Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

To enako sam malo obrnjene besede poslušam od mojega prijatelja, ki vozi BMW

 

Pa dobro bem vam sunce žarko. Ko je treba pojasniti zakaj je nekdo kupu kup dreka za kup denarja

vedno imate pripravljen ta odgovor.

alooooooooooooo ejjjjj

v Sloveniji ni na cesti 10000 BMW pa poslušam kar naprej podobne zgodbe

to crknil, uno počil, tolk olja požrl.....

 

Mal stika z realnostjo vam pa res primanjkuje :BUA:

 

No zdj me pa dajte zaradi slovenčine in pravopisa fu kat

ker ne vem če imate kaj druzga...

pa res še majhne in velike črke, dvojina.... :kva2:

:smoke: Viš, to je tipično Slovenceljsko. :grrr

 

Bi mel, pa NIMAŠ. In ker bi še vedno me - maš, pa kud puklo da puklo in "kaufneš" pretegnjen in sfukan klump!

 

:eek: Sam da bo marka.

 

Pol pa k vidš, da so te nafukal in :pos: , pa še :l_01:  in nategnil k gumico, ja pol je pa vse kar ma "propelor " polizdelk in za v smeti.

 

Kaj čmo :hmm: dolina Šentflorjanska pač. B)

 

Sicer pa, tud pr "shuttlu" je par ploščic stran padl,pa je šla zadeva u maloro ............ :whistle: pa kakemu "airbusu" je tut že motor stran padu :whistle: , pa kak "Titanic" se je tudi že potopil ............... pa taku naprej .............. ne de! :yea1:

 

Ampak - viš ................dokazano, za nobeno monado NI bil kriv STROJ, ampak zmeri "opica", ki ga je upravljala ..................... člouk mislm ............... k je mislu da je "u iber pameten".

 

Zdej če daš "neandertalcu" BMW-ja u roke :smoke: , je jasn, da bo najprej kardan polomu, ker rab neki, k je vsaj podobn gorjači, da lahk kakega rižarja mal :bum:  :bum: .

 

Sej s ketno se tega ne da. :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snecer evo ga :grim

 

Ja, zdaj vabi na vožnjo, ko sem mu dal formulo, kako izračuna porabo na roke, ne pa na nemški software.

Naj se prvo sam pelje pa vse slikovno evidentira, pa mu naknadno preračunam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zdaj vabi na vožnjo, ko sem mu dal formulo, kako izračuna porabo na roke, ne pa na nemški software.

Naj se prvo sam pelje pa vse slikovno evidentira, pa mu naknadno preračunam.

 

:kva1: Jak na riječima...................... :BUA:

 

:hmm: Ko pa je treba u akcijo .................. pa .........................rep med noge ..........................mislm .......................blamaža..................... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: Jak na riječima...................... :BUA:

 

:hmm: Ko pa je treba u akcijo .................. pa .........................rep med noge ..........................mislm .......................blamaža..................... :P

In to je že večkrat pokazal.......ampak je vseen CAR :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak snecer in vsi njegovi fantje.... KAPO DOL :worship:  :worship:   palite jih ko drva :lol1:  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: Ja, kva pa češ .............................. če se ne bi ........................... mal ........................ prepucaval, bi .......................... motomars bil čist ...................... TIH............................ :grim ...................... je treba mal kurt...................... še posebi zdej .................. k se je spet mal shladilo................... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: Ja, kva pa češ .............................. če se ne bi ........................... mal ........................ prepucaval, bi .......................... motomars bil čist ...................... TIH............................ :grim ...................... je treba mal kurt...................... še posebi zdej .................. k se je spet mal shladilo................... ;)

 

 

.... ne, sej to lahko počnete tud k bo toplo ....   :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da sta ti pa snecer skoz na čvapih.. :grim .....tok po razmišljanju sodeč :P

Se rešujem s Kawo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zdaj vabi na vožnjo, ko sem mu dal formulo, kako izračuna porabo na roke, ne pa na nemški software.

Naj se prvo sam pelje pa vse slikovno evidentira, pa mu naknadno preračunam.

Kdo pravi, da je software Nemski :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, če mu doli piše service, je nekaj narobe ali z računalnikom ali z motorjem, neverodostojen podatek.

Sicer pa je do take porabe prišel, ko je spustil gas v 4. prestavi pri 60 na uro.

