Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Če bi ga imel ti, bi imela ta tema manj strani.

Če ga pa en NE BI imel pa te teme sploh ne bi blo

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga pa en NE BI imel pa te teme sploh ne bi blo

Če pa en ne bi mel Varaderota pa tud ne bi bilo samovšečnih tem kot Srečanje Varader in še kup nebuloznih tem o politiki,ki sploh ne spadajo v moto forum.!!!

 

P.S. kot pravi star pregovor....prvo treba pred svojim pragom pometet.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa en ne bi mel Varaderota pa tud ne bi bilo samovšečnih tem kot Srečanje Varader in še kup nebuloznih tem o politiki,ki sploh ne spadajo v moto forum.!!!

 

P.S. kot pravi star pregovor....prvo treba pred svojim pragom pometet.....

 

Eni delajo z rompompomom, drugi pa se na skrivaj družijo, razen če jim ego ne dopušča....pregovor pa kar drži :OK: (edino reče se; pomest pred svojim pragom) :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga nisem imel še,ampak poznam veliko lastnikov in znancov,ki imajo BMWja. Nobenih pripomb nisem slišal čez njega. Prijatu v GSja pravi,da samo benzin in greš :)

pa liter olja če imaš srečo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni delajo z rompompomom, drugi pa se na skrivaj družijo, razen če jim ego ne dopušča....pregovor pa kar drži :OK: (edino reče se; pomest pred svojim pragom) :grim

Ja z egotom imate eni res probleme :grim .....in hvala lektor za lekcijo slovenskega jezika :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa liter olja če imaš srečo...

o lejga še en z Varo. Tud če ne bi mel v profilu napisano bi vedel........vas ne moreš falit,tanajpametnejši na MS-ju.... :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o lejga še en z Varo. Tud če ne bi mel v profilu napisano bi vedel........vas ne moreš falit,tanajpametnejši na MS-ju.... :P  :lol:

Končno ugotovu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o lejga še en z Varo. Tud če ne bi mel v profilu napisano bi vedel........vas ne moreš falit,tanajpametnejši na MS-ju.... :P  :lol:

 

no tokrat pa se strinjam s tabo...če bi tudi ti bil na njihovem nivoju bi vedel, da BMW ni za vozit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi zamerit, ma vendar kljub pozornemu preučevanju te teme, ko sem tehtal obe strani za in proti, me res zanima a smo pol ugotovili, zakaj ga neb imeli?? Al to sploh ni bistveno in ga ne bi imeli? In če bi ga že imeli, zakaj ga potem ne bi imeli, če ga že itak imamo?

 

Madona, zdj sm se pa mau zgubu....ajd grem na moped :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi zamerit, ma vendar kljub pozornemu preučevanju te teme, ko sem tehtal obe strani za in proti, me res zanima a smo pol ugotovili, zakaj ga neb imeli?? Al to sploh ni bistveno in ga ne bi imeli? In če bi ga že imeli, zakaj ga potem ne bi imeli, če ga že itak imamo?

 

Madona, zdj sm se pa mau zgubu....ajd grem na moped :P

 

želimo si ga... :004 ..,...ampak ga nočemo :fight2:  in pika! :kva2::drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi zamerit, ma vendar kljub pozornemu preučevanju te teme, ko sem tehtal obe strani za in proti, me res zanima a smo pol ugotovili, zakaj ga neb imeli?? Al to sploh ni bistveno in ga ne bi imeli? In če bi ga že imeli, zakaj ga potem ne bi imeli, če ga že itak imamo?

 

Madona, zdj sm se pa mau zgubu....ajd grem na moped :P

da ti na hitro strnem

 

 

Pretežek, precenjen, se pregreva, pokvarljiv kot ostali (po statistiki celo najbolj kvarljiv), v primeru okvare prodajaš zlate zalivke :)

+nima klimatske naprave (samodejne)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ti na hitro strnem

 

 

Pretežek, precenjen, se pregreva, pokvarljiv kot ostali (po statistiki celo najbolj kvarljiv), v primeru okvare prodajaš zlate zalivke :)

+nima klimatske naprave (samodejne)

Gt 1600 jo ima, sam bosansko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi zamerit, ma vendar kljub pozornemu preučevanju te teme, ko sem tehtal obe strani za in proti, me res zanima a smo pol ugotovili, zakaj ga neb imeli?? Al to sploh ni bistveno in ga ne bi imeli? In če bi ga že imeli, zakaj ga potem ne bi imeli, če ga že itak imamo?

 

Madona, zdj sm se pa mau zgubu....ajd grem na moped :P

Jaz sem bil zadržan v šihtu do petih, tako da bom drugič dal za kofe ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil zadržan v šihtu do petih, tako da bom drugič dal za kofe ...

jaz sem bil opran na ridah, sam kavo sm vseen dobil :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu sem se že na izhodu obrnil in šel nazaj še nekaj pogledat. Pol se je pa zavleklo še dve uri.

 

Pa ravno danes, ko je še dež, da bi mi malo jakno opralo od srede, ko sem se vozil z Z-jem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu sem se že na izhodu obrnil in šel nazaj še nekaj pogledat. Pol se je pa zavleklo še dve uri.

 

Pa ravno danes, ko je še dež, da bi mi malo jakno opralo od srede, ko sem se vozil z Z-jem :)

zihr ti diši po Kawasakijuuuuuuuu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu ne. Vsaj za prehitevat v normalnem prometu je treba precej več šaltanja. Pa še porabi več.

 

Jurja je precej boljši moped, tudi dražji in požrešen, a je boljši.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi je še vedno uganka, če lahko pojasniš.

 

Ko se omeni avtomatski menjalnik oz. brez, je ogenj v strehi.

Ko je treba malo menjavati pa spet ni v redu :)

 

p.s.

v normalnem prometu kaj dosti niti ne rabiš prehitevat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej kolega, jst nimam mopeda zato da se vozim v gužvi za avti. Za tako vožnjo je tudi versys 650 dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se lahko voziš po cestah, kjer ni prometa, če te gneča moti.

 

A ti 90km/h ni dovolj na magistralki? kolko tam bmw fahrer vozi, da ni sramotno? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!