Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Men je pil že tut manj! Z normalno vožnjo pa 4,5 litrov bencina na sto kilometrov.

Motor ki pije ca. 4 litre (s povdarkom na motor), ne more dat nic od sebe, tako, da bi kar verjel tej porabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer a na tvojga gre četrt kubika moralov ?

Gor Gre raje kaj boljsega...

01c62e4a5ca0bf763c799f5d2e49be07_zps904e

In to v razlicne polozaje ;)

7f5e97db488d2ff7473c6ff61e020b7d_zps470d

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4.2 ti pije, ko stoji na servisu oziroma je to podatek za olje a ne?

 

Da še jaz nekaj dodam......lahko bi ga imel včeraj, danes, jutri ali bilo kdaj če bi ga že hotel mogoče še kdaj nikdar ne veš.

Lastim si tretji propeler na štirih kolesih trenutno serijo 5 pred tem dve seriji 3  zadeve odlično vozne, ampak nažalost priznat moram, da se prevečkrat vklopijo opozorilne lučke-beri napake ...ampak ,ko si enkrat v tej sekti se vse oprošča in zato nisem še na enoslednem vozilu podlegel tej skušnjavi. :004

In zdaj še o porabi....lani septembra smo bili na Korziki 6 motorjev, prevozili skupaj cca 4500 km zraven sta bila tudi dva GS-a  (en ADV in en navaden)  oba praktično nova ADV brez problemov, medtem ko je navadni imel težave z elektroniko, ko ga je enkrat vredu opralo,  na srečo se je sam od sebe popravil :kva2:  NI mi jasno kako nekateri dosegate tako mizerne porabe, kajti obema GS-oma se je gibala poraba med 6-7L  moja "zastarela helga" je bila celo za otenek bolj šparovna :grim  najbolj pa je presenetila FZS 1000 ki  ni presegla 6L  ....tako na kratko :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz nekaj dodam......lahko bi ga imel včeraj, danes, jutri ali bilo kdaj če bi ga že hotel mogoče še kdaj nikdar ne veš.

Lastim si tretji propeler na štirih kolesih trenutno serijo 5 pred tem dve seriji 3  zadeve odlično vozne, ampak nažalost priznat moram, da se prevečkrat vklopijo opozorilne lučke-beri napake ...ampak ,ko si enkrat v tej sekti se vse oprošča in zato nisem še na enoslednem vozilu podlegel tej skušnjavi. :004

In zdaj še o porabi....lani septembra smo bili na Korziki 6 motorjev, prevozili skupaj cca 4500 km zraven sta bila tudi dva GS-a  (en ADV in en navaden)  oba praktično nova ADV brez problemov, medtem ko je navadni imel težave z elektroniko, ko ga je enkrat vredu opralo,  na srečo se je sam od sebe popravil :kva2:  NI mi jasno kako nekateri dosegate tako mizerne porabe, kajti obema GS-oma se je gibala poraba med 6-7L  moja "zastarela helga" je bila celo za otenek bolj šparovna :grim  najbolj pa je presenetila FZS 1000 ki  ni presegla 6L  ....tako na kratko :OK:

Jaz sem o porabi govoril v zvezi z lepo dinamično vožnjo,če se snemem s ketne pa je poraba tam nekje kot si omenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prekleta banda bmwjevska. v soboto sm srecal po moje ene 35% motorjev, ostalih 65% dvokoles so bli BMWji, s porabo benza 0.75l/1000Km.

in ti bmwjasi skrti so krivi za dolgo zimo! evo, kmet je zakurblal ktm in je takoj poflikal toplo gredo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke:  Audi A6, 3,0 Tdi, skupna masa cca 1800kg ................ povprečna poraba 5,5 do 6,5 l dizla na 100km.

 

:smoke: Fiat GPunto, 1,4 , skupna masa cca 1100kg ............... povprečna poraba 6,5 do 7,5 litra 95 oktanca na 100km.

 

Stroji imajo optimalno porabo v območju vrtjlajev, kjer je navor največji. 

 

Dopuščam zelo veliko verjetnost    :whistle:   da  večina BMW fahrerjev izkorišča te lastnosti stroja.

 

:whistle:  Velika verjetnost pa tudi obstaja, da imajo težave z BMW stroji fahrerji, ki so na BMW prešaltali iz "rižot" in "pašte". :hmm:

 

 

:hmm: Kar pa se servisov tiče, je moj bogi Bavarec v 3 letih prebil na servisu vsega skupaj  6 dni. :P

 

Je bila pa takrat poraba res katastrofa. :hmm:

 

Krepko preko 6l. :P

 

Očitno Roman na preiskušni vožnji ................. nima glih nežne desne roke. :rolleyes:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4.2 ti pije, ko stoji na servisu oziroma je to podatek za olje a ne?

 

:kva1:  Zdej, a si funkcionalno nepismen .................. :BUA: .................. al pa imaš težave z vidom. :whistle:

 

 

:wallbash: 2x isto ti ne mislim razlagat. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:  Zdej, a si funkcionalno nepismen .................. :BUA: .................. al pa imaš težave z vidom. :whistle:

 

 

:wallbash: 2x isto ti ne mislim razlagat. :slap:

Papež ne se razburjat Snecer želi biti samo tvoj prjatu,pa ne ve kako naj pove ,da se tudi njemu dopadejo bmfli.... :P  :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz nekaj dodam......lahko bi ga imel včeraj, danes, jutri ali bilo kdaj če bi ga že hotel mogoče še kdaj nikdar ne veš.

