Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Po moje je kmetov GS pokvarjen zato je pa šel na oserajharja,

 

sam bemfl od Kmetice... :OK:  :inlove:

 

ps. enkrat ga bom imel... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam bemfl od Kmetice... :OK:  :inlove:

 

ps. enkrat ga bom imel... :P

To samo pomeni, da so ti bmflni primerni le še za nežne ženske ročice in ne vse tisto za kar jih reklamirajo. Saj vidiš, malo več gasa, pa kolo odzad ostane. Očitno gre za neusklajenost med prvim in zadnjim delom ali pa je kitajc ta dober lim ukradel za domov za ploščice v sekretu, pa kardan na šihtu z riževim škrobom skup zlepil.

Pa da ne bo kdo u luft skakal, to smo že ugotovili, da švabe dajo ta špiater kitajcem delat!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno me niste prepričali, da BolMalWozi ni kup smeti....

a to te tut mormo?  :blink:  kaj vse se pricakuje od nas. :grrr

 

Počasi bo za bmwjaše tudi posebna kategorija za izpit. Zavarovanje je že ekstra visoko za bemfle :)

osnovno zavarovanje je cenejse kot za japonca; samo davek malce bolj fseka. v esterajhi.

 

pol ti pa kardan odpade :P

stari, si fous, ker tebi ne more? :P

 

in potem je svizec zavil čokolado

 

4,2 :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

 

ac dunaj-graz, v dezju, ac med 140 in 160 (ja, vem, norc, hebat ga), povprecje door to door (sever dunaja skozi mesto do center graz-a) povprecje 5,2 l/100 km. 300 kg polizdelek s 1300 ccm. sem samo :blink: .

 

 

zaj pa si nosi svizca v pojstlo ce ces.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men žre okoli 6 l/100 km... 1,9 tdi  1600 kil + 100 kil (jest).. pa se nč ne hvalim na okoli...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal so se ti "lončki" pomešal prijatelj.......poraba na Panki je bila 0,5 litra VEČJA kot na GS-u, če je govora o najini vožnji po Istri.....in ne, nisem se zmotil. Še jaz sem se čudil, kako je rižotarjem končno enkrat uspelo naresti tako glomazen motor s tako nisko porabo......

Si pa imel manjšo porabo ko sva šla po Romuniji preko Transfagarašana naložena s sopotnicami in kupom stvari, to pa je res, priznam......je pa tudi res da sem te čakal ko sem ga jaz s svojo konzervo žgal po luknjah navzgor, ti pa si s tvojo konzervo stružil po tleh.....

 

ti mene čakal :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

 

joooooooj bemflarji :kva2: :kva2: :kva2:

 

greš divjat čez une "provalije" na Transfagarašanu potem pol ure dotakat olje pa pobirat odpadle dele...

daj bemflar nooooo :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kmet, glede na to, da se še vedno blaženo smehljaš, se po vseh statističnih predvidevanjih v bližnji prihodnosti pričakuje počep tudi tvojega bmfla. To da si ga tako karboniral, tudi ne more večno kripe skup držat.

Da ne bi slučajno brez fotoaparata okol fural, ker takojšnjo reportažo pa si tu le zaslužimo kajne?!

 

V pričakovanju te pozdravlja tvoj vampir i30! :OK:

Reportaža podkrepljena z sličicami sledi ob prvem defektu,sam dvomim da bo kmalu,saj je mumificiran v garaži ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes (no ja, včeraj) me je nekdo nabil od zadaj s kombijem, ko sem stal pred krožiščem v Postojni. Me je imelo, da bi ga s kardanom okol kepe, pa je itak on bil tisti, ki je moral šraufat in pobirat kose avta s tal, tako da sem prešerno odjahal v sončni zahod na nepoškodovanem Rocksterju.

BMW powah.

 

ok. in?

a je bilo kaj druzga za pričakovat?

 

pač zaletel se je z avtom v traktor....

 

uporabi youtube...gor je kar nekaj podobnih posnetkov ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to te tut mormo?  :blink:  kaj vse se pricakuje od nas. :grrr

 

 

ac dunaj-graz, v dezju, ac med 140 in 160 (ja, vem, norc, hebat ga), povprecje door to door (sever dunaja skozi mesto do center graz-a) povprecje 5,2 l/100 km. 300 kg polizdelek s 1300 ccm. sem samo :blink: .

 

 

zaj pa si nosi svizca v pojstlo ce ces.

 

jaaaa. :yes:

ker za 1x ste neuspešni....hujš k' JJ

 

čist ok poraba 5,2

vsaj ne trobentariš neumnosti kot nekateri...al' paaa :glare:

btw olja al benza???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sliwowitza, :D  dzezva te ruknila. l´oleil (al kak se ze napise) nada, niente, nix, non, no, njet. :grrr  ni to balkanska mehanizacija, je le berlinski poliz delek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaaa. :yes:

ker za 1x ste neuspešni....hujš k' JJ

 

čist ok poraba 5,2

vsaj ne trobentariš neumnosti kot nekateri...al' paaa :glare:

btw olja al benza???

