Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Kwa zdej, že mate vsi BMW-je? :D

 

:smoke: Eni še razmišljajo....................... :OK: .......................drgač pa JA. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Papež pa nikakor noče dojeti, da njegovo živciranje spada v temo "Zakaj BI imel ..." in ne "Zakaj NE bi imel..."

 

Je pa lepo ugotovil, da se BolMaloWozi farerji furcajo predvsem na Oktoberfest in podobne veselice.

 

In ruska zima ni bila prehuda za ruske tanke, ki so lepo zgazili zamrznjene šwabe. In če prav pomnim (če ne me popravite) je dolfek zajebal, ker je kuril dizel, ki pa vemo, da se ni obnesel v mrazu. Torej so kar lepo zamrznili in v blatu obstali, potrgali gosenice ipd. ker enostavno niso bili dovolj prilagojeni za težak teren. Tako kot tudi sedaj bmflni niso. Traktorji, ki še to niso!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je pa res, da ima večina bmw farerjev in fareric našponan kombinezon tam čez bauh, rit, stegna... 

kurc... očitno gre dnar pa kile čevapov skupi al kako že...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Papež pa nikakor noče dojeti, da njegovo živciranje spada v temo "Zakaj BI imel ..." in ne "Zakaj NE bi imel..."

 

Je pa lepo ugotovil, da se BolMaloWozi farerji furcajo predvsem na Oktoberfest in podobne veselice.

 

In ruska zima ni bila prehuda za ruske tanke, ki so lepo zgazili zamrznjene šwabe. In če prav pomnim (če ne me popravite) je dolfek zajebal, ker je kuril dizel, ki pa vemo, da se ni obnesel v mrazu. Torej so kar lepo zamrznili in v blatu obstali, potrgali gosenice ipd. ker enostavno niso bili dovolj prilagojeni za težak teren. Tako kot tudi sedaj bmflni niso. Traktorji, ki še to niso!

:grrr Men je vse jasn, ampak komu drugemu očitno NI................. :blush:

 

Kot si sam lepo ugotovil "logistična zajeba", oziroma uporaba neprimernih orodij za neko dejanje.

 

Dej ti tvojga Vmax-a potunkat 25m pod vodo - pa da vidmo, a bo delal kot podmornica, al bo riknu? :smoke:

 

:OK: Po tej logiki, je japonc naredu za en kurc moped, k neče pod vodo laufat! :kva1:  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je pa res, da ima večina bmw farerjev in fareric našponan kombinezon tam čez bauh, rit, stegna... 

kurc... očitno gre dnar pa kile čevapov skupi al kako že...

Bauh pa čebula s čevapi deluje na možgane. Saj veš, poapnenje žil, zmanjšan pretoka krvi v  možganih ipd...

No nekateri se kljub tem modernim težavam še ubranijo norosti imenovane bmf, pa gredo na Kawo, kar očitno deluje bolj zdravo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bistvu bi lahko dodal Bauh Me Weže

(kar posebno neestetsko izpade na babah)

Popravljeno . Popravil corser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Men je vse jasn, ampak komu drugemu očitno NI................. :blush:

 

Kot si sam lepo ugotovil "logistična zajeba", oziroma uporaba neprimernih orodij za neko dejanje.

 

Dej ti tvojga Vmax-a potunkat 25m pod vodo - pa da vidmo, a bo delal kot podmornica, al bo riknu? :smoke:

 

:OK: Po tej logiki, je japonc naredu za en kurc moped, k neče pod vodo laufat! :kva1:  :whistle:

E wiš, tle je caka. Vmax-a ali recimo CBjko (ki jo bolj vozim) nihče ne reklamira in razglaša za ah in oh, oziroma se že prodaja bolj za določeno uporabo.

