Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Sam pogrešam mal naša malinovca,Snečija pa Giftka,da nista slučajno GS kupla :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-11-1069165375.jpg

post-11-1066048412.jpg :grim

Za malo smeha  :grim  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, tu je bistvo problema GSke :)

Stvar je treba gledati globje.

Zakaj ima bmf bate vodoravno? Ker jih je lažje gont kot navpično! Šele v zadnjem času so začel delat take, kjer bati navzgor lavfajo. Pa še to šele, ko so začel đapanarje posnemat in jih skušajo tehnološko ujet! Je pa to za traktorje čist u redu. Počas z reduktorjem po njivah kar gre. Saj imajo tud eni traktorji komaj 30 kavalov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene zjeb... zajc, spet druge ...    :)

 

 

 

 

1250710559120755759569668_zpsc5873ad8.jp

 

 

 

... jest pa mislim, da ni tle feler u motorju al pa u farerju, ampak je tale svizec zgleda "superman", oziroma "supersvizec"   :kva2: 

 

... pa prou simpatičen je ..... :OK:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je treba gledati globje.

Zakaj ima bmf bate vodoravno? Ker jih je lažje gont kot navpično!

 

:kva1: Evo, a je pol kej čudnega, če ma tako nizko porabo................ :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene zjeb... zajc, spet druge ...    :)

 

 

 

 

1250710559120755759569668_zpsc5873ad8.jp

 

Tule sem jaz leta 2010 pobiral enga tipa s hondo pan european. Takoj smo ga pobral pa je vse ven teklo, benz, olje ... Škode kar nekaj, počena stranska plastika, ogledalo, spraskano, zlomljena tačka ...

Beemerja pa vsak najprej slika na tleh, se zraven nasmeji, fotka in šele potem pobere in pelje naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. O tem fenomenu sem tudi pisal že na forumu.

 

 

Znači istina je što ljudi govore?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule sem jaz leta 2010 pobiral enga tipa s hondo pan european. Takoj smo ga pobral pa je vse ven teklo, benz, olje ... Škode kar nekaj, počena stranska plastika, ogledalo, spraskano, zlomljena tačka ...

Beemerja pa vsak najprej slika na tleh, se zraven nasmeji, fotka in šele potem pobere in pelje naprej.

 

to pomeni da se PanEuropeani in BolMalWozi tam valjajo po tleh oz počivališčih

 

btw imel PanEuropean.... faaaaak je to težak moped ko krene proti tlem

pa nimaš ga za kaj prijeti... :BUA:

en sam ga dvigne sam če je Terminator

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule sem jaz leta 2010 pobiral enga tipa s hondo pan european. Takoj smo ga pobral pa je vse ven teklo, benz, olje ... Škode kar nekaj, počena stranska plastika, ogledalo, spraskano, zlomljena tačka ...

Beemerja pa vsak najprej slika na tleh, se zraven nasmeji, fotka in šele potem pobere in pelje naprej.

 

Seveda se smeje, dokler ne bo prišel do servisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se smeje, dokler ne bo prišel do servisa.

Tam se šele začneš smejat ti takoj ponudijo novega pa še kosilo ti plačajo :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene zjeb... zajc, spet druge ...    :)

 

 

 

 

1250710559120755759569668_zpsc5873ad8.jp

 

 

Tule mu  je svizec  izsilil prednost!

 

    :kva1:

 

 

 

Res je.... ampak eni ga ne rabijo :)

 

17-XL.jpg

  

 

 

če je karta tako pokazala, da ga tukaj parkira! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modelno leto 2014. :grim

 

Recesija dela svoje. :smoke:

 

 

....a je to speedway izvedba al cestak ?????   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....a je to speedway izvedba al cestak ?????   :lol1:

 

:smoke:  CAFERACER ................... sam ne okol govort ................ sam teb povem.......... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmfl je sam za v garažo.Motor je preprosto predober za naše ceste :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem en BoljMaloWozi fahrer (na žalost mam premalo časa za te užitke), nov tukaj, ampak z veseljem že par dni prebiram to temo. Zadovoljen z mašino, ampak jo pa na žalost moram malo spljuvat tukaj, da si olajšam dušo. Motor F800GS kupljen nov v Grosupljem leta 2009, na žalost narejenih premalo kilometrov, redno servisiran na istem servisu, počasi ulaufan, nisem ga preveč šparal, pretiraval pa tud ne.

 

Zdaj pa - zakaj ne bi imel BMW motocikla :(

  1. Dva meseca po poteku garancije pri bogih 6000 km pušča olje na pokrovu ventilov. Sorry - garancija je potekla :slap: , je bilo rečeno da moram dihtungo plačat, menjava bo pa zastonj (ob servisu). Kasneje sem šele na računu opazil, da tud delo ni bilo zastonj. 
  2. Vmes sem zgubil na originalnem kovčku ključavnico
  3. Zdaj pa še najlepše - 11.500 km, 4 leta star - servis, omenim da mi sklopka mal drsi. Sorry - sklopka je za zamenjat :wallbash: O kakšnih popustih ni govora, mogoče malo pri delu. Pa smo menal, ker je bil glih na servisu.

Ampak, potem se pa spet usedem na motor in uživam v vsakem kilometru :010, tako, da slabe stvari počasi pozabljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem en BoljMaloWozi fahrer (na žalost mam premalo časa za te užitke), nov tukaj, ampak z veseljem že par dni prebiram to temo. Zadovoljen z mašino, ampak jo pa na žalost moram malo spljuvat tukaj, da si olajšam dušo. Motor F800GS kupljen nov v Grosupljem leta 2009, na žalost narejenih premalo kilometrov, redno servisiran na istem servisu, počasi ulaufan, nisem ga preveč šparal, pretiraval pa tud ne.

 

Zdaj pa - zakaj ne bi imel BMW motocikla :(

  1. Dva meseca po poteku garancije pri bogih 6000 km pušča olje na pokrovu ventilov. Sorry - garancija je potekla :slap: , je bilo rečeno da moram dihtungo plačat, menjava bo pa zastonj (ob servisu). Kasneje sem šele na računu opazil, da tud delo ni bilo zastonj. 
  2. Vmes sem zgubil na originalnem kovčku ključavnico
  3. Zdaj pa še najlepše - 11.500 km, 4 leta star - servis, omenim da mi sklopka mal drsi. Sorry - sklopka je za zamenjat :wallbash: O kakšnih popustih ni govora, mogoče malo pri delu. Pa smo menal, ker je bil glih na servisu.

Ampak, potem se pa spet usedem na motor in uživam v vsakem kilometru :010, tako, da slabe stvari počasi pozabljam.

 

Zagovorniki ti bodo povedali, da se ne sekiraj, saj agregat ni od bmwja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagovorniki ti bodo povedali, da se ne sekiraj, saj agregat ni od bmwja :)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!