Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Opombo še preberi, to je ocena brez izgube vrednosti, kjer je GSka najvišje in stroškov bencina.

 

Je pa res, da to ni pomembno za bwmjaše, ker so pripravljeni preplačati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kruci, se vidva na kavici! :P

 

 

@Snecer: mi pač mamo. Go eat yourself. :P

Popravljeno . Popravil BelaStrela
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z nenakupom bmwja pa imamo nekateri še več :)

 

 

Lepo, da tako verjameš. Sem vesela zate!  :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opombo še preberi, to je ocena brez izgube vrednosti, kjer je GSka najvišje in stroškov bencina.

 

Je pa res, da to ni pomembno za bwmjaše, ker so pripravljeni preplačati.

Pomagaj mi ker ne vidim da GS-ka največ pije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pomagam razumeti navedbo? :) na izgubo vrednosti se nanaša tisto = nov torej npr. 16jurjev, po krajši uporabi 8 jurjev vredno. 

 

To je za motosvetovce pomemben podatek, ker tu sem prebral (v uradnem članku), da se motor na 2 leti menja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naklučja - ne bi rekel.

 

Imel sem BMW R1150R (ki ga sploh ni na tej listi) pa me je hitra Ksenja skeglala. No potem je prišla CBF1000, a splet dogodkov mi je naklonil RK, ki je na vrhu lestvice.

 

Kot da bi poslušal Benko, ki pravi če si nekaj močno želiš ti cel svet pomaga (nekako tako).

 

Torej - želeti si je treba najboljše .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... glede na čas objav telih postov tukile gor, je videt, da ste dons kar dost kilometrov z mopedi naredl ....    :kva2:    

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke:  Ne nabiaj, če nisi bil zraven. Verstehen?

 

In ker si glih iz "republic Istria", ti ne bom opisoval vsakega kilometra. 

 

1. Točil sem na OMW v Pastujni, glih tolk za info, pri Štampetovem mostu se mi je prižgala lučka, na Vrhniški pumpi sem nalil 18 l, na dnevnem števcu je bilo 430km.

 

Porabo si izračunaj sam.

 

Toliko o "Lupanju".  Sicer je normalna in običajna poraba med 4,5 in 5,5l - odvisno od gibljivosti desnega zapestja. :smoke: 

 

da ne boš slučajno naslednjič rabil vizum za v Istro :hmm:

 

ti si kot reklama za Kia-o

poraba od 3,9lit/100km

in edino ti temu verjameš :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič, ko je papež napisal da je imel povprečno porabo 4,2l/100km, mu nisem verjel, ampak sem bil modro tiho, ker jaz imam povprečno 5-5,5l/100km.

 

Danes pa sem prvič peljal v malo bolj umirjeni skupini in imel po približno 80-90km povprečno porabo 4.0l/100km :kva1:

 

avgfuelgs-ka.jpg

 

zanesljivost, natančnost...

znano mi je to bmw računanje :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari men so dal tud za jest :kva1:

 

nam bi tut dajal jest, spat...vse zastonj

če bi vsak dan viseli na servisu seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne boš slučajno naslednjič rabil vizum za v Istro :hmm:

 

ti si kot reklama za Kia-o

poraba od 3,9lit/100km

in edino ti temu verjameš :BUA:

Zanimivo,ne gre se za kaj vrjameš in kaj ne ,gre se za dejstva......bom razložu za otroke...imaš poln tank naprimer X L bencina...narediš X km in natočiš X L da ga napolniš ,zatem izračunaš porabo na sto km,nobena raketna tehnologija,preprost izračun!!!

Zdej pa ti men povej kje vidiš reklamo?

Mogoče bi pa tebi morali narisat,da bi razumel :kva1: a sta ti pa Snecer sošolca :P

No prav izovem te še drugače.........seveda če si za! Se dobiva nekje,natočima poln rezervoar in grema npr. 300km potem spet natočima,če drži moja trditev plačaš hrano in pijačo ter bencin za ta dan,drugače obratno!!!

Moja trditev pa je......lepa vožnja a še vedno dinamična ne preseže 5 do 5.5max......nabijanje v iber ne preseže od 6.5 -7 čeprav mi 7 še ni popil,a nekaj razerve moram imeti tudi jaz. :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nam bi tut dajal jest, spat...vse zastonj

če bi vsak dan viseli na servisu seveda

Mi smo že taki prijatelji da serviserjem hodmo na šunko domov :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo,ne gre se za kaj vrjameš in kaj ne ,gre se za dejstva......bom razložu za otroke...imaš poln tank naprimer X L bencina...narediš X km in natočiš X L da ga napolniš ,zatem izračunaš porabo na sto km,nobena raketna tehnologija,preprost izračun!!!

Zdej pa ti men povej kje vidiš reklamo?

Mogoče bi pa tebi morali narisat,da bi razumel :kva1: a sta ti pa Snecer sošolca :P

No prav izovem te še drugače.........seveda če si za! Se dobiva nekje,natočima poln rezervoar in grema npr. 300km potem spet natočima,če drži moja trditev plačaš hrano in pijačo ter bencin za ta dan,drugače obratno!!!

Moja trditev pa je......lepa vožnja a še vedno dinamična ne preseže 5 do 5.5max......nabijanje v iber ne preseže od 6.5 -7 čeprav mi 7 še ni popil,a nekaj razerve moram imeti tudi jaz. :P  :lol:

 

ne upa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo,ne gre se za kaj vrjameš in kaj ne ,gre se za dejstva......bom razložu za otroke...imaš poln tank naprimer X L bencina...narediš X km in natočiš X L da ga napolniš ,zatem izračunaš porabo na sto km,nobena raketna tehnologija,preprost izračun!!!