Bmfa pa se povzdiguje v zvezde, pa že pri luni od njega stran kardan odleti. In potem se en poljak s cestakom mimo na mars odpelje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bistvu bi lahko dodal Bauh Me Weže

(kar posebno neestetsko izpade na babah)

Zato sem si pa grive porezal, ker so me nekajkrat zamenjali. Bolje bit debu dec, kot debela baba!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je pa res, da ima večina bmw farerjev in fareric našponan kombinezon tam čez bauh, rit, stegna... 

kurc... očitno gre dnar pa kile čevapov skupi al kako že...

 

:OK: Točna ugotovitev ................... :grim ................. saj veš kak gre .................... pridni pri delu ................... pridni pri jelu. :grim

 

In če že, se mi ne splača se pelat sam do Čada al pa so Sofre na čevape. :smoke:

 

Zaverglaš moped, pa do Sarajeva ................... šala mala. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej jest tut ne bi mel GS-ke. :grrr 

 

:smoke: Je moja prjavla, da tko grdga motorja še ni vidla in da se tm gor že ne bo vozila. :grrr 

 

Ja kva bojo pa lde rekl. :blush: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Men je vse jasn, ampak komu drugemu očitno NI................. :blush:

 

Kot si sam lepo ugotovil "logistična zajeba", oziroma uporaba neprimernih orodij za neko dejanje.

 

Dej ti tvojga Vmax-a potunkat 25m pod vodo - pa da vidmo, a bo delal kot podmornica, al bo riknu? :smoke:

 

:OK: Po tej logiki, je japonc naredu za en kurc moped, k neče pod vodo laufat! :kva1:  :whistle:

 

Danes ni treba do Rusije, da bi "odplavalo".

 

 

Ein Freund hat jetzt ein Geständnis abgelegt. Seine 1200 GS - vier Jahre 47.000km hat bereits zwei Kupplungen, zwei Getriebe, drei mal den Motorsimmering und jetzt zum zweiten Mal den Druckmodulator für das ABS verschlissen. Fehler die nicht nur bei ihm vorgekommen sind. Man hört dies von mehreren Seiten. Er ist ein sportlicher Fahrer, er nimmt sie ran und dreht sie auch. Scheinbar ist die Technik dem nicht gewachsen und unterdimensioniert. Ärgerlich natürlich auch, weil einiges nach der Garantiezeit, zwar in Kulanz aber immer mit saftiger Rechnung für die Arbeitszeit geendet hat.

 

 

Take zgodbe, če se izognejo cenzuri na forumih, so očitno vsakdanjik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bistvu bi lahko dodal Bauh Me Weže

(kar posebno neestetsko izpade na babah)

 

:smoke:  A si pozabu, kaj pravjo ...................... :hmm: .................. " bolje da se ljulja - nego da ŽULJA" ...................... :lol1:  :lol1:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ni treba do Rusije, da bi "odplavalo".

 

 

Take zgodbe, če se izognejo cenzuri na forumih, so očitno vsakdanjik.

 

:OK: Bravo.

 

:smoke: Sam da do tega pride, je treba 10.000 mopedov prodat in se zgodi ENEMU.

 

:smoke: Drugi jih 10.000 niti ne sestavjo, kaj šele prodajo ..................... :grrr .....................posledično se to pač ne more primeriti. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Er ist ein sportlicher Fahrer,

 

 

To sem objavil zaradi tega, ker na motosvetu so sami uberfahrerji, pa da ne bo presenečenj. 2x sklopka, 2x menjalnik...

 

Fora ni v količini, ampak v kvaliteti, a ne pišemo o tem že preko 200 strani? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

kakšne znamke motor je parkiran v ali pred tunelom? :)

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/video-opozorila-znova-naletela-na-gluha-usesa-vozniki-ustavljali-v-predorih-se-sprehajali.html

 

Kaj za Rusijo, še za dež ni.

 

 

 

če bi se tip odpeljal, bi cilindri fasali, tako, da ga je treba razumet Snecer ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Bravo.

 

:smoke: Sam da do tega pride, je treba 10.000 mopedov prodat in se zgodi ENEMU.

