Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Čudno da si upa z KTM-om, glede na to da bo dež in bo motorček umazan :) , drugače pa GS-ka je bolj za pozimi, ko te v noge zebe

 

:OK: Pa jasn - de. :grim

 

Vsi ta drugi pa med vožnjo na mašinah ................... pir hladite ....................... ne de................. :whistle:  :lol1:  :lol1:  :lol1: :lol1:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav Snecerju iz Ohrida :-)

Tudi tebi iz Monemvasie, na poti pa 90 posto bemflov, ena grupa je bila celo koristna, lahi, in so podali informacije o prevoznosti prelaza.

Drugace pa GS in makadam, pred mano je skoraj padel ko ga je lovil, potem je vozil za mano in gledal linijo, na asfaltu pa nervozno mimo. Da ne govorim kako se je zagozdil s tistimi kufri na CG meji, kjer je posebej spura za motorje. Skoda da nisem posnel. Ko se z gsko ustavis, je gotovo in zacne se dunajski valcek.

post-22669-0-55074600-1367502964_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to je to, ni bistvo kako se voz GS-kai,... ampak samo da ga imam :)

Snecer, si vprasal kaj skupino gsov, koliko litrov motornega olja tovorijo s sabo? Mogoce je bil to razlog za problem voznika z alu kufri...hmmm kdo bi vedel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to je to, ni bistvo kako se voz GS-kai,... ampak samo da ga imam :)

Snecer, si vprasal kaj skupino gsov, koliko litrov motornega olja tovorijo s sabo? Mogoce je bil to razlog za problem voznika z alu kufri...hmmm kdo bi vedel ;)

 

Sigurno so mel manj olja v kufrih, kot ti in Snecer  ............................ keten spraya porabita za 5000 km dolgo furo. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno so mel manj olja v kufrih, kot ti in Snecer  ............................ keten spraya porabita za 5000 km dolgo furo. :smoke:

 

cel sprej 2,99€

za 3000km 4x posprejal ketno.sj res danes jo bom tut, ker me je učeri iz Bovca do Lj pral k' norca

odplahnil skupino "avanturistov" na BolMalWozi koretah od Mosta na Soči do Idrije... vozili kot da so na

eMzEjih in ne na dominantnih Bee eeeM Vejih. Sam oprema je pa bila barvno usklajena.... :grim

Aja da ne pozabim ostanek spreja  vsaj še 3/4 doze....

za 3000km z GS 1 liter olja 9€ :rolleyes:

da ne omenjam popravilo nosilca kufra... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

za 3000km z GS 1 liter olja 9€ :rolleyes:

 

Hm...nekako mi ne požre liter olja na te kilometre.

(Pa tudi špricanje verige mi je bilo precej odvečno opravilo.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...nekako mi ne požre liter olja na te kilometre.

(Pa tudi špricanje verige mi je bilo precej odvečno opravilo.)

 

 

Koliko pa ti požre? 1,5 litra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tebi iz Monemvasie, na poti pa 90 posto bemflov, ena grupa je bila celo koristna, lahi, in so podali informacije o prevoznosti prelaza.

Drugace pa GS in makadam, pred mano je skoraj padel ko ga je lovil, potem je vozil za mano in gledal linijo, na asfaltu pa nervozno mimo. Da ne govorim kako se je zagozdil s tistimi kufri na CG meji, kjer je posebej spura za motorje. Skoda da nisem posnel. Ko se z gsko ustavis, je gotovo in zacne se dunajski valcek.

 

Imel enih 150km Albanskega makadama :kva1:  vse ok na mopiju :OK:

 

 

cel sprej 2,99€

za 3000km 4x posprejal ketno.sj res danes jo bom tut, ker me je učeri iz Bovca do Lj pral k' norca

odplahnil skupino "avanturistov" na BolMalWozi koretah od Mosta na Soči do Idrije... vozili kot da so na

eMzEjih in ne na dominantnih Bee eeeM Vejih. Sam oprema je pa bila barvno usklajena.... :grim

Aja da ne pozabim ostanek spreja  vsaj še 3/4 doze....

za 3000km z GS 1 liter olja 9€ :rolleyes:

da ne omenjam popravilo nosilca kufra... :BUA:

 

 Naredil 2700km dva na mopiju, naložen, ko da grem na fronto :kva2: moram ti povedat, da nisem imel olja zraven. Sploh pogledal nisem, če ga je kaj popilo :smoke:  je pa res, da moraš prvi motor ne pa nekaj zjahanga in pol govoriti, da so vsi gs klump...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno so mel manj olja v kufrih, kot ti in Snecer  ............................ keten spraya porabita za 5000 km dolgo furo. :smoke:

 

Keten spray  PDL nima "olja" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sctitnik, da si nogo ne razkoljes, ko saltas ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je ta zadeva na gski? ščitnik za fergazere? :)

 

p4253652.jpg

To je po moje kakšen vesoljsko precenjeni Turatechov plehnati dodatek za bogate naivneže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo več razlage za tiste, ki ne razumemo bmw servisnih izrazov.

PDL je v kakovostnem rangu izdelkov top shopa gospod poznavatelj mazalnih sredstev. 

 

To je po moje kakšen vesoljsko precenjeni Turatechov plehnati dodatek za bogate naivneže

Po moje tudi, še bolj verjetno pa wunderlich...

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PDL je v kakovostnem rangu izdelkov top shopa gospod poznavatelj mazalnih sredstev. 

 

Po moje tudi, še bolj verjetno pa wunderlich...

 

Jap, PDL (made in Germany) je najslabše možno na trgu, podobno kot drugi nemški produkti, a ne?

Do dve leti nazaj sem vse živo že metal na ketno, vključno s priznanimi polizdelki, ki pa pdlju ne sežejo do kolen.

 

Ampak za kardan pa res ni, tam rabiš olje za žago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Futr oz. v primeru Snecergifta vazelin za onaniranje: 

http://www.ultimatejourney.com/motorcycles.html

Če bosta Sne-Gifta malo pregledala link, bo bolj malo onaniranja. Predno sta šla na Bmw ja sta sprobala tudi rižek... Res pa ni bilo Kawe, pa tudi Talijanca ne..

Če bi imela katerega od teh dveh, bi bilo možno, da bi še sedaj potovala po svetu. Za kaj vse jih je švaba prikrajšal.... To bi bilo šele za v knjigo rekordov, ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor gledam po linku vidim rebrandano Aprilio Pegaso, tak da ...

Človk, a ti nisi nikol frej? Stalno v pripravljenosti? Aprilia, sploh rebrandana, se ne šteje, tak da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam snecer, cisti Pegaso!! Ki pa je bil, da se razume ze deset let pred BMW-jem zunaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno da si upa z KTM-om, glede na to da bo dež in bo motorček umazan :) , drugače pa GS-ka je bolj za pozimi, ko te v noge zebe

Zase se brigej :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na fotki model Versaci GSA-gris advencer :)

Sej slika bi bila lepa če ne bi napopal tega klumpa gor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!