Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Sem en BoljMaloWozi fahrer (na žalost mam premalo časa za te užitke), nov tukaj, ampak z veseljem že par dni prebiram to temo. Zadovoljen z mašino, ampak jo pa na žalost moram malo spljuvat tukaj, da si olajšam dušo. Motor F800GS kupljen nov v Grosupljem leta 2009, na žalost narejenih premalo kilometrov, redno servisiran na istem servisu, počasi ulaufan, nisem ga preveč šparal, pretiraval pa tud ne.

 

Zdaj pa - zakaj ne bi imel BMW motocikla :(

  1. Dva meseca po poteku garancije pri bogih 6000 km pušča olje na pokrovu ventilov. Sorry - garancija je potekla :slap: , je bilo rečeno da moram dihtungo plačat, menjava bo pa zastonj (ob servisu). Kasneje sem šele na računu opazil, da tud delo ni bilo zastonj. 
  2. Vmes sem zgubil na originalnem kovčku ključavnico
  3. Zdaj pa še najlepše - 11.500 km, 4 leta star - servis, omenim da mi sklopka mal drsi. Sorry - sklopka je za zamenjat :wallbash: O kakšnih popustih ni govora, mogoče malo pri delu. Pa smo menal, ker je bil glih na servisu.

Ampak, potem se pa spet usedem na motor in uživam v vsakem kilometru :010, tako, da slabe stvari počasi pozabljam.

 

 

 

... še premal časa spremljaš tole temo .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem en BoljMaloWozi fahrer (na žalost mam premalo časa za te užitke), nov tukaj, ampak z veseljem že par dni prebiram to temo. Zadovoljen z mašino, ampak jo pa na žalost moram malo spljuvat tukaj, da si olajšam dušo. Motor F800GS kupljen nov v Grosupljem leta 2009, na žalost narejenih premalo kilometrov, redno servisiran na istem servisu, počasi ulaufan, nisem ga preveč šparal, pretiraval pa tud ne.

 

Zdaj pa - zakaj ne bi imel BMW motocikla :(

  1. Dva meseca po poteku garancije pri bogih 6000 km pušča olje na pokrovu ventilov. Sorry - garancija je potekla :slap: , je bilo rečeno da moram dihtungo plačat, menjava bo pa zastonj (ob servisu). Kasneje sem šele na računu opazil, da tud delo ni bilo zastonj. 
  2. Vmes sem zgubil na originalnem kovčku ključavnico
  3. Zdaj pa še najlepše - 11.500 km, 4 leta star - servis, omenim da mi sklopka mal drsi. Sorry - sklopka je za zamenjat :wallbash: O kakšnih popustih ni govora, mogoče malo pri delu. Pa smo menal, ker je bil glih na servisu.

Ampak, potem se pa spet usedem na motor in uživam v vsakem kilometru :010, tako, da slabe stvari počasi pozabljam.

 

Dobro da se nisi odločil za R1200 in vzel F800, ker bi sicer zihr bil že brez kardana.

 

LP Snecer

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro da se nisi odločil za R1200 in vzel F800, ker bi sicer zihr bil že brez kardana.

 

LP Snecer

 

 

... ja, po štirih letih ponavad radi začnejo odpadat ....   :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kolk zmatran material je. Če so pretopil kakega kawasakija in iz njega ulil nihajko, potem lahko stran pade že v salonu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ponavad počijo kardani,tam kjer je vtisnjeno Made in Japan :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Kitajskem vlivajo in delajo bemfle...

:smoke: Kva češ. Sej majo tut Blejski otok in grad za svoje.

 

:kva1: Če so naši biserčki - kitajski - pol tut ta drug glih ni slabo. :smoke: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ponavad počijo kardani,tam kjer je vtisnjeno Made in Japan :grim

Je tako. Japonski material beži čim dlje od boljmalovozi kitajske robe. Raje leži ob cesti, kot bi se šlepal zraven.

