Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

..... stari, k pa preberem tele tvoje prve tri štiri vrstice, imam pa občutek, da prijavljaš dacarjem svoje imetje .... :kva2:

 

 

 

 

ps.

.... svaka čast .... imam občutek, da ti nisi glih na eksistenci .... :OK:

.... rad imam prjatle, k so pouni .... :hooray:     

:yea1:

 

Vse jim pošteno  plačam, :grim :OK:   ko pa prebiraš določene sezname in "nikome ništa" :ninja:  mi je že skoraj žal :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse jim pošteno  plačam, :grim :OK:   ko pa prebiraš določene sezname in "nikome ništa" :ninja:  mi je že skoraj žal :BUA:

 

 

 

..... a to si mislu  .... "Zakaj ne obstaja tudi seznam rednih plačnikov?"  :eek: 

 

.... al da mi zaslužmo pohvalo, ker nas še niso uspel na taglavni seznam v črno knjigo vpisat ????  :worship: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne sem že nazaj

 

.... a imaš kardan že u vrečki ????? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TDM poraba 440km/ 26 litrov benza

BMW poraba po tem kar si napisal 5 litrov...

Vozil sem PanEuropean tri sezone 1300ccm, 129km poraba 5,1lit/100km in niti kapljica olja

ne v mašini in ne v kardanu ;-)

kolega, ki se bo tuki prepoznal je na BMW imel porabo na 100km večjo da o peezdarijah

z curljanjem olja iz kardana ne govorim :BUA:

obremenitve so bile podobne. vsi trije kufri, torba na zadnjem kufru in sopotnice.

 

Če bi takrat vedel, da je PanEuropean precej bolj zanesljiv motor ga nebi NIKOLI

zamenjal za GS-a.

PanEuropeana nisem maral ker je preveč "penzić" motor in ne zaradi slabega občutka, pokvarljivosti in podobno.

Mal so se ti "lončki" pomešal prijatelj.......poraba na Panki je bila 0,5 litra VEČJA kot na GS-u, če je govora o najini vožnji po Istri.....in ne, nisem se zmotil. Še jaz sem se čudil, kako je rižotarjem končno enkrat uspelo naresti tako glomazen motor s tako nisko porabo......

Si pa imel manjšo porabo ko sva šla po Romuniji preko Transfagarašana naložena s sopotnicami in kupom stvari, to pa je res, priznam......je pa tudi res da sem te čakal ko sem ga jaz s svojo konzervo žgal po luknjah navzgor, ti pa si s tvojo konzervo stružil po tleh.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes (no ja, včeraj) me je nekdo nabil od zadaj s kombijem, ko sem stal pred krožiščem v Postojni. Me je imelo, da bi ga s kardanom okol kepe, pa je itak on bil tisti, ki je moral šraufat in pobirat kose avta s tal, tako da sem prešerno odjahal v sončni zahod na nepoškodovanem Rocksterju.
BMW powah.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer poglej malo pri Lego-kockah....ziher se bo kaj našlo ;)

dscf0213.jpg

 

dscf0201.jpg

 

Kje se to dobiiiii?????????? :kva2:  :kva2:  :kva2:

 

Danes (no ja, včeraj) me je nekdo nabil od zadaj s kombijem, ko sem stal pred krožiščem v Postojni. Me je imelo, da bi ga s kardanom okol kepe, pa je itak on bil tisti, ki je moral šraufat in pobirat kose avta s tal, tako da sem prešerno odjahal v sončni zahod na nepoškodovanem Rocksterju.

BMW powah.

 

Kavbojc, hudo! Boš vidu, zdej bo še bl šel!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom kupu BMW si bom zapel tale komad:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes (no ja, včeraj) me je nekdo nabil od zadaj s kombijem, ko sem stal pred krožiščem v Postojni. Me je imelo, da bi ga s kardanom okol kepe, pa je itak on bil tisti, ki je moral šraufat in pobirat kose avta s tal, tako da sem prešerno odjahal v sončni zahod na nepoškodovanem Rocksterju.

BMW powah.

 

 

sigurno te je Snecer :yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... hahahahahaha, a tega je pa vlak zbil ????? :eek:

 

Zgleda nič poškodovan, razen .....da je počepnil :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda nič poškodovan, razen .....da je počepnil :BUA:

 

 

 

... al je pa kšno predebelo bejbo odzad gor tlaču .... pa je šlo vse skup u maline .....   :lol1: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kako takšne slike vplivajo na lastnike, malo nelagodja verjetno je :grim  

Gospod.....ne vpliva :grrr .....sproščujoče je :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kmet, glede na to, da se še vedno blaženo smehljaš, se po vseh statističnih predvidevanjih v bližnji prihodnosti pričakuje počep tudi tvojega bmfla. To da si ga tako karboniral, tudi ne more večno kripe skup držat.

Da ne bi slučajno brez fotoaparata okol fural, ker takojšnjo reportažo pa si tu le zaslužimo kajne?!

 

V pričakovanju te pozdravlja tvoj vampir i30! :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kmet, glede na to, da se še vedno blaženo smehljaš, se po vseh statističnih predvidevanjih v bližnji prihodnosti pričakuje počep tudi tvojega bmfla. To da si ga tako karboniral, tudi ne more večno kripe skup držat.

Da ne bi slučajno brez fotoaparata okol fural, ker takojšnjo reportažo pa si tu le zaslužimo kajne?!

 

V pričakovanju te pozdravlja tvoj vampir i30! :OK:

Po moje je kmetov GS pokvarjen zato je pa šel na oserajharja,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!