 

 

:smoke:  Ne nabiaj, če nisi bil zraven. Verstehen?

 

In ker si glih iz "republic Istria", ti ne bom opisoval vsakega kilometra. 

 

1. Točil sem na OMW v Pastujni, glih tolk za info, pri Štampetovem mostu se mi je prižgala lučka, na Vrhniški pumpi sem nalil 18 l, na dnevnem števcu je bilo 430km.

 

Porabo si izračunaj sam.

 

Toliko o "Lupanju".  Sicer je normalna in običajna poraba med 4,5 in 5,5l - odvisno od gibljivosti desnega zapestja. :smoke: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sliwowitza, :D  dzezva te ruknila. l´oleil (al kak se ze napise) nada, niente, nix, non, no, njet. :grrr  ni to balkanska mehanizacija, je le berlinski poliz delek.

 

 

 

???????????????   :eek:  :eek:  :eek:

 

.... svaka čast .....

... tolk je pa tud jest ne porabim .... :lol1:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

stari, si fous, ker tebi ne more? :P

 

 

mau pa res, k moram ketno mazat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to jo samo enkrat namažeš ... z WD40, pa za vse večne čase drži!

ja sj..čeb meu BMW pa sploh ne vem kaj bi delu...tak sm vsaj stalno pr lubici .D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj..čeb meu BMW pa sploh ne vem kaj bi delu...tak sm vsaj stalno pr lubici .D

 

 

 

.... jest tud .....   :krneki:

 

... sam ponavad brez WD-ja ....  :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... jest tud .....   :krneki:

 

... sam ponavad brez WD-ja ....  :whistle:

hočš povedat, da je dovolj podmazana? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil kot uni iz Snecerjevih videov. 10cm blata, pa sem se komaj izkopal ven. :D

 

blatu.jpg

 

Sicer pa bi rad videl njega pri prečenju takega terena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vozim po gnoju, ni homologiran za take zadeve.

 

Sicer pa imaš svinjarijo in blato zaradi tega, ker gska nima pravega blatnika, tisto košček na koncu je kot zavesica na IMVjevih kombijih.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vozim po gnoju, ni homologiran za take zadeve.

 

Sicer pa imaš svinjarijo in blato zaradi tega, ker gska nima pravega blatnika, tisto košček na koncu je kot zavesica na IMVjevih kombijih.

Mama ti je zavesica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič, ko je papež napisal da je imel povprečno porabo 4,2l/100km, mu nisem verjel, ampak sem bil modro tiho, ker jaz imam povprečno 5-5,5l/100km.

 

Danes pa sem prvič peljal v malo bolj umirjeni skupini in imel po približno 80-90km povprečno porabo 4.0l/100km :kva1:

 

avgfuelgs-ka.jpg

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič, ko je papež napisal da je imel povprečno porabo 4,2l/100km, mu nisem verjel, ampak sem bil modro tiho, ker jaz imam povprečno 5-5,5l/100km.

 

Danes pa sem prvič peljal v malo bolj umirjeni skupini in imel po približno 80-90km povprečno porabo 4.0l/100km :kva1:

 

 

Tudi 3,4 sem že videl. Vprašaj BMW-ja o furci v Avstrijo. Ga pa sumim, da se je prejšnji dan pasulja nabutal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič, ko je papež napisal da je imel povprečno porabo 4,2l/100km, mu nisem verjel, ampak sem bil modro tiho, ker jaz imam povprečno 5-5,5l/100km.

 

Danes pa sem prvič peljal v malo bolj umirjeni skupini in imel po približno 80-90km povprečno porabo 4.0l/100km :kva1:

 

avgfuelgs-ka.jpg

 

Raje si zmeri na črpalki porabo kot s temle softwerom. Ne vidiš, da je nekaj narobe, ker ti piše spodaj service.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče še tipična bmw fahrerka :)

 

slika-original-136635948.jpg

 

oz. kaffe...

 

Z motorjem se odpravlja le na krajše vožnje, nikoli na dopust. "Na dopust grem skupaj z družino vavtomobilu. Preveč je kovčkov in oblek, da bi jih tovorila na motorju. Pred nekaj leti sem se na dopust odpeljala z motorjem, mož z otroki pa z avtomobilom. Danes nimam več takšne motoristične kondicije, da bi tri ure sedela na motorju. Se pa z motorjem rada zapeljem do mame ali pa na kavo na Bled,“ še pravi Pirc Musarjeva.

 

na kavo in kremšnito :)

 

Sicer pa lepo za videt, a ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!