Lastim si tretji propeler na štirih kolesih trenutno serijo 5 pred tem dve seriji 3  zadeve odlično vozne, ampak nažalost priznat moram, da se prevečkrat vklopijo opozorilne lučke-beri napake ...ampak ,ko si enkrat v tej sekti se vse oprošča in zato nisem še na enoslednem vozilu podlegel tej skušnjavi. :004

In zdaj še o porabi....lani septembra smo bili na Korziki 6 motorjev, prevozili skupaj cca 4500 km zraven sta bila tudi dva GS-a  (en ADV in en navaden)  oba praktično nova ADV brez problemov, medtem ko je navadni imel težave z elektroniko, ko ga je enkrat vredu opralo,  na srečo se je sam od sebe popravil :kva2:  NI mi jasno kako nekateri dosegate tako mizerne porabe, kajti obema GS-oma se je gibala poraba med 6-7L  moja "zastarela helga" je bila celo za otenek bolj šparovna :grim  najbolj pa je presenetila FZS 1000 ki  ni presegla 6L  ....tako na kratko :OK:

 

 

..... stari, k pa preberem tele tvoje prve tri štiri vrstice, imam pa občutek, da prijavljaš dacarjem svoje imetje .... :kva2: 

 

 

 

 

ps.

.... svaka čast .... imam občutek, da ti nisi glih na eksistenci .... :OK: 

.... rad imam prjatle, k so pouni .... :hooray:     

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer poglej malo pri Lego-kockah....ziher se bo kaj našlo ;)

dscf0213.jpg

 

dscf0201.jpg

 

 

 

..... ja kvalitetna didaktična igrača .....   :eek:

 

.... otrokom je treba zgodaj pokazat, kaj pomeni res pravi moped ....  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo se mi dopade, zdaj iščem samo še nastavke za cilindre (fake izgled) pa bo.

 

gs1.jpg

gs2.jpg

gs3.jpg

Pa kaj si res ta klun nabil gor :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Lej mudel, se ne mislm kvačkat s teboj! B)

 

Ker smo BMW fahrerji itak mimo in čudne sorte tiči, jest sem pa mal - ceplen - lahko dobiš vse podatke, vključno z računi za vsako točenje goriva in vsak servis in olje, pa za vsak WD 40 za tri leta nazaj in to v Excelu.

 

:hmm: Tok de, ne bučk prodajat.  Ja?

 

hm ja res je...

bučke prodajam

zadnjo sem prodal moto hitu imela je en čuden propeler v znaku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke:  Audi A6, 3,0 Tdi, skupna masa cca 1800kg ................ povprečna poraba 5,5 do 6,5 l dizla na 100km.

 

:smoke: Fiat GPunto, 1,4 , skupna masa cca 1100kg ............... povprečna poraba 6,5 do 7,5 litra 95 oktanca na 100km.

 

Stroji imajo optimalno porabo v območju vrtjlajev, kjer je navor največji. 

 

Dopuščam zelo veliko verjetnost    :whistle:   da  večina BMW fahrerjev izkorišča te lastnosti stroja.

 

:whistle:  Velika verjetnost pa tudi obstaja, da imajo težave z BMW stroji fahrerji, ki so na BMW prešaltali iz "rižot" in "pašte". :hmm:

 

 

:hmm: Kar pa se servisov tiče, je moj bogi Bavarec v 3 letih prebil na servisu vsega skupaj  6 dni. :P

 

Je bila pa takrat poraba res katastrofa. :hmm:

 

Krepko preko 6l. :P

 

Očitno Roman na preiskušni vožnji ................. nima glih nežne desne roke. :rolleyes:  :P

 

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

 

papež v časih pr kakšnem tvojem odgovoru dobim občutek, da se "samo" zajebavaš.

ko pa preberem take ne sam, da mi res polepšaš dan

še cel dan se smejim tvojim BUNDEVAMA*

 

*slo= bučkam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

 

papež v časih pr kakšnem tvojem odgovoru dobim občutek, da se "samo" zajebavaš.

ko pa preberem take ne sam, da mi res polepšaš dan

še cel dan se smejim tvojim BUNDEVAMA*

 

*slo= bučkam

 

:smoke:  A ni fajn ................... če je človek ............... dobre volje in .................... nasmejan? :010  :010  :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

 

papež v časih pr kakšnem tvojem odgovoru dobim občutek, da se "samo" zajebavaš.

ko pa preberem take ne sam, da mi res polepšaš dan

še cel dan se smejim tvojim BUNDEVAMA*

 

*slo= bučkam

 

 

:whistle:  Pa še tkole, zdej, odloč se................ tudi vsaka "bučka" ni "bučka".................. :naughty: .............. kaj šele BUNDEVA .................... O:-) ....................... ima puno toga! O:-)

 

:naughty: Tako, da ................. treba se bo .....................odločit ..................... kaj; buča, bučka, malancan - mogoče? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... a obstaja kje tud kšna tema z naslovom, "Zakaj imam koga polno kapo ?????"   :eek:

 

 

 

 

ps:

.... tole komunikacijo bi se dal tam čudovito razvijat naprej .....    :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jebga, falil ste naslov teme...zdj pa mate :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... a obstaja kje tud kšna tema z naslovom, "Zakaj imam koga polno kapo ?????"   :eek:

 

 

 

 

ps:

.... tole komunikacijo bi se dal tam čudovito razvijat naprej .....    :010

 

jaz se tut v časih počutim tako

ko mi zmanjka municije (argumetnov) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se tut v časih počutim tako

ko mi zmanjka municije (argumetnov) :OK:

 

 

Imaš to možnost - tema odprta ...................... sam gassssssss pubi! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!