Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

kaj pa naj popravim? samo dan mora imeti nekje 28-34 ur, pa bo veselica. se bomo vozl, ko bodo drugi tarnal o financah. (kuj zelezo dokler je vroce).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke:  Bogi ................... revček.................... :headbang: .

 

Namesto da bi užival v svojem "jahanju" ......................... se obremenjuješ ............................ predvsem z BMW-ji. :hmm:

 

:hmm: Res maš ....................... BMW sindrom. :lol1:  :lol1:

BMW sindrom je hebena zadeva.

Po nakupu Bosanca vsi zbolijo znjim

tudi jaz sem bil nekaj časa tako nadležen kot vi zdaj

 

Snecer po moji sicer laični oceni nima težave z BMW sindromom ker ni in upam ne bo kupil tega neorganiziranega kupa

železja, elektronike, senzorjev, esa, kesa, pisa, lusa in ostalih dodatkov za dvigovanje potencije pri lastniku.

Snecer ima le težavo, da včasih brca v temo tako kot vsi mi, da vam sploh odgovarjamo na tipično bemflarske nebuloze.

Ja pa še to težavo ima naš Snec.... motorja še vedno nima. Ima pa odlično kosilnico :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je ze dolgo jasno....

...

9ec0454f3bf620565e611c6460688e91_zpsc890

:D

 

na takem mestu v malinah potem postavijo spomenik s propelerjem

 

post-37778-0-17301600-1371566087_thumb.jpg

 

da se potem bmflarji ustavimo in pomeditiramo.

 

:)

 

lpt*

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo hrane za levo-desno (odvisno od zaporedja ovinkov) usmerjeno anti BMW stranko: V nedeljo sem na vožnji izgubil tablico, odletela je z okvirčkom vred. Pri BMWju mi nočejo dati novega HP4 Competition za zamenjavo očitno tovarniško pokvarjenega motorja. Sem nekje slišal, da pri drugih proizvajalcih priznajo napako in brez besed zamenjajo za najnovejši model. Razmišljam, da bi najel Čeferina ali Matoza, da stvar uredita direktno v Münchnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Malo hrane za levo-desno (odvisno od zaporedja ovinkov) usmerjeno anti BMW stranko: V nedeljo sem na vožnji izgubil tablico, odletela je z okvirčkom vred. Pri BMWju mi nočejo dati novega HP4 Competition za zamenjavo očitno tovarniško pokvarjenega motorja. Sem nekje slišal, da pri drugih proizvajalcih priznajo napako in brez besed zamenjajo za najnovejši model. Razmišljam, da bi najel Čeferina ali Matoza, da stvar uredita direktno v Münchnu.

 

 

Pred več kot letom sem v tejle temi zapisal tole:

 

A ko kupiš BMW-ja izgubiš smisel za humor? Je to všeto v osnovno ceno ali je to za doplačilo?

 

Očitno še vedno drži in kot kaže je serijsko. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gravitacija je jebala tele francoze. Še najbolj pa tiste zelene bunke pod pokrovom. Jeba je, ker jih še do danes niso zrihtal. Za razliko, BMW-jeva ESA dela!

 

p.s. Škoda, ker nisi p'limal še slike After. Žabe so rade bl na širok hodile. Tale žaba se mi zdi, da je iz 70-ih let.

 

Ne govori neumnosti, da ti ne bo kdo še verjel. S kuglami in hidravliko je še najmanj problemov. Ti povem iz prve roke. Še vedno je tak GS pri meni v garaži. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

Pred več kot letom sem v tejle temi zapisal tole:

 

 

Očitno še vedno drži in kot kaže je serijsko. :D

 

Ja, smisel za humor doplačamo vsaki vladi, ki si jo demokratično izvolimo. Ti štejem v dobro, da si to že pred letom zapisal, le v drugi obliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govori neumnosti, da ti ne bo kdo še verjel. S kuglami in hidravliko je še najmanj problemov. Ti povem iz prve roke. Še vedno je tak GS pri meni v garaži. 

 

Jap, kuglo si preprosto zamenjal kot bi menjal oziroma popravil klasični amrotizer.

 

Smo imeli GS, GSA, BX in XM pa s hidravliko nikoli ni bilo nobenih težav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govori neumnosti, da ti ne bo kdo še verjel. S kuglami in hidravliko je še najmanj problemov. Ti povem iz prve roke. Še vedno je tak GS pri meni v garaži. 

