Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Kmet ni za tebe bučno, te bo zalilo, pol boš pa spet moral pumpat ;)

Zase se brigej :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se izrazim v japonski pesniški obliki in sicer v sklopu sedemnajstih zlogov, takozvanem haikuju.

 

Vsi se vozijo,

samo jaz služim denar.

Moram na servis.

 

LP krucymucy

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se izrazim v japonski pesniški obliki in sicer v sklopu sedemnajstih zlogov, takozvanem haikuju.

 

Vsi se vozijo,

samo jaz služim denar.

Moram na servis.

 

LP krucymucy

Ne spuscaj se v japonscino, ce se nemscine ne razumes...

BMW =...

Bei Mercedes Weggeworfen

Bring Mehr Werkzeug

Bring Mich Werkstatt

Brutal Money Waster

Broke My Wallet,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

images.jpg

če pa tole ni TOP ŠIT! :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi lahko poimenovali sele tistega, ki sedi na njemi hehehe :)

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yawn:

 

Drugače pa, mislim da kak obisk na spodnjem naslovu ................. nikakor ne bi škodoval:

PBI,  Pot sv. Antona 49, 5280 Idrija.

 

:whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yawn:

 

Drugače pa, mislim da kak obisk na spodnjem naslovu ................. nikakor ne bi škodoval:

PBI,  Pot sv. Antona 49, 5280 Idrija.

 

:whistle:

A majo kak BMW servis tam?  :blush:

Kako bi lahko poimenovali sele tistega, ki sedi na njemi hehehe :)

Sit On Šit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi lahko poimenovali sele tistega, ki sedi na njemi hehehe :)

お金を持つ男

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

お金を持つ男

 

 

たくさんのお金を持つ男

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, bemfla je vsakomur dejansko dostopna, ampak ene samo znamka ne prepriča.

Res je. Vsi si potihem želimo voziti versysa 650, lastiti si ga so pa zgolj pobožne želje. Ampak ne upamo, ker nas bodo ostali BMW fahrerji, donedavnega kolegi, ma kaj kolegi, prijatelji s katerimi smo pili kavo na servisih zaničevali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj nekaj so te naučili in sicer da naslov v sanjah pocitiraš.

 

:smoke:  Srček ................. sem sam zarad tebe na internet skoču ................ in ga prepisal. :OK:

 

:kva1: Si do konc živlenja ne bi odpusti, .................... če bi slučajno zgrešil, ko bi iskal ........................ :grim

 

:smoke: Kaj češ, rad pomagam ljudem ............................. v stiski.................... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Vsi si potihem želimo voziti versysa 650, lastiti si ga so pa zgolj pobožne želje. Ampak ne upamo, ker nas bodo ostali BMW fahrerji, donedavnega kolegi, ma kaj kolegi, prijatelji s katerimi smo pili kavo na servisih zaničevali.

 

Ne vem če boš kje našel post, da mojo trenutno izbiro "vsiljujem" tako kot eni konstantno GSko.

Sicer pa bmw tovrstnega modela nima, približek je model 800, ampak kljunaš je ostanek evolucije, gre za endemit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če boš kje našel post, da mojo trenutno izbiro "vsiljujem" tako kot eni konstantno GSko.

Sicer pa bmw tovrstnega modela nima, približek je model 800, ampak kljunaš je ostanek evolucije, gre za endemit :)

Vsiljujemo,ta je spet ena tvoja nebuloza. V vsaki temi nabijaš o bmflih pa tud če je tema o sladoledu :slap: lej,zdej pa res začni zbirat ,da si ga boš končno kupil tam nekje, ko grem v penzijo,da bom vsaj v penziji mel mir pred tabo :lol:

Zdej šele vidm kolk sem se zaj... :whistle:  ko sem bmfla kupil,sem se odloču ,da ga nikoli ne prodam,da ne bi zajeb.... še kakšnega reveža,ki se vozi s Japonskimi superduper motorji.Ja kaj češ rad pomagam,in žal mi je za tiste ki so iz Japončkov prešaltali na Bavarce,grdo so se zaj....,tud oni so tolk dobri,da ne želijo zaj...nobenga več in bodo ostali kar na Bavarcu.

 

P.S. pa naj še kdo reče da BMW fahrerji nimajo velikega dobrega srčka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,in žal mi je za tiste ki so iz Japončkov prešaltali na Bavarce,grdo so se zaj....,tud oni so tolk dobri,da ne želijo zaj...nobenga več in bodo ostali kar na Bavarcu.

 

P.S. pa naj še kdo reče da BMW fahrerji nimajo velikega dobrega srčka :D

 

eeeeeee tu si se dobro zajebo!!!

NIKOLI VEČ

 

z zadnjim se strinjam. bemfflarji, ki jih poznam so zelo ok prijatelji :OK:

 

p.s.

če ne nabijajo ure in ure o dominantnosti BosanskihMotornihWozil :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet2@ spet mi ga vsiljuješ :) pa to je že neverjetno. Ne nucam gske, tak da ne bom šel v nakup starine.

 

Se mi pa bolj zdi, da revež rataš, ko kupiš bemfla, vsaj po temah, ki jih vidim, saj že za olje zmanjka. Japonci so pa itak navajeni skromno živeti.

 

Prehod iz japonca na bmw pomeni v bistvu samo prehod v moto pokoj, no mogoče je zadnja stopnja edino še gw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet2@ spet mi ga vsiljuješ :) pa to je že neverjetno. Ne nucam gske, tak da ne bom šel v nakup starine.

 

Se mi pa bolj zdi, da revež rataš, ko kupiš bemfla, vsaj po temah, ki jih vidim, saj že za olje zmanjka. Japonci so pa itak navajeni skromno živeti.

 

Prehod iz japonca na bmw pomeni v bistvu samo prehod v moto pokoj, no mogoče je zadnja stopnja edino še gw.

Samo mirno Sneči :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej šele vidm kolk sem se zaj... :whistle:  ko sem bmfla kupil,sem se odloču ,da ga nikoli ne prodam,da ne bi zajeb.... še kakšnega reveža,ki se vozi s Japonskimi superduper motorji.

 

spomnim se potovanja 2011, ko je BMW-ju odletela plastična spojka goriva na avtocesti, pa smo potem po Hrvaških rovtah iskali majstra, ki bi znal kaj zdrejat, da bi kamelo lahko v pogon spravili.

 

No in ko smo končno našli enega majstra, in, ko je videl pokvarjen Bring My Wallet se je samo nasmehnil in rekel...dečki putovanje Japancima je dosadno.. mislim, da je povedal vse :)

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!