Zdej pa ti men povej kje vidiš reklamo?

Mogoče bi pa tebi morali narisat,da bi razumel :kva1: a sta ti pa Snecer sošolca :P

No prav izovem te še drugače.........seveda če si za! Se dobiva nekje,natočima poln rezervoar in grema npr. 300km potem spet natočima,če drži moja trditev plačaš hrano in pijačo ter bencin za ta dan,drugače obratno!!!

Moja trditev pa je......lepa vožnja a še vedno dinamična ne preseže 5 do 5.5max......nabijanje v iber ne preseže od 6.5 -7 čeprav mi 7 še ni popil,a nekaj razerve moram imeti tudi jaz. :P  :lol:

 

Lej, če mu doli piše service, je nekaj narobe ali z računalnikom ali z motorjem, neverodostojen podatek.

Sicer pa je do take porabe prišel, ko je spustil gas v 4. prestavi pri 60 na uro.

 

Škoda da računalnik nima tudi porabe olja, kar je razumljivo, saj to ni prijetna novica za lastnika.

 

Zakaj pa ne poveš izračuna? :)

 

Narediš npr. 260km in popije 15L.

 

15 : 2,6  = poraba na 100km

 

Al kak to bmwjaši računate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, če mu doli piše service, je nekaj narobe ali z računalnikom ali z motorjem, neverodostojen podatek.

Sicer pa je do take porabe prišel, ko je spustil gas v 4. prestavi pri 60 na uro.

 

Škoda da računalnik nima tudi porabe olja, kar je razumljivo, saj to ni prijetna novica za lastnika.

 

Zakaj pa ne poveš izračuna? :)

 

Narediš npr. 260km in popije 15L.

 

15 : 2,6  = poraba na 100km

 

Al kak to bmwjaši računate?

:lol1: ti si legenda stari :OK: lej matematike te jaz ne bom učil,v prejšnjem postu sem ti razložil kako bomo prišli do mirodajne porabe benzina na 100km,in to sem razložil za telebane :P če še to ne razumeš potem :surrender:

Stari bmfl je tok napreden,da te opozori,da je potrebno narediti servis na 100km ali 1 leto in stvar špila,ni to Kawasaki ko ribne in ti mora potem mehanik narisat na list,da bi bilo potrebno servis naredit nujno po 5 letih :P  :lol:

P.S. poraba ki ti jo je pokazal Kruci je v mirovanju motorja in jo je računalnik beležil med vožnjo od točke a do točke b,trenutna poraba o kateri nabijaš ti pa računalnik ne beleži v mirovanju temveč med vožnjo,sam čudn ,da ti vseved tega ne veš....

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to pa nisem zastopil :)

 

Praviš, da je krucijeva poraba v mirovanju motorja med vožnjo.

 

Je mel v leru in ugasnjen motor?

Si si sam spet provociraš,danes se mi ne da več z tabo ukvarjat,si pa isto bil in si povabljen z bmflarji na vožnjo pri kateri se boš nasmejal in dobro najedel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo,ne gre se za kaj vrjameš in kaj ne ,gre se za dejstva......bom razložu za otroke...imaš poln tank naprimer X L bencina...narediš X km in natočiš X L da ga napolniš ,zatem izračunaš porabo na sto km,nobena raketna tehnologija,preprost izračun!!!

Zdej pa ti men povej kje vidiš reklamo?

Mogoče bi pa tebi morali narisat,da bi razumel :kva1: a sta ti pa Snecer sošolca :P

No prav izovem te še drugače.........seveda če si za! Se dobiva nekje,natočima poln rezervoar in grema npr. 300km potem spet natočima,če drži moja trditev plačaš hrano in pijačo ter bencin za ta dan,drugače obratno!!!

Moja trditev pa je......lepa vožnja a še vedno dinamična ne preseže 5 do 5.5max......nabijanje v iber ne preseže od 6.5 -7 čeprav mi 7 še ni popil,a nekaj razerve moram imeti tudi jaz. :P  :lol:

 

stari, če še mene povabiš in me spustiš na čelo vrste, boš imel porabo tam nekje med 3-3,5... :lol1:

 

a veš kok pol nau nobenmu nič jasno? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer je prou prjazen fant, nehite se že iz njega norca delat!

Ti to narobe razumeš,Snecer se dela norca iz nas :grim

stari, če še mene povabiš in me spustiš na čelo vrste, boš imel porabo tam nekje med 3-3,5... :lol1:

 

a veš kok pol nau nobenmu nič jasno? :eek:

Zmenjenu :OK:kokr sem te vidu se itak najbolje počutiš med bmflarji :grim

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si si sam spet provociraš,danes se mi ne da več z tabo ukvarjat,si pa isto bil in si povabljen z bmflarji na vožnjo pri kateri se boš nasmejal in dobro najedel ;)

 

 

najedel se ne bo, ker boste vi že šli, ko bo on na cilj prišel :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti to narobe razumeš,Snecer se dela norca iz nas :grim

Zmenjenu :OK:kokr sem te vidu se itak najbolje počutiš med bmflarji :grim

 

sam res bemti.... :eek:

 

zgleda bo treba neki v tej smeri narest :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res bemti.... :eek:

 

zgleda bo treba neki v tej smeri narest :P

Prijatelj,čakamo te,lej lohk mojga kupš za tebe samo 20k€ ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, mi2 sva že na privat. Pa kaj ti mislš? Snecer ve, da je bemvejašica taprava žena k ma skos motor pokvarjen in doma kuha, lika in pere :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!