 

To je tko kt pr' Yugu. Nisi vedel kaj si kupil. Žabe nikoli nisem vozil. Pr sosedu, pa so jo zaradi hidravlike imel velikrat na servisu. Igorkr, a niste na vašem koncu bolj emocionalno vezani na Fiate in Lanče?

 

Sneci: No vidš, da z GS-ji ni problemov :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, kuglo si preprosto zamenjal kot bi menjal oziroma popravil klasični amrotizer.

 

Smo imeli GS, GSA, BX in XM pa s hidravliko nikoli ni bilo nobenih težav :)

Imeli smo BX in Xantio. Praktično edina težava je bila hidravlika. Pol je fotr na nemce šaltal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tko kt pr' Yugu. Nisi vedel kaj si kupil. Žabe nikoli nisem vozil. Pr sosedu, pa so jo zaradi hidravlike imel velikrat na servisu. Igorkr, a niste na vašem koncu bolj emocionalno vezani na Fiate in Lanče?

 

Sneci: No vidš, da z GS-ji ni problemov :010

 

Prej kot na Fiate in Lance na Alfe.

Pri nas smo pa bolj citroenarji. Poleg GS (1972), ka je še vedno pri hiši, meli še BX-a, imel pa še Xantijo. Ponavadi so ljudje imeli probleme s hidravliko zgolj zaradi tega, ker niso počakali da se avto dvigne in nato začeli z vožnjo ali pa so eksperimentirali z dvigovanjem na različne nivoje med vožnjo. Zdej pa ka ima C5 elektrosnko krmiljenje hidravlike pa skoraj ne moreš zafrknit, ker ti avto sam ne pusti nekega igranja (Se pa bojim, ko bo šla elektronika sem malorom ...  :unsure: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imeli smo BX in Xantio. Praktično edina težava je bila hidravlika. Pol je fotr na nemce šaltal.

 

Kruci zadnjič sem na skladišču od Primorja videl zvite jeklene lomilne drogove take kot jih vidiš na sliki ...

 

post-25300-0-60520300-1371659157_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da se vidi tebe klovna na štajersko, pa da gledajo v nemčijo kako delajo avte. Očitno se vidi samo do Opla pa do Maribora.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da se vidi tebe klovna na štajersko, pa da gledajo v nemčijo kako delajo avte. Očitno se vidi samo do Opla pa do Maribora.

Lol huda 

 

Jst res ne vem zakaj mate tolk opravka s tem kak motor vozijo drugi 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GM je v ZDA.

Opel, ki ga imam, nima veze z Nemčijo, le da so ga tam sestavili... saj Švabi takrat razen golfa1, niso znali narediti wagna.

 

Francoze pa Švabi lahko samo sanjajo. Ko bodo za tak denar delali takšna vozila s takšnimi inovacijami, se lahko javijo. Ne pa da preplačaš Švaba, se voziš na kamnu, nazadnje pa crkava ko za stavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol huda 

 

Jst res ne vem zakaj mate tolk opravka s tem kak motor vozijo drugi 

 

Luka, za odgovor na to vprašanje boš moral najprej Bemfla kupit  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da se vidi tebe klovna na štajersko, pa da gledajo v nemčijo kako delajo avte. Očitno se vidi samo do Opla pa do Maribora.

 

Zanimivo  :hmm:

 

post-25300-0-67280000-1371670813_thumb.jpg

 

:OK:   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luka, za odgovor na to vprašanje boš moral najprej Bemfla kupit  :lol1:

Od bmw-ja bi mel sam 1000rr drugo mi je grdo niso pa slabi motorji 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Maribora so Alpe vmes, ki zakrivajo :)

 

krucy@ kaj je spet narobe s tvojim bemflom, da si tak "ponorel"?

Gume sem menjal danes.

 

Je pa zanimivo. Sploh nisem vedel da imaš opla. :)

 

Zgleda si tip ki je nagnjen k temu da kupuje ople, kawasakije in kitajski crap.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res, od nemcev je edini avto ki ga nebi kupil Opel :)

 

Takšnega, ki ga ima snecer ne moreš kupit...bi ga pa marsikdo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • vandrovec
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!