 

:smoke: Drugi jih 10.000 niti ne sestavjo, kaj šele prodajo ..................... :grrr .....................posledično se to pač ne more primeriti. :yea1:

 

To enako sam malo obrnjene besede poslušam od mojega prijatelja, ki vozi BMW

 

Pa dobro bem vam sunce žarko. Ko je treba pojasniti zakaj je nekdo kupu kup dreka za kup denarja

vedno imate pripravljen ta odgovor.

alooooooooooooo ejjjjj

v Sloveniji ni na cesti 10000 BMW pa poslušam kar naprej podobne zgodbe

to crknil, uno počil, tolk olja požrl.....

 

Mal stika z realnostjo vam pa res primanjkuje :BUA:

 

No zdj me pa dajte zaradi slovenčine in pravopisa fu kat

ker ne vem če imate kaj druzga...

pa res še majhne in velike črke, dvojina.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bauh pa čebula s čevapi deluje na možgane. Saj veš, poapnenje žil, zmanjšan pretoka krvi v  možganih ipd...

No nekateri se kljub tem modernim težavam še ubranijo norosti imenovane bmf, pa gredo na Kawo, kar očitno deluje bolj zdravo. :OK:

Zgleda da sta ti pa snecer skoz na čvapih.. :grim .....tok po razmišljanju sodeč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke:  A si pozabu, kaj pravjo ...................... :hmm: .................. " bolje da se ljulja - nego da ŽULJA" ...................... :lol1:  :lol1:  :lol1:

Je še mlad.do te točke še ni prišel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To enako sam malo obrnjene besede poslušam od mojega prijatelja, ki vozi BMW

 

Pa dobro bem vam sunce žarko. Ko je treba pojasniti zakaj je nekdo kupu kup dreka za kup denarja

vedno imate pripravljen ta odgovor.

alooooooooooooo ejjjjj

v Sloveniji ni na cesti 10000 BMW pa poslušam kar naprej podobne zgodbe

to crknil, uno počil, tolk olja požrl.....

 

Mal stika z realnostjo vam pa res primanjkuje :BUA:

 

No zdj me pa dajte zaradi slovenčine in pravopisa fu kat

ker ne vem če imate kaj druzga...

pa res še majhne in velike črke, dvojina.... :kva2:

Ti si lahk pa čist tih :P sem ti dal iziv pa si se usral na polno,prav tako Snecer in njegov fant,sam gobec vas je,pa brigejte se zase :) banda radioaktivna :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen izziv si nam pa dal?

Lej če si dementen je to povsem tvoj problem,vpraš Ghiblija :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ma on z izzivom? :) jaz nič ne vem, da bi ti kakšen izziv dajal, to si si nekaj namislil. Jaz sprejmem izziv, samo šraufat ti pa ne mislim.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ma on z izzivom? :) jaz nič ne vem, da bi ti kakšen izziv dajal, to si si nekaj namislil. Jaz sprejmem izziv, samo šraufat ti pa ne mislim.

Tud jaz nč ne vem kaj ti nabijaš... :grrr ...toda ko dosežež vrh ti spet potalam par dejstev in argumentov,pa je pol kakšen dan mir pred tabo :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo,ne gre se za kaj vrjameš in kaj ne ,gre se za dejstva......bom razložu za otroke...imaš poln tank naprimer X L bencina...narediš X km in natočiš X L da ga napolniš ,zatem izračunaš porabo na sto km,nobena raketna tehnologija,preprost izračun!!!

Zdej pa ti men povej kje vidiš reklamo?

Mogoče bi pa tebi morali narisat,da bi razumel :kva1: a sta ti pa Snecer sošolca :P

No prav izovem te še drugače.........seveda če si za! Se dobiva nekje,natočima poln rezervoar in grema npr. 300km potem spet natočima,če drži moja trditev plačaš hrano in pijačo ter bencin za ta dan,drugače obratno!!!

Moja trditev pa je......lepa vožnja a še vedno dinamična ne preseže 5 do 5.5max......nabijanje v iber ne preseže od 6.5 -7 čeprav mi 7 še ni popil,a nekaj razerve moram imeti tudi jaz. :P  :lol:

 

snecer evo ga :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!