Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Snecer in njegov fant Gift gledata po netu vse vrste bmflov in se zraven božata po čokoladnem učku :lol1:

Ma nč narobe fanta vsak ma svoj fetiš,no jaz uživam v gledanju peršingov na dveh nogah v Monte Negro...... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer in njegov fant Gift gledata po netu vse vrste bmflov in se zraven božata po čokoladnem učku :lol1:

Ma nč narobe fanta vsak ma svoj fetiš,no jaz uživam v gledanju peršingov na dveh nogah v Monte Negro...... :P

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/5950-bmw-r-1200-gs/page-121#entry2002428

 

Kmet2@: je tebi to normalno na izdelki za 17jurjev+ ? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da naute preveč pametni: po 2.500 prevoženih kilometrih, testiranju po dežju, blatu, ja celo makedamu, finem in grobem asfaltu, smo naredili primerjalni test treh motorjev in sicer:

 

KTM

GS

KAWA

 

Motorje so obremenjevali različni šoferji, tako da ni prišlo do podkupovanj in lumparij, ter prirejanja rezultatov, ki so naslednji:

 

KTM je imel 1 vijak preveč,

GS je zgubu en vijak,

KAWA je pa mau zarustala.

 

Obširni test s fotografijami, bo izšel v kratkem. Aja točkovanja namerno nismo objavili, ker se v oddelku za "vrstni red" nismo mogli dogovoriti, kateri moped je zmagovalec. :P



Čist normalno.....maš pa sam 4 variante :grim

in 2 možnosti :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja slike zbiram brišem fotošopiram,največ dela imam z Ninjico saj moram vedno naredit ,da na fotki zgleda kar najlepše,kar je pa težko,sej je bla več na makedamu kot na cest :P  :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to je to, ni bistvo kako se voz GS-kai,... ampak samo da ga imam :)

Snecer, si vprasal kaj skupino gsov, koliko litrov motornega olja tovorijo s sabo? Mogoce je bil to razlog za problem voznika z alu kufri...hmmm kdo bi vedel ;)

 

Midva sva res tovorla eno flaško s sabo. Odkar so menjal tip priporočenga olja, ga ne pocuza nič... tako, da tudi ta stereotip odpade (gre pa za dve stari karjoli k sta naklamfali vsaka 2000 km v teh dneh pa nič popupala). 

Hvala vsem k ste salutiral. Odlična ideja, bemvejaši!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da naute preveč pametni: po 2.500 prevoženih kilometrih, testiranju po dežju, blatu, ja celo makedamu, finem in grobem asfaltu, smo naredili primerjalni test treh motorjev in sicer:

 

KTM

GS

KAWA

 

Motorje so obremenjevali različni šoferji, tako da ni prišlo do podkupovanj in lumparij, ter prirejanja rezultatov, ki so naslednji:

 

KTM je imel 1 vijak preveč,

GS je zgubu en vijak,

KAWA je pa mau zarustala.

 

Obširni test s fotografijami, bo izšel v kratkem. Aja točkovanja namerno nismo objavili, ker se v oddelku za "vrstni red" nismo mogli dogovoriti, kateri moped je zmagovalec. :P

in 2 možnosti :D

 

Torej ste demantirali revije, kjer vedno zmaga GS :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ste demantirali revije, kjer vedno zmaga GS :)

Pa saj drugo kot igrackat, se ne znajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem k ste salutiral. Odlična ideja, bemvejaši!

Kako to zgleda? Da še jst vem? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ste demantirali revije, kjer vedno zmaga GS :)

eeeeeee tle bo pa še huda borba :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne objavljal več takih, ravno se odločam, zdaj pa spet ne vem, kaj naj naredim? :blush: , ne bi rad več iztopal, pa bi si omislil GS-a :grim

Ne sprejemamo več novih članov,je zmanjkal GS-ov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sprejemamo več novih članov,je zmanjkal GS-ov :P

 

Kaj, članskih zmanjkalo?.....samo € pokažeš  pa pelješ  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, članskih zmanjkalo?.....samo € pokažeš  pa pelješ  :grim

Eh z € ga sploh ne moreš kupit,sam še za zlato ga lohk dobiš pa vmes mora biti kakšen draguljček :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne objavljal več takih, ravno se odločam, zdaj pa spet ne vem, kaj naj naredim? :blush: , ne bi rad več iztopal, pa bi si omislil GS-a :grim

 

mogoče vseeno premisli, ker nekaj bistvenega izboljšanja čas ni prinesel...problemi so dokaj podobni :)

 

brizio-brioude1980-rolfwitthoft.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče vseeno premisli, ker nekaj bistvenega izboljšanja čas ni prinesel...problemi so dokaj podobni :)

 

brizio-brioude1980-rolfwitthoft.jpg

 

:hmm: Pa tebi res ni pomoči........................in ja, pravilno si ugotovil ...................... nečesa, kar je bilo že  pred 60 leti "space tehnology" res ne moreš ( razen malenkosti ) bistveno izboljšati.

