Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Stari, jaz nikakor ne vozim 'dizajnerskega' motorja, ta naziv pripisujem kvečjemu kakšnim M/V Agustam, zato sem o dizajnu raje tiho. Če bi vozil Versysa  bi na debatah o dizajnu sedel s papirnato vrečko čez glavo...saj veš, ko človek pomisli, da je BMW za GS serijo pobral prav vse risarje za nagravžne maske pa ti pride Kawasaki z Versysom :smoke:

 

Glede modela 1000 se kar strinjam, pri 650 pa ne, so pri tem cenenem modelu takšne zadeve, da se čudiš, da tega 3x dražji motorji nimajo. 

Da ne bi začel naštevati od izgleda zavornih diskov dalje, izpuha in drugih drobnih detajlev, kjer pač niso vrgli gor, kar je prišlo mimo.

 

Drugo so pa lahi, kjer pa ekstremno delajo na dizajnu in tudi motorji so lepi za pogledat.

 

Dejstvo je, da švaba za 20 jurjev mora tudi zgledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl, se pač zgodi. Pač "nekvalitetne" komponente, ko bi pričakoval za to ceno vrhunske zadeve.

 

p6164453.jpg

Priporočam v bodoče prvi dve zadevi z leve, se dobita tudi na naših črpalkah, sploh drugi sprej je specialen za kontakte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat sem že zalepil...pa naj bo še enkrat, če že hočeš...tk, da boš vedel na čem se voziš :D

 

untitled.jpg

 

 

:kva1: Pa ti res misliš, da ima BMV samo GS model? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skrbi me samo to, da se nekaj šušlja, da naj bi tip, ki je bil odgovoren za bmw design v zadnjih letih nekaj razmišljal, da naj bi šel k Triumphu.  :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neeeeeeeeeeeeeeee....

BMW je isto kot moj pes, tolk je GRD, da je že LEP!!! :D

 

evo dokaz:

 

post-18923-0-18679700-1371893381_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skrbi me samo to, da se nekaj šušlja, da naj bi tip, ki je bil odgovoren za bmw design v zadnjih letih nekaj razmišljal, da naj bi šel k Triumphu.  :eek:

pa kej se jim je mleko za v čaj skisalo??? že ta nova daytona ma ene čudne luči, da nima ta bemflar že prstov vmes :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne bi imel BMWja, mogoče bi ga mel, samo tega GSa pa ne morem prebavit...madona...pa sem vajen drugačnih linij ampak tega pa ne morem prebavit....(post #189)

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/37345-bmw-r1200gs-2013/page-13

Popravljeno . Popravil OrangePower
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neeeee ne bo šlo

 

bmw je sam grd!

nikakor tolk grd da je že lep.

tvoj peso je lepo grd...btw imam punco za njega ;-)

Mogoč bom mal off topic, sam Mopsov ne mislim več pariti, ker se mi je zadnjič skor zmešalo. Predigra: 2 uri laufanja okrog mize, lizanje muce cca 20 minut in lizanje ušes samički 10 minut, potem naskok....in potem bogi revež pade dol vs izmučen k je vso energijo porabu za laufanje in lizanje.

 

Ah, da naum of topik- bmw je grd, maš prav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupijo ga lepi lastniki :P da niso videt kičasti na njemu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč bom mal off topic, sam Mopsov ne mislim več pariti, ker se mi je zadnjič skor zmešalo. Predigra: 2 uri laufanja okrog mize, lizanje muce cca 20 minut in lizanje ušes samički 10 minut, potem naskok....in potem bogi revež pade dol vs izmučen k je vso energijo porabu za laufanje in lizanje.

 

Ah, da naum of topik- bmw je grd, tako kot moj pes.  maš prav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Take pse majo lepi lastniki :P, da ne izpadejo preveč kičasti.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take pse majo lepi lastniki :P, da ne izpadejo preveč kičasti.

Ker maš lejp motor vsen mal na kičast potegneš :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč bom mal off topic, sam Mopsov ne mislim več pariti, ker se mi je zadnjič skor zmešalo. Predigra: 2 uri laufanja okrog mize, lizanje muce cca 20 minut in lizanje ušes samički 10 minut, potem naskok....in potem bogi revež pade dol vs izmučen k je vso energijo porabu za laufanje in lizanje.

 

Ah, da naum of topik- bmw je grd, maš prav :D

 

:eek: :eek: :eek:

... stari, če bo tole tvoja prebrala, bo hotla, da se boš tud ti moral držat istega načina ....   :kva2: 

 

 

 

 

ps.

.... no, pa da ne bo glih čist vse  :topic: ....

.... vse mate prov .... tud jest mislm da je grd .... do nezavesti ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek:

... stari, če bo tole tvoja prebrala, bo hotla, da se boš tud ti moral držat istega načina ....   :kva2:

 

 

 

 

ps.

.... no, pa da ne bo glih čist vse  :topic: ....

.... vse mate prov .... tud jest mislm da je grd .... do nezavesti ... :lol1:

kdo zdj, pes al moped?

 

Sej moja že hoče isto predigro, edin na koncu pa ne smem dol past :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo zdj, pes al moped?

 

Sej moja že hoče isto predigro, edin na koncu pa ne smem dol past :D

Pred igro mej na koncu,pa si zmagu :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred igro mej na koncu,pa si zmagu :P  :lol:

ta je pa dobra..sm mislu da se o sexu ne morem nč novga naučit, pa sm se očitnooooo fajn zmotu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupijo ga lepi lastniki :P da niso videt kičasti na njemu :lol:

 

In ga imajo potem v garaži, da jim ni nerodno :) predvsem pa se tam ne more pokvariti.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ga imajo potem v garaži, da jim ni nerodno :) predvsem pa se tam ne more pokvariti.

Snecer to je bmfl,tud v garaži mu lohk slabo pride,bomo vidli ko ga drugo leto spet zaženem,če niso že bati prjel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!