 

Škoda da računalnik nima tudi porabe olja, kar je razumljivo, saj to ni prijetna novica za lastnika.

 

Zakaj pa ne poveš izračuna? :)

 

Narediš npr. 260km in popije 15L.

 

15 : 2,6  = poraba na 100km

 

Al kak to bmwjaši računate?

dragi presvetli kolega, service (se) pise tudi na mojemu, ker se nisem zbrisal opozorila kdaj bi naj bil naslednji delan. servis, redni, da ne bo pomote.

nimam pa pojma kaj se tako blazno cirkuliras glede porabe necesa, kar tebi ne hodi v strosek. ocitno nekaj je narobe.

 

porabo racunam relativno enostavno; zaradi natancnosti uporabljam nacin "natankano kolicino" krat 100 deljeno z "narejenimi kilometri". no rocket science here.

460 km z 23 litri ni problem. tudi 510 km z 24 litri sem ze naredil (in skoraj zaspal zraven, but that´s another story). 430-450 km je normalno z enim tankom.

sem navajen precej visjih povprecnih porab, pa me GT vedno znova (pozitivno) preseneti. ce gledamo se povprecne hitrosti toliko bolj. ravno v soboto sem si malce dinamicneje ogledal tudi dvor kocevje. 5,3 l/100 povprecje.

 

ampak zihr lazem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem vedu! :smoke:

Pa ne sam ledeni,vsi lažemo...ziher :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne sam ledeni,vsi lažemo...ziher :P

V bistvu je vseh 280 strani sama laž ... v resnici je temi naslov Zakaj bi imel bmfla :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je vseh 280 strani sama laž ... v resnici je temi naslov Zakaj bi imel bmfla :)

Lej maš sam štiri varijante :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Papež pa nikakor noče dojeti, da njegovo živciranje spada v temo "Zakaj BI imel ..." in ne "Zakaj NE bi imel..."

 

Je pa lepo ugotovil, da se BolMaloWozi farerji furcajo predvsem na Oktoberfest in podobne veselice.

 

In ruska zima ni bila prehuda za ruske tanke, ki so lepo zgazili zamrznjene šwabe. In če prav pomnim (če ne me popravite) je dolfek zajebal, ker je kuril dizel, ki pa vemo, da se ni obnesel v mrazu. Torej so kar lepo zamrznili in v blatu obstali, potrgali gosenice ipd. ker enostavno niso bili dovolj prilagojeni za težak teren. Tako kot tudi sedaj bmflni niso. Traktorji, ki še to niso!

v kolikor me spomin ne vara so bile masine raznih pzkfw-nov bolj benciske sorte, medtem ko je T-34 kuril nafto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kolikor me spomin ne vara so bile masine raznih pzkfw-nov bolj benciske sorte, medtem ko je T-34 kuril nafto.

A da si tolk star, da se še spomniš tega?

To je bila KGBjevska laž!

 

Menda ne misliš, da bom feler priznal? Živ ne!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope, se spomnim tudi cesa, kar sem kje prebral. vcasih. :blush:

lahko pa pokukas na kaksno spletno stran o tej tematiki. BTW z ottomotor je misljen benciski motor v nemscini. :grim

 

ne bi te pa moril z buklami; se mi jih par deset kil o tem valja po policah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je bila prednost, da so požirali oboje in nafto in bencin, so pa zato kurli po stotine litrov na 100km :)

 

Šerman pa je bil ziher samo na bencin, ker so ga švabi klicali ljubkovalno "vžigalnik" (Ronson :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Šerman pa je bil ziher samo na bencin, ker so ga švabi klicali ljubkovalno "vžigalnik" (Ronson :)

Bencin seveda ,čisto po ameriško žejen :whistle:  povprečna poraba 600 litrov :eek:  tako ,da ne sedaj jamrat, da je mopi  žejen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahah pa ni konca,pa ni... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 bo na koncu spoznal, da je sam sebi fotr in s tem se neha.

Ja ampak do tam je še dolga :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ma jebeš, kdo mu je fotr .....  :eek:

 

.... sam nehat ne  ....  :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 bo na koncu spoznal, da je sam sebi fotr in s tem se neha.

 

pa glih zdaj ko baje dojame kakšn klump vozi

mal sm slabe volje :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!