Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

zakaj ne.. dons je kruci skor ride zapalu ker se mu je kardan sneu in drsal za nim... usaj on tko pravi no :yes:

Popravljeno . Popravil tintin
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi zato ga nebi imel, ker sem včeraj poslušal tisto škrtanje prestav na policijskih BMWejih, ki so spremljali kolesarje na dirki od Kamnika preko Jezerskega, Pavličevega sedla in Črnivca.

LPmaraton_alpe_2013_3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...V tvojem avtarju je lepo razvidno kaj voziš,da nerečem kakšna jaj.. v primerjavi npr. z  BMW-eji pa naj bo to model: F- vrstni 2-cil., R-boxer, K - vrstni 4- cil.itd.

 

Lp. Odgovor ni nujen,ker že v naprej vem,da boš spet pljuval po BMW-ejih z tvojo nestrokovnostjo, sicer nebi vozil najcenejši motor v tej klasi pa še Francoza z riževim "cenenim" narastkom !

Nomen est omen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej temi se res nejavljam jo rad berem in se z veseljem nasmejem kakem revežu brez cekinov in nepoznavalcu tehnike.Sam bi probal vsak ponujen motor pa neglede ali je boljši(dražji) od mojega ali pa slabši(cenejš) od mojga. Kajti vsak motor je malo drugačen, čeprav imajo vsi razen vozi za invalide dva kolesa,gištel,mašino,žlajfe, eni boljše drugi slabše.V tvojem avtarju je lepo razvidno kaj voziš,da nerečem kakšna jaj.. v primerjavi npr. z  BMW-eji pa naj bo to model: F- vrstni 2-cil., R-boxer, K - vrstni 4- cil.itd.

 

Lp. Odgovor ni nujen,ker že v naprej vem,da boš spet pljuval po BMW-ejih z tvojo nestrokovnostjo, sicer nebi vozil najcenejši motor v tej klasi pa še Francoza z riževim "cenenim" narastkom !

 

Pa bom le odgovoril, da te opomnim, da si zgrešil temo, so za take poznavalce odprli eno drugo temo, kjer lahko pojajcaš zavidljivo znamko :)

 

Sicer pa tu ni govora o tem, kaj voziš, ampak o kvaliteti in pokvarljivosti, lahko pa nam zaupaš kaj voziš, da ti bo lažje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bom le odgovoril, da te opomnim, da si zgrešil temo, so za take poznavalce odprli eno drugo temo, kjer lahko pojajcaš zavidljivo znamko :)

 

Sicer pa tu ni govora o tem, kaj voziš, ampak o kvaliteti in pokvarljivosti, lahko pa nam zaupaš kaj voziš, da ti bo lažje.

kar sm jz iz avatarja razbral, on ne voz ampak PORIVA :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi2 še kr dobr sodelujeva. :)

post-22737-0-92848700-1373308657_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil domina
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dnar za bmfla še imam, ampak za servise mi pol zmanjka... zato ga nebi meu  :kva1:

 

pa kardan je teži s sabo nosit ko ketno  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj srečal 3 voznike ta novga bmwja 1600gt . 2 sta bla 500m za radarjem, noben ni opozoril nanj. Ta 3 pa ni pozdravil po motoristično.

 

torej, bmwja nebi imel, ker so vsi vozniki bmwjev gumpci.

 

motorji bmw so mi pa všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dnar za bmfla še imam, ampak za servise mi pol zmanjka... zato ga nebi meu  :kva1:

 

pa kardan je teži s sabo nosit ko ketno  :ninja:

Sine,kaj ne vidš,da poteka debata med strici,dvign roko,če hočš kaj povedat :P  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj srečal 3 voznike ta novga bmwja 1600gt . 2 sta bla 500m za radarjem, noben ni opozoril nanj. Ta 3 pa ni pozdravil po motoristično.

 

torej, bmwja nebi imel, ker so vsi vozniki bmwjev gumpci.

 

motorji bmw so mi pa všeč.

To je pa res........gumpci frdamani :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za obzorjem je pa  slika mal drugačna. :kva2:

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Africa je bila space shuttle proti prvemu gs-u. Oba sta bila in sta še vedno zelo posrečena. Mi je ful lepo videt na cesti kakšnega starega GSa, Africo ali pa Teneere z kupom nalepk, kakšno bojno rano in mušicam zažrtim v barvo prednjih vilic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti polepšam že tako lep dan. Tele tri sem ujel v Tučiji ko jih je oletela žeja. Vsi trije iz tvojega spiska.

post-7865-0-74085700-1373354310_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti polepšam že tako lep dan. Tele tri sem ujel v Tučiji ko jih je oletela žeja. Vsi trije iz tvojega spiska.

 

:smoke: Samo še en dokaz več, da se da, če se hoče ............... z tako ali drugačno znamko ...........  in Bavarci jso le ena izmed njih.

 

Po 330 straneh, pa mislim, da je lahko končna ugotovitev, zakaj kdo ne bi imel Bavarca le ena.

 

Ni dinar. :grrr

 

Vse ostalo so bučke in predsodki, ali pa šank duvanje! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesrećnik sam od malena, jer nemam BMW-a, iz sve tuge pesmi pevam :lol1:

 

:lol1: evo tavelik je Kmet,tamau pa Maus :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Po 330 straneh, pa mislim, da je lahko končna ugotovitev, zakaj kdo ne bi imel Bavarca le ena.

 

 

Upam da to ne pomeni da bo tema zdaj zamrla ... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!