Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Prijatelj,čakamo te,lej lohk mojga kupš za tebe samo 20k€ ;)

 

kar čakajte me... :P

 

sej veš, ni bmfl motor za razbijat in tako naprej.-.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne boš slučajno naslednjič rabil vizum za v Istro :hmm:

 

ti si kot reklama za Kia-o

poraba od 3,9lit/100km

in edino ti temu verjameš :BUA:

 

:kva1:  "Istra je naša"   :OK:  ................ toliko o vizumih................ :slap:

 

Ne vem, priznam, koliko spije KIA, sem ti podal podatke na osnovi; prevoženo km toliko, natočeno goriva toliko.

 

natočeni litre deliš s kilometri in pomnožiš s 100. Rezultat je poraba litrov na 100prevoženih km.

 

Realnih in ne po kompjuterju.

 

:slap: Je pa u iber hecno, da ma moj "Fiđat" 7 let star tudi bord computer, ki mi pove;

- Range; koliko km lahko še prevozim z preostankom goriva v rezervoarju

- Averige Consumption ; povprečna poraba

- Instant consumption; trenutna poraba,

 

:wallbash: In ne moreš verjet............ :P .............. ko se izpiše v meniju Range ............. 0 ................. je rezervoar .................. prazen .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, če mu doli piše service, je nekaj narobe ali z računalnikom ali z motorjem, neverodostojen podatek.

Sicer pa je do take porabe prišel, ko je spustil gas v 4. prestavi pri 60 na uro.

 

Škoda da računalnik nima tudi porabe olja, kar je razumljivo, saj to ni prijetna novica za lastnika.

 

Zakaj pa ne poveš izračuna? :)

 

Narediš npr. 260km in popije 15L.

 

15 : 2,6  = poraba na 100km

 

Al kak to bmwjaši računate?

 

 

Ja sej, težko prebolet,    :smoke:   ampak je res ...................... je BMW eden redkih, ki zaradi izredno dobrega navora stroja prakticira 6 prestav v menjalniku. :OK:

 

Yomaharji na FYR kljub ogromnemu navoru, še vedno vztrajajo na 5-ih prestavah. :smoke:  :BUA:

 

Zdej, al japanarji ne znajo štet več, kot do 5, al pa njihov vesoljski in tehnološko napredni stroj nima placa še za en zobnik? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32.png

sezona je pred vrati, hitro si naložite bmw servise, če še nimate

 

https://docs.google.com/file/d/0B6MDaIMitTcIRDhKR1F0cFpVZ0U/edit?usp=sharing

Spet si korak zadej,BMW navigator IV ima že vse servise naložene,pa ne za servisirat motorje temveč za druženje,pijača in hrana v potokih in kupih.... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... še vedno vsebinsko kvalitetno polna tema .....  :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... še vedno vsebinsko kvalitetno polna tema .....  :kva2:

Ja to pa res je kot nepresahljiv vrelec genijalnosti :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  Ja kaj čmo;  genijalen moped, genijalni fahrerji, ........................ :P ..................... skratka   ....................... GENIJALNO ....................... sej drugač ne more bit ................... :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gift,Snecer in Ghibli bojo kupl bmfla neuradno nepreverjena informacija :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gift,Snecer in Ghibli bojo kupl bmfla neuradno nepreverjena informacija :P

ejga, pol bo pa ta prau žur!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo,ne gre se za kaj vrjameš in kaj ne ,gre se za dejstva......bom razložu za otroke...imaš poln tank naprimer X L bencina...narediš X km in natočiš X L da ga napolniš ,zatem izračunaš porabo na sto km,nobena raketna tehnologija,preprost izračun!!!

Zdej pa ti men povej kje vidiš reklamo?

Mogoče bi pa tebi morali narisat,da bi razumel :kva1: a sta ti pa Snecer sošolca :P

No prav izovem te še drugače.........seveda če si za! Se dobiva nekje,natočima poln rezervoar in grema npr. 300km potem spet natočima,če drži moja trditev plačaš hrano in pijačo ter bencin za ta dan,drugače obratno!!!

Moja trditev pa je......lepa vožnja a še vedno dinamična ne preseže 5 do 5.5max......nabijanje v iber ne preseže od 6.5 -7 čeprav mi 7 še ni popil,a nekaj razerve moram imeti tudi jaz. :P  :lol:

 

ne vozim se z bemflarji

se preveč cenim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gift,Snecer in Ghibli bojo kupl bmfla neuradno nepreverjena informacija :P

 

ghibli ga je imel 3x

1.prvič

2.zadnji

3.nikoli več

;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:  "Istra je naša"   :OK:  ................ toliko o vizumih................ :slap:

 

 

seveda je naša...čigava pa :OK:

od vas kontinentalcev mogoče :kva2:

 

o vizumih nisva še vsega rekla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, če mu doli piše service, je nekaj narobe ali z računalnikom ali z motorjem, neverodostojen podatek.

Sicer pa je do take porabe prišel, ko je spustil gas v 4. prestavi pri 60 na uro.

"Service" piše ker sm skoraj dosegel 10.000km od zadnjega servisa. Opozarja tudi glede na datum in sicer kar prej pride, ali 10.000km ali eno leto.

 

To je povprečna poraba merjena v približno 80km. Fotka je nastala med vožnjo skozi naselje, ko sem tipkal po BC-ju in naletel na ta impresiven podatek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vozim se z bemflarji

se preveč cenim :P

Če nekaj trdiš moraš to tudi dokazat z argumenti ali dejanji,jaz to vedno storim če nekaj trdim in tudi zdej sem bil pripravljen z dejanji pokazat,da je res kar trdim!!!

