Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

sej ni čudno, da vam vse crkuje, Moj kwak :ninja:  nima niti displeja temperature hladilne tekočine, pa zunanje temperature tut ne kaže, pa v kateri brzini mam tut ne kaže. Je moped tok pameten, da če zmanjka hladilne tekočine se sam fgasne :D

Zunanje temp tut ne rabi, če je vroče, ti je vroče, če je pa zunaj mraz te zebe. :P

V kateri brzini mam, pa tut ni važno, v sedmo noče, vmes pa vse laufajo.  :grim

 

Dragi moji, to je vesoljska tehnologija, ki jo švabe še ne morjo razumet, zato stavijo eno miljardo senzorjev, pa stikal, pa kajjz vem kaj, sam da lahko "onboard compjuter" preračunava in ugotavlja a se je kaj pokvarilo. Pa na servisih morjo vse te senzorje in stikala tut pogledat in to vse košta.

Ti se pa zase brigej :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej čist tko, nisem nek stručko pa vseen... 

 

ista hitrost, ista prestava, sam predvidevam da GSA se pelje na nižjih obratih???  pol bi posledično mogla bit tut manjša poraba???  

 

popravi me če se motim, lahk da sem čist mim useku in post temelji na predvidevanju :P

lej prjatu,lohk bi čist enostavno povedal,da je GS boljši :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej prjatu,lohk bi čist enostavno povedal,da je GS boljši :lol:

 

ja sam ne od Yamahe  :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam ne od Yamahe  :grrr

Od Kawasakija sm mislu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom probal naslednjič vozit do 90km/h ene 10km, da vidim kolk pije. Po moje kake 3,8.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom probal naslednjič vozit do 90km/h ene 10km, da vidim kolk pije. Po moje kake 3,8.

Po moje se manj...sem jih videl prejsnji teden ene tri komade, ko so jih na prikolici (pri tej hitrosti) na servis peljali :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je potreben kak dodaten komentar?

 

 

... ja tema dvema se je pa verjetn štedr zataknu, pa sta ga tkole parkirala ... :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je potreben kak dodaten komentar?

Če bi ti pa snecer to delala, bi vama ketna zaribala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je potreben kak dodaten komentar?

To ste vi mestni fantje,na Kolpi tako nabiramo rake za kosilo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmeri neb mev BMWeja, zato k nimam tok dnarja.

LP

... za stran metat!

Kawasaki_Logo.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da temu ni tako.

Saj trajekt ima tudi nizke obrate pa spije več kot izvenkrmni motor v obratih...  :smoke:

:kva1:  Če si vzameš 5min časa in preračunaš ( to vidim ti ravno ne leži / nabijanje pa ) boš videl da 1500 ton težek trajekt popije malo ali NIČ, v primerjavi z izvenkrmnim motorjem ki goni 2toni težak gliser.

 

Če pa preračunaš porabo na potnike ali prepeljan tovor, pa boš spljoh - ................... ampak, ti kar po svoje dej .................. :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi ti pa snecer to delala, bi vama ketna zaribala.

 

Hvala bogu, da nimam teh BMW fahrer možganov, ker če mi kdo zna razložit bistvo te vožnje..zakaj se zapeljati z motorjem v jezero oz. kaj imaš od tega, potem pa imam raje da mi ketna zariba hehe :)

 

p.s. "res pa je, da nimam propelerja na motorju (in BMW fahrer možganov), zato nikdar nisem razmišljaj, da bi mogoče motor lahko vseeno plaval in vozil po vodi hehe " :D

 

89-bmw-horse.jpg

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da temu ni tako.

Saj trajekt ima tudi nizke obrate pa spije več kot izvenkrmni motor v obratih...  :smoke:

... mogoče bi bilo dobro, predno pametujete in primerjate porabe neprimerljivih motorjev (ladijski so v osnovi diesel, izvenkrmni ponavadi naviti dvo- ali štiritaktni otto motorji - hruške in jabolka??) prebrat kakšen učbenik o motoroznanstvu ali pa kaj podobnega , pa potem ..., ah pa saj nima smisla .. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govora je o porabi o supermotorja, torej o enotah, l ali dcl...

... saj sem vedel, da nima smisla ... zakaj pa potem navajaš primerjavo med trajektom in gliserjem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker trajekt vozi na manj obratih in bi pri enaki brzini moral porabiti manj goriva kot gliser na visokih obratih :)

 

Ne razumeš te teme kot parodijo? aja, vidim v opisu motocikla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne razumem povsem (razumem pa pomen besede "parodija", ki pa z navedenim nima nič), bom pa , če bom kdaj vozil kawasakija, šel brat temo od začetka še enkrat, takrat pa bom razumel ... obljubim!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!