Žalostno pri tem je, da očitno bavarokinezi z ugrabljanjem dobre japonske robe (vir Krucymucy press) skušajo izboljšati propeler polizdelke. Bo treba zgleda še propelerje začet čeulat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: Če so naši biserčki - kitajski - pol tut ta drug glih ni slabo. :smoke: 

No, no, kar se tiče biserčkov, obstajajo znastveni testi za ugotavljanje izvirnosti oz. ponaredkov.

Leva slika prikazuje strukturo boljmalovozi materila, desna original Kawa material (materiala sta nekompatibilna zato prihaja do lomov, če je original crap pa se menda uvija kot čikgumi in sčasom a pretrga, ne lomi:

post-33199-0-71910300-1369205711_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kolk zmatran material je. Če so pretopil kakega kawasakija in iz njega ulil nihajko, potem lahko stran pade že v salonu.

 

ulito ali neulito, nemško, kitajsko,... BMW zmelje vse to je dejstvo. Ob teh trenutkih ponavadi ponosni lastniki  s kesla dol cuknejo broško, se primejo okrog vrata in si zaželijo, da bi njihova debela ketna ne bi bila zlata :)

 

5090d1313316612-possible-cardan-problems

 

5091d1313319130-possible-cardan-problems

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa glih učeri sm slišu, da japonci ŠE VEDNO uporabljajo stare kulične ležaje

ko pri BolMalWozi uporabljajo vesoljsko tehnologijo, odmontirano direkt iz zadnjih

modelov Spejsšatlov iglične ležaje, ki so btw tudi precej cenejši kot japonska jajca

 

vir: zanesljiv :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem en BoljMaloWozi fahrer (na žalost mam premalo časa za te užitke), nov tukaj, ampak z veseljem že par dni prebiram to temo. Zadovoljen z mašino, ampak jo pa na žalost moram malo spljuvat tukaj, da si olajšam dušo. Motor F800GS kupljen nov v Grosupljem leta 2009, na žalost narejenih premalo kilometrov, redno servisiran na istem servisu, počasi ulaufan, nisem ga preveč šparal, pretiraval pa tud ne.

 

Zdaj pa - zakaj ne bi imel BMW motocikla :(

  1. Dva meseca po poteku garancije pri bogih 6000 km pušča olje na pokrovu ventilov. Sorry - garancija je potekla :slap: , je bilo rečeno da moram dihtungo plačat, menjava bo pa zastonj (ob servisu). Kasneje sem šele na računu opazil, da tud delo ni bilo zastonj. 
  2. Vmes sem zgubil na originalnem kovčku ključavnico
  3. Zdaj pa še najlepše - 11.500 km, 4 leta star - servis, omenim da mi sklopka mal drsi. Sorry - sklopka je za zamenjat :wallbash: O kakšnih popustih ni govora, mogoče malo pri delu. Pa smo menal, ker je bil glih na servisu.

Ampak, potem se pa spet usedem na motor in uživam v vsakem kilometru :010, tako, da slabe stvari počasi pozabljam.

 

Še en, ki je kupil brez, da bi preveril kaj kupuje.

Vsaj tako pravijo tuki!

Kupil si nepreverjen šit, zgonjen jajc s prevrtenemi kilometri intako blablablablabla

Mene so prepričali :smoke:

 

Še dobr, da se ta kariola tako lepo pelje drgač bi v mojem primeru končala v kaki obcesti luknji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....Zdaj pa še najlepše - 11.500 km, 4 leta star - servis, omenim da mi sklopka mal drsi. Sorry - sklopka je za zamenjat :wallbash: O kakšnih popustih ni govora, mogoče malo pri delu. Pa smo menal, ker je bil glih na servisu...

 

Ne glede na znamko, mi je ta podatek zelo sumljiv, tako, da težko verjamem...res pa je, da je govora o BMW-ju :)

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....Zdaj pa še najlepše - 11.500 km, 4 leta star - servis, omenim da mi sklopka mal drsi. Sorry - sklopka je za zamenjat :wallbash: O kakšnih popustih ni govora, mogoče malo pri delu. Pa smo menal, ker je bil glih na servisu...

