,pošteno,tudi zaradi tega ker si ga imel in lahko poveš iz svojih izkušenj,ne kot nekateri nabijači tuki,ki tud zraven bmfla niso stal!

Sam ne mi pa nabijat o porabi napram TDM,Papež ti je že povedal okrog tega in bil sem zraven ^_^ Jaz malo bolj šarf vozim pa naredim tako z dinamično vožnjo z 35L 700km pa si računaj -_- o olju pa ,na 10kkm 6dcl oljha B) kar se men zdi povsem sprejemljivo tudi glede porabe če gledamo 1200kubikov in 118konjev kot jih ima moj + 260kg,tako da TDM ja ,za ta denar kot ga kupiš dobiš veliko motorja,BMW precenjen,ja se tudi strinjam,nezanesljiv ne,v 7 letih kar jih vozim nobene okvare!!! Seveda če pa kupuješ motorje od raznih italijanskih farerjev lahko pa pričakuješ marsikaj,al pa enostavno ne znaš kupit motorja oz. nimaš sreče :P

 

TDM poraba 440km/ 26 litrov benza

BMW poraba po tem kar si napisal 5 litrov...

Vozil sem PanEuropean tri sezone 1300ccm, 129km poraba 5,1lit/100km in niti kapljica olja

ne v mašini in ne v kardanu ;-)

kolega, ki se bo tuki prepoznal je na BMW imel porabo na 100km večjo da o peezdarijah

z curljanjem olja iz kardana ne govorim :BUA:

obremenitve so bile podobne. vsi trije kufri, torba na zadnjem kufru in sopotnice.

 

Če bi takrat vedel, da je PanEuropean precej bolj zanesljiv motor ga nebi NIKOLI

zamenjal za GS-a.

PanEuropeana nisem maral ker je preveč "penzić" motor in ne zaradi slabega občutka, pokvarljivosti in podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TDM poraba 440km/ 26 litrov benza

BMW poraba po tem kar si napisal 5 litrov...

Vozil sem PanEuropean tri sezone 1300ccm, 129km poraba 5,1lit/100km in niti kapljica olja

ne v mašini in ne v kardanu ;-)

kolega, ki se bo tuki prepoznal je na BMW imel porabo na 100km večjo da o peezdarijah

z curljanjem olja iz kardana ne govorim :BUA:

obremenitve so bile podobne. vsi trije kufri, torba na zadnjem kufru in sopotnice.

 

Če bi takrat vedel, da je PanEuropean precej bolj zanesljiv motor ga nebi NIKOLI

zamenjal za GS-a.

PanEuropeana nisem maral ker je preveč "penzić" motor in ne zaradi slabega občutka, pokvarljivosti in podobno.

Zgleda da sem pod srečno zvezdo rojen,ker tudi vse ki jih poznam z bmfli niso nikol imeli nobene pezdarije,zato sem pa tudi odprl temo,no se pa najdete ni kej,na miljon prodanih GS-ov more pa tud kakšen počepnt.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno? kaj pa je bilo narobe.

 

 

saj gume so bile nove, sem samo tja peljal na prikolici, da so mi vrtel kolesa :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da sem pod srečno zvezdo rojen,ker tudi vse ki jih poznam z bmfli niso nikol imeli nobene pezdarije,zato sem pa tudi odprl temo,no se pa najdete ni kej,na miljon prodanih GS-ov more pa tud kakšen počepnt.... :grim

 

V garaži se ti težko pokvari ali?  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa porkaduš, ne morm zvedt kašne farbe je od ghiblija bulldog!!!!!!!!!!!!!!!!

... rjavo bel s pristriženimi ušesi in odrezanim repom...   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem je svizec zavil čokolado

 

4,2 :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

 

papež a si ti stand up komik al kaj?

 

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

 

Btw ne podcenjevat oseb, ki jih ne poznaš osebno .)

 

 

:hmm: Lej mudel, se ne mislm kvačkat s teboj! B)

 

Ker smo BMW fahrerji itak mimo in čudne sorte tiči, jest sem pa mal - ceplen - lahko dobiš vse podatke, vključno z računi za vsako točenje goriva in vsak servis in olje, pa za vsak WD 40 za tri leta nazaj in to v Excelu.

 

:hmm: Tok de, ne bučk prodajat.  Ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!