 

:010  :010  Leta 1950 so imeli BMW fahrerji popolnoma iste probleme, kot danes ........................... :whistle:  ..................... tisti ki niso imeli dovolj DM, so vehementno trdili ......................... da so BMW polizdelki "drek" ....................lastniki pa so se tako kot danes .................... lepo okoli furkali in na "Oktober festu" veselo ..................... :beer2: .

 

:010  :010  Prav vesel sem in komaj čakam, da se mi vsi ti problemi, ki jih tako potenciraš končno enkrat že začnejo pojavljati...................... :hmm: ...................... da bom vsaj vedel o čem lapaš. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že v Rusiji se je pokazalo, da niso kos nalogi :)

 

:hmm: Trdiš torej, da bi "švabo" takrat v tisti mrzli ruski zimi, z enormnimi količinami snega in temperaturami do - 40 stopinj, nalogo bolje opravil z kakim japončkom, talijančkom ali celo angležem. Po možnosti celo z vodnim hlajenjem? :naughty:

 

O:-) Pa dej no .................... bodi malo bolj resen ..................... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že takrat niso bili primerni za teren, ne da so crkavali, ampak so obstali :)

 

Takole iz zgodovinskih bukel in zgodovinskih faktov je moč izluščiti, da je obstalo vse, ne le motoristi.

 

Obstale so cele kolone, tako transportov, kot "pancer wagnov" in vse ostalo.

 

Poleg nemogočih vremenskih pogojev je bil glavni razlog "adolf", ki je zadevo totalno podcenil in nikakor ni mogel zagotoviti logistične oskrbe svojih čet globoko na ruskem ozemlju.

 

:hmm: Sej ne da bi bil kak velik strokovnjak, .................. ampak se mi tko čist simpl zdi, da brez nafte ali pa benza pravzaprav noben stroj ne more bit mobilen in pač ................... OBSTANE.

 

Če ti veš drugač, me prosim popravi! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gska.jpg

kakšne znamke motor je parkiran v ali pred tunelom? :)

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/video-opozorila-znova-naletela-na-gluha-usesa-vozniki-ustavljali-v-predorih-se-sprehajali.html

 

Kaj za Rusijo, še za dež ni.

 

:worship:  :worship:  :worship:  :worship:

 

Snecko ..................... res si .................. CAR ..................... :notworthy: ............... demagogije in "bacanja magle .................. :worship: .   Svaka čast.

 

Če pa dejstva poveš - pol je slika mal drugačna.

 

Padal ni dež :eek: ampak ................. TOČA ................. velikosti oreha in večja. Celo 2x so morali cesto PLUŽITI.

 

Ja, ja sej vem, ti bi se pelal ................. jebeš točo .................... ampak to si samo ti. :yes:    CAR.

 

Je pa ta BMW fahrer edini od vseh ostalih, ki so v predoru "parkirali", naredil kar je in kot je treba.

 

Parkiral je 20 jurjev vreden mopi zunaj na toči, na odstavnem pasu, ni ogrožal svojega življenja z nadaljevanjem vožnje, ni ogrožal drugih udeležencev s tem da bi parkiral v predoru ........................... pa še kaj bi se našlo.

 

Še kaj? :yea1:

Popravljeno . Popravil papez47
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede porabe ... sem čez praznike prevozil celo Jadransko magistralo dol in gor in neverjetno  :eek:  ... Kawasaki, ne da čist malo pokuri, kuri negativno in sem moral prav iskat bencinske da sem ven zlival bencin (in ob tem še zaslužil). Če bi mel kašnega bmfla bi pa njemu sprot lahko prodajal bencin.

Snecer, a se teb tudi kej podobnega dogaja ker baje imaš v lasti to vrhunsko tehnologijo iz japonske  :D  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!