Ti Snecer in podobni pa sam prbijate in nabijate,pejte v otroški vrtec saj kljub temu ,da je tema že prava satira,je vseeno prezahtevna za vas :P

 

P.S. če bi se cenil bi stal za svojimi besedami oz bi jih dokazal ali bil pripravljen sprejeti drugačno mnenje,seveda podkrepljeno z argumenti ^_^

 

No pa se igrejmo naprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ghibli ga je imel 3x

1.prvič

2.zadnji

3.nikoli več

;-)

 

Zarečene mortadele se največ poje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nekaj trdiš moraš to tudi dokazat z argumenti ali dejanji,jaz to vedno storim če nekaj trdim in tudi zdej sem bil pripravljen z dejanji pokazat,da je res kar trdim!!!

Ti Snecer in podobni pa sam prbijate in nabijate,pejte v otroški vrtec saj kljub temu ,da je tema že prava satira,je vseeno prezahtevna za vas :P

 

P.S. če bi se cenil bi stal za svojimi besedami oz bi jih dokazal ali bil pripravljen sprejeti drugačno mnenje,seveda podkrepljeno z argumenti ^_^

 

No pa se igrejmo naprej :D

 

Mi nabijamo ja, bmwjaši pa pravljice razlagajo ali raje molčijo, če pa se katere oglasi s slabo izkušnjo pa je ziher kaj z njim narobe.

 

Saj vemo kdo je odprl to temo in zakaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi nabijamo ja, bmwjaši pa pravljice razlagajo ali raje molčijo, če pa se katere oglasi s slabo izkušnjo pa je ziher kaj z njim narobe.

 

Saj vemo kdo je odprl to temo in zakaj :)

 

:hmm:  S tistim, ki se oglasi, verjetno da ni kaj dosti narobe............................ :rolleyes:

 

:hmm: Obstaja pa velika verjetnost .................... :whistle: .................. da se je "nategnu", ko je Bemfla kupoval .................. in krš od kakega "makaronarja kupu!  :wallbash:

 

Ali pa, kot je zgoraj eden pametno pojasnil - ko zasveti "servis" napis .................... :slap: ............... ma ko ga hebe ................ teraj dalje :whistle: .

 

Od takih "ownerjev", ki šparajo na servisih, s tem, da jih ne delajo, pa je ČISTI, samomor - kupit - kar kol, ne le Bemfla. B)

Popravljeno . Popravil papez47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  S tistim, ki se oglasi, verjetno da ni kaj dosti narobe............................ :rolleyes:

 

:hmm: Obstaja pa velika verjetnost .................... :whistle: .................. da se je "nategnu", ko je Bemfla kupoval .................. in krš od kakega "makaronarja kupu!  :wallbash:

 

Ali pa, kot je zgoraj eden pametno pojasnil - ko zasveti "servis" napis .................... :slap: ............... ma ko ga hebe ................ teraj dalje :whistle: .

 

Od takih "ownerjev", ki šparajo na servisih, s tem, da jih ne delajo, pa je ČISTI, samomor - kupit - kar kol, ne le Bemfla. B)

Ne boj se, tale "owner" je še vedno vse in takoj prodal (ko se je namenil prodati) in novi lastniki so bili vedno zadovoljni s tem kar so kupili, ter še dolgo potem gurali moped ali avto naprej. Je pa res, da tale "owner" še ni do sedaj bmfla prodajal....glede na statistiko, obstaja velka možnost, da se bo ravno pri taki znamki kaj zalomilo. 

Hm..kaj pa vem, raje ne kupim BMwja, kot pa da vam znižujem rejting :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi nabijamo ja, bmwjaši pa pravljice razlagajo ali raje molčijo, če pa se katere oglasi s slabo izkušnjo pa je ziher kaj z njim narobe.

 

Saj vemo kdo je odprl to temo in zakaj :)

Nima se kej oglašat :grim

Tema je taman za tebe odprta da ga lohk mal na bmfla švrkneš :P  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nekaj trdiš moraš to tudi dokazat z argumenti ali dejanji,jaz to vedno storim če nekaj trdim in tudi zdej sem bil pripravljen z dejanji pokazat,da je res kar trdim!!!

Ti Snecer in podobni pa sam prbijate in nabijate,pejte v otroški vrtec saj kljub temu ,da je tema že prava satira,je vseeno prezahtevna za vas :P

 

P.S. če bi se cenil bi stal za svojimi besedami oz bi jih dokazal ali bil pripravljen sprejeti drugačno mnenje,seveda podkrepljeno z argumenti ^_^

 

No pa se igrejmo naprej :D

 

drage volje bi šel v vrtec pa je zaseden

pol je bemflarjov :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  S tistim, ki se oglasi, verjetno da ni kaj dosti narobe............................ :rolleyes:

 

:hmm: Obstaja pa velika verjetnost .................... :whistle: .................. da se je "nategnu", ko je Bemfla kupoval .................. in krš od kakega "makaronarja kupu!  :wallbash:

 

Ali pa, kot je zgoraj eden pametno pojasnil - ko zasveti "servis" napis .................... :slap: ............... ma ko ga hebe ................ teraj dalje :whistle: .

 

Od takih "ownerjev", ki šparajo na servisih, s tem, da jih ne delajo, pa je ČISTI, samomor - kupit - kar kol, ne le Bemfla. B)

 

tresnuo glupost i ostao živ :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tresnuo glupost i ostao živ :fredy:

 

reko glupi pametnom, da sam ispao kao pametan............ :grrr  :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sem se prmislu, ko bom imel denar bom kupu BMW, da bom lahka vsaj eno stvar nonstop glancal, če se že z Darčkom nonstop vozm da ga še umit nimam cajta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!