 

Ne glede na znamko, mi je ta podatek zelo sumljiv, tako, da težko verjamem...res pa je, da je govora o BMW-ju :)

 

100% servisiran na istem servisu, kupljen nov, realni kilometri (mogoče jo je zjebal, ker sem delal premalo km :blush: ). Sem se že zbal, da sem tak amater, da je bolš, da prodam motor, pa so me tuji forumi potolažli - porodna napaka motorjev pred letom 2010 - slaba sklopka, v času garancije zamenjano brezplačno (drugi fedri... ). Mal se mi zamalo zdi, da me serviser na to ni opozoril, ko je bil še v garanciji. Že takrat je bla zajla odvita do konca, ročica sklopke pa ni imela nič prostega teka. Nova ima 1 mm prostega teka. Ko sem ga na to opozoril, je šel enostavno proč in je rekel, da je to nemogoče, da gre motor s servisa brez te zračnositi in da po vsej verjetnosti ne znam vozit.

Popravljeno . Popravil Kr-MP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tako. Japonski material beži čim dlje od boljmalovozi kitajske robe. Raje leži ob cesti, kot bi se šlepal zraven.

Žalostno pri tem je, da očitno bavarokinezi z ugrabljanjem dobre japonske robe (vir Krucymucy press) skušajo izboljšati propeler polizdelke. Bo treba zgleda še propelerje začet čeulat!

No tega junaka bi pa rad videl,jz sem Chuck Norris,me tud svinc ne ustavi kaj šele kakšen star zgonjen japonski mokasin :P ,zato tud vozim bmfla,se boji pokvart pa kar dela pa dela :P točn ve da če crkne bo macola pela :D

A ti si pa na Petrolu zaposlen,k vozš takšno požrešno grdosijo..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da "samo" ima okus za motorje :worship:

za razliko od vas seveda

vi imate okus za olje :kva2:

Tako je ,najrajši mam bučno.... :grim okuus je relativna zadeva,prav tako kot lepota,jaz še nisem vidu lepga Kawasakija pa mam dober okus... :kva1: ....a slediš :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tega junaka bi pa rad videl,jz sem Chuck Norris,me tud svinc ne ustavi kaj šele kakšen star zgonjen japonski mokasin :P ,zato tud vozim bmfla,se boji pokvart pa kar dela pa dela :P točn ve da če crkne bo macola pela :D

A ti si pa na Petrolu zaposlen,k vozš takšno požrešno grdosijo..... :)

Ahaa, torej najprej z buciko v Kmeta2, da naredi "ppfffffffffffšššššššš", potlej pa boljmalovozi sčevlat. Prow, pa tko. Se je treba prlagajat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je ,najrajši mam bučno.... :grim okuus je relativna zadeva,prav tako kot lepota,jaz še nisem vidu lepga Kawasakija pa mam dober okus... :kva1: ....a slediš :P

 

kot ga nimaš za jedilno verjetno ga nimaš ni za motorno, ker ga skoz dolivaš

a slediš :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je ,najrajši mam bučno.... :grim okuus je relativna zadeva,prav tako kot lepota,jaz še nisem vidu lepga Kawasakija pa mam dober okus... :kva1: ....a slediš :P

lažeš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... še premal časa spremljaš tole temo .... :kva2:

 

Prebral od začetka!!! :OK: vseh 285 strani :eek: . Ampak sem se nasmejal. Ta boljša slikca pa je kopiranje dizajna luči Geberit - BMW. Še zmeraj pa ne vem, kdo je koga kopirov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot ga nimaš za jedilno verjetno ga nimaš ni za motorno, ker ga skoz dolivaš

a slediš :glare:

Nočem... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... leeejga!!!!

Točn ta močerad je bil v tadrugem ovinku na Ridah!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je ,najrajši mam bučno.... :grim okuus je relativna zadeva,prav tako kot lepota,jaz še nisem vidu lepga Kawasakija pa mam dober okus... :kva1: ....a slediš :P

 

Kmet ni za tebe bučno, te bo zalilo, pol boš pa